Kaip nukirpti plaukus vyrams

Jei galvojate apie savo plaukų kirpimą, esate ne vienas. Nemažai vyrų namuose mokosi kirpti plaukus. Kadangi kelionė į kirpyklą gali būti varginanti, atimanti daug laiko ir netgi brangi, kai kuriems vaikinams kirpimas gali būti puikus sprendimas. Ir nors nusikirpti kirpimo mašinėlę pirmą kartą gali būti iššūkis, išsiaiškinti, kaip kirpti vyrų plaukus, yra įgūdis, kurį verta lavinti.

Nesvarbu, ar turite ilgus, ar trumpus plaukus, šis vadovas išmokys jus kirpti plaukus. Nuo kirpimo iki trumpos nugaros ir šonų su ilgais plaukais viršuje, čia yra viskas, ką reikia žinoti apie kirpimo mašinėlių naudojimą plaukams kirpti.

Kaip nukirpti plaukus vyrams

Geriausi plaukų kirpimo įrankiai

Prieš pradėdami, jums reikės tinkamų plaukų kirpimo įrankių. Pavyzdžiui, jums reikės gerų plaukų kirpimo mašinėlių, žirklių ir rankinio veidrodžio. Čia yra geriausi plaukų kirpimo įrankiai, kuriuos reikia apsvarstyti.

Kirpimo mašinėlės

Trumpiems plaukams, ypač jei norite išgaubti šonus ir nugarą arba nusikirpti, jums tikrai reikės aukščiausios kokybės kirpimo mašinėlės. Tačiau žirklių kokybės lygis yra skirtingas.

Plaukų kirpimo įrankiai

Profesionalūs kirpimo mašinėlės yra su daugybe apsaugų ir užtikrins geriausią našumą. The „Wahl Professional Magic Clip“ siūlo galingą variklį, aštrius ašmenis, didelį tikslumą, laidinį ir belaidį naudojimą, 90 minučių veikimo laiką vienu įkrovimu ir puikų valdymą. Ši mašina, vertinama kaip viena geriausių kirpimo mašinų rinkoje, puikiai tinka vyrams, kurie rimtai nori gauti švarius kirpimus namuose.

„Wahl Professional“ 5 žvaigždučių laidas/belaidis stebuklingas spaustukas #8148 - puikiai tinka kirpėjams ir amp; Stilistai - Precizinis belaidis išblukimo kirpimo įtaisas su funkcijomis - daugiau nei 90 minučių veikimo laikas 13 590 apžvalgų „Wahl Professional“ 5 žvaigždučių laidas/belaidis stebuklingas spaustukas #8148 – puikiai tinka kirpėjams & Stilistai – Precizinis belaidis išblukimo kirpimo įtaisas su funkcijomis – daugiau nei 90 minučių veikimo laikas

  • PROFESINIS TIKSLUMAS: 5 žvaigždučių stebuklingas klipas yra…
  • Stilingas ir funkcionalus: 5 žvaigždučių stebuklingas klipas…
  • ĮSKAIČIUOTI PRIEDAI: kirpimo mašinėlė, 8 priedai…

99,95 USD Pirkti dabar

Vaikinams, kurie nori tik pigių plaukų kirpimo mašinėlių, patikimų, lengvai naudojamų ir turinčių visas reikalingas šukas, rekomenduojame rinktis nebrangų belaidį modelį, pvz. „Wahl Color Pro“. Šiame pilname plaukų kirpimo rinkinyje yra visas spalvomis pažymėtų apsauginių šukų rinkinys ir nerūdijančio plieno ašmenys su galinga baterija, kuri suteikia 60 minučių veikimo laiko. Šis modelis puikiai tinka pradedantiesiems, turintiems biudžetą, norintiems maksimalaus mobilumo.

Išpardavimas „Wahl Color Pro“ akumuliatorinis įkraunamas plaukų kirpiklis ir amp; Žoliapjovė - paprastos spalvotos šukos, skirtos vyrams, moterims ir amp; Vaikai - 9649 modelis 42 572 apžvalgos „Wahl Color Pro“ akumuliatorinis įkraunamas plaukų kirpiklis & Žoliapjovė – paprastos spalvotos šukos, skirtos vyrams, moterims & Vaikai – 9649 modelis

  • Akumuliatorinis patogumas – „Color Pro“…
  • Spalvomis koduotos vadovo šukos – radimas ir…
  • Higieniškas kirpimas – kadangi mūsų peiliai yra…

27,85 USD Pirkti dabar

Jei norite naujovinti į aukštos kokybės laidinius elektrinius kirpimo aparatus, „Wahl Elite Pro“ yra namų kirpimo rinkinys, kurį verta rimtai pažvelgti. Aptakus dizainas, savaime galandantys peiliai, galingas, bet tylus variklis, reguliuojama kūginė svirtis ir aukščiausios kokybės priedai, jūs negalite suklysti su šiuo produktu.

Išpardavimas „Wahl Clipper Elite Pro“ didelio našumo namų kirpimas ir amp; Priežiūros rinkinys vyrams - elektrinė plaukų kirpimo mašinėlė - modelis 79602 11 907 apžvalgos „Wahl Clipper Elite Pro“ didelio našumo namų kirpimas & Priežiūros rinkinys vyrams – elektrinė plaukų kirpimo mašinėlė – modelis 79602

  • Geriausi tikslieji peiliai – savaime galandantys, laikykitės…
  • „Secure-Fit Premium Guards“ su nerūdijančio plieno spaustukais…
  • Galingas & Patvarus variklis – tylus, mažas triukšmas…

47,99 USD Pirkti dabar

Žirklės

Kiti reikalingi kirpimo įrankiai yra žirklės ar žirklės. Nors dauguma kirpimų bus atliekami kirpimo mašinėlėmis, žirklės gali padėti nukirpti plaukus ant galvos ir sutvarkyti mažus plotus. Sukurtos su ergonomišku laikikliu ir pagamintos iš nerūdijančio plieno, kad išliktų itin aštrios geriausios kirpimo žirklės aplinkui.

Kaip kirpti vyrų plaukus

Veidrodis

Galiausiai norėsite investuoti į trijų krypčių veidrodis galite prisijungti bet kur. Jei pirmą kartą kirpate sau plaukus, galbūt galėsite išsisukti naudodami veidrodį savo vonios kambaryje ir laikydami rankoje laikomą veidrodį.

Bet jei norite pilnos plaukų kirpimo sistemos, tvirtas, universalaus dizaino veidrodis užtikrins, kad matysite kiekvieną kampą kirpdami šonus, nugarą ir iškirptę.

Pasirinkite geriausią kirpimą

Geriausio kirpimo pasirinkimas priklauso nuo veido formos ir asmeninio stiliaus. Geros vyrų šukuosenos glotnina jūsų veido bruožus. Tačiau prieš bandydami nusikirpti šukas per išblukimą, įpjovimą atgal arba perpūtimą, rekomenduojame pirmą kartą pradėti nuo paprasto kirpimo.

Vyrų kirpimas pagal veido formą

Trumpus kirpimus, tokius kaip kirpimas ar įgulos kirpimas, galima pasiekti tik kirpimo mašinėlėmis ir neblunkant. Ir nors populiariausi stiliai turi trumpus plaukus šonuose, o ilgesni plaukai viršuje, šie trumpi kirpimai palengvina maišymą, nes visi plaukai iš pradžių yra labai trumpi.

Netgi #2 arba #3 apsauga šonuose ir nugaroje su #4 arba #5 pjūviu viršuje gali sumažinti kontrastą, suteikti subtilaus klasikinio kūgio išvaizdą ir padaryti gražų įgulos pjūvį ar apkarpymą.

Kaip padaryti sau „Buzz Cut“

Tik nepamirškite, kad visada galite nukirpti trumpiau, tačiau per minutę negalite atauginti plaukų. Taigi pradėkite konservatyviai nuo ilgesnių apsaugų. Blogiausiu atveju jums gali tekti mėnesį dėvėti šukuoseną arba apsilankyti kirpykloje, kad pjūvis išbluktų.

Nusiplaukite plaukus

Prieš pradėdami kirpti, vyrai turėtų plauti plaukus šampūnu ir kondicionieriumi. Pirma, švarius plaukus lengviau kirpti ir dirbti. Dėl stiliaus gaminių gali būti sunkiau šukuoti ir tiekti plaukus į kirpimo mašinėlę, o tai gali iškreipti galvos ilgį. Be to, sudrėkinti plaukai yra minkšti ir gali būti šukuoti, kad pašalintumėte susivėlimus.

Nusiplaukite plaukus

Po dušo būtinai išdžiovinkite plaukus rankšluosčiu. Drėgni plaukai gali ištiesinti ir atrodyti ilgesni, nei yra, ir dėl to vaikinai gali nukirpti daugiau nei norėjo. Tada, kai plaukai išdžiūsta, jūs nukirpsite daug trumpiau nei numatyta. Kirpimo priemones naudokite tik ant sausų plaukų.

Kur kirpti plaukus

Nors dauguma vyrų natūraliai kirps savo plaukus vonioje, ši sritis gali būti netinkama visiems. Jums reikės erdvės manevruoti, gero apšvietimo ir didelio veidrodžio.

Kur kirpti plaukus namuose

Kai kuriuose vonios kambariuose yra silpnas geltonas apšvietimas, kuris gali užgožti jūsų vaizdą arba sukelti šešėlį. Apsvarstykite sąranką su natūralia šviesa.

Ruošdami darbo vietą susipažinkite su savo įrankiais. Įjunkite ir išjunkite kirpimo mašinėlę, judinkite reguliuojamus peiliukus pirmyn ir atgal ir užspauskite apsaugus, kad įsitikintumėte, jog jie lieka vietoje.

Plaukų kirpimas kirpimo mašinėlėmis

Kaip kirpti plaukus kirpimo mašinėlėmis

Populiariausi vyrų kirpimai turi trumpas šonus su ilgais plaukais viršuje. Norėdami tai padaryti, kirpėjai visada pradeda kirpti kirpdami šonus ir nugarą kirpimo mašinėlėmis.

Jei norite kirpti kirpimo mašinėlę, tai neturės jokio skirtumo, todėl galite pritvirtinti tinkamą apsaugą ir pradėti pjauti priekį į nugarą. Kad pjovimas būtų vienodo ilgio, visada atsimuškite į grūdus.

Priešingu atveju vadovaukitės šiuo nuosekliu vadovu, kad sužinotumėte, kaip kirpti plaukus kirpimo mašinėlėmis.

Pradėkite pjauti šonus

Pasirinkite apsaugos dydį, užspauskite ant šukos ir pakelkite kirpimo mašinėlę į galvos pusę. Pradėkite nuo apačios ir perkelkite kirpimo mašinėlę aukštyn į viršų, palaipsniui pereikite nuo šoninių žaizdų iki galo.

Nupjaukite plaukus ant šonų ir nugaros su kirpimo mašinėlėmis

Laikykite mašiną pastovią, šiek tiek pakreiptą į priekį ir plaukite su galvos oda, kad išgriebtumėte kuo daugiau plaukų. Net ir su geromis kirpimo mašinomis svarbu atlikti kelis praėjimus, kad visi plaukai būtų vienodo ilgio.

Galiausiai įsitikinkite, kad trumpi plaukai ant nugaros ir šonų yra bent poros apsauginių dydžių trumpesni nei ilgesni plaukai viršuje. Patyrę vaikinai gali nupjauti apatinę šonų dalį vienu ilgiu trumpiau nei viršutinė dalis, kad sukurtų siaurėjančią išvaizdą.

Kaip nukirpti plaukus

Norėdami kirpti plaukus pakaušyje, kirpimo mašinėlę reikia iškirpti iškirptės link. Naudokite veidrodį, kad pamatytumėte nugarą ir lėtai eikite. Nepatogi padėtis užtruks, kol bus patogu. Jei blukinate plaukus ir kirpate skirtingus ilgius, laikykitės apsaugos priemonių.

Kaip nukirpti plaukus

Galų gale, trumpai kirpdami plaukus nugaroje ir šonuose, turėtumėte sukurti vientisą išvaizdą. Pasukdami judesius aukštyn, patraukite kirpimo mašinėlę atgal ir natūraliai sumaišykite šonus su ilgesniais plaukais.

Pradedantiesiems šios pagrindinės plaukų kirpimo technikos gali pakakti, kad išbluktų. Akivaizdu, kad kvalifikuotas kirpėjas gali geriau kirpti kirpimą, tačiau tol, kol susiaurėję plaukai sklandžiai pereina, tai yra pakankamai geras „pasidaryk pats“ kirpimas.

Kaip padovanoti sau išblukimą

Padaryti blukimą savarankiškai gali būti tikrai sudėtinga, tačiau vyrams, kuriems įdomu šis madingas šiuolaikinis kirpimas, pateikiame geriausių kopijavimo išblukimo pavyzdžių.

Padarykite išblukusį kirpimą patys

Naudojant tiek daug skirtingų išblukimo tipų, įskaitant aukšto, vidutinio, žemo ir pliko kirpimo kirpimus, yra daugybė būdų, kaip išblukinti plaukus kirpimo mašinėlėmis.

Pirma, turėsite nustatyti, kur prasidės išblukimas. Didelis išblukimas yra nervingas, o mažas išblukimas yra labiau klasikinis. Antra, vaikinai turi nuspręsti, kiek trumpos bus išblukusios pusės. Odos išblukimo maišymas gali būti sudėtingas, todėl rekomenduojame pradėti nuo #2 arba #3 mažo išblukimo ir toliau dirbti.

Kaip pasidaryti sau išblukusį kirpimą

Tam reikia palaipsniui sklandžiai maišyti plaukus, keičiant šukas, pereinant nuo #2 arba #3 į #4, #5 arba #6. Linija turi būti simetriška iš abiejų pusių ir net aplink galvą. Kaip ir bet kas kitas, praktika daro tobulą ir reikalinga įdomi akis.

Kaip nupjauti viršūnę

Jei nekirpsite kirpimo ar įgulos kirpimo, plaukus virš galvos reikės kirpti žirklėmis. Kaip matote kirpėjų profesionalus, norėsite matuoti ilgį ir išlaikyti nuoseklumą pirštais. Arba naudokite šukas, kad pakeltumėte plaukus ir nukirptumėte tiesia linija.

Kaip kirpti plaukus ant viršaus

Pradėkite nuo vienos galvos dalies ir tęskite visą viršų, kad užtikrintumėte vienodą ilgį. Kirpdami ilgus plaukus trumpiau, patraukite sruogelius iš skirtingų dalių arba įeikite skirtingais kampais, kad išvengtumėte trūkstamų sričių.

Dėl plaukų priešais (jūsų kirpčiukai), šukite plaukus žemyn ir nukirpkite per kaktą. Jei turite slenkančią plaukų liniją ar našlės smailę, galbūt norėsite palikti plaukus ilgiau aplink savo šventyklas ir plikas vietas, kad padengtumėte šias vietas.

Nupjaukite plaukus trumpai

Baigę viršuje, perbraukite plaukus šukomis, kad neatsirastų nelygumų ar ilgų sruogų.

Nuvalykite plaukų liniją žoliapjovėmis

Idealiu atveju tokia žoliapjovė, kaip „Andis Professional T-Outliner“ gali būti naudingas atliekant aštrius ir tikslius kirpimus aplink plaukų liniją ir iškirptę. Priešingu atveju tiesiog naudokite kirpimo mašinėles ir apverskite jas aukštyn kojomis.

Naudodami žoliapjovę ar kirpimo mašinėlę, nuvalykite šonkaulius ir plaukus aplink ausis. Tikslas yra, kad plaukų linija būtų gražiai aplink ausį.

Nuvalykite plaukų liniją ir kaklą žoliapjovėmis

Tada norėsite sekti plaukų liniją už ausų ir į iškirptę. Šie pjūviai turi būti simetriški abiejose kaklo pusėse, todėl nekarpykite per daug į vidų.

Galiausiai kaklą galima apipjaustyti keliais skirtingais būdais. Pasirinkite tarp siaurėjančio, suapvalinto ir užblokuoto iškirptės kirpimo.

Sukurkite savo plaukus

Po plovimo, šampūno, kondicionavimo ir plaukų džiovinimo patikrinkite ir galiausiai pažiūrėkite. Naudokite geriausius plaukų gaminius vyrams, kad suformuotumėte savo plaukus.

Sukurkite savo plaukus vyrams

Mėgstamos šukuosenos stilius parodys, ar gerai kirpėte, ar ne. Šiuo metu galite koreguoti savo darbą.

Tačiau pastebėsime, kad neturėtumėte jaudintis dėl smulkių problemų. Daugelis šių nedidelių klaidų vargu ar bus pastebimos per kelias dienas, kai jūsų plaukai auga.

Plaukų kirpimas namuose vyrams

Vyrų plaukų kirpimas yra naudingas įgūdis, kad ir kokie būtų jūsų motyvai. Nuo taupymo laiko ir pinigų iki plaukų kirpimo pratęsimo paliečiant jį namuose, yra daug privalumų.

Nepaisant to, vis tiek rekomenduojame retkarčiais apsilankyti netoliese esančioje tradicinėje kirpykloje, net jei norite pasisemti profesionalių kirpėjų patarimų ir gudrybių.!