Kaip atsikratyti „Cowlick“ vyrams

Jei kada nors turėjote blogą plaukų dieną, tada galbūt turėjote garbaną. Kaukės gali būti priekyje ties jūsų plaukų linija arba pakaušyje karūnoje. „Cowlick“ plaukai gali būti užsispyrę ir erzinantys, ypač kai formuojate plaukus ir norite atrodyti gerai. Nesvarbu, ar turite trumpus, ar ilgus plaukus, yra daug paprastų būdų, kaip paslėpti ar sutramdyti karvelį, o vyrams tereikia paeksperimentuoti su tinkamu šukuosenos metodu. Jei pavargote nuo nepaklusnių plaukų, peržiūrėkite mūsų išsamią informaciją, kaip atsikratyti karvės. Čia yra viskas, ką reikia žinoti, pradedant plaukų gaminiais ir baigiant vyrų šukuosenomis.

Kaip atsikratyti „Cowlick“

Kas yra „Cowlick“?

Kaukė yra plaukų dalis, auganti kita kryptimi, prieš slenkant plaukams, ir priešinasi šukavimui. Cowlick plaukus paprastai lemia genetika ir dauguma vyrų juos randa ties galvos vainiku.

Pavadinimas „karvė“ kilęs iš mokslininko, kuris pažymėjo, kad šis reiškinys yra panašus į tai, kai karvė laižo blauzdos galvą, o plaukai atsistoja.

Kas yra „Cowlick“

Ar „Cowlicks“ yra genetiniai?

Kaukės yra genetinės, nors kiti veiksniai gali sukelti ir paveikti jūsų plaukus. Kadangi garbanoti plaukai yra jūsų genetikos rezultatas, nėra paprasto būdo juos visam laikui pašalinti arba sustabdyti plaukų klijavimąsi nugaroje ar priekyje.

Labiausiai paplitusi teorija apie tai, kas sukelia spragtukus, yra ta, kad jie turi skirtingus kolageno pluoštus ir dėl to atsiranda unikalūs natūralūs plaukų augimo modeliai.

Kas sukelia karštligę

Taip pat yra įrodymų, leidžiančių manyti, kad ši plaukų dalis susiformuoja gimdoje, kai esate kūdikis. Tai reiškia, kad turėsite su tuo kovoti visą gyvenimą, nebent pradėsite plikti. Natūralu, kad yra būdų, kaip prisijaukinti karvę, ją išauginant arba paslėpiant.

Cowlick Plaukų vyrai

Ar visi turi „Cowlick“?

Taip, kiekvienas turi karvę. Daugeliui žmonių pakaušis yra pakaušyje, o kai kurie turi antrą priekyje arba šalia plaukų linijos..

Kaukės yra paplitusios tiek vyrams, tiek moterims, tačiau jas sunkiau pastebėti moterims, nes jos dažniausiai nešioja plaukus. Kaukės spiralė yra susieta su jūsų dominuojančia ranka. 90% didesnė tikimybė, kad dešiniarankiai vyrai sukosi pagal laikrodžio rodyklę, o kairiarankiai-50%.

Kaip pataisyti „Cowlick“

Ar „Cowlick“ gali atrodyti gerai?

„Cowlick“ šukuosena gali būti seksuali ir kieta. Gudrų susidorojimo triukas yra tai, kaip nešiojate save. Vyrai, apglėbę savo garbanotus plaukus, yra vieni geidžiamiausių vaikinų planetoje.

Kai kurie garsiausi aktoriai ir įžymybės, tokios kaip Tomas Hardy, gerai atrodo su karve. Hardy’s cowlick yra laukinis ir nepriekaištingas gale, tačiau jis jį traukia stilingai ir rafinuotai. Svarbiausia neleisti, kad kažkas, ko nekontroliuojate, paveiktų jūsų pasitikėjimą.

Kaip prisijaukinti kauburį

Kaip atsikratyti „Cowlick“

„Cowlick“ šukuosenos

Yra daug šukuosenų, kurias galite suformuoti, kad padengtumėte ar sutramdytumėte šią plaukų dalį. Tinkama vyriška šukuosena jums priklausys nuo to, kur yra garbanos, jūsų mėgstamiausio kirpimo būdo ir stilingos išvaizdos.

Geros šukuosenos vaikinams su kaiščiais paprastai prasideda nuo vidutinio ilgio iki ilgų plaukų. Nesvarbu, ar jūsų blauzdikaulis yra priekyje, ar gale, ilgesni stiliai leidžia jūsų plaukų svoriui nusileisti sruogas, o kartu susilieti su likusia šukuosena. Jei ilgi plaukai netinka jūsų stiliui, kirpimą turėtumėte pasirinkti pagal laižymo padėtį.

„Cowlick“ šukuosenos

Vaikinai, kurie gauna jį galvos priekyje, gali pasitelkti šukuoseną, šukuoseną, šukuoseną ar šoninę šukuoseną. Trumpi plaukai gali būti suformuoti netvarkingai, naudojant matinį gaminį, kad tekstūra būtų natūrali. Šie vyrų kirpimai ir šukuosenos puikiai tinka, jei jūsų plaukai yra stori, pilni ir sveiki.

Vyrai su trumpais plonais plaukais gali juos sulenkti taip, kad stilius veiktų kaip užmaskavimas, o priekyje esantis kaušelis gali būti paslėptas su briaunotu stiliumi arba nukirptu viršumi. Ilgesni kirpčiukai gali padėti susidoroti su nepaklusniais plaukais formuojant.

Turėdami trumpus plaukus šonuose ir nugaroje kartu su trumpa ir vidutinio ilgio šukuosena viršuje, vaikinai gali formuoti savo kirpimą priekyje ir vis tiek atrodyti stilingai.

„Cowlick“ vyrų šukuosenos

Naudokite tinkamus plaukų produktus

Geriausi plaukų produktai, skirti kirpimui, priklauso nuo jūsų plaukų tipo, ilgio, kirpimo ir šukuosenos, kurią norite pasiekti. Vyriškoms šukuosenoms, tokioms kaip įgulos kirpimas, peršukavimas, pompadaras, šlifavimas, slydimas atgal ir šoninė dalis, reikės stilingo stiliaus gaminio.

Jei norite sukurti gauruotą, netvarkingą išvaizdą, naudokite stiprią matinę pomadą, vašką ar molį tekstūruotai apdailai. Vaikinams su banguotais ar garbanotais plaukais formavimo kremas, purškiamas jūros druska ar putos gali sustiprinti natūralią jūsų plaukų tekstūrą, tuo pačiu sumažinant garbanojimą.

Taikydami geriausią produktą savo kailiui, norėdami padidinti savo stiliaus gaminio stiprumą, norėsite naudoti plaukų džiovintuvą.

Kaip suformuoti plaukus šluotele

Naudokite plaukų džiovintuvą

Plaukų džiovintuvo naudojimas turėtų būti jūsų žingsnis, kai reikia susidoroti su karve. Jei leisite savo plaukams išdžiūti natūraliai, jūsų kirpimas bus labiau pabrėžiamas, kai jie juda bet kokia jiems patinkančia padėtimi.

Su plaukų džiovintuvu lengviau padaryti pjūvio dalį, nes galite ją išpūsti, kad ji atrodytų mažiau nervinga. Darykite tai, kol jis yra šlapias, nes tai suteiks jūsų plaukams daugiau lankstumo, ir naudokite šepetėlį, kad įtikintumėte juos į vietą.

Naudokite plaukų džiovintuvą

Išauginkite plaukus

Plaukų auginimas gerai veikia, nes į jūsų stilių įeina papildoma apimtis ir pilnatvė. Kai tai atsitiks, jūsų šukuosena gali paslėpti neprijaukintas dalis, o jūsų karvelis taip neišsiskirs. Ilgesni plaukai taip pat yra sunkesni ir gali būti naudojami sumuštiniui pataisyti juos sveriant. Dėl šios priežasties vaikinai, turintys trumpus plaukus, turi ryškesnius pečius, o ilgos šukuosenos – problemą.

Išauginkite plaukus

Naudokite mažiau šampūno ir daugiau kondicionieriaus

Jums reikės alternatyvos, jei jums nepatinka, kaip atrodo ilgi plaukai, o atsakymas yra naudoti mažiau šampūno ir daugiau kondicionieriaus. Taip yra todėl, kad jūsų kondicionierius suteikia plaukams apimties, prisotindamas juos aliejais ir gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis. Šampūnas turi priešingą efektą, todėl jūsų plaukai tampa šviesesni ir labiau linkę išsiskirti gurkšnio pavidalu.

Šampūnas mažiau ir būklė daugiau

Pasitarkite su profesionaliu kirpėju

Paskutinė išeitis – pasikalbėti su profesionaliu kirpėju ar stilistu apie savo galimybes. Dėl savo specialių žinių jie gali patarti, kokių veiksmų imtis. Pvz., Jei turite trumpus plaukus ir norite juos užsiauginti ilgiau, paprašykite kirpėjo juos nukirpti taip, kad blauzdikaulis būtų trumpesnis ir įsiskverbtų į jūsų šukuoseną, o ne augtų su likusiais plaukais..

Stilistai taip pat žino, kokios plaukų priemonės yra naudingiausios, todėl visada protinga rinktis jų smegenis.

Nors pasikonsultuoti su profesionalu gali kainuoti brangiau nei pačiam gydyti karį, bent jau būkite ramūs, kad baigus kirpimą ir stilių, tai bus mažiau pastebima. Jei turite draugą, kuriam būdingas karoliukas ir patinka jo kirpimas, turėtumėte paklausti, kokį kirpėją jie naudoja.

Pasikalbėkite su savo kirpėju

Kaip atsikratyti „Cowlick“

  • Naudokite stiprius plaukų produktus, tokius kaip pomada, vaškas, molis ar gelis.
  • Auginkite plaukus ilgiau, kad pridėtumėte papildomo svorio ir apimties.
  • Pasirinkite šukuoseną pagal kailių tipą. Kampas ar pompadūras geriausiai tinka kirpimui priekyje prie jūsų plaukų linijos, o įgulos nupjautas kūgis arba kirpimas iš viršaus yra naudingas, jei jis yra gale.
  • Plaukite mažiau šampūno ir dažniau kondicionuokite, kad pasinaudotumėte natūraliais plaukų aliejais.
  • Paklauskite kirpėjo apie naujus kirpimo būdus ir šukuosenas, kurios sutvarkys karvę.
  • Įtraukite savo stilių ir patraukite išvaizdą.