Kaip skustis skustuvu

Atrodo, kad skutimasis skustuvu sugrįžta. Jei niekada to nenaudojote, laimei, norint išsiaiškinti, kaip skustis skustuvu, reikia atlikti kelis paprastus veiksmus. Kadangi geras skustuvas turi tarnauti visą gyvenimą, labai rekomenduojame įsigyti geriausią dviejų kraštų skustuvą ir skutimosi kremą, kad skutimasis būtų sklandžiausias ir artimiausias. Kai įvaldysite vieno peilio skutimosi peilį, apsauginio skustuvo naudojimas taps jūsų kasdienio priežiūros dalimi.

Žemiau rasite keletą ekspertų patarimų, kuriuose išsamiai aprašyti geriausi skustuvai vyrams ir kaip gerai nusiskusti naudojant apsauginį skutimosi peilį, dviejų kraštų skutimosi peiliuką arba skustuvą. Galų gale išmokti naudotis skustuvu yra paprasta, pigu ir labai efektyvu – vaikinams tereikia šiek tiek išmokti valdyti ašmenis.

Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie skutimąsi skustuvu be pjovimo, net jei pirmą kartą naudojate skustuvą..

Kaip skustis skustuvu

Skutimasis skustuvu

Štai žingsnis po žingsnio vadovas, kaip tinkamai skusti skutimosi peiliu.

 1. Paruoškite savo odą. Pirmasis žingsnis – nusiprausti po dušu. Dušas prieš skutimąsi sukuria drėgmę, minkština barzdą ir atveria poras, palengvina procesą. Tiesą sakant, galbūt norėsite pradėti skustis po dušu. Tada nuplaukite veidą kriaukle, naudodami šiltą vandenį ir gerą vyrų muilą ar gelį. Jei to dar nepadarėte, galite pabandyti naudoti glicerino muilą, nes žinoma, kad ingredientas šveičia ir pašalina negyvą odą nuo veido, jos pernelyg neišsausindamas..
 2. Užtepkite skutimosi kremą. Skutimosi kremas ar sviestas yra būtini gerai, švariai skutantis, o daugelis geriausių skutimosi kremų puikiai tinka su skutimosi peiliuku. Jei esate pradedantysis, ką tik pradėjęs naudoti DE skustuvą, gausiai tepkite kremą, kad apsaugotumėte odą ir padidintumėte slydimą.
 3. Pradėkite skustis. Naudokite šviežią ašmenį ir sudrėkinkite skustuvą šiltu vandeniu. Dabar padėkite ašmenis 30 laipsnių kampu ant odos, kad gautumėte geriausią galimybę nusiskusti ir minimaliai pjauti. Įsitikinkite, kad nenaudojate pernelyg didelio spaudimo odai, kad apsauginis skustuvas galėtų atlikti didžiąją dalį darbo. Pradėkite švelniai skustis su grūdais (plaukų augimo kryptimi) ir būtinai naudokite trumpus, o ne ilgus, nepertraukiamus judesius. Kad skutimasis būtų lengvesnis, taip pat galite pabandyti kita ranka tam tikrose vietose įtempti odą.
 4. Nuvalykite peilį tarp smūgių. Kad skustuvas nesikauptų ant plaukų ar skutimosi kremo, nuolat panardinkite skustuvą į kriauklę arba puodelį šilto vandens. Panašiai galite tiesiog išvalyti ir nuplauti ašmenis po tekančiu vandeniu.
 5. Pakartokite procesą. Dabar, kai jūsų pirmasis raundas baigtas, dauguma ilgesnių plaukų ant veido turėtų būti pašalinti. Antrasis pravažiavimas skirtas pašalinti visas ražienų perteklių ir kuo skustis, kad išvaizda būtų visiškai švari. Visą veidą ir kaklą būtinai tepkite kitu skutimosi kremo sluoksniu. Tačiau šį kartą galite pasirinkti skustis prieš grūdus, kad gautumėte artimiausią pjūvį. Jei reikia, pakartokite dar kartą, kad gautumėte norimą skutimąsi.
 6. Rutina po skutimosi. Pasiekę puikų skutimąsi, veidą apšlakstykite šaltu vandeniu. Tai jausis gaiviai, jei ant veido yra įpjovimų ar sudirginimo, o poros taip pat užsidarys. Be to, būtinai suteikite veidui reikalingos drėgmės, naudodamiesi po skutimosi, veido drėkintuvu ar abiem. Jei jaučiate, kad veido oda vėl išdžiūvo, vėl tepkite tą pačią dieną.
 7. Išvalykite savo skustuvą. Galiausiai nuvalykite skustuvą, panardindami jį į šiltą vandenį ir pašalindami ant plaukų ašmenų ar ant plaukų likusius produktus. Taip pat galite trumpam panardinti skutimosi peiliukus į įtrintą alkoholį, kad papildomai sterilizuotumėte.

Jei nesiekiate visiškai švariai nusiskuto veido, greičiausiai turėtumėte naudoti ražienų žoliapjovę.

Skutimasis skustuvu

Saugūs skutimosi skutimosi patarimai

Šie pagrindiniai skutimosi patarimai padės išvengti įprastų pradedančiųjų klaidų.

 • Nenaudokite spaudimo. Šio tipo skustuvai nėra skirti įstumti į odą ar veidą – jie jus giliai įpjaus. Vietoj to, aštrūs skutimosi peiliukai švelniai slysta per veidą su minimalia trintimi. Štai kodėl jie siūlo puikią apdailą. Pradedantiesiems, kuriems reikia lengvo valdymo, įsigykite sunkų dvigubo krašto skustuvą su ilga rankena.
 • Iškirpti reikiamu kampu. Dviejų kraštų skustuvai geriausiai pjauna, kai jie yra maždaug 30 laipsnių kampu. Nesijaudinkite dėl to, kad kampas bus tobulas, tiesiog patraukite ašmenis natūraliai ir leiskite rankai prisitaikyti prie veido kontūro.
 • Lėtai nusiskusti. Jei tik mokotės naudotis skustuvu, pradėkite nuo trumpų, lengvų judesių. Tikslas yra jaustis patogiai su ašmenimis ant odos ir rankena rankoje.
 • Mažiau praėjimų. Kad išvengtumėte odos sudirginimo ar įpjovimų, labai svarbu, kad vaikinai pernelyg nesiskustų vietos. Atsižvelgiant į šių ašmenų kokybę, aštrumą ir tikslumą, stenkitės pasiekti ne daugiau kaip 2 ar 3 važiavimus.
 • Ištieskite odą. Įtempta, tvirta oda užtikrina, kad kiekvienas šukavimas bus uždarytas ir pašalins daugumą plaukų.
 • Laikykite veidą suteptą. Prieš skutimąsi aliejai, kremai, balzamai, sviestas, geliai ir muilai sumažina trintį ir padeda DE skustuvui slysti per odą.
 • Išvalykite peilį ir saugiai laikykite. Kad išvengtumėte bakterijų ir infekcijų, prieš ir po naudojimo visada nuplaukite ir išvalykite peiliukus.

Saugūs skutimosi skutimosi patarimai

Saugaus skustuvo naudojimas

Yra daug priežasčių naudoti apsauginį skustuvą, palyginti su kasetiniu skustuvu ar bet kokiu kitu skutimosi produktu. Štai kodėl turėtumėte pradėti skustis su dvigubo krašto skustuvu.

 • Nusiskusti. Ekspertai iš esmės sutinka, kad skustuvai skutasi vyrams arčiau ir sklandžiau, palyginti su kelių ašmenų sistemomis. Kadangi skustuvai su dviem briaunomis yra geriau išdėstyti, o ašmenys yra aštresni ir labiau atsiskleidžia, vaikinai turi mažiau spausti veido plaukus. Kita vertus, ašmenys gali lengviau nupjauti odą, jei netaikoma tinkama technika.
 • Mažiau dirgina odą. Kasetiniai skustuvai su keliais ašmenimis dažnai sukelia smūgius, nudegimus ir odos sudirginimą. Taip yra todėl, kad bėgant keliais ašmenimis per odą padidėja veido sudirginimo tikimybė, ypač jei turite jautrią odą. Be to, net naudojant tepalą skutimosi gelio ar kremo pavidalu, pirmosios poros ašmenys nubraukia visas jus apsaugančias tepimo putas, o likusios ašmenys palieka jūsų odą nuogą..
 • Įperkamumas. Nors kai kuriems vaikinams išlaidos gali būti ne tokie svarbūs, naudojant apsauginį skustuvą tikrai sutaupysite pinigų. Nors rankena gali būti neišvengiama išankstinė investicija, daugumoje produktų yra keletas nemokamų peiliukų. Be to, skutimosi peiliukai dažnai gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, todėl jie išlieka aštresni ir tarnauja ilgiau nei kasetiniai skutimosi peiliai. Taip DE skustuvai sugeba kirpti plaukus minimaliu slėgiu. Nepaisant to, keičiami peiliai vis dar yra pigesni, o 50 ar 100 dėžutė kainuoja nuo 10 iki 30 USD.
 • Geresnis priėjimas. Plonesnis skustuvų dizainas taip pat leidžia pasiekti tas erzinančias, sunkiai pasiekiamas veido ir kaklo vietas.

Geriausi vyrų skustuvai

Kas yra saugus skustuvas?

Geriausi skustuvai dažnai apibūdinami kaip vieno peilio skutimosi įrankiai. Tai yra patogūs priežiūros produktai, siūlantys tradicinę, aukštos kokybės skutimosi patirtį, ypač jei perkate tokį, kuris gerai tinka rankoje, suteikia malonų sukibimą, yra pakankamai sunkus skutantis ir yra sukurtas atsižvelgiant į kokybę. Taip pat padeda tai, kad tokio tipo skustuvai yra pigūs ir nekenkia aplinkai, skirtingai nei vienkartiniai ar kasetiniai skustuvai.

Svarbu rasti sunkų apsauginį skustuvą, nes svoris leidžia skutimosi metu veidui daryti mažesnį spaudimą. Tai sumažina riziką nulaužti save aštriu peiliuku arba nudeginti skutimosi peiliuką, įaugusius plaukus, sudirginti odą ir kitus skausmingus, nepatrauklius kirpimus, kurie gali atsirasti naudojant kelių ašmenų skustuvą..

Nors yra įvairių tipų skustuvų, populiariausi yra dviejų kraštų (DE) skustuvai, o tai tiesiog reiškia, kad kiekvienoje skustuvo galvutės pusėje yra ašmenys.

Geriausi skustuvai

Saugus skustuvas

Čia yra geriausi skustuvai vyrams, įskaitant viršutinius dvigubo krašto skutimosi įrankius.

Prekės įvertinimas Kaina
WEISHI nostalgiškas ilga rankena drugelis su atviru dvigubu kraštu. WEISHI nostalgiškas ilga rankena drugelis su atviru dvigubu kraštu. 8 987 apžvalgos 16,66 USD Pirkti dabar
Edwino Jaggerio dvigubo krašto skustuvas Edwino Jaggerio dvigubo krašto skustuvas 13 213 apžvalgos 31,95 USD Pirkti dabar
„Merkur“ ilga rankena skustuvas „Merkur“ ilgo rankenos skustuvas 4 032 apžvalgos 28,88 USD Pirkti dabar
„VIKINGS BLADE“ „Chieftain“ dvigubo krašto skustuvas (neutraliai agresyvus) „VIKINGS BLADE“ „Chieftain“ dvigubo krašto skustuvas (neutraliai agresyvus) 10 226 apžvalgos 24,99 USD Pirkti dabar

Nors supratimas, kaip veikia skustuvas, gali užtrukti, tačiau laikydamiesi aukščiau pateiktų gairių sužinosite, kaip geriausiai naudoti šiuos skustuvus.

Kodėl skustis naudojant skustuvą

Naudoti skustuvą yra madinga ir praktiška. Be visų privalumų, vėsumo koeficientas neįtrauktas į diagramas. Tiesiog nepamirškite, kad norint išmokti skutimosi reikia išmokti, todėl neskubėkite, jei norite išvengti pjūvių ar sudirgusios odos.