Kaip sustabdyti barzdos niežėjimą

Jei auginate barzdą, tikrai patirsite niežtinčią barzdą. Barzdos niežėjimą sukelia sausa oda ir veido plaukų augimas, sukeliantis dirginimą ir uždegimą. Nors barzdos sudirginimas yra natūrali naujo augimo dalis, yra keletas būdų, kaip apsaugoti barzdą nuo niežėjimo. Nesvarbu, ar tinkamai prižiūrite, ar naudojate kokybiškus barzdos produktus, tokius kaip šampūnas ir aliejus, tinkama priežiūra ir priežiūra gali užkirsti kelią sausai, pleiskanojančiai ir niežtinčiai barzdai. Norėdami padėti jums atlikti šį procesą, mes sudarėme šį vadovą, kaip dabar sustabdyti barzdos niežėjimą. Jei bandėte ir nepavyko užsiauginti barzdos, nes negalėjote rasti būdų, kaip priversti barzdą niežėti, peržiūrėkite šias priemones, kad palengvintumėte.

Kaip sustabdyti barzdos niežėjimą

Kodėl niežti barzdas?

Nors yra daug būdų, kaip sustabdyti barzdos niežėjimą, svarbu žinoti, kodėl jūsų barzda pirmiausia niežti ir pleiskanoja. Toliau suprasdami, kas sukelia barzdos dirginimą, vaikinai gali išsiaiškinti, kaip išlaikyti sveiką barzdą. Iš ten galite sukurti savo žingsnius, kaip tinkamai prižiūrėti, arba nusipirkti aukščiausios kokybės barzdos priežiūros rinkinį, kuriame yra šampūnas ir kondicionierius, aliejus, balzamas ir šepetys ar šukos..

Sustabdykite barzdos niežėjimą

Taigi kodėl jūsų barzda niežti? Yra daugybė skirtingų priežasčių, dėl kurių turite niežtinčią barzdą. Kai kurias iš šių problemų galima išspręsti tiesiog išmokus valyti, prižiūrėti ir šukuoti barzdą; kitiems reikės pakeisti gyvenimo būdą. Štai dažniausiai pasitaikančios priežastys:

Nes tu skutiesi

Nebent barzdos auginote nuo 16 metų, anksčiau skusdavotės. Deja, po daugelio metų skutimosi jūsų barzdos plaukai tapo šiurkštūs ir aštrūs. Nors aštrūs kraštai nėra problema, jei ir toliau skutiesi švariai, problemos prasideda tada, kai nusprendi išaugti barzdą. Ir kai jūsų nauja barzda pradeda stumti jūsų odą, plaukų folikulai gali sudirginti jūsų barzdą.

Kodėl mano barzda niežti

Laimei, dauguma barzdos niežulio atsiranda ražienų fazėje, kai tik pradeda atsirasti nauji veido plaukai. Šiuo metu daug ką padaryti, kad atsikratytumėte niežulio, nebent valyti, kondicionuoti, drėkinti ir švelniai šukuoti kad jos būtų kuo minkštesnės ir išvengtumėte sausumo.

Blogos barzdos priežiūra

Kodėl mano barzda niežti

Tačiau jei jūsų augimo etapas praeityje ir jau turite pilną barzdą, bet vis dar jaučiate niežulį, gali būti, kad kenčiate nuo blogos barzdos priežiūros.

  • Purvinas: Purvas, šiukšlės, negyvos odos ląstelės ir pėdų dalelės natūraliai sukels barzdos niežėjimą. Nešvari barzda gali sudirginti (jei neužkrėsti) odos ląsteles, o tai tikrai sukels dirginimą, uždegimą, bėrimus ir (arba) spuogus.
  • Sausas arba riebus: Jei jūsų barzda yra pernelyg sausa ar riebi, tai taip pat gali palikti sudirgusią odą po barzda. Jei reguliariai nekondicionuojate ir nesudrėkinate barzdos, dėl sausumo susidarys šiurkštūs, šiurkštūs plaukai, kurie trinsis prie jūsų odos ir greičiausiai sukels skausmą. Sunkus odos sudirginimas netgi gali sukelti bėrimą ar infekciją. Jei jūsų barzda skauda labiau nei niežti, tai yra tikėtina priežastis.
  • Netvarkinga: Netvarkinga barzda, kupina raizginių, mazgų ir suskilusių galų, neišvengiamai jus erzins.
  • Pažeistas: Jūsų barzdos plaukai nėra pažeisti. Nors tai yra šiek tiek retesnė barzdos niežėjimo priežastis, šios pažeistos plaukų sruogos gali skleisti diskomfortą ir skausmą iki pat jautrių jūsų odos plaukų folikulų..
  • Nesveikas gyvenimo būdas: Paskutinė ir netiesioginė barzdos niežėjimo priežastis yra nesveikas gyvenimo būdas. Kasdieniai gyvenimo aspektai, tokie kaip jūsų mitybos kokybė, poilsio, miego ir mankštos lygis, gali sukelti barzdos niežėjimą.

Dabar, kai žinote apie galimas priežastis, aptarkime, kaip priversti barzdą nebeskausti!

Kodėl niežti barzdas

Kaip sustabdyti barzdos niežėjimą

Laimei, visai nesunku sustabdyti barzdos niežėjimą. Tiesą sakant, yra tik 5 žingsniai, kaip apsaugoti barzdą nuo niežėjimo: plauti ir kondicionuoti, drėkinti, prižiūrėti, taisyti ir geriau pasirūpinti savimi. Štai ką jums reikia padaryti norint pašalinti niežtinčią barzdą ir nedelsiant palengvėti.

Niežtinti barzda

Išvalykite barzdą – nusiplaukite, šampūnas ir būklė

Tarp purvo, šiukšlių, dulkių dalelių, nuklydusių plaukų, negyvų odos ląstelių ir kasdienių mikrobų bei bakterijų pirmasis žingsnis siekiant sumažinti barzdos niežėjimą yra gera higiena. Reguliariai tinkamai valydami barzdą, sumažinsite odos sudirginimą ir užtikrinsite maksimalų augimą bei potencialą.

Turėtumėte ne tik plauti šampūnu ir kondicionuoti barzdą 3–4 kartus per savaitę, bet ir būtinai naudoti priemones, specialiai sukurtas veido plaukams. Kasdieniai šampūnai nebuvo skirti jūsų barzdai, o kai kurios aštrios cheminės medžiagos, esančios tam tikruose produktuose, gali pašalinti jūsų barzdą iš natūralių aliejų, todėl ji tampa sausa ir trapi..

Reguliariai valykite barzdą, kad sumažintumėte barzdos niežėjimą

Vietoj to vyrai, norintys greičiau užsiauginti pilną barzdą, turėtų apsvarstyti švelnų, drėkinantį barzdos šampūną ir kondicionierių. Norėdami gauti geriausią barzdos šampūną ir nusiplauti, norėsite gauti Profesoriaus Fuzzworthy barzdos šampūnas. Sudėtyje esantys natūralūs ingredientai, be parabenų ar sintetinių kvapiklių, ji išvalys barzdą ir suteiks jai sveiką blizgesį.

Panašiai vaikinai gali norėti investuoti į natūralų barzdos kondicionierių. Vienas iš geriausių prekės ženklų ir produktų rinkoje yra „ArtNatural“ barzdos kondicionierius įpilta alavijo, arbatmedžio, argano, simondsijų aliejaus ir taukmedžio sviesto. Jei jums reikia kažko, kas skatina augimą ir minkština veido plaukus, kad atrodytų sklandžiai, negalite įveikti šios prieinamos galimybės.

Išpardavimas Profesoriaus Fuzzworthy barzdos šampūnas su visais natūraliais aliejais iš Tasmanijos Australijos - 120 g Profesoriaus Fuzzworthy barzdos šampūnas su visais… (5390) 14,90 USD Pirkti dabar Artnaturals Natural Beard Deep kondicionierius - (8 Fl Oz / 236ml) - įpiltas alavijo, arbatmedžio ir simondsijų aliejaus „Artnaturals Natural Beard Deep“ kondicionierius – (8 Fl… 10,95 USD Pirkti dabar

Drėkinkite ir drėkinkite barzdos aliejumi

Išvalę barzdą geru šampūnu ir kondicionieriumi, norėsite ją visą dieną drėkinti ir drėkinti. Be to, kad atsikratysite dirginimo ir palengvinsite, barzda bus minkšta ir sveika. Būtent čia, norint išlaikyti sveikus veido plaukus, labai svarbu reguliariai tepti barzdos aliejų ar balzamą.

Naudokite barzdos aliejų, kad niežtintumėte augindami veido plaukus

Geriausi barzdos aliejai, balzamai ir nenuplaunami kondicionieriai yra specialiai sukurti tam, kad jūsų barzda neniežėtų, sumažėtų barzdos ir pleiskanojimas ir suminkštėtų jūsų plaukai. Be to, tinkamai naudojant, jis drėkina ir maitina barzdos odą, nepalikdamas riebios ar riebios išvaizdos.

Tačiau jums nereikia daug išleisti, kad galėtumėte mėgautis barzdos aliejaus pranašumais. Dauguma geriausiai vertinamų barzdos gaminių yra pigūs. Keletas populiariausių prekės ženklų yra „Leven Rose“, „Honest Amish“ ir „Smooth Viking“. Šie produktai, pagaminti iš natūralių ingredientų ir eterinių aliejų, palaikys bendrą jūsų barzdos sveikatą, puoselėjimą ir stilių. Jūs tikrai negalite suklysti investuodami į vieną iš šių gerai įvertintų barzdos aliejų.

Prekės įvertinimas Kaina
Barzdos aliejus be kvapiųjų medžiagų ir amp; Palikite kondicionierių, 100% grynai natūralų, prižiūrėtoms barzdoms, ūsams ir kitiems; Drėkinta oda 1 oz oz Ranger Grooming Co Leven Rose (barzdos aliejus) Barzdos aliejus be kvapo & Palikite kondicionierių, 100% gryno natūralaus, prižiūrėtoms barzdoms, ūsams, &… 7 361 apžvalgos 13,97 USD Pirkti dabar
Sąžiningas amišas - klasikinis barzdos aliejus - 2 uncijos Sąžiningas amišas – klasikinis barzdos aliejus – 2 uncijos 19 981 apžvalgos 12,22 USD Pirkti dabar
Barzdos aliejus vyrams - sklandus vikingų barzdos aliejaus kondicionierius (2 oz) - minkšta ir niežtinčia barzda & amp; Ūsų aliejus, drėkinamasis barzdos aliejus su argano aliejaus formule jaunikiui barzda ir ūsai & amp; Ramina sausą odą Barzdos aliejus vyrams – lygus vikingų barzdos aliejaus kondicionierius (2 oz) – minkšta ir niežtinčia barzda & Ūsai… 816 apžvalgos 11,97 USD Pirkti dabar

Barzdos šukavimas

Rūpindamiesi barzda taip pat išvengsite noro ją subraižyti. Ilga ir susivėlusi barzda su suskilusiais galais tikrai sudirgins odą, todėl šukuodami ir kirpdami plaukus galite išvengti šios barzdos niežėjimo priežasties.

Barzdos niežėjimo malšinimas

Tačiau barzdos valymo nauda tuo nesibaigia. Barzdos šukavimas ir šukavimas ne tik padeda formuoti ir formuoti veido plaukus, pašalindami susivėlimus ir mazgus, bet ir gali išmokyti barzdos plaukus augti tiesiai ir viena kryptimi.

Be to, šepečiu labai svarbu skleisti barzdos aliejų už paviršiaus. Aukštos kokybės šernų šerių barzdos šepetys užtikrins, kad jūsų produktai įsiskverbtų giliai ir padengtų kiekvieną veido plaukų dalį. Šukuoti barzdą reikia labai mažai pastangų, todėl vaikinai idealiai tai turėtų daryti kasdien.

Apipjaustymas ir remontas

Net pačios tobuliausios barzdos gali patirti žalos. Pavyzdžiui, nukirpus galiukų galiukus, jie gali vėl pradėti augti. Tačiau tai neturėtų būti problema, kol nepasieksite mažiausiai 8–12 savaičių.

Būdai, kaip sustabdyti barzdos niežėjimą

Tai turėtų suteikti jūsų barzdai pakankamai laiko išsiugdyti tam tikrą storį prieš apkarpant bet kurią dalį. Ir tikslas turėtų būti kirpti labai chirurginiu būdu.

Be to, jei pastebėjote įaugusių plaukų, pašalinkite juos pincetu, kad sustabdytumėte dirginimą. Galiausiai, jei bandėte ištiesinti garbanotą barzdą naudodami tiesintuvą, stiprų karštį ar chemines medžiagas, gali tekti papildyti drėgmę, tepant kondicionuojantį balzamą..

Kaip apsaugoti barzdą nuo niežėjimo

Būk sveikas

Paskutinis ir mažiausiai tiesioginis būdas sumažinti barzdos niežėjimą yra rūpintis savimi. Plaukų augimas ant galvos ir barzdos yra tiesiogiai susijęs su jūsų kūno sveikata. Prasta mityba, nepakankamas fizinis krūvis ir testosterono gamyba, bloga kraujotaka, didelis stresas ir nepakankamas miegas yra tik keletas veiksnių, galinčių turėti įtakos jūsų barzdos augimo greičiui ar storumui.

Užkirsti kelią niežtinčiai barzdai

Štai keletas sveikos gyvensenos pasiūlymų, padedančių turėti gražią barzdą.

  • Miegas: Siekite bent 7 valandas kokybiško poilsio kiekvieną naktį. Tikslus kiekis kiekvienam asmeniui skiriasi, tačiau viskas, kas yra mažesnė už šį minimumą, gali turėti įtakos prastos barzdos kokybei.
  • Dieta: Valgykite įvairius kokybiškus baltymus iš gerų šaltinių, taip pat vaisius ir daržoves, kad užtikrintumėte pakankamą vitaminų ir mineralų kiekį. Pavyzdžiui, rinkitės baltymų šaltinius, tokius kaip vištiena, žuvis, kiaušiniai, pupelės ir jogurtas kartu su obuoliais, apelsinais, špinatais, mėlynėmis, avokadais, migdolais, žemės riešutais ir panašiai. Nepamirškite išgerti vyrų multivitaminų, jei manote, kad jums trūksta bet kurios kategorijos.
  • Pratimas: Vaikinai turėtų sportuoti bent nuo 30 minučių iki valandos 3–4 kartus per savaitę. Nesvarbu, ar tai reiškia sunkumų kilnojimą, didelio intensyvumo intervalines treniruotes, ar kardio treniruotes, nesvarbu, jei padidinsite kraujotaką ir paskatinsite testosterono gamybą savo kūne.
  • Stresas: Daugeliui iš mūsų streso pašalinimas iš savo gyvenimo nėra toks lengvas, kaip atrodo. Tačiau reguliari mankšta ir miegas palengvins stresą. Nepaisant to, stenkitės sumažinti stresą, atsikratydami šaltinių ir veiksnių.

Jei pasirūpinsite visais šiais savo kasdienės sveikatos aspektais, galite būti tikri, kad jūsų barzda auga sparčiausiai.

Niežtinti barzda

Kova su niežtinčia barzda gali būti skausmas. Tačiau, laikydamiesi geros barzdos rutinos ir naudodamiesi geriausiais rinkoje esančiais produktais, vaikinams bus lengva sustabdyti barzdos niežėjimą. Norint išlaikyti minkštą, vėsią barzdą be niežulio, būtina išlaikyti veido plaukus švarius, kondicionuotus ir prižiūrimus.