Kaip naudoti plaukų vašką

Jei dar neišmokote naudoti plaukų vaško, šis vadovas skirtas jums! Plaukų vaškas yra vienas geriausių vyrų stiliaus gaminių. Kaip ir pomados, naudojant vašką, jūsų plaukai gali būti glotnūs ir stilingi visą dieną be kietumo, kurį sukelia gelis ir putos. Tiesą sakant, nusipirkti gerą plaukų vašką yra pagrindinis žingsnis formuojant vėsias šukas, šukuosenas, slidžią nugarą, pompadūrą ar aštrią šukuoseną. Nors svarbu nepamiršti, kad šį plaukų produktą geriausia naudoti formuojant išvaizdą, reikalaujančią tekstūruotos apdailos.

Žemiau mes išmokysime jus, kaip tinkamai naudoti plaukų vašką. Atlikę šiuos paprastus veiksmus, galėsite tepti vašką ir stilizuoti bet kokią norimą natūralią išvaizdą!

Kaip naudoti plaukų vašką

Kaip tepti plaukų vašką

Štai 5 žingsniai, kaip suformuoti plaukus vašku.

 1. Pradėkite nuo nedidelio vaško kiekio ant piršto. Priklausomai nuo jūsų plaukų kiekio, norėsite išgriebti žirnio dydžio. Priešingu atveju per daug plaukų vaško gali atrodyti riebiai.
 2. Vaškas yra kietas produktas, todėl turėsite jį pašildyti. Vašką paskirstykite delnuose ir trinkite, kol visiškai ištirps.
 3. Užtepkite vašką plaukams. Pradėkite tepti galvos gale ir lėtai tepkite šukuoseną priešais plaukų paviršių. Dengdami ploną sluoksnį viršuje, išvengsite susikaupimo vienoje srityje. Be to, būtinai uždarykite rankas, kai pasiekiate plaukų galus, kad gautumėte patarimų, kaip gauti tam tikrą produktą.
 4. Pradėkite formuoti plaukus. Nors mes rekomenduojame švelnią nugarą, šoninę dalį ar panašią išvaizdą, norėsite pradėti formuoti norimą šukuoseną. Jei manote, kad jums reikia daugiau vaško, palaipsniui tepkite papildomus kiekius.
 5. Pataisykite nuklydusius plaukus, sukurkite daugiau apimties ir užbaigkite stilių. Paskutinis žingsnis yra paskutinis akcentas jūsų išvaizdai.

Galų gale nėra teisingo ar neteisingo stiliaus su vašku. Ritmo ugdymas užtruks ir kuo daugiau gaminio įtrauksite į plaukus, tuo patogiau tapsite su jais.

Kaip tepti plaukų vašką vyrams

Geriausias plaukų vaškas vyrams

Jei dar neradote geriausio plaukų vaško, leiskite mums pateikti keletą gerų rekomendacijų. Kadangi rinkoje yra tiek daug prekės ženklų ir produktų, gali būti sunku žinoti, kokiomis apžvalgomis ir įvertinimais pasitikėti. Žemiau aptarsime kai kuriuos geriausius plaukų vaškus vyrams, kaip jie laikosi ir baigiasi, ir kitus privalumus ir trūkumus, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant.

TIGI lovos galvutė B vyrams

TIGI Lovos galvutė B vyrams Matinis atskyrimo darbinis vaškas

The TIGI Lova galvos vaškas vyrams pasižymi viena natūraliausių išvaizdų, pasižyminčia stipriu laikymu ir švariu matiniu paviršiumi. Šis vaško gaminys puikiai tinka visų tipų plaukams ir ilgiui – nuo trumpo iki ilgo ir plono iki storo. Lengvai įvertinamas kaip vienas geriausiai parduodamų vyrų plaukų vaškų, labai rekomenduojame išbandyti šį stiliaus produktą.

TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos 4 149 apžvalgos TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos

 • Šis gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos
 • Vaikinams, kurie nori tvirtumo, stiliaus ir natūralios apdailos
 • Bičių vaškas, cera caranauba ir polimerų mišinys…

11,13 USD Pirkti dabar

Amerikos įgulos pluoštas

Amerikos įgulos pluoštas

„American Crew“ yra didžiausias vyrų stiliaus gaminių pavadinimas. Su dideliu laikymu ir mažu blizgesiu, Amerikos įgulos pluoštas tinka storiems, tiesiems ar garbanotiems plaukams. Šis plaukų vaškas ne tik kvepia odekolonu, bet ir padidins sodrumą, o tekstūra suteiks natūralų užbaigimą.

Amerikos įgulos pluoštas, 3 uncijos, stiprus lankstus laikymas su silpnu blizgesiu 20 413 apžvalgos Amerikos įgulos pluoštas, 3 uncijos, stiprus lankstus laikymas su silpnu blizgesiu

 • Kas tai yra: padeda į pluoštą panašus, dervingas produktas…
 • Kam tai skirta: gerai tinka trumpesnio ūgio žmonėms…
 • PAGRINDINĖ NAUDA: Suteikia aukštą sulaikymą ir mažą blizgesį

18,50 USD Pirkti dabar

„Redken For Men“ manevro darbo vaškas

„Redken“ manevrų darbo vaškas

„Redken“ parduoda daugybę populiarių vyrų ir moterų plaukų produktų, įskaitant Manevrų darbo vaškas. Dėl vidutinio stiprumo yra universalumas formuoti visų tipų šukuosenas, todėl tai yra geras pasirinkimas pradedantiesiems. Be to, šis vaškas jaučiasi lengvas ir natūralus, lengvai įsilieja į plaukus.

„Gatsby Moving Rubber Spiky Edge“

Gatsby plaukų vaškas

Jei ieškote stipresnio sulaikymo, tada Gatsby judanti guma serija gali būti tinkamas pasirinkimas. Japonijoje pagamintas „Gatsby“ yra aukštos kokybės prekės ženklas, o jų „Spiky Edge“ vaškas išlaikys jūsų plaukų stilių ir kvepės visą dieną. Tačiau rekomenduojame naudoti šį produktą tik trumpo ir vidutinio ilgio šukuosenoms; neatrodo, kad jis gerai veiktų su ilgesniais plaukais.

Išpardavimas GATSBY MOVING RUBBER SPIKY EDGE Plaukų vaškas, 80g/2.8oz 2044 apžvalgos GATSBY MOVING RUBBER SPIKY EDGE plaukų vaškas, 80g/2.8oz

 • MAITINIMO STRIKAI -Stipri laikančioji jėga išlaiko plaukus…
 • Rekomenduojamas plaukų ilgis: labai trumpas, trumpas
 • Stiliaus galia 10/10 (10/10)

9,99 USD Pirkti dabar

Išsirinkite geriausią vyrų plaukų vašką

Dauguma įžymybių ir modelių vyrų naudoja kokybišką plaukų vašką savo plaukams formuoti, manome, kad suradus jums tinkamą produktą, jūsų rytinė rutina pasikeis.