Kaip šukuoti nugaros plaukus

Išsiaiškinus, kaip atsikratyti plaukų, vaikinai, kurie niekada nebandė šukuosenos, gali sukelti unikalių iššūkių. Nors šukuoti nugaros plaukai tapo viena iš populiariausių šiuolaikinių vyrų šukuosenų, tačiau stilius reikalauja „treniruoti“ plaukus, nepriklausomai nuo to, ar turite trumpus, ar ilgus plaukus.

Norėdami pradėti, ilgų plaukų kirpimas gali pareikalauti stipresnės pomados ar vaško, daugiau kantrybės ir papildomo šukavimo, ypač jei turite banguotus ar garbanotus plaukus. Be to, po to, kai plaukai suformuoti taip, kaip norite, svarbu, kad plaukai visą dieną nebūtų nukirpti. Stiprus vandens pagrindu pagamintas vyriškas stiliaus produktas leistų atnaujinti, tai mes rekomenduotume vietoj gelio.

Šiame vadove mes išnagrinėsime viską, ką reikia žinoti apie vyrų nukirptus nugaros plaukus. Nuo to, kaip kirpti kirpimą iki trumpų ar ilgų plaukų formavimo, ir vaikinų, turinčių nukirptus nugaros plaukus, pavyzdžių, vadovaukitės šiomis instrukcijomis, kad išgautumėte tobulą išvaizdą.

Kaip šukuoti nugaros plaukus

Kaip susigrąžinti atgal

Nors kirpimas gali atrodyti gana tiesus, vaikinai turi keletą variantų kirpdami nugarą. Pavyzdžiui, plaukai šonuose gali būti išblukę, nukirpti ar nusiskusti. Nupjauta nugara yra įprasta, ir bet kuris kirpėjas turėtų žinoti, kaip jums tai padaryti. Kalbant apie išblukimą, vaikinai turi daug pasirinkimų, pradedant žemu, vidutiniu, aukštu, skustuvu, pliku, siaurėjančiu ar bet kokiu deriniu. Norėdami, kad išvaizda tikrai veiktų, jums reikia palyginti trumpų plaukų šonuose, kad būtų didelis kontrastas.

Kaip susigrąžinti atgal

Tada jūs turite nuspręsti, kiek trumpų ar ilgų plaukų norite palikti ant viršaus. Jei turite storus plaukus, galite išsikirpti trumpai kirpdami viršūnę, tačiau norint, kad nugara būtų slidi, geriausia išauginti plaukus. Galų gale, vidutinio ilgio plaukai viršuje yra idealūs – tai suteikia pakankamai šukos atgal, tačiau stilius išlieka lengvas ir paprastas.

Vyrų nukirpti nugaros plaukai

Galiausiai galite nuspręsti, kad į plaukus būtų išgraviruota stora dalis ar linija. Ši jūsų plaukų linija gali pabrėžti kontrastą, kad atrodytų labiau unikali.

Ilgi plaukai nukirpti atgal

Trumpus sušukuotus nugaros plaukus galima greitai ir lengvai formuoti. Tiesiog tepkite pomadą per plaukus ir, naudodami šuką, nuvalykite plaukus. Nors būtini žingsniai paprastai yra vienodi, ilgi nupjauti nugaros plaukai yra labiau įtrauktas procesas. Štai kaip greitai padaryti slydimą atgal.

Kaip išlaikyti plaukus atgal

Pirmiausia turite nuspręsti, ar norite tekstūruotos ar blizgios išvaizdos. Naujausios šukuosenų tendencijos rodo, kad pirmenybė teikiama tekstūruotai apdailai. Jei norite, kad plaukai būtų blizgūs, po dušo laikykite juos šiek tiek drėgnus ir naudokite puikią blizgesį suteikiančią pomadą. Priešingai, tekstūruotai šukuosenai reikia sausų plaukų ir mažai blizgančio ar matinio paviršiaus produkto (vaško, pomados ar glaisto).

Pradėkite tolygiai paskirstydami savo stiliaus produktą. Jei turite storus ar garbanotus plaukus, būtinai juos kruopščiai tepkite, kad būtų tvirtai sulaikyti. Jei norite, kad plaukai visą dieną nesislinktų, vienu metu naudokite šukas ir plaukų džiovintuvą, kad atitrauktumėte plaukus. Tikslas yra šukuoti visus plaukus iš priekio į galą, tačiau vaikinai turi galimybę nukreipti plaukus įstrižai, kad atrodytų įvairiai.

Kaip išlaikyti plaukus atgal

Produktai, skirti plaukų slinkimui

Paprastai tariant, dauguma šukuosenų yra suformuotos pomada. Tiesą sakant, dauguma kirpėjų renkasi pomadą ir rekomenduoja ją kirpti plaukus. Tačiau vaškas taip pat yra geras pasirinkimas, jei norite. Nors lygi nugara su vašku gali būti ne tokia blizgi, tvirtas laikymas ir matinis paviršius gali būti naudingi.

Geriausios vyriškos pomados šiuo metu yra Suavecito, Layrite ir Imperial Barber. Sprendimas pirkti vieną už kitą taip pat gali priklausyti nuo to, ar turite garbanotus, ar storus plaukus.

Geriausi nukirpti nugaros plaukai

Jei jums reikia pavyzdžių, kaip suformuoti slankią nugarą ar norite įkvėpimo iškirpti ir stilingai, peržiūrėkite mūsų stilingą geriausių vyrų šukuosenų kolekciją internete!

Atjungtas apatinis kirpimas + tekstūruoti tiesūs plaukai

Atjungti Undercut + tekstūruoti šukuoti nugaros plaukai

Slick Back Fade + pilna barzda

Slick Back Fade + pilna barzda

Nusiskutusios pusės + stora šliaužianti nugara + visa ilga barzda

Nusiskutusios pusės + stora šliaužianti nugara + visa ilga barzda

Slick Back Undercut + Line Up

Slick Back Undercut + Line Up

Tekstūruota „Slick Back“

Tekstūruota „Slick Back“ ir „Undercut“

Blizgūs plaukai

Blizgūs plaukai

Šalti šukuoti nugaros plaukai

Šalti šukuoti nugaros plaukai

Moderni „Slick Back“ + „Barzda“

Moderni „Slick Back“ + „Barzda“

Ilgi plaukai nukirpti atgal

Ilgi plaukai nukirpti atgal

Stori tekstūruoti šukuoti nugaros plaukai

Stori tekstūruoti šukuoti nugaros plaukai

Didelis odos išblukimas + forma + nupjauti nugaros plaukai + barzda

Didelis odos išblukimas + forma + nupjauti nugaros plaukai + barzda

Banguoti nugaros plaukai + žemas išblukimas + barzda

Banguota slidi nugara + mažas išblukimas + barzda

Ilgi nukirpti nugaros plaukai

Šukuosena ilgais atlenktais atgal