Kaip užsiauginti rankenos ūsus

Rankenos ūsai įkūnija rafinuoto džentelmeno veido plaukų stilių. Nors yra daug madingų barzdų, užauginti vairo ūsus yra geriausias būdas pasiekti kompromisą tarp epinių ūsų ir vyriškos, tačiau stilingos išvaizdos. Galų gale, šie garbanoti ūsai atrodo nuostabiai kartu su barzda ar ožka, ypač kai jie užauga ilgi ir sukiojami.

Jei idėja gauti susiraukšlėjusius ūsus jums patinka, tuomet jums tikrai patiks šis vadovas. Žemiau aptarsime, kaip auginti, garbanoti, šukuoti ir kirpti vairo ūsus!

Rankenos ūsai

Kas yra rankenos ūsai?

Rankenos ūsai gali būti vienas iš labiausiai atpažįstamų veido plaukų stilių. Šie hipsteriški ūsai paprastai yra auginami ilgi, su plonais galais, kurie yra susukti ir susukti. Vaikinai gali naudoti įvairius priežiūros produktus, kad suformuotų, sutvirtintų ir laikytų galus. Neturint tinkamos apdailos ir stiliaus, šis populiarus ūsų stilius gali nukristi ir atrodyti siaubingai.

Garbanotieji ūsai

Vienas iš geriausių vairo ūsų atributų yra jo universalumas. Pavyzdžiui, vaikinai gali pasirinkti auginti ilgus ūsus su plonais galiukais arba pasirinkti storą išvaizdą kartu su pilna barzda. Be to, kiek susuksite ir užriesite galus, tikrai priklauso nuo jūsų norimo stiliaus. Galiausiai, suporavę savo vairo ūsus ir barzdą su tobulu vyrišku kirpimu, visos ponios pavargs nuo karšto stiliaus jausmo..

Kaip užsiauginti rankenos ūsus

Užauginti vairo ūsus užtruksite mažiausiai 6 savaites. Kaip ir visi veido plaukų stiliai, vairui reikia kantrybės, priežiūros ir priežiūros, kol jis yra pakankamai ilgas, kad būtų suformuotas į tinkamą rankeną.

Kaip užsiauginti rankenos ūsus

Štai kaip tinkamai auginti, kirpti ir formuoti ūsus.

  1. Kai turite pakankamai šukuoti veido plaukų, turite pradėti šukuoti ir šukuoti juos į šonus. Mokydami plaukus dalintis per vidurį, vaikinai užtikrina, kad „dėmė“ išaugs į tinkamą formą ir dizainą.
  2. Kitas žingsnis – pradėti tepti ūsų vašką. Nusiprausę ūsus ir po dušo juos šiek tiek sudrėkinkite, šukomis į plaukus įmasažuokite nedidelį ūsų vaško gabalėlį. Būtinai kruopščiai paskirstykite jį į plaukus ir iki kiekvienos pusės galų, jei reikia, įpilkite daugiau vaško. Jei jūsų ūsai yra kieti ir krūminiai, naudokite daugiau vaško, kad juos suminkštintumėte.
  3. Dabar, norėdami suformuoti unikalų rankenos garbanojimą, užtepkite vaško ant galiukų ir pradėkite sukti plaukus tarp pirštų. Norėdami atrodyti labiau atsipalaidavę, nedvejodami palikite galus žemyn ir išorę. Tačiau klasikiniai ūsai reikalauja, kad galai būtų pakelti aukštyn ir į vidų. Apsvarstykite galimybę nukirpti laukinius plaukus, kurie nepatenka į vietą.
  4. Galiausiai, nešioti vairo ūsus yra įsipareigojimas. Kiekvieną dieną turite plauti, šukuoti, vaškuoti, garbanoti ir kitaip rūpintis.

Kaip susukti ūsus

Nors procesas gali užtrukti, šiuolaikiniai vairo ūsai yra visiškai verti.

Geriausi rankenos ūsų stiliai

Nesvarbu, ar norite storų, plonų, trumpų ar ilgų rankenų ūsų, priderintų prie vėsios šukuosenos, barzdos ar ožkos, norėsite pamatyti šį madingą išvaizdą, prieš nuspręsdami jį išauginti. Peržiūrėkite mūsų karščiausių ūsų stilių galeriją žemiau!

Geriausi rankenos ūsų stiliai

„Vintage“ rankenos ūsai

„Vintage“ rankenos ūsai

Riesti ūsai + barzda

Riesti ūsai + barzda

Modernūs rankenos ūsai

Modernūs rankenos ūsai + tekstūruota slysta nugara

Rausvoji barzda + rankenos ūsai

Netvarkingi plaukai + kuokšta barzda + rankenos ūsai

Rankenos ūsai + ožkos

Rankenos ūsai + ožkos

Garbanoti ūsai + ilga pilna barzda

Garbanoti ūsai + ilga pilna barzda

Plona rankena

Plona rankena

Stora rankena + ilga barzda

Stori rankenos ūsai

„Hipster“ rankena + trumpa barzda

„Hipster“ rankena + trumpa barzda + tekstūruotos šukos

„Epic“ rankenos ūsai + garbanoti galai

„Epic“ rankenos ūsai + garbanoti galai

Visiški rankenos ūsai su barzda

Didelis odos išblukimas + kieta šoninė dalis + rankenos ūsai su barzda

Ilgi ir garbanoti ūsai

Ilgi ir garbanoti rankenos ūsai