80 pomysłów na kolor włosów karmelowych na każdy gust

Karmelowe włosy mają tak wiele pysznych odcieni, że trudno wybrać tylko jeden. Niemniej jednak, dzięki poradom ekspertów i całemu przeglądowi tej niesamowitej kompilacji karmelowych kolorów włosów, jesteśmy pewni, że znajdziesz dokładnie ten odcień, na który nieświadomie czekałeś!

Karmelowe włosy to nie tylko jeden odcień pysznego złocistego brązu. W rzeczywistości każdy kolor włosów można poprawić za pomocą tylko odrobiny karmelu. Od neutralnych odcieni po ciemnobrązowy i złocisty miodowy, pokusisz się o przymierzenie ich wszystkich.

Jeśli nie masz pewności, który karmelowy kolor włosów jest dla Ciebie odpowiedni, sprawdź ten wybór wspaniałych przykładów karmelowych włosów, aby znaleźć odpowiedni dla siebie.

1. Idealny karmelowy kolor włosów

włosy długie, falowane, długie, ufarbowane na kolor karmelowyŹródło

Albo to jest? Cóż, bogate odcienie są w naszych oczach idealne. To klasyczny „karmelizowany” wygląd, który pasuje do każdego odcienia skóry, od jasnego do ciemnego i każdego rodzaju włosów. Jeśli kiedykolwiek robiłaś karmel w domu, wiesz, dlaczego ten kolor włosów odzwierciedla pyszne odcienie słodkiej rozkoszy.

2. Długie faliste zamki karmelowe

falowane włosy w kolorze ciemnego karmeluŹródło

Letnia scena może być nękana przez blond fale na plaży, ale ten karmelowy odcień na pięknych długich falach jest poważnym rywalem. Bogaty odcień, który jest ponadczasowy, słodki i stylowy.

3. Pyszne karmelowe smugi

karmelowy kolor włosów nakładany na ciemnobrązowe włosyŹródło

Weź odcień tej sassy damy i połącz odcienie karmelu, aby uzyskać naprawdę hipnotyzujący wygląd. Najważniejsze są tylko dwa tony jaśniejsze niż podstawowy karmelowy kolor włosów. Mimo to tworzą lekki, letni look.

4. Jasnobrązowe włosy z karmelowymi tonami

jasnobrązowe karmelowe włosyŹródło

Karmelowe czy brązowe włosy? Wybieraliśmy karmelowe skazy, które graniczą z głębokim blond odcieniem, a nie czerwonymi odcieniami, które mają prawdziwie brązowy kolor włosów. Przy średnim odcieniu skóry wygląd jest wspaniały z podkreśleniem jaśniejszych kolorów.

5. Eleganckie warkocze karmelowe

eleganckie karmelowe włosy balayageŹródło

Kiedy nosisz karmelowy kolor tak bogaty i żywy, szkoda go ukryć, tworząc updo lub inne fryzury. Pozwól swoim warkoczom płynąć w perfekcyjnie wystylizowany sposób i ciesz się podziwiającymi spojrzeniami.

6. Jasnozłoty karmel

jasny złoty karmelŹródło

Jeśli ten wygląd wydaje się inspirowany przejmująco kolorową erą lat 60., to dlatego, że tak jest. Wspaniały karmelowy kolor ze złotymi miodowymi światłami i głębokim ciemnym karmelowym odcieniem.

7. Blond Ombre Highlights na karmelowych włosach

blond ombre pasemka na karmelowych włosachŹródło

Najlepszym sposobem na podkreślenie stonowanego karmelowego koloru włosów jest dodanie pasemek. Blond odcień, który jest tylko o dwa odcienie jaśniejszy niż twój karmelowy kolor bazowy, zdziała cuda, wydobywając połyskujące nuty karmelu.

8. Czekoladowy karmel z odcieniami blond

długie, falowane karmelowe włosyŹródło

Ten stylowy wygląd wykorzystuje karmel i blond w cudownym balayage, pozostawiając korzenie, aby pokazać. W przeciwieństwie do pasemek w poprzednim przykładzie, ta zmiana koloru blond ma na celu rozjaśnienie podstawowego koloru i podkreślenie odcienia skóry.

9. Kolor miodowo-karmelowy dla długich prostych włosów

karmelowe włosy z grzywkąŹródło

Ten oszałamiający przykład powinien udowodnić, że rzeczywiście każdy kolor włosów można wzmocnić odrobiną karmelu. Opierając się na czerwonej stronie imbiru, ten kolor włosów ma bogate karmelowe podteksty.

10. Brązowe włosy z blond pasemkami

długie brązowe włosy z blond karmelowymi pasemkamiŹródło

Idealnie gładkie włosy? Tak proszę. Tylko tym razem niech warkocze będą miały pyszny karmelowy odcień. Możesz również uzyskać te muśnięte słońcem fale plaży z ciemniejszymi tonami.

11. Jasne karmelowe rozczochrane włosy

Krótkie, rozczochrane włosy w jasnym karmeluŹródło

Przestudiowana masa warkoczy nieco ułożonych w fryzurę typu bob dla kobiet nie mogła wyglądać ładniej. Z wyjątkiem tych chwil, kiedy każda z kosmyków mieni się innym odcieniem karmelu, dzięki czemu Twój wygląd jest wyjątkowo atrakcyjny.

12. Pyszny naturalnie ciemny kolor włosów

kobieta z długimi karmelowymi włosamiŹródło

Ciemne odcienie karmelu, takie jak ten, są idealne do uzupełnienia jasnego odcienia skóry. Aby jednak uniknąć matowego wyglądu, używaj subtelnych odcieni karmelu złota, aby zrównoważyć kolor włosów i podkreślić swoje rysy.

13. Długie faliste karmelowe włosy

długa falująca fryzura w karmelowym kolorze włosówŹródło

Karmelowe włosy mają bogactwo bogatych odcieni. Ten złoty karmelowy kolor włosów jest idealny do długich falowanych włosów. Wynika to z faktu, że każdy lok i fala wydobywa inne światło o intensywnym kolorze włosów.

14. Blond karmelowe pasemka dla ciemnobrązowych włosów

karmelowy balayage na krótkich włosachŹródło

Ten delikatny, kobiecy kolor włosów uzyskano dzięki bogactwu blond pasemek dla brązowych włosów. Warstwowa fryzura, taka jak ta, to fantastyczny sposób na zabawę różnymi odcieniami.

15. Trio kolorów włosów: ciemny, brązowy, karmelowy

karmelowe ciemne włosyŹródło

Oszałamiający balayage, który wykorzystuje piękną mieszankę kolorów. Od ciemnego blatu po bogaty orzech laskowy i złote karmelowe końce, wybór kolorów jest po prostu znakomity.

16. Karmelowe włosy balayage

częściowy balayage karmelowyŹródło

Jedwabiście gładkie długie włosy mogą również ukazać piękno karmelowych odcieni. Jeśli twoja fryzura też jest warstwowa, to jeszcze lepiej.

17. Warstwowe faliste włosy karmelowe o średniej długości

lob fryzura na karmelowych włosachŹródło

Luźne, dobrze wystylizowane fale są twoim sprzymierzeńcem, jeśli planujesz pokazać bogactwo karmelowych odcieni, którymi obecnie się obnosisz. Dodaj do tego fakt, że jest to warstwowy długi bob, a otrzymasz zabójczy wygląd.

18. Luźne fale w jasnym karmelowym kolorze

jasne karmelowe włosy w luźne faleŹródło

Głęboki złoty karmel jest idealny do uzupełnienia jasnej karnacji i niebieskich lub zielonych oczu. Uwielbiamy ten bogaty, luksusowy kolor włosów.

19. Karmelowy brązowy kolor włosów

ciemne karmelowo-brązowe włosy ułożone w długie faleŹródło

Ten karmelowy kolor włosów jest jednym z naszych ulubionych. Dzięki bogatym czekoladowym tonom i subtelnym miodowym nutom wygląda po prostu oszałamiająco.

20. Jasnobrązowy z falistymi karmelowymi pasemkami

jasnobrązowe faliste karmelowe pasemkaŹródło

Złotą zasadą, jeśli chodzi o pasemka, jest użycie koloru, który jest tylko o dwa odcienie jaśniejszy od koloru bazowego. Ten przykład jest z pewnością zwycięzcą.

21. Głęboki karmelowy złoty kolor włosów

karmelowe pasemka na włosach z ciemnej czekoladyŹródło

Ciemnobrązowy kolor włosów może zaczerpnąć odcienie ze spektrum kolorów włosów rudych lub blond. W tym przypadku złoty połysk tego pysznego ciemnobrązowego odcienia pochodzi z blond spektrum.

22. Ciemne włosy karmelowe

długie, cienkie, karmelowe włosyŹródło

Odśwież swój wygląd dzięki tym pysznym, aksamitnym karmelowym włosom. Idealnie nadaje się do podkreślenia wszystkich odcieni skóry, od jasnego do średniego lub ciemnego.

23. Karmelowe końcówki na ciemnobrązowych włosach

karmelowy kolor włosów na krótkich włosachŹródło

Krótka fryzura o ostrej nucie dzięki złotym karmelowym końcówkom. Są mocno kontrastujące, a jednocześnie urocze i stylowe.

24. Krótkie włosy ze słodkim miodem i karmelem

jasnoblond karmelowe włosyŹródło

Miodowo-karmelowe krótkie włosy wyglądają absolutnie pysznie, uroczo i szykownie. Uwielbiamy fryzurę, dobór karmelowych odcieni i wyluzowany ton tego spojrzenia.

25. Kolor włosów od ciemnego do jasnego karmelu

luźne fale w karmelowym kolorze włosówŹródło

Kolor bazowy to czekoladowy ciemnobrązowy. Niemniej jednak, dzięki umiejętnemu połączeniu karmelowych odcieni podkreślających ciepłe nuty, efektem jest zachwycający jasny karmelowy kolor.

26. Pyszne karmelowe pasemka na jasnobrązowych włosach

karmelowe kolory włosów zmieszane z karmelowym balejażemŹródło

Te subtelne pasemka zdziałają cuda, wzmacniając ciepłe odcienie skóry, szczególnie jeśli obnosisz naturalną, promienną opaleniznę.

27. Warstwowe i potargane karmelowe włosy Boba

krótkie włosy z karmelowym kolorem włosówŹródło

Każda warstwa tej fryzury odsłania kolejny pyszny karmelowy odcień. Od neutralnego, prawie popielatego karmelu po słodkie czekoladowe niuanse, masz wszystko. I wszystkie są pięknie umieszczone na tym krótkim bobie w kształcie litery A.

28. Pixie Cut w czekoladowo-karmelowych włosach

krótkie karmelowe włosyŹródło

Powiedzieliśmy to wcześniej: ciemniejsze odcienie wspaniale współgrają z jaśniejszymi odcieniami skóry. Nawet jeśli masz elegancką krótką fryzurę, taką jak ta krótka fryzura pixie, wybierz głęboki ciemny karmelowy odcień, a twoje napisy w stylu przejdą przez dach.

29. Karmelowy balayage na krótkich włosach warstwowych

karmelowy balayage na włosach krótkowarstwowychŹródło

Karmel to farba do wszystkich rodzajów włosów i wszystkich fryzur. Uwielbiamy ten ciepły balejaż karmelowy wzmocniony perfekcyjną stylizacją włosów.

30. Bogate karmelowe odcienie włosów

bogate, karmelowe włosy średniej długościŹródło

Wydobądź karmelowe światła w tęczówce, farbując włosy w tym pięknym karmelowym kolorze włosów.

31. Karmelowy blond kolor włosów

intensywny blond karmelowy kolor włosówŹródło

Odcienie blond nie są szczególnie podkreślone. Niemniej jednak mieszają się z czekoladowym karmelem, tworząc ten świetlisty kolor włosów.

32. Końcówki w kolorze karmelu na cienkich długich włosach

czerwony balayage karmelowyŹródło

Jeśli twoje włosy są cieńsze, a mimo to chcesz założyć długie, soczyste warkocze, weź przykład z tego zdjęcia. Warstwy pomagają stworzyć obszerny wygląd, a karmelowe końce dodają głębi.

33. Brązowy kolor włosów, karmelowe pasemka

karmelowy balayage na jasnobrązowych włosachŹródło

Chociaż kolory włosów użyte tutaj są częścią tej samej rodziny chromatycznej, nadal możesz zauważyć, jak dobrze łączą się ze sobą, tworząc ten świetlisty kolor włosów.

34. Jasno-karmelowy kolor włosów

karmelowy kolor włosówŹródło

Jesteśmy zakochani w sposobie, w jaki ten kolor włosów naturalnie łapie światło, aby odzwierciedlić pyszne karmelowe odcienie.

35. Romantyczne odcienie karmelu na złocistobrązowych włosach

penelope cruz z karmelowymi włosamiŹródło

Średni odcień skóry Penelope Cruz doskonale uzupełniają złotobrązowe włosy i karmelowe odcienie. Razem tworzą uroczy romantyczny wygląd, podkreślając brązowe odcienie jej skóry.

36. Krótki karmel na strzyżeniu Lob

długi bob z karmelowymi włosamiŹródło

Dodaj elegancką nutę do swojej krótkiej fryzury lob, farbując włosy na jednolity brązowy kolor karmelu. Na pewno przyciągniesz uwagę wszystkich.

37. Kolory miodowo-karmelowe

falisty miodowo-karmelowy bobŹródło

Nie uważasz, że ten kolor włosów jest po prostu oszałamiający? Wierzymy, że jest to jeden z najlepszych wyborów dla średnich karnacji. Miodowe odcienie sprawiają, że złote plamki w twojej tęczówce się błyszczą.

38. Głęboki karmelowy kolor

karmelowe pasemka na karmelowych włosachŹródło

Z pewnością wśród naszych ulubionych kolorów włosów ten głęboki karmel wydaje się być połączeniem najlepszych kolorów włosów blond, brązowych i rudych. Rezultat jest wspaniały, stylowy i ma luksusową nutę.

39. Głębokie nuty karmelowe na włosach z ciemnej czekolady

proste brązowe włosy z karmelowymi pasemkamiŹródło

Sama mieszanka czekolady i karmelu może wywołać ślinotok. Cóż, połączenie karmelowych kolorów włosów i ciemnej czekolady jest równie pociągające. Zwłaszcza jeśli Twoja karnacja jest od średniego do ciemnego.

40. Brudny karmelowy Bob

brudny karmelowy bobŹródło

Ten pyszny odcień może być bardziej czekoladowy niż karmelowy. Niemniej jednak, ze względu na subtelne odcienie blondu, jest cieplejszy niż czekolada i brakuje mu dominujących odcieni czerwieni.

41. Długie fale karmelu

długie, falowane karmelowe włosyŹródło

Kto mógłby zaprzeczyć, że karmelowe kolory włosów i loki to zapałka stworzona w niebie? Ten piękny przykład jest tego dowodem.

42. Warstwowe karmelowe włosy z grzywką

fryzura pixie na karmelowych włosachŹródło

Karmelowe włosy są idealne do podkreślenia koloru oczu. To jeden z niewielu kolorów włosów, który sprawdza się równie dobrze z brązowymi i ciemnymi oczami, jak z niebieskimi czy zielonymi.

43. Karmelowe włosy z pasemkami

karmelowe pasemka na karmelowych włosachŹródło

Rozjaśnienia i perfekcyjne ombre uwydatniają bogactwo bogatych odcieni karmelu. Z każdym falistym zamkiem możesz zauważyć inny kolor karmelu.

44. Blond pasemka na karmelowych włosach

blond pasemka na karmelowych włosachŹródło

Te subtelne blond pasemka robią więcej, aby uwydatnić kolor bazowy, niż jakakolwiek inna technika kolorowania. Efekt końcowy jest oszałamiający.

45. Pyszny karmelowy brązowy kolor włosów dla falowanych włosów

falowane włosy z karmelowego brązuŹródło

Kolor rdzawego brązu to jeden z najbardziej eleganckich kolorów włosów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Dodaj subtelną nutę karmelu, a efekt będzie królewski.

46. ​​Karmelowy kolor włosów

długie proste włosy farbowane karmelemŹródło

Głęboki, oszałamiający karmelowy odcień, który idealnie pasuje do jasnych odcieni skóry. Noś go przez cały rok i ciesz się wspaniałym wyglądem każdego dnia.

47. Jasne karmelowe pasemka na ciemnych włosach

jasne karmelowe pasemka na ciemnych włosachŹródło

Jeśli chcesz urozmaicić ciemny kolor włosów i nadać im bardziej energetyzującej nuty, wypróbuj karmelowe pasemka. To pewny sposób na odświeżony i piękny kolor w mgnieniu oka.

48. Karmelowe włosy z czerwonym pod kolorem

karmelowe włosy z rudym podkoloremŹródło

Karmel zazwyczaj kojarzy się z miękkim, kobiecym wyglądem. Czerwone spektrum kolorów włosów jest znacznie ostrzejsze. Połącz karmelowy kolor włosów i czerwień, a uzyskasz odważny, ale zrównoważony wygląd, który z pewnością przyciągnie niektóre głowy.

49. Karmelowy kolor włosów z blond pasemkami

karmelowy balayage na długich włosachŹródło

Cudowny, kobiecy wygląd dzięki muśniętym słońcem karmelowym włosom podkreślonym blond pasemkami.

50. Czerwone, karmelowe i blond pasemka na krótkich włosach

fryzura pixie z czerwonymi, blond i karmelowymi pasemkamiŹródło

Jeśli czujesz się szczególnie odważny, wypróbuj tę niesamowitą mieszankę kolorów na ciemniejszej podstawie. Czerwień, blond i karmel tworzą idealną mieszankę chromatyczną.

51. Pyszne czekoladowe karmelowe włosy

długie, falowane czekoladowe włosyŹródło

Czekoladowo-karmelowe włosy o mocnym czerwonym odcieniu dodają ekstra luksusowej nuty Twojemu wyglądowi.

52. Głęboki karmelowy kolor

jasny karmelowy kolor włosów na długich włosachŹródło

Idealny wygląd boho z falującymi karmelowymi włosami. Ten głęboki odcień karmelu nawiązujący do jesiennych kolorów wygląda absolutnie oszałamiająco na długich włosach, zarówno prostych, jak i falowanych.

53. Odcienie włosów od jasnego karmelu do ciemnego karmelu

włosy falowane od jasnego do ciemnego karmeluŹródło

Ta mieszanka jasnych odcieni karmelu i ciemnych odcieni karmelu zapewnia piękny letni wygląd.

54. Ciepłe karmelowe włosy z warkoczami do połowy

Ciepłe Karmelowe Włosy z Warkoczem Pół DoŹródło

Miodowe nuty tego ciepłego karmelowego odcienia odbijają się w każdej uroczej fali. Ten świetlisty odcień karmelowych włosów jest idealny dla dziewczynek o średniej karnacji.

55. Karmelowy kolor włosów Ombre

ciemna karmelowa ombre na długich włosachŹródło

Zacznij od ciemniejszego karmelowego odcienia na górze i zdefiniuj ombre wygląd zachwycającymi jasnymi miodowo-karmelowymi odcieniami na końcach.

56. Odcienie czerwonego karmelu na luźne fale

czerwone karmelowe pasemka na długie włosyŹródło

Romantyczny look, który doskonale podkreślają luźne fale w subtelnym ombre. Ciemno-czerwony karmel idealnie dopełniają odcienie mandarynki na końcach.

57. Warstwowe włosy karmelowe

włosy półdługie z karmelowymi pasemkamiŹródło

Popielaty, stonowany karmelowy kolor włosów, choć elegancki i szykowny, zawsze można uwydatnić jaśniejszym karmelowym odcieniem stosowanym na pasemka.

58. Głęboki złoty karmel

głęboki złoty karmelŹródło

Zielone oczy i promienna opalona skóra idealnie uzupełnia ten głęboki, złoty karmelowy kolor włosów.

59. Jasno-miedziane włosy karmelowe dla bogatych, obszernych włosów

miedziany karmelowy kolor włosów na długich prostych włosachŹródło

Pozostaw matowe, stonowane kolory włosów. Wybierz hipnotyzujący miedziano-karmelowy kolor włosów, taki jak ten, aby uzyskać odświeżony wygląd.

60. Ciemne odcienie karmelu

karmelowa fryzura bobowa z grzywkąŹródło

Wybierz te ciemne odcienie karmelu, aby rozjaśnić swoją jasną karnację. Ciemny karmel to bardziej konserwatywny kolor włosów. Niemniej jednak, wzmocniony niektórymi atrakcjami i słabymi światłami, może wyglądać zabawnie, zachowując wyrafinowaną nutę.

61. Kasztanowy kolor włosów z karmelowymi pasemkami

kasztanowy kolor włosów z karmelowymi refleksamiŹródło

Czas urozmaicić te luksusowe kasztanowe włosy i dodać karmelizowanej nuty. Czy ten look nie jest po prostu idealny na słoneczne dni??

62. Ciemne karmelowe pasemka na ciemnych włosach

karmelowe pasemka na ciemnobrązowych włosachŹródło

Oto zmiana wyglądu, która naprawdę przyciągnęła nasze zainteresowanie. Chociaż chromatycznie nie ma znaczącej różnicy, karmelowe pasemka na krótszych włosach nadają zupełnie nowy styl całemu wyglądowi.

63. Miodowy karmel podkreśla na ciemnych karmelowych włosach

Miodowo-karmelowe pasemka na ciemnych karmelowych włosachŹródło

Gęste, proste włosy w różnych karmelowych kolorach będą pięknie lśnić wszystkimi odcieniami i odcieniami. Przymierz rozmiar.

64. Blond karmelowe włosy

blond karmelowy kolor włosów w balayageŹródło

Subtelne nuty karmelu w tym złotym blond kolorze włosów sprawiają, że wygląd jest jeszcze bardziej kobiecy, piękny i stylowy.

65. Stylowy karmelowy krój Pixie

fryzura pixie na karmelowych włosachŹródło

Jakby super fajny krój pixie nie był wystarczająco stylowy, słodki karmelowy kolor włosów jest po prostu wisienką na torcie. Uwielbiamy ten wygląd dla krótkowłosych piękności.

66. Czerwone i blond kolory karmelu

rudo-blond karmelowe włosyŹródło

Luźne fale są idealnym sposobem na ukazanie piękna kilku karmelowych kolorów włosów jednocześnie. Kciuki w górę.

67. Czerwone karmelowe włosy

muśnięte słońcem karmelowe włosyŹródło

Wykorzystaj w pełni zarówno spektrum kolorów włosów karmelowych, jak i spektrum kolorów włosów rudych dzięki temu czarującemu odcieniowi czerwonego karmelu.

68. Bob cięty na karmelowe włosy

karmelowy bob z grzywkąŹródło

Odkryj piękno swoich końskich włosów przyciętych tymi uroczymi karmelowymi odcieniami, od złotego miodowego blondu po ciemnobrązowy cukier. Każdy akcent kolorystyczny jest dość subtelny. W związku z tym efekt końcowy wygląda jak jednolity kolor włosów z zabawnymi światłami.

69. Złote pasemka na ciemnych karmelowych prostych włosach

falująca fryzura z karmelowym kolorem włosówŹródło

W porządku, może to nie jest takie proste. Niemniej jednak nie jest to fryzura, do której jesteśmy skłonni, ale ten niesamowity kolor włosów łączący ciemny karmel i złoty karmel.

70. Karmelowy barwnik do włosów

kręcone fryzury bobowe na karmelowych włosachŹródło

Jeśli możesz dostać w swoje ręce karmelową farbę do włosów o blond odcieniu, weź ją. To pyszny średnio-karmelowy kolor włosów, który jest dość trudny do uzyskania bez pomocy profesjonalisty i mieszanki innych odcieni.

71. Krótkie Pixie Złote Karmelowe Włosy

krótkie pixie złote karmelowe włosyŹródło

Spraw, aby Twój szlif pixie błyszczał złotymi karmelowymi odcieniami, które przyciągną wszystkie oczy na Ciebie.

72. Mieszanka kolorów: blond, karmel, fiolet

krótka fryzura bob z karmelowym kolorem włosówŹródło

Pasemka w kolorze blond i karmelu to dobre towarzystwo dla pasemek fioletowych, ponieważ kolory te uzupełniają się. Dość ostry wygląd dla pań zorientowanych w stylu.

73. Karmelowy Ombre na ciemnych czekoladowych włosach

karmelowy kolor włosów nakładany na włosy z ciemnej czekoladyŹródło

Wracamy do pysznego połączenia czekolady i karmelu. Jednak tym razem odcienie są ciemniejsze, prawie popielate. Stylowy wygląd, który można nosić w dowolnym miejscu, od biura po weekendowe imprezy i wieczory klubowe.

74. Balejaż z rudymi włosami i karmelowymi włosami

czerwony i karmelowy kolor włosów balayageŹródło

Ten elegancki balayage jest tym, czego powinieneś szukać, jeśli chcesz połączyć karmelowe włosy i czerwone odcienie. Uwielbiamy subtelne przejście od jednego koloru włosów do drugiego.

75. Głęboki karmelowy kolor

plecione karmelowe włosyŹródło

Z prawie tym samym kolorem co pyszny czekoladowo-karmelowy krem, ten kolor włosów wygląda po prostu oszałamiająco na lokach, falach lub prostych włosach.

76. Proste karmelowe włosy

proste karmelowe włosy z grzywką po bokachŹródło

Pocałowany przez łagodne jesienne słońce, ten karmelowy odcień lśni mieszanką odcieni, które są po prostu urocze.

77. Głębokie złoto karmelowe włosy

jasne karmelowe włosyŹródło

Pamiętasz jedno z poprzednich zdjęć, na którym kolor włosów jest prawie rudy, ale karmelowy wydźwięk jest dość powszechny? W tym przypadku kolor karmelu jest bardziej subtelny, dodając więcej światła niż rozświetlenia.

78. Orzechowy karmel na długich włosach

orzechowy karmelowy kolor włosów na długich włosachŹródło

Niebieskie oczy i zdrowa opalona cera idealnie współgrają z tymi pysznymi karmelowymi kolorami włosów.

79. Czekoladowo-karmelowe włosy

kolor włosów czekoladowo-karmelowych na krótkich falowanych włosachSurCe

Czekoladowe oczy i czekoladowo-karmelowe włosy to zapałka wykonana w niebie. Każdy z dwóch nieco odmiennych kolorów uwydatnia drugi w pięknej grze kolorów.

80. Blond karmelowe włosy

średni karmelowy kolor włosów na długich włosachŹródło

Słoneczny, pyszny karmelowy kolor włosów, który idealnie sprawdzi się w okresie wakacyjnym, na plaży lub na imprezie. Wypróbuj go, jeśli do tej pory nie pozwalałaś sobie na luksusowe odcienie karmelowych włosów.

Gotowy do zmiany wyglądu?

Każdy znajdzie odcień karmelu! Mamy nadzieję, że znalazłeś swoje dzięki tym niesamowitym karmelowym pomysłom na kolor włosów!