Okenné rolety XXL- Tu sú pre vás najlepšie riešenia

Veľkoplošné zasklenie potrebuje zodpovedajúce predokenné rolety  

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako sú tienené obrovské okná? Existuje niekoľko spôsobov, ako zatemniť nadrozmerné okno, ale chceme len získať tie najlepšie nápady a riešenia pre našu vec. Z tohto dôvodu dnes hľadáme prijateľné odpovede na vyššie uvedenú otázku a výsledky z nich robia predmet nášho dnešného článku.

Moderné technológie a inovatívne inžinierske know-how umožňujú veľa, pokiaľ ide o predokenné rolety. Tendencie v nových budovách naznačujú veľkoplošné zasklenie a tým rastie potreba XXL roliet. A aby bola zachovaná celá estetika fasády, pracuje sa na originálnych a funkčných riešeniach.

predokenné rolety 2

V našom výskume máme nemeckého výrobcu Multifilm.de zistil, kto sa zdá byť svietidlom v oblasti ochrany pred slnkom a oslnením. Okenné rolety od spoločnosti Multifilm majú medzinárodné uznanie, čo je zrejmé z mnohých pozitívnych recenzií spokojných zákazníkov.

Je celkom mysliteľné zatemniť celé predné okno okennou roletou, a to sa dosiahne použitím špeciálnej okennej fólie, ktorá je zvarená a dodatočne nariasená.

Uvedená technológia umožňuje stmavenie oblastí s rozmermi až 8 m na výšku a 3 m na dĺžku v jednom kuse. Bez ohľadu na to, ako to znie, vyššie uvedená metóda vyžaduje pri inštalácii kvalitné materiály a veľkú presnosť. Jedine tak dosiahnete harmonický výhľad v interiéri aj exteriéri.

predokenné rolety 3

V spoločnosti Multifilm GmbH dostanete podrobné rady o každej téme tienenia okien a váš veľmi individuálny výrobok bude vyrobený na mieru. Všetky profilové diely roliet XXL napr. Bočné vodiace lišty alebo panely B sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka. Aby sa nenarušila estetika interiéru, bola by možná integrácia profilových častí do zaveseného stropu.

predokenné rolety 5

Reťazové pohony roliet XXL sú navrhnuté pre vysoké mechanické namáhanie a je tu tiež možnosť ovládať veľké rolety elektricky. Vďaka predpokladanému plánovaniu budovy a miestnosti je možné veľké okenné žalúzie pohodlne diaľkovo ovládať v rámci systému automatizácie budov.

Mohli by sme pokračovať v nekonečnom chválení, ale bolo by lepšie, keby ste sa dnes spojili so svojim osobným poradcom a zistili všetko o svojej konkrétnej záležitosti z prvej ruky. Prajeme vám veľa úspechov pri obnove predného okna!

predokenné rolety 7

predokenné rolety 3

predokenné rolety 1

predokenné rolety 6