Kaip naudoti Pomade

Šis vadovas padės vaikinams išmokti naudoti pomadą, kad būtų sukurtos geriausios vyrų šukuosenos. Kadangi daugumai šaunių vyrų kirpimų reikia tam tikros rūšies plaukų priežiūros priemonių, labai svarbu išsiaiškinti, kaip teisingai plaukuoti plaukus. Nesvarbu, ar šiai šukuosenai reikia apimties, tvirtumo ar tekstūros, mes tiksliai išmokysime, kiek pomados naudoti ir kaip suformuoti savo trumpus plaukus pomada.

Išnagrinėję šį žingsnis po žingsnio vadovą, jūs žinosite, kaip tinkamai naudoti pomadą, kad suformuotumėte šukuotą nugarą, spygliuotą, pompadūrą, šuką ar šuką. Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie pomadą!

Kaip naudoti Pomade

Kas yra Pomade?

Daugelis geriausių plaukų produktų vyrams vadinami „pomadais“, tačiau kas yra pomada?

Istoriškai vyriškos pomados buvo aliejiniai produktai, naudojami riebesnėms šukuosenoms, nes jie suteikė blizgančią, blizgančią išvaizdą. Deja, aliejinius pomadus sunku nuplauti ir kartais gali sukelti spuogus. Šiais laikais geriausios pomados yra vandens pagrindu.

Kas yra Pomade

Populiarios vandenyje tirpstančios pomados yra įvairių formų, siūlančių vaikinams skirtingus laikymus, apdailą ir ingredientus visų tipų plaukams ir stiliams. Be to, visi geriausi pomadų prekės ženklai, įskaitant „Suavecito“, „Layrite“, „Imperial Barber“, „Baxter of California“, „Uppercut“ ir „American Crew“, parduoda vandens pagrindu pagamintus produktus..

Prekės įvertinimas Kaina
„Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė - „Strong Hold“ plaukų pomada vyrams - vidutinio blizgesio vandens pagrindu pagamintas vaškas be dribsnių plaukų gelis - lengvai nuplaunamas - visos dienos laikymas visų tipų plaukams „Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė – „Strong Hold Hair Pomade“ vyrams – vidutinio blizgesio… 14 530 atsiliepimų 13,99 USD Pirkti dabar
„Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas „Baxter of California Clay Pomade“, matinis lakas/stiprus laikymas, plaukų pomada vyrams, 2 fl. Ozas 3860 apžvalgos 23,00 USD Pirkti dabar
„Layrite Superhold Pomade“, 4,25 uncijos „Layrite Superhold Pomade“, 4,25 uncijos 4 233 apžvalgos 18,00 USD Pirkti dabar

Sužinokite daugiau apie pomados ir vaško prieš gelį naudą!

Kaip taikyti Pomade

Norėdami tinkamai tepti pomadą savo plaukais, visada turėsite jį sušildyti trindami tarp delnų, kaip nurodyta anksčiau. Tada atlikite šiuos veiksmus, kad suformuotumėte plaukus pomada.

Abiem rankomis masažuokite pomadą į plaukus visur, o ne tik sutelkdami dėmesį į vieną dalį. Kai pomada tolygiai pasiskirsto plaukuose, pradėkite formuoti norimą šukuoseną.

Jei nukirpti nugaros plaukai, pakartotinai paleiskite rankas ar šukas iš priekio į nugarą. Jei formuojate šoninę dalį ar šukuojate, susiraskite natūralią dalį ir pradėkite šukuoti plaukus į šoną. Su dygliuotais plaukais traukite plaukus tiesiai į viršų nuo šaknų. O tekstūruotoms ar netvarkingoms šukuosenoms drąsiai šukuokite, o tada tekstūruokite pirštais.

Norėdami suteikti daugiau apimties ir apimties, vaikinai gali apsvarstyti plaukų džiovinimą plaukų džiovintuvu vietoje. Kai kurie vyrai nori išdžiovinti plaukus po pomados, o kiti mieliau pirmiausia formuoja ir išdžiovina, kai baigia.

Kaip taikyti Pomade

Pomade tipai

Perkant pomadą, sprendimas dėl aliejaus ir vandens nėra vienintelis jūsų rūpestis. Kaip minėjome, yra įvairių tipų pomados, siūlančios vidutinio stiprumo, matinio ar vidutinio stiprumo blizgesį, molio ar vaško ingredientus ir kt..

Paprastai storiems plaukams ir didelės apimties šukuosenoms reikės tvirtos sulaikymo pomados, o ploniems ar ploniems plaukams ir laisviems stiliams galima valdyti ir mažai, ir vidutiniškai. Galiausiai tekstūruotos šukuosenos geriausiai tinka molio ar vaško pomadoms, tokioms kaip „American Crew Fiber“.

Pomade tepkite ant drėgnų ar sausų plaukų?

Viena iš sudėtingiausių pomados naudojimo dalių yra nežinojimas, ar ją tepti ant drėgnų ar sausų plaukų. Daugumą pomadų reikia tepti ant rankšluosčiu nusausintų, drėgnų plaukų-ne visiškai sausų ar šlapių. Jūs norite tik reikiamo drėgmės kiekio, kad stiliaus produktas būtų tolygiai paskirstytas, ypač vaikinams su garbanotais ar banguotais plaukais.

Pomade šukuosenos

Sausi plaukai sugeria per daug, todėl su jais sunku dirbti, o šlapi plaukai praskiedžia sulaikymą ir priglunda. Tai sakant, kai kurios pomados specialiai siūlo tepti drėgnus ar sausus plaukus, todėl perskaitykite instrukcijas.

Kitas aspektas, formuojant plaukus pomada, yra tai, ar norite blizgesio, ar matinio, tekstūruoto. Paprastai pomados naudojimas sausiems plaukams tinka tekstūruotoms šukuosenoms.

Kiek Pomade naudoti

Kalbant apie pomados kiekį, atsakymas visada yra „tai priklauso“. Nors labai rekomenduojame pradėti nuo nedidelio kiekio ir pritaikyti daugiau, jei reikia, kai kurioms vyriškoms šukuosenoms paprasčiausiai prireiks daugiau produkto, ypač vaikinams su storais plaukais.

Kiek Pomade naudoti

Galų gale lengviau pridėti daugiau pomadų prie plaukų, nei pašalinti, todėl pradėkite nuo smulkaus pinigėlio ant rodomojo piršto. Dabar perkelkite jį į kitos rankos delną ir trinkite delnus ir pirštus, kol pomada vienodai padengs abi rankas.

Geriausias būdas naudoti Pomade

Galų gale nėra absoliutaus teisingo ar neteisingo būdo įdėti pomadą į plaukus. Jei jums tinka tai, kaip formuojate plaukus pomada, toliau naudokite savo stiliaus produktą taip, kaip jums atrodo tinkama.