Kaip išauginti plaukus vyrams

Merginos mėgsta vaikinus su ilgais plaukais, o vyrai su ilgais plaukais ir toliau išliks karšta tendencija, taigi, jei bandote auginti plaukus, šie patarimai padės. Mes galime išmokyti jus auginti ilgus plaukus vyrams, kad jie atrodytų ir jaustųsi sveiki. Tiesiog žinokite, kad plaukų augimo greitis yra užprogramuotas pagal jūsų genetiką ir vidutinis greitis yra apie pusę colio per mėnesį, o tai reiškia, kad jūs negalite priversti plaukų augti greičiau.

Nepaisant to, šiems ekspertams nepavyksta paaiškinti, kad plaukų pažeidimai, pvz., Skilinėjantys galai ir lūžinėjimas, kartu su nesveika mityba, stresu, fizinio krūvio ir miego trūkumu gali užkirsti kelią jūsų plaukų natūraliam augimui. Štai kaip greitai ir maksimaliai išauginti plaukus vyrams.

Kaip užauginti ilgus plaukus vyrams

Patarimai, kaip užsiauginti ilgus plaukus vyrams

Pradėkime nuo kai kurių pagrindinių gražių, sveikų vyrų ilgų plaukų auginimo pagrindų. Tai įtraukia:

 • Reguliarus šampūnas ir kondicionierius 2-3 kartus per savaitę
 • Nešukuokite šlapių plaukų
 • Nešukuokite plaukų šiurkščiai arba per ilgai
 • Nedžiovinkite plaukų džiovintuvu arba nekaitinkite
 • Nėra dažymo
 • Jokio balinimo
 • Nėra aptemptų arklio uodegų ar skrybėlių

Patarimai, kaip išauginti ilgus plaukus vyrams

Auginti ilgą šukuoseną yra daugiau nei leisti plaukams augti visomis kryptimis. Galų gale, jūs vis dar turite atrodyti gerai tuo laikotarpiu, kai vis dar auginate plaukus ir turite trumpus ar vidutinio ilgio plaukus. Pavyzdžiui, norint tinkamai prižiūrėti plaukus, reikia:

 • Nuskuskite arba nukirpkite šoninius nudegimus.
 • Formuokite plaukus pagal dabartinį jų ilgį.
 • Venkite šukuosenos, kuri jums netinka.
 • Venkite priversti vyrišką bandelę ar viršutinį mazgą, kol nepasieksite reikiamo ilgio.

Plaukų augimas vyrams

Kaip išauginti plaukus vyrams

Sveika dieta

Plauko velenas formuojasi folikuluose, kai sukuriamos naujos ląstelės, o senos negyvos ląstelės išstumiamos per galvos odą. Norint sukurti naujas ląsteles, organizmui reikia baltymų ir amino rūgščių. Mažai riebalų turinti, daug baltymų turinti dieta skatina ląstelių dauginimąsi, o tai yra būtina greitesniam plaukų augimui. Sveika, subalansuota mityba yra vienas iš būdų, kaip jūsų plaukai auga greičiau.

Maistas, kuriame gausu būtinų vitaminų A, B, C ir E, pavyzdžiui, daržovės (špinatai, kopūstai, morkos, pomidorai ir žaliosios paprikos), vaisiai (abrikosai, braškės, kiviai, kantalupė, persikai ir ananasai) ir baltymai ( kiaušiniai, žuvis, vištiena, riešutai, razinos, lęšiai ir pieno produktai) tikrai padės jūsų plaukams natūraliai augti greičiau.

Kai kurie maisto papildai gali padėti, tačiau jie negali pakeisti pagrindinių statybinių medžiagų, kurių organizmui reikia, kad sukurtų naujas ląsteles ir augtų plaukai.

Kaip pasidaryti vyrams ilgus plaukus

Reguliari mankšta

Visoms ląstelėms reikia deguonies, kad jos išliktų sveikos ir daugintųsi. Reguliarus aerobinis pratimas padidina kraujo apytaką, kuri deguonį perneša į visas kūno dalis, įskaitant plaukų folikulus ir galvos odą. Padidėjęs deguonies kiekis plaukų folikuluose ir galvos odoje skatina naujų ląstelių augimą. Rekomenduojama bent tris kartus per savaitę atlikti pusvalandį aerobikos. Norėdami padidinti kraujotaką ir paskatinti spartesnį plaukų augimą, vyrai taip pat gali masažuoti galvos odą, kad pagyvintų plaukų folikulus.

Kitos mankštos naudos sveikatai taip pat gali padėti greičiau augti plaukams. Stresas padidina vyrų plaukų slinkimo riziką, tačiau kai kuriems vaikinams išvengti streso gali būti beveik neįmanoma. Tokie veiksniai kaip stresas, depresija ir miego trūkumas gali būti sušvelninti ir palengvinti reguliariai mankštinantis, giliai kvėpuojant ir tinkamai miegant..

Kaip išauginti plaukus vyrams

Užmigti pakankamai

Trečias esminis geros sveikatos ir greito plaukų augimo komponentas yra miegas. Ankstyvojo miego ciklo metu organizme padaugėja augimo hormonų, kurie skatina ląstelių dauginimąsi. Cirkuliacija odoje, taigi ir plaukų folikuluose, padidėja ir miegant. Miegoti bent 7–8 valandas per naktį tiesiogine prasme galima priversti plaukus greičiau augti per naktį.

Augantys ilgi plaukai vyrai

Kaip šukuoti ar šukuoti plaukus

Geriausi plaukų šepečiai yra pagaminti iš šernų šerių, nes reguliariai šukuodami jie neplėšia ir netempia plaukų sruogų. Jei plaukai jau ilgi, pradėkite šukuoti jų galiukus, kita ranka laikydami likusius plaukus, kad netrauktumėte galvos odos ir plaukų šaknų. Susivėlimas turėtų būti atliekamas pirštais, kad nebūtų ištemptos ir nepažeistos plaukų sruogos, nes sulaužytų ir neskilinėtų jų galai, o tai neleis jūsų plaukams augti.

Plaukų augimas vyrams

Prieš plaudami kruopščiai šukuodami plaukus, sumažinsite susivėlimą. Plaukai yra labiau pažeidžiami, kai jie yra šlapi, todėl svarbu būti atsargiems, kad netrauktumėte ir netemptumėte šlapių plaukų. Po šepečio vyrai taip pat turėtų vengti prigludusių arklio uodegų ar pintinių, kurie gali įtempti ir įtempti plaukus ir sukelti jų lūžimą..

Ilgos vyrų šukuosenos - ilgi plaukai su barzda

Plaukų šampūnas ir kondicionierius

Nebūtina plauti plaukų kiekvieną dieną. Tai iš tikrųjų gali pašalinti plaukus nuo natūralių aliejų, todėl jie tampa sausi ir trapūs. Lūžę plaukai gali lūžti, todėl net jei jie greitai augtų, lūžę jie negalės pasiekti maksimalaus ilgio.

Jei turite plauti plaukus kiekvieną dieną, geriausia naudoti labai švelnų arba ekologišką šampūną. Geras kondicionierius padeda apriboti raizginius, pakeisti natūralius aliejus, kurie pašalinami plaunant, ir suteikia drėgmės. Geriausia vengti kondicionierių, kuriuose yra vaško, nes jie gali apsunkinti plaukus ir padaryti juos plonus ir nuobodžius. Vėliau kartą per savaitę naudokite nenuplaunamą kondicionierių, kad jis išliktų sveikas ir stiprus, augtų storesnis ir pilnesnis.

Kaip priversti plaukus augti greičiau vyrai

Galiausiai venkite plauti plaukus karštu vandeniu, o naudokite šiltą arba šaltą vandenį. Šaltas vanduo padidina plaukų blizgesį.

Venkite plaukų formavimo priemonių ir plaukų priežiūros priemonių

Formavimo įrankiai, ypač tie, kurie naudoja šilumą, gali labai pakenkti plaukams ir taip neleisti jiems ilgiau augti. Plaukų džiovintuvai gali sudeginti plaukus, todėl jie tampa silpni ir trapūs. Jei naudojate plaukų džiovintuvą, laikykite žemą temperatūrą ir džiovinkite plaukus tik tol, kol jie bus šiek tiek drėgni.

Tegul plaukai auga vyrams

Nukirpkite arba nukirpkite plaukus

Nors tai gali atrodyti paradoksalu, nukirpę pažeistus plaukų velenų galus iš tikrųjų atjauninate jų augimą. Reguliariai kirpdami suskaidytus galiukus kas 8–12 savaičių, vaikinai gali išvengti lūžinėjimo ir padėti plaukams natūraliai augti greičiau ir ilgiau.

Kaip formuoti plaukus, kai auga vyrai

Įkvėpimas: vaikinai su ilgais plaukais

Štai keletas stilingų ir šaunių šukuosenų, kurias galite gauti augindami plaukus. Kadangi perėjimas nuo trumpų iki ilgų plaukų gali šiek tiek priprasti, rekomenduojame naudoti geriausias plaukų priežiūros priemones ilgiems plaukams, kad sušvelnintumėte sruogas, padidintumėte apimtį ir sumažintumėte šerpetojimą..

Madingi ilgų plaukų vyrai

Geriausios ilgos šukuosenos

Tiesūs ilgi plaukai

Seksualūs ilgų plaukų vyrai

Vaikinai ilgais plaukais

Mieli ilgų plaukų vaikinai

Šaunūs vyrų ilgi plaukai

Vyrai ilgais plaukais

Vyriški ilgi plaukai

Azijos vyrai ilgais plaukais

Auginkite plaukus vyrams

Ilgos šukuosenos vyrams

Ilgos šukuosenos vyrams - „Loose Man Bun“

Šukuosenos vyrams su ilgais plaukais