45 Skanių medaus rudų plaukų idėjos

Rudi plaukai yra viena iš tradicinių ir natūralių plaukų spalvų, kurios kurį laiką nešiojamos gali būti šiek tiek nuobodžios. Galų gale, tokia spalva gimė daugumai moterų. Todėl normalu norėti dalykus papuošti stilingai ir padaryti juos įdomesnius. Vienas iš atspalvių, sukėlusių susidomėjimą per pastaruosius kelerius metus, yra medaus rudi plaukai, nuostabus tamsiai blondinės ir šviesiai rudos spalvos mišinys, kuris nuoširdžiai atrodo pakankamai tinkamas valgyti. Čia yra 45 idėjos, kurias galite pateikti savo stilistui.

1. Klasikiniai medaus rudi plaukai

Kaip minėta įvade, pagal apibrėžimą medaus rudi plaukai yra šviesiai rudos ir tamsiai blondinės derinys. Tai klasikinė versija, kai du atspalviai buvo tiesiog sumaišyti. Tačiau yra daug kitų, tamsesnių ir šviesesnių, ombre ir ryškių.

klasikiniai medaus rudi plaukai

Šaltinis

2. Gigi Hadid

Net supermodelis Gigi Hadid šiai fotosesijai „Vogue“ akiniams nuo saulės dėvėjo medaus rudos spalvos plaukus. Jos plaukai suformuoti vasariškai šlapiu, geliniu žvilgsniu, tačiau spalva praturtina jos auksinės deivės bruožus.

gigi hadid medaus rudi plaukai

Šaltinis

3. Netvarkingas arklio uodega

Medaus rudi plaukai dažniausiai skirti moterims, kurios turi saulės nubučiuotą odą, nes tai labai paryškins. Taip pat rekomenduojame naudoti bronzantą su blizgesiu ar žymekliu ir tada tikrai pamatysite tą gražią spalvą darbe.

netvarkingi arklio uodegos medaus rudi plaukai

Šaltinis

4. Jennifer Aniston

Aktorė Jennifer Aniston pasirinko paryškintą medaus rudų plaukų versiją. Jos spynos čia ir ten eina keliais smėlio atspalviais ir žemomis šviesomis, kad jos galėtų dar labiau pabrėžti jos nuostabias mėlynas akis.

jennifer aniston medaus rudi plaukai

Šaltinis

5. Pusė aukštyn pusiau žemyn

Tai labai miela šukuosena atsitiktiniam vakarui ar net labiau atsitiktiniam ypatingo įvykio tipui. O gal pasimatymų naktį? Medaus rudi plaukai puikiai tinka su drąsiomis lūpomis, tokiomis kaip raudona, vyno, slyvų ar veršelio lūpų dažai.

pusiau iki pusės žemyn medaus rudi plaukai

Šaltinis

6. Medaus rudų plaukų priauginimas

Jei norite savo plaukams pridėti šiek tiek daugiau apimties ar ilgio ir negalite arba neturite kantrybės laukti, kol jūsų pačių užaugs, tuomet galite kreiptis į priauginimą. Kitas žingsnis būtų dažyti medaus ruda spalva arba rasti norimos spalvos plėtinius.

priauginti medaus rudi plaukai

Šaltinis

7. Rudens medaus rudi plaukai

Šis atspalvis taip pat yra puikus pasirinkimas rudeniui. Tai saldus ir minkštas, todėl jis yra rugsėjo įsikūnijimas. Galite jį pakeisti vėlesniais mėnesiais arba žiemą, tačiau rugsėjis neabejotinai sako medaus rudumo plaukus.

rudens medaus rudi plaukai

Šaltinis

8. Lovos galva medaus rudi plaukai

Ši tūrinė pusiau šukuosena puikiai tinka toms tingoms šaltoms dienoms, kai viskas, ką norite padaryti, yra likti lovoje prie puodelio karštos kavos ir geros knygos. Šią šukuoseną galite išbandyti, nesvarbu, ar turite ilgus, ar vidutinius plaukus.

lovos galva medaus rudi plaukai

Šaltinis

9. Vasaros paplūdimio bangos

Sukurti paplūdimio bangas yra labai paprasta. Galite išbandyti senamadišką būdą pinti savo drėgnus plaukus ir ant jų miegoti. Arba galite naudoti plaukų tiesintuvą. Raskite pamokų „YouTube“. Pažadame, kad tai užtruks tik kelias minutes!

paplūdimys banguoja medaus rudais plaukais

Šaltinis

10. Nikolė

Ši buvusi „Pussycat Dolls“ pirmaujanti ponia pradėjo kaip varna brunetė, kurią mes mylėjome, tačiau mes visiškai garbinome jos išvaizdą, kai ji perėjo prie šio medaus rudo atspalvio. Tai pabrėžė jos gražią odą ir kavos spalvos akis.

nicole medaus rudi plaukai

Šaltinis

11. Bejonsė

Kalbant apie nuostabias paneles, štai Beyonce su savo natūraliai tekančiomis garbanomis šiek tiek šviesesnio ir medaus rudų plaukų atspalvio. Atkreipkite dėmesį, kaip ji pridėjo kelias sruogas blondinės tiesiai priekyje, kad apšviestų jos veidą.

beyonce medaus rudi plaukai

Šaltinis

12. Tiesi vidurinė dalis

Medaus rudi plaukai lengvai gali būti puiki spalva, kurią galite dėvėti biure, jei darbe atsitiks griežtesnis aprangos kodas. Plaukus galite formuoti tiesia vidurine dalimi ir vos keliomis švelniomis paplūdimio bangomis.

vidurinė dalis šeriai rudi plaukai

Šaltinis

13. Nina Agdal

Supermodelį Niną Agdal galite pažinti iš jos darbų su „Victoria’s Secret“ ir „Sports Illustrated“. Ji visada buvo mados numylėtinė, pasirinkta dėl savo unikalios išvaizdos, kurią iš dalies lėmė medaus rudi plaukai.

nina agdal medaus rudi plaukai

Šaltinis

14. Netvarkinga šoninė dalis

Netvarkinga šoninė dalis yra viena iš paprasčiausių atsitiktinių šukuosenų, kurias galima sukurti ir dėvėti. Šiek tiek plaukų vaško ištraukite plaukų sruogas į vieną pusę, o paskui šiek tiek plaukų lako, kad visa tai liktų vietoje. Jei norite atrodyti visiškai natūraliai, galbūt norėsite ir nuoga pasidaryti makiažą.

nulaužti bob medaus rudi plaukai

Šaltinis

15. Muzikos festivalio žvilgsnis

Festivalio mada dabar yra dalykas, ir jūs tai žinote. Tai, ką dėvite, makiažą ir šukuoseną, dabar yra tokia pat svarbi kaip sudėtis ir žmonės, su kuriais pasirenkate ten eiti. Taigi, gerai pagalvokite apie pasirinktą plaukų spalvą.

muzikos festivalis medaus rudi plaukai

Šaltinis

16. Rosie Huntington-Whitely

Nors ji dažniausiai yra šviesiaplaukė ir taip mes ją pažinojome, žinoma, kad supermodelis ir Jasono Stathamo žmona Rosie Huntington-Whitely taip pat keliauja į rudąją paletės pusę..

rožiniai medaus rudi plaukai

Šaltinis

17. Elegantiški medaus rudi plaukai

Šis rudos spalvos atspalvis yra ne tik saldus ir brangus, bet ir elegantiškas. Jis turi tam tikrą klasę, kurios kiti atspalviai tiesiog negali ištraukti. Todėl galite rimtai apsvarstyti tai savo vestuvėms.

elegantiški medaus rudi plaukai

Šaltinis

18. Jennifer Lopez

Kai ji nori paryškinti savo įdegį ar tą J-Lo švytėjimą, kurį visi žinome ir mylime, dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez renkasi medaus rudos spalvos plaukus. Tai atspalvis, kuris geriausiai pagyvina įdegusią odą.

jennifer lopez medaus rudi plaukai

Šaltinis

19. Medus rudas ilgiems plaukams

Nors šį atspalvį galite naudoti bet kokio tipo plaukams, šis atspalvis gali būti tinkamiausias ilgoms šukuosenoms vien todėl, kad ilgi plaukai leidžia jiems atsiskleisti visoje savo šlovėje. Jei norite daugiau idėjų ilgoms šukuosenoms, čia yra visas straipsnis, apie kurį parašėme.

šoniniai medaus rudi plaukai

Šaltinis

20. Kim Kardashian

Bėgant metams ji patyrė daug stiliaus pokyčių, bandydama rasti tobulumo stilių ir grožį. Viena iš šių transformacijų buvo medaus rudų plaukų lakas, dėl kurio ji labiau nei bet kada atrodė kaip mama. Puiku, Kim!

kim k medaus rudi plaukai

Šaltinis

21. Boho medaus rudi plaukai

Bohemiškas stilius yra aksesuarai. Jei jums tai patinka, galite pabandyti dėvėti ploną gėlių karūną ir didelius auskarus. Įsitikinkite, kad jūsų plaukai yra atsitiktiniai ir slenka, nes galų gale tai reiškia „boho chic“.

boho medaus rudi plaukai

Šaltinis

22. Tiesūs medaus rudi plaukai

Jei turite tiesius plaukus, bus neįtikėtinai lengva pamatyti savo stilisto darbą, kai kalbama apie medaus rudą spalvą. Visi sluoksniai, akcentai ir apatiniai elementai bus pastebimi kiekvieną kartą pasukus galvą. Kas mus atveda prie to.

tiesūs medaus rudi plaukaiv

Šaltinis

23. Medaus rudi plaukai su akcentu

Medaus ruda spalva yra tokia universali, kad netgi galite pridėti ryškių atspalvių. Pavyzdžiui, galite paprašyti savo stilisto naudoti kitus medaus atspalvius, pvz., Baltą ar auksinį medų, priklausomai nuo jūsų įdegio laipsnio ar akių spalvos..

paryškinti medaus rudi plaukai

Šaltinis

24. Medaus rudi garbanoti plaukai

Tai mielosios garbanos, kurios puikiai tinka pasimatymų vakarui, išleistuvėms ar kai esate nuotakos tarnaitė. Kitomis aplinkybėmis jie taip pat yra puikūs, jei tiesiog norite atnaujinti savo „Instagram“, pasipuikuodami savo nuostabia nauja plaukų spalva.

mylimoji garbanoja medaus rudus plaukus

Šaltinis

25. Banguotas medus rudas Bobas

Jei jūsų kirpimas yra ilgas tiesus bobas ir jūs taip pat turite plonus plaukus, visada galite pridėti keletą bangų, naudodami plaukų suktuką. Nepamirškite visada naudoti priemonės, apsaugančios plaukus nuo karščio, taip pat blizgios priemonės.

banguoti bobiniai medaus rudi plaukai

Šaltinis

26. Julianne Hough

Aktorė Julianne Hough yra gyvas pavyzdys stebuklų, kuriuos medaus rudi plaukai gali padaryti įdegusiai odai ir mėlynoms akims. Jums net nebereikia makiažo, kai pasirenkate tinkamą plaukų spalvą. Tiks šiek tiek tušo ir matinių nuogų lūpų dažų.

julianne hough medaus rudi plaukai

Šaltinis

27. Sienna Miller

Tas pats pasakytina apie britų aktorę Sienna Miller, kuri visada buvo didžiulė plikos odos šalininkė. Ji yra nuostabi, ir ji tai žino, todėl ji niekada nevengė dėvėti labai mažai makiažo, taip pat ir ant raudonojo kilimo.

sienna miller medaus rudi plaukai

Šaltinis

28. Medaus rudų plaukų spalva ant juodų plaukų

Jei šią vasarą norite šiek tiek pašviesinti savo juodus plaukus, bet nenorite iki šviesių plaukų, medaus ruda spalva gali būti tik tas tarpinis sprendimas, kurio ieškojote. Galite arba visiškai nudažyti, arba tiesiog įgauti šiek tiek medaus savo plaukuose.

vasaros medaus rudi plaukai

Šaltinis

29. Džesika Alba

Žinoma, pradėsime nuo labai aiškaus žodžio, kad Jessica Alba buvo „Honey“ ir ji taip pat turi medaus rudos spalvos plaukus. Baigdami pasakysime, kad ji tiesiog atrodo išskirtinai, nes turi tobulai šiam atspalviui skirtą odos ir akių spalvą.

jessica alba medaus rudi plaukai

Šaltinis

30. Tamsiai medaus rudi plaukai

Jūs netgi galite tapti šiek tiek tamsesni, jei esate didesnis rudos spalvos gerbėjas nei blondinės. Atminkite, kad šis atspalvis yra rudos ir blondinės derinys, tačiau tai yra stumdoma skalė. Tik jūs turite nuspręsti, kur nubrėžti ribą.

tamsiai medaus rudi plaukai

Šaltinis

31. Afro medaus rudi plaukai

Mes be galo dieviname, kai merginos kūrybingai kuria savo afrografiką ir šiek tiek nukrypsta nuo tradicinės brunetės spalvos. Pagalvokite apie savo plaukus kaip apie priedą, leidžiantį išreikšti savo asmenybę ir kūrybiškumą.

afro medaus rudi plaukai

Šaltinis

32. Medaus aukso rudos spalvos plaukai

Kita medaus rudų plaukų spalvų spektro versija, kurią galite išbandyti, yra aukso rudos spalvos. Galite pradėti nuo paprasto medaus ir čia bei ten pridėti keletą auksinių šviesų, kad suteiktumėte jam karališko ir prabangaus švytėjimo..

elegantiški medaus rudi plaukai

Šaltinis

33. Medaus rudų plaukų spalva su karamelinėmis šviesomis

Kalbant apie prastą šviesą, kaip apie karamelę? Kai naudojate medų ir karamelę tame pačiame recepte, gaunamas kažkas skanaus, kodėl gi nepabandžius savo plaukų? Pasitarkite su savo stilistu apie šį derinį.

plaukų tiesinimo priemonė medaus rudi plaukai

Šaltinis

34. Medaus pabučiuoti šviesiai rudi plaukai

Ši spalva tokia nuostabi, kad net pavadinimas skamba poetiškai. Be atspalvio, mums taip pat patinka stiliaus pasirinkimas. Tai apima gilią šoninę dalį, kurioje visi plaukai iš vienos pusės ištempti į kitą, atrodo seksualiai ir karštai, pasitikint savimi.

šoninė dalis medaus rudi plaukai

Šaltinis

35. Scarlet Johansson

Iki šiol mes matėme Scarlet Johansson kaip skirtingus blondinės atspalvius, skaitytoją „Keršytojuose“, brunetę vaiduoklyje apvalkale, šokolado rudaplaukę merginą šefe ir daugelį kitų tarp jų. Čia ji su medaus rudais plaukais.

raudonai raudoni johanssono medaus rudi plaukai

Šaltinis

36. Šilta medaus ruda plaukų spalva

Nėra nieko panašaus į šiltą medaus rudą plaukų spalvą vėsią ir trapią rudens dieną. Tai tiesiog atrodo įspūdingai ir elegantiškai. Galite sukurti tas mažas bangas savo plaukų tiesintuvu ir vos palietę plaukų laką, kad jos liktų vietoje visą dieną.

tobulos garbanos medaus rudi plaukai

Šaltinis

37. Sofija Vergara

Graži ir juokinga populiariausių televizijos serialų „Šiuolaikinė šeima“ žvaigždė pasirinko medaus rudos spalvos ombre. Jos plaukai prasideda nuo šviesiai rudos spalvos viršuje ir sklandžiai lydosi į saldus ir skanų medaus toną link sruogų galų.

sofia vergara medaus rudi plaukai

Šaltinis

38. Kaip gauti medaus rudų plaukų spalvą

Galite tai išbandyti patys namuose, sumaišę du šviesiausius ir rudus atspalvius, kurie jums atrodo patraukliausi. Taip pat galite nusipirkti medaus rudos spalvos atspalvio iš vaistinių prekės ženklo plaukų dažų. Arba, lengviausias būdas, galite nueiti pas stilistą ir leisti jam pataisyti jus.

modelio medaus rudi plaukai

Šaltinis

39. Šviesiai ruda medaus plaukų spalva

Jei norite šviesesnio atspalvio medaus plaukų, visada galite rinktis į šviesesnę blondinę. Tokiu būdu jūsų plaukai bus labiau pasiruošę vasarai nei bet kas kitas, ir jūsų oda bus paryškinta dar geriau nei tamsesnė šio atspalvio versija.

miesto medaus rudi plaukai

Šaltinis

40. Sara Džesika Parker

Atrodo, kad mūsų mergina Sarah Jessica Parker žino tą triuką, kai aplink veidą taip pat uždedate kelias šviesios spalvos sruogas. Jie yra naudingi, jei turite rudus plaukus, nes jie apšviečia jūsų veidą ir išryškina jūsų akių spalvą.

sjp medaus rudi plaukai

Šaltinis

41. Medaus kaštono rudų plaukų spalva

Štai jums dar vienas triukas. Jei pasirinksite tamsesnį atspalvį apatiniams plaukų sluoksniams, atrodys, kad jūsų plaukai yra daug storesni, nei yra iš tikrųjų. Kalbant apie medaus plaukus, visada galite juos suporuoti su kaštonų rudais, jei norite išbandyti šį mažą patarimą.

pirmadienio rytas medaus rudi plaukai

Šaltinis

42. Medaus rudos pynės

Kaip jūs tikriausiai jau žinote, pynės jau keletą metų yra sezono akcentas. Pasaulis grįžo prie prancūziškų pintinių, olandiškų pintinių ir žuvų uodegų, ir panašu, kad artimiausiu metu nenori jų paleisti..

pinti medaus rudos spalvos plaukus

Šaltinis

43. Miley Cyrus

Štai dainininkės Miley Cyrus nuotrauka iš tų laikų, kai ji vis dar buvo pripažinta gera mergina šalia ir tik šiek tiek Hannah Montana. Anksčiau ji turėjo ilgus, žvilgančius plaukus su paplūdimio bangomis ir viduryje išsiskleidusiais kirpčiukais.

miley cyrus medaus rudi plaukai

Šaltinis

44. Minka Kelly

Jūs žinote ją iš „Friday Night Lights“, „Tėvystės“, „Charlie’s Angels“ ir ilgų santykių su Chris Evans, jei sekate įžymybių naujienas. Minka Kelly yra nuostabi ir mes tikime, kad dalį jos sėkmės lėmė jos plaukų spalva, medaus ruda.

minka kelly medaus rudi plaukai

Šaltinis

45. Sluoksniuota ilga šukuosena

Jei turite plonus ar plonus plaukus, visada galite išbandyti daugiasluoksnę šukuoseną. Sluoksniai paprastai suteikia apimties ir gylio bet kokiam kirpimui, todėl atrodo, kad jūsų plaukai yra daug pilnesni, nei yra iš tikrųjų. Šis triukas tinka tiek trumpiems, tiek ilgiems plaukams, todėl pirmyn ir pabandykite.

daugiasluoksnė medaus ruda spalva

Šaltinis

Išvada

Mūsų 45 skanių medaus rudų plaukų idėjų sąrašas neabejotinai įrodo, kad rudi plaukai niekada neturi būti vėl tamsūs. Medus rudas yra nuostabus, turi daug matmenų ir padės jūsų plaukams suteikti daugiau kūno. Galite pasirinkti medaus kaštono rudų plaukų spalvą, šviesiai rudą medaus plaukų spalvą, šiltą medaus rudų plaukų spalvą, medaus rudų plaukų spalvą su karamelinėmis šviesomis arba medaus aukso rudos spalvos plaukus. Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje, kuris iš jų yra jūsų mėgstamiausias!