Kalın Saçlar İçin 50 Fotojenik Saç Kesimi

Kalın saçlı kızların çoğu, bununla başa çıkmak için çok basit bir çözüme sahiptir..

Bakım çabalarını ve hazırlanmak için harcanan zamanı mümkün olduğunca en aza indirgemek için hepsini kaygan boblar veya sevimli periler halinde keserler..

Peki ya size hem gurur verici hem de zahmetsiz olabilecek başka saç modelleri olduğunu söylesek? İşte bir sonraki stiliste seyahatinize ilham verecek kalın saçlar için 50 fotojenik saç kesimi.

1. Lucy Hale

kalın saçlar için lucy hale saç kesimiKaynak

Aktris Lucy Hale ile kalın saçlar için saç modelleri listemize başlayalım. Dağınık ama göz alıcı bir yan kısmı olan dokulu bir bob giyiyor. Bu saç modeliyle ilgili en güzel şey, onu evde minimum çabayla çekebilmenizdir..

2. Mila Jovovich

kalın saçlar için mila jovovich saç kesimiKaynak

Göğüslerden bahsetmişken, aktris Mila Jovovich, gevşek vintage bukleleri olan çene boyu bir modeli modellemek için burada. Yeşil gözlerini ve parlak kırmızı dudaklarını vurgulayan altın göz farı ile bu makyaj işini de seviyoruz..

3. Kalın Saçlar İçin Sarı Katmanlı Saç Modelleri

Kalın saçlar için sarışın Katmanlı Bob saç kesimiKaynak

Bu asimetrik bob, arkada olan tüm fazla hacimden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Boynunuzu serbest bırakmanıza ve özellikle yaz aylarında sizi serin tutmanıza yardımcı olacak küçük bir numara..

4. Dokulu Katmanlar Saç Kesimleri

kalın saçlar için dokulu katmanlar saç kesimiKaynak

Orta boy bir saç kesimi ile, dokulu katmanlar her zaman kalın saçları uçlarına doğru inceltir. Bu şekilde, omuzlarınızda daha az şey varmış gibi görünecek, hareket etmeyi kolaylaştıracak ve çok daha akıcı bir saç modeli yanılsaması verecektir..

5. 2000’lerde Kalın Saçlar İçin Saç Kesimleri

2000'lerde kalın saçlar için saç kesimiKaynak

2000’lerden bu küçük cevheri kim hatırlamaz ki? O zamanlar, tanıştığınız her kadın bu saç kesimini farklı uzunluklarda ve sarışın tonlarında giyiyormuş gibi görünüyordu. Harika olan şey, aslında ortadaki saçları seyreltmesiydi..

6. Kalın Saçlar İçin Şık Saç Kesimleri

kalın saçlar için şık düz saç kesimleriKaynak

Bazen en kolay çözüm aynı zamanda en iyisidir. Şık, düz saç, yelenizdeki fazla hacimden bukleli bir saç stilinden çok daha iyi kurtulmanıza yardımcı olur. Bir topuz veya at kuyruğuna koymaya karar verirseniz, yönetimi çok daha kolaydır..

7. Kalın Saçlar İçin Uzun Peri Saç Modelleri

kalın saçlar için uzun peri saç kesimiKaynak

Kalın bir yele ile uğraşırken peri kesimi klasik bir seçimdir. Bu, yan süpürme patlamaları ve bazı katmanları olan geleneksel perinin uzun versiyonudur. Stilistinizle bir peri giyme olasılıklarınızı tartışın.

8. Kalın Saçlar İçin Kıvırcık Bob Saç Modelleri

kalın saçlar için kıvırcık bob saç kesimiKaynak

Kalın ve kıvırcık saç sorununa bir başka yaygın çözüm de hacimli bob’a gitmektir. İşte bir numara. Hatta biraz fazla uzadığında evde kendiniz kesebilirsiniz. Nasıl yapılacağını göstermek için YouTube’da birkaç öğretici izleyin.

9. Kalın Saçlar İçin Asimetrik Peri Kesimleri

kalın saçlar için asimetrik peri saç kesimiKaynak

Bu saç kesimini tavırlı bir peri olarak düşünün. Bu versiyon ile klasik, kısa peri kesimi arasındaki tek fark, bunun avantajınıza kullanabileceğiniz daha uzun bir kenarı olmasıdır..

10. Kalın Saçlar İçin Dalgalı Peri Saç Modelleri

kalın saçlar için dalgalı peri saç kesimiKaynak

Aynı zamanda kalın olan dalgalı saçlarınız varsa, o zaman saç açısından biraz sıcak su içinde olabileceğinizi zaten biliyorsunuzdur. Bu kombinasyonu evcilleştirmek kolay değil. Ancak bu şık periyi denerseniz pişman olmayacaksınız. Ekstra cazibe noktaları için bazı büyük boy küpelerle şekillendirin.

11. Ters Bob

kalın saçlar için ters bob saç kesimiKaynak

Tüm zamanların favorisi olan boblara geri döndük. Ters çevrilmiş bob, onlarca yıldır bizimle birlikte, burada ve orada bir yükseltme alıyor. Elbette, son birkaç yılda bir sürüm 2.0 görmüş olabilir, ancak aslında, hala aynı.

12. Kalın Saçlar İçin Sinirli Saç Kesimleri

kalın saçlar için keskin saç kesimiKaynak

Son birkaç yılın konusuna geldiğimiz için, konik saç kesimlerinden bahsetmemiz gerekiyor. Dünya onları keşfettiğinden beri çok öfkelendiler ve iyi haber şu ki, kalın saçlarınız varsa onları da kullanabilirsiniz..

13. Kalın Saçlar İçin Uzun Saç Kesimleri

kalın saçlar için uzun saç kesimiKaynak

Kalın saçlarınız varsa ancak tüm uzunluğunu korumaya kararlıysanız, saçınıza bir çeşit şekil vermek için birkaç numaraya ihtiyacınız olacaktır. Örneğin, biraz inceltmek için hemen altına birkaç katman eklemeyi deneyin..

14. İnceltilmiş Bob

kalın saçlar için uzun bob inceltilmiş saç kesimleriKaynak

Aynı şey bu bob için de geçerli. Bazı katmanlar eklenerek inceltilmiş bir lob veya uzun bir bob. Orta kısımdan başlarlar ve saçın kalın değil de inceymiş gibi görünmesini sağlayan dalgalı ve pürüzlü bir son ile biterler..

15. Kalın Saçlar İçin Orta Boy Saç Kesimleri

kalın saçlar için orta saç kesimiKaynak

Düzgün bir şekilde nasıl şekillendireceğinizi biliyorsanız, orta uzunlukta saçlardan bile kurtulabilirsiniz. Yapabiliyorsanız, buklelerden tamamen kaçınmak en iyisidir çünkü yeleğinize daha fazla gereksiz vücut eklerler. Biraz rahat plaj dalgaları için gidin.

16. Eski Bob

kalın saçlar için klasik kıvırcık bob saç kesimiKaynak

Özel günler için, kalın saçlarınızı kontrol altında tutarken günlük rutininize biraz caz katacak bu vintage bob’u deneyebilirsiniz. Bu, tüm o saçları gerçekten işe koyabileceğiniz ve ondan bir retro şaheser yaratabileceğiniz zamandır..

17. Patlama ile Kalın Saçlar İçin Saç Kesimleri

kalın saçlar için patlama saç kesimiKaynak

Kalın saçlarınız olduğunda kakül sağlam bir fikirdir çünkü ön saç tellerinin bir kısmını temizleyecektir. İşte bir ipucu. Ağır setlerden ziyade ince patlamalara gidin. Amacınız saçınızı inceltmek, daha fazla yumruk eklemek değil.

18. Derin Taraf Kısmı

kalın saçlar için derin yan saç kesimiKaynak

Düğün veya balo gibi özel bir etkinliğe katılmanız gerekiyorsa veya sadece selfie çekiyorsanız, işte evde yapabileceğiniz bir saç modeli. Eski saç kıvırıcıyı çıkarın ve iyi kullanın. Ardından derin bir yan kısım oluşturmak için bir tarak kullanın..

19. Kalın Saçlar İçin Dalgalı Saç Kesimleri

kalın saçlar için dalgalı saç kesimiKaynak

Saç kesiminize dalgalı bir görünüm ve tatlı, açık bir renk her zaman saçınızın gerçek hayatta olduğundan çok daha inceymiş gibi görünmesini sağlar. Bu dalgalı görünümü elde etmek için stilistiniz saçınızın uçlarına uygulanan bir tıraş bıçağı kullanacaktır..

20. Uzun Yapılmamış Bob

kalın saçlar için yapılmamış dokulu uzun bob saç kesimiKaynak

Bu dokulu, uzun, yapılmamış bir bob. Duştan çıkarken düz bir şekilde takabilir veya saç maşanızı kullanarak ona biraz doku ve biraz plaj dalgaları katabilirsiniz. Daha fazla derinlik için bazı önemli noktalar önerilebilir.

21. Kalın Saçlar İçin Kalça Saç Modelleri

kalın saçlar için kalça saç kesimiKaynak

Kare bir yüzünüz varsa, bu sinirli ve hacimli saç kesimi mükemmeldir. Saç spreyi yardımıyla düzeltilen katmanlar, odağı yüzünüzün köşelerinden uzaklaştıracak ve bunun yerine yalnızca en iyi özelliklerinizi vurgulayacaktır..

22. Kalın Saçlar İçin Doğal Saç Kesimleri

kalın saçlar için uzun saç kesimiKaynak

İş gür saçlara geldiğinde korkmayan ve onu hayatlarına kabul eden bazı bayanlar var. Doğanın kendilerine sunduklarını benimseme konusunda yaptıkları harika seçim için onları selamlıyor ve tebrik ediyoruz..

23. Lob Saç Kesimi

kalın saçlar için lob saç kesimiKaynak

Bir lob almayı planlıyorsanız ve kalın saçlara sahipseniz, tipine dikkat etmeniz gerekir. Birkaç yerde inceltilmeli ve çok gür görünmemesi için biraz dokulu olmalıdır..

24. Kalın Saçlar İçin Boho Saç Kesimleri

kalın saçlar için doğal saç kesimiKaynak

Bu görünümü beğendiyseniz, kopyalayabilir ve biraz deniz suyu spreyi kullanarak bu efekti elde edebilirsiniz. Kilitlerinize biraz doku ve gevreklik katacak. Bitirmek için saçınızı fönleyin ya da hemen dışarı çıkın ve rüzgarın kumsaldaymış gibi kurumasına izin verin..

25. Kalın Saçlar İçin Hacimli Saç Kesimleri

kalın saçlar için hacimli saç kesimiKaynak

Saç kurutma makinenizi ve yumuşak bir fırçayı kullanarak biraz hacim kazanın. Bu görünümü elde etmek istiyorsanız, doğal bukleler en iyi sonucu verir. Ancak, doğal olarak kıvırcık değilseniz, her zaman birkaç saç silindiri kullanabilir ve gece boyunca onlarla uyuyabilirsiniz..

26. Kalın Saçlar İçin Şık Saç Kesimleri

kalın saçlar için şık saç kesimleriKaynak

Bu, saçınızı gerçekten kıvırmadan alabileceğiniz kadar kıvrılmış saça yakındır. 90’ları çok anımsatan bir görünüm ama üzerinde tamamen modern bir dönüş var. Beğenirseniz YouTube’da izleyeceğiniz eğitimler var..

27. Kalın Saçlar İçin Boğucu Saç Kesimleri

kalın saçlar için boğucu saç kesimiKaynak

Bu kısa bob, kesinlikle deneyebileceğiniz bu saç kesiminin en seksi versiyonlarından biri. Yan kısımlı süper katmanlar ve bukleler, dumanlı bir göz makyajı ile kombinleyebileceğiniz güzelliğinize gizemli ve göz alıcı bir yön katacak..

28. Modern Marilyn

kalın saçlar için modern marilyn saç kesimiKaynak

İkonik Marilyn Monroe saç kesimini kim tanımaz? Vintage buklelerle kesilmiş platin sarısı uzun bir periydi. Harika haber şu ki, artık kalın saçlarınız varsa giyebilirsiniz, ancak elbette daha modern bir versiyonda.

29. Ters Bob

kalın saçlar için ters bob saç kesimiKaynak

İşte 90’larda tüm öfke olan bir saç kesimi. Görünüşe göre televizyonda gördüğünüz her kadın, tüm öğretmenleriniz ve en sevdiğiniz aktrislerden bazıları bu saç kesimine sahipti. Ters çevrilmiş bob şimdi geri dönüş yapıyor.

30. Kalın Saçlar İçin Olgun Saç Kesimleri

kalın saçlar için olgun saç kesimiKaynak

Ellili veya altmışlı yaşlarınızın, saçınıza hala yirmili yaşlarındaymış gibi davranmanıza engel olmasına izin vermeyin. Norm şu anda büyük kesim yapmanız gerektiğini söylese de, aslında sizi en çok şımartan saç stilini seçmelisiniz..

31. Kalın Saçlar İçin Tatlı Saç Kesimleri

kalın saçlar için tatlı saç kesimiKaynak

Kalın saçlara sahip olduğunuzda seçeceğiniz renk de sonuç açısından oldukça önemlidir. Spektrumun daha soğuk tarafındakiler gibi bazı renkler aslında daha ince saçların optik yanılsamasını yaratabilir..

32. Kalın Saçlar İçin Havalı Saç Kesimleri

kalın saçlar için havalı saç kesimleriKaynak

Bu kışlık renk kombinasyonuna kesinlikle aşığız. Tellerin uçlarına doğru mantar kahverengisine inen erik mavisi bir karışımdır. Combo nadirdir, ancak bu sadece güzelliğine katkıda bulunur..

33. Kalın Saçlar İçin Gerileme Saç Kesimleri

kalın saçlar için nostaljik saç kesimiKaynak

Bu tür hacimli görünümle 2000’lerin başına merhaba deyin. İster inanın ister inanmayın, bu bir bob olarak kabul edilir ve yandan süpürülmüş patlamalar çok yüksek bir sırttır. Aslında, yakından bakarsanız, bunun çok daha ünlü ‘Rachel’in bir versiyonu olduğunu fark edeceksiniz.

34. Fransız İlham Saç Kesimleri

kalın saçlar için fransız ilham saç kesimiKaynak

Saç konusunda ilham almak istediğimiz bir ülke varsa o da Fransa olsun. Parisli kızlar, uzun göğüsleri ve ağır kakülleriyle her zaman zahmetsizce güzeldir. Bu yaz Fransız görünümünü deneyin ve pişman olmayacaksınız.!

35. Eğlenceli Saç Kesimleri

kalın saçlar için eğlenceli saç kesimiKaynak

Coachella için hala eğlenceli bir stil mi arıyorsunuz? Biraz kabarık kulaklara ne dersin? Onları en sevdiğiniz kıyafetle eşleştirin ve festival görünümünüz hazır. Güzel haberler? Bu saç bantları bir düzine kuruş, yani aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey olacak.

36. Katie Holmes

kalın saçlar için katie holmes saç kesimiKaynak

İşte balo gecenizde kolayca giyebileceğiniz aktris Katie Holmes’tan fevkalade sofistike bir görünüm. Tek ihtiyacınız olan, saçınızı nemlendiren ve tüm gece boyunca yerinde kalmasını sağlayan bazı yüksek kaliteli saç bakım ürünleri..

37. Günbatımı Ombresi

kalın saçlar için gün batımı saç kesimiKaynak

Bu ombre kombinasyonuna bariz nedenlerle gün batımı denir. Sahilde gün batımını akla getiren yanan kırmızı ve turuncu karışımı. Dramatik bir görünüm istiyorsanız, aynı tonlara uyacak bir makyaj bile oluşturabilirsiniz..

38. Kalın Saçlar İçin Zarif Saç Kesimleri

kalın saçlar için şık saç kesimleriKaynak

Kızıl saç ve bere çekebilirseniz, hayattaki her şeyi çekebilirsiniz. Bundan sonra mottonuz bu olmalı. Sadece bu görünümün ne kadar muhteşem olduğuna bakın, sofistike ve zariften bahsetmiyorum bile, bizi Jackie Kennedy’yi akla getiriyor..

39. Kalın Saçlar İçin Platin Saç Modelleri

kalın saçlar için platin saç kesimiKaynak

İşte kalın saçlarınız varsa bir saç stiline nasıl yaklaşmanız gerektiğine dair mükemmel bir örnek. Saç kesimi, platin rengi her şeyi eşitlerken, herhangi bir çalılık işaretini silen daha keskin patlamalara sahip çok kör bir bob..

40. Kalın Saçlar İçin 90’ların Saç Kesimi

Kalın saçlar için 90'ların saç kesimiKaynak

80’ler büyük saçlarla ilgiliydi, bu yüzden 90’lar bunu biraz sakinleştirmeye çalıştı. Bu, kendi kalın saçlarınız varsa ve size ve yüz hatlarınıza en uygun saç stilini bulursanız, bu on yılın size ilham vermesine izin verebileceğiniz anlamına gelir..

41. Tuz ve Biber Saç Kesimi

kalın saçlar için tuz ve biber saç kesimiKaynak

Baharatları taklit ettiği için bu doğal saç rengine tuz ve biber adı verildi. Bu, saçınızın ağarma sürecinde olduğu ve yarı koyu yarı beyaz olduğu duruma ulaştığı anlamına gelir..

42. Peekaboo’da Öne Çıkanlar

kısa saçlar için peekaboo saç kesimiKaynak

Saçınızın tamamını belirli bir renge boyamak istemiyorsanız, her zaman peekaboo vurgularına gidebilirsiniz. Bununla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa, burada bulabileceğiniz peekaboo’ya özel bir parça ayırdık..

43. Kalın Saçlar İçin Mor Saç Modelleri

kalın saçlar için mor saç kesimiKaynak

Bu mor balyaj, ilgi odağı olmak ve insanları saçınızın kalınlığından uzaklaştırmak için gereken her şeye sahiptir. Doğal koyu renkli kökleri olan menekşe ve marsala karışımıdır..

44. Kalın Saçlar İçin Mavi Saç Kesimleri

kalın saçlar için mavi saç kesimiKaynak

İşte gerçekten cesur bayanlar için bir renk. Bu gölge zarif olduğu kadar sinirli. İnci kolyeyle nasıl mükemmel uyum sağladığına, ancak geleneksel olmayan renklerde çok sevdiğimiz sallanabilirlik özelliğini kaybetmeden nasıl göründüğüne dikkat edin..

45. Kalın Saçlar İçin Kızıl Saç Kesimleri

kalın saçlar için kırmızı saç kesimiKaynak

Bayanlarla bir başka büyük hit bu kiraz kırmızısı. Buradaki ana cazibe, tüm çekiciliğinin yattığı doğal rengin kendisinden çok uzak olmasıdır. Yakından bakarsanız alt rengin siyah olduğunu göreceksiniz..

46. ​​Kalın Saçlar İçin Yeşil Saç Kesimleri

kalın saçlar için yeşil saç kesimiKaynak

Kiraz kırmızısı, yaz için sizin renginiz ve bu fantastik yapay çam yeşili, kış için olanıdır. Bu yıl Noel partisinde büyük bir hit olacak. Ağacın etrafında çekeceğiniz tüm o harika özçekimleri bir düşünün.!

47. Pastel Pembe Saç Kesimleri

kalın saçlar için pembe saç kesimiKaynak

Şeker ipi pembesi giymek kolay bir renk değildir. Büyük bir cesaretin yanı sıra bağlılık ve bakım gerektirir. İpucu – fazla teatral görünmemek için makyajınızı minimumda tutun.

48. Gri ve Pembe Ombre

kalın saçlar için gri ve pembe saç kesimiKaynak

Pembe ve gri, tipik olarak bir arada gördüğünüz iki renk değildir. Bununla birlikte, boya işi doğru yapılırsa ve şekillendirme düzgün yapılırsa, gölgeler birbirini tamamlayacak ve ‘Betondan Büyüyen Gül’ün gerçek bir temsili olacaktır.

49. Kalın Saçlar İçin Afro Saç Kesimleri

kalın saçlar için afro saç kesimiKaynak

Muhtemelen, afronun kalın saçın resmi olmayan bir tanımı olduğunu söyleyebiliriz. bir afro ile gelen bukleler ve bukleler çoğu zaman yerinde tutmak veya hüküm sürmek için oldukça göz korkutucu olabilir. Bu yüzden iyi şekillendirilmiş bir saç kesimine ihtiyacınız var..

50. Kalın Saçlar İçin Yandan Ayrılmış Saç Kesimleri

kalın saçlar için yan saç kesimiKaynak

Listemizdeki son madde o kadar kolay bir seçim ki buna nasıl hayır diyeceğinizi anlamıyoruz. Tek ihtiyacınız olan saç düzleştiriciniz ve yan kısmı oluşturabilmeniz için bir tarak. Başınızın üstündeki büyük kıvrım için küçük bir hacimden korkmayın.

Çözüm

Ortaya çıkan ana soru şudur. Kalın saç kılık değiştirmiş bir nimet midir? Hayır. Bu bir nimet, son nokta.

Ancak, tam anlamıyla tadını çıkarabilmek için saçınızı kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekir. Kalın saçlar için saç kesimlerinin geldiği yer burasıdır..

50 fotojenik saç modeli listemizi tarayın ve size en uygun olanı seçin. Aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşın, sizin seçiminiz hangisiydi?!