10 príjemných návrhov a štúdií pre domácu kanceláriu

príjemné návrhy domácich kancelárií a štúdií biely nábytok

10 príjemných návrhov a štúdií pre domácu kanceláriu

Ak máte šťastie na pracovný alebo remeselný priestor, chcete sa uistiť, že je príjemný, aby ste si tam mohli pokojne zaistiť svoju prácu. V miestnosti by malo byť stále veľa úložných možností pre vaše nástroje, modely a materiály a určite s veľkou pracovnou doskou, nie??

Snívate o vlastnom štúdiu? Potom pre vás máme pripravených niekoľko nápadov.

Organizér na papier

príjemná domáca kancelária a štúdiá biela pracovňa

Tento naklonený organizér na papier má krivé rámiky, ktoré držia ozdobný papier na svojom mieste. Super ľahko nájdete ten správny materiál na balenie darčekov a scrapbooking.

Mrežová stena

príjemný dizajn a štúdiá pre domácu kanceláriu, príjemný pracovný stôl, kancelárska stolička

Nástenná mriežka z pogumovaných káblov je ideálna na uloženie rôznych vecí, ktoré je možné zavesiť. Toto jednoduché riešenie vám uľahčuje nájsť nástroje a materiály, ktoré by ste inak nikdy nenašli. Všetko máte na dosah ruky.

Inšpiratívna tabuľa

príjemná domáca kancelária a štúdiá farebné zásuvky nástenka tabule

Každé štúdio potrebuje tabuľu inšpirácie, aby tam tvorivosť zostala. Dosku si môžete vyrobiť sami z látky a ozdobnej stuhy. Obrázky môžete pripojiť bez pásky.

Sklenené skrinky

príjemné návrhy domácich kancelárií a štúdií čiernobiely nábytok

Vďaka skleneným dverám na skriniach v štúdiu nájdete všetko jednoduchšie. Takýmto spôsobom tiež vidíte, ktoré materiály by ste si mali kúpiť znova. Ak už skrinky máte, stačí zmeniť dvere.

Magnetická tabuľa

Pozývame na návrhy a štúdiá domácej kancelárie schwarz tafel

Magnetická farba na tabule premení holú, nudnú stenu na organizér. Na pridanie funkcií potrebujete nejaký obraz.

Pohyblivý ostrov

Pozývame na návrhy domácich kancelárií a štúdií, povrchovo biele textúry dreva

Namontujte kolesá, aby ostrov vyhovoval akejkoľvek veľkosti a interiéru štúdia. V závislosti od aktivity môžete mať ostrovček v strede miestnosti alebo na okraji.

rakva

Pozývame na návrhy a štúdiá pre domácu kanceláriu a otvárajte police farebnými tkaninami

Jednoduché boxy – bez ohľadu na to, či sú vstavané alebo voľne stojace – sú skvelou možnosťou ukladania v rôznych prevedeniach. Zaraďte svoje materiály do kategórie, akú chcete – podľa farby, veľkosti alebo štýlu – pre kus nábytku, ktorý je súčasťou dekorácie miestnosti.

Odstráňte dvere skrinky

príjemná domáca kancelárska konštrukcia a štúdio zásuvky kancelária

Tento trik funguje takmer v každej remeselnej miestnosti. Jednoducho odstráňte dvere hornej skrinky, aby ste získali otvorené police na vystavenie vašich obľúbených predmetov.

Kompaktný pracovný priestor doma – moderné zariadenie príjemný dizajn domácej kancelárie a štúdia biely nábytok zelený koberec