Kaip padaryti sau „Buzz Cut“

„Buzz“ kirpimas yra vienas iš klasikinių ir geriausių vyrų trumpų kirpimų. Laimei, buzuoti galvą namuose lengva ir paprasta. Tiesą sakant, norint išmokti kirpti kirpimą, reikia turėti gerą kirpimo mašinėlę, tinkamas plaukų kirpimo priemones ir kantrybę kirpti savo plaukus. Nesvarbu, ar norite siaurinti šonus ir nugarą, ar šukuoti plaukus vienu ilgiu, kirpimas yra puiki vyrų šukuosena, kurią galite padaryti ir išlaikyti..

Jei galvojate apie savo plaukų šukavimą namuose, kad sutaupytumėte pinigų ir laiko kirpykloje, šis vadovas padės jums padaryti puikų kirpimą. Nuo geriausio kirpimo išblukimo iki 3-2-1 kirpimo iki įgulos kirpimo, mes aptarsime geriausius būdus, kaip sušukuoti galvą kirpimo mašinėlėmis ir gauti tokį švarų, trumpą stilių.

Kaip pabučiuoti galvą

Gaukite tinkamus plaukų kirpimo įrankius

Norėdami tinkamai pjauti save, jums tikrai reikės tinkamų įrankių. Kadangi „Buzz“ kirpimai yra trumpos šukuosenos, šias priemones reguliariai naudosite priežiūros darbams, todėl investicijos bus dar labiau vertingos.

Plaukų kirpimo mašinėlės

Puikūs plaukų kirpimo mašinėlės yra būtinos šukuojant savo plaukus. Geriausi kirpimo mašinėlės yra su aštriais ašmenimis, galingu varikliu, ilgai veikiančia įkraunama baterija, leidžiančia belaidžiu naudojimu ir maksimaliu manevringumu, o galiausiai ergonomiška konstrukcija užtikrina patogų laikymą.

Kaip šukuoti plaukus

Jei planuojate kirpti savo plaukus ir norite profesionaliai kirpti, norėsite investuoti į aukščiausios klasės mašiną. Rekomenduojame vaikinams įsigyti nebrangių profesionalių kirpimo mašinėlių, nes jos tarnauja ilgiau, suteikia geresnį kirpimą ir slysta per visų tipų plaukus, kad kirpimas būtų lengvas.

Priedai, apsaugos ir veidrodžiai

Lengva įsigyti ir būtina turėti, vaikinams reikės šių papildomų įrankių. Šie elementai pagreitins ir neskausmingi jūsų plaukai.

  • Tvirtinimo apsaugas būtina užtikrinti, kad pjūvis būtų tolygus. Taip pat žinomos kaip šukos, kirpimo apsaugos leidžia kirpti skirtingo ilgio plaukus. Tai gali būti naudinga, jei norite iškirpti #1, #2, #3 arba #4. Dauguma plaukų kirpimo mašinų yra su šiais priedais. Tačiau, jei norite nusiskusti galvą kirpimo mašinėlėmis ir nenutraukti kirpimo, kirpimas bus dar lengvesnis.
  • Rankinis veidrodis leidžia atspindėti jūsų vonios veidrodį, kad galėtumėte matyti pakaušį. Norint išlaikyti švarų kirpimą, labai svarbu šukuoti galus ir išvalyti iškirptę.
  • Detaliam darbui jums reikės plaukų kirpimo mašinėlės. Plaukus išilgai plaukų linijos, šonkaulių, kaklo ir aplink ausis reikia nukirpti žirklėmis, kad būtų aiškios ir švarios linijos. Panašiai, jei norite išsirikiuoti gražiu kraštu, vietoj kirpimo mašinų rekomenduojame kontūrą. Pirmenybę teikia kirpėjai ir stilistai Andis T-Outliner yra geriausiai įvertintas šios pramonės šakos modelis.

Kaip padaryti sau „Buzz Cut“

Jūsų darbo zona

Tai, kur kirpate plaukus, gali būti tokia pat svarbi kaip ir kaip. Geriausia vieta kirpti plaukus dažnai yra vonios kambarys arba kambarys, kuriame yra erdvės, geras apšvietimas ir veidrodis. Pagalvokite, ar galite ilsėtis tiek laiko, kiek reikia, nesijaudindami spaudimo, ir įsitikinkite, kad po to galėsite patogiai išsivalyti.

Kaip šukuoti savo plaukus

Patikrinkite savo galvos odą

„Buzz“ kirpimai yra labai trumpi vyrų kirpimai, todėl pirmiausia norėsite patikrinti galvą ir galvos odą. Visų pirma ieškokite iškilimų, randų, plikų dėmių ir odos sausumo ar pleiskanojimo požymių. Pleiskanos gali būti ypač blogos plikomis galvomis ar labai trumpais plaukais, todėl investuokite į šampūną nuo pleiskanų, kuris, kaip įrodyta, veikia.

Kaip šukuoti savo plaukus

Pradėkite nuo švarių, sausų plaukų

Kirpimo mašinėlės, žirklės ir žirklės geriausiai tinka švariems, sausiems plaukams. Prieš pradėdami šukuoti plaukus, norėsite nusiprausti šiltu vandeniu. Plaukite plaukus gerais šampūnais ir kondicionieriais.

Vėliau būtinai išdžiovinkite plaukus rankšluosčiu, tačiau nebūkite šiurkštūs savo sruogoms ar folikulams. Palaukite 10–15 minučių, kol plaukai visiškai išdžius. Dažnai šlapi ar drėgni plaukai atrodo ilgesni nei sausi. Dėl to kirpimas gali būti netolygus arba trumpesnis nei tikėtasi.

„Buzz Cut“ ilgiai

„Buzz“ kirpimas geriausiai atrodo susiaurėjęs – ilgesni plaukai viršuje ir trumpesni plaukai šonuose ir nugaroje. Konkrečiai, mes rekomenduojame kirpti kirpimą su išblukusiu kirpimu. Nustatydami numatomą plaukų ilgį galvos viršuje, galite užtikrinti, kad perėjimas būtų laipsniškas ir sumaišytas.

Šukuoti savo plaukus namuose

Vyrai taip pat gali rinktis kirpimo viršūnę, įgulos kirpimą ar net kirpti šukuoseną šepečiu. Šios trumpos vyriškos šukuosenos primena siaurą kirpimą, tačiau joms reikia skirtingo ilgio plaukų ir kirpimo numerių.

Standartinis 3-2-1 kirpimas palieka plaukus galvos viršuje maždaug 3/8 colio, o galvos šonuose-1/4 colio ir 1/8 colio kraštuose. Norėdami tai padaryti, naudokite šių dydžių kirpimo mašinėlę: a #3 viršuje, #2 šonuose ir #1 kraštuose.

Alternatyva yra nupjauti vienodą ilgį. Vaikinai gali pasirinkti 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 arba 8 „Buzz“ pjūvį, priklausomai nuo to, kokį apsaugą jie naudoja.

„Buzz Cut“ ilgiai

„Buzz The Top“

Viršuje bus nustatytas jūsų kirpimo ilgis. Jei laikotės mūsų rekomenduojamo ilgio, uždėkite #3 apsaugą ant kirpimo mašinėlės. Tai sumažins jūsų plaukus iki 3/8 colio. Jei nesate tikri, kaip trumpai norite kirpti plaukus, pradėkite ilgiau ir visada galite kirpti trumpiau.

Pradėkite laikydami kirpimo mašinėlės apsaugą prie kaktos, atsisukę į plaukų liniją. Tada lėtais ir apgalvotais judesiais perkelkite kirpimo mašinėlę iš priekio į nugarą. Pakartokite, kol sumurksite visa galva.

Kad išvengtumėte netolygaus pjūvio, baigę kryptį nuo priekio iki galo, pradėkite kirpti iš vienos pusės į kitą. Ypatingą dėmesį atkreipkite į plaukus prie vainiko. Kadangi šios srities plaukai auga apskrito modelio, svarbu, kad švilptų iš visų pusių, kad būtų tolygus kirpimas.

Buzz nukirpo plaukus

„Buzz The Sides“

„Buzz“ kirpimo šonuose reikės šiek tiek daugiau dėmesio skirti detalėms. Kadangi mes mažinsime ilgį, turėsite sukurti aiškų pradžios ir sustojimo tašką. Vėlgi, būtinai lėtai ir sąmoningai judinkite kirpimo mašinėlę, neskirkite laiko, kad nesugadintumėte savo pasidaryk pats kirpimo.

Norėdami pradėti zvimbti galvos šonus, pakeiskite kirpimo mašinėlės priedą prie #2 apsaugos. Skaičius 2 nukirps plaukus iki 1/4 colio.

„Buzz The Sides“

Kaip ir anksčiau, atremkite apsaugą nuo galvos. Pradėkite nuo šonų apačios šalia šonkaulių. Stumkite kirpimo mašinėlę aukštyn išilgai šonų, iš apačios į viršų. Apipjaukite šonus tiesiai į viršų; žinosite, kada nustoti skusti šonus, nes kirpimo mašinėlės paliks galvą. Pakartokite tai kitoje galvos pusėje.

Peržiūrėkite gradientą nuo galvos viršaus iki šonų. Perėjimas turėtų būti susiaurintas be aiškaus ilgio skirtumo. Jei matoma linija, kurioje plaukai tampa trumpesni, sumaišykite plaukus, naudodami šukavimo judesį su kirpimo mašinėlėmis. Tai galima padaryti švelniai siūbuojant kirpimo mašinėlę į išorę.

„Buzz Cut Taper Fade“

„Buzz The Back“

Sunkiausia kirpimo dalis yra kirpti plaukus pakaušyje. Šis skyrius reikalauja manevravimo, o tai yra akumuliatorinių kirpimo mašinų pirkimo pranašumas.

Kai būsite pasiruošę nupjauti nugarą, norėsite stovėti nugara į vonios veidrodį ir tada laikyti rankinį veidrodį. Norėsite susitaikyti su padėties nustatymu, tačiau tuštybės veidrodis dabar turėtų atspindėti pakaušį. Jei apšvietimas blogas, būtinai sureguliuokite.

„Buzz“ nukirpo galvą

Naudodamiesi ta pačia #2 apsauga (1/4 colio), pradėkite nuo kaklo pagrindo ir tolygiai perkelkite į viršų nugarą, sutelkdami nukirptą dalį viršuje. Sekite natūralią galvos kreivę.

Anksčiau apvali kaukolės dalis buvo naudojama nubrėžti, kur nustoti švilpti galvos viršuje. Dabar ta pati riba suteiks jums natūralų mišinį.

Taper ir Trim The Edges

Kai kurie vyrai mėgsta apdailinti ir siaurinti kraštus, kad galutinai prisilietų. Pakeiskite apsaugą #1 apsauga, kad ji nukirptų plaukus iki 1/8 colio.

Plaukų linijai išblukti bus naudojami tie patys šukavimo ar supimo judesiai, kaip ir anksčiau. Norėdami susiaurinti šonus, pradėkite nuo šukuosenos plaukų. Galvos gale galite nusiskusti kaklą.

„Pasidaryk pats“ „Buzz Cut“ kirpimas namuose

Nuvalykite šonkaulius ir iškirptę žoliapjovėmis

Norėsite išvalyti savo šonkaulius ir smulkiai iškirpti iškirptę žoliapjovėmis. Šis žingsnis skirtas apibrėžti savo plaukų liniją ir iškirptę aštriomis, trapiomis linijomis, kurios išsamiai apibūdins jūsų kirpimą.

Pradėkite nukirpdami švarią liniją prie šoninių angų. Jūsų kirpimą turėtų informuoti jūsų natūrali plaukų linija, todėl nekelkite per aukštai šonų ir ausų.

Išdėstykite „Buzz Cut“

Dabar apverskite peilių padėtį, laikykite žoliapjovę taip, kad dantys būtų nukreipti į viršų, ir nuskuskite viską po naujai apibrėžtu šonkauliu.

Priklausomai nuo jūsų stiliaus, galite laikyti kaklą suapvalintą arba užblokuotą. Išsamiai supjaustę kirpimą, jis atrodys švarus, poliruotas.

Peržiūrėkite savo kirpimą

Kai baigsite kirpti plaukus, perbraukite rankas. Be to, kad galėtumėte mėgautis naujai sušukuotais plaukais, turėtumėte jausti neatitikimus. Dar kartą pasinaudokite rankiniu veidrodžiu ir apžiūrėkite galvos bei nugaros vainiką, pasukdami, kad matytumėte kirpimą visais kampais.

Kaip padaryti „Buzz Cut“

Kai būsite patenkinti, kad kirpimas yra tolygus ir tobulas, nuplaukite plaukus ir nuplaukite šampūnu. Kad jūsų šukuosena būtų šviežia, kas dvi ar tris savaites purtykite galvą.

Kai jūs auginate plaukus, vaikinai gali formuoti prancūzišką kirpimą su pakraščiais, „Ivy League“ šukuoseną su šoniniais kirpčiukais arba įgulos kirpimą su netvarkinga apdaila. Naudokite matinį plaukų produktą, pvz., Pomadą, vašką ar molį, kad suteiktumėte savo plaukams tekstūrą, kad jie atrodytų natūraliai.