Kadınlar İçin 35 Kısa Katmanlı Saç Modeli

Tüm bu ince veya kalın saç endişelerini unutun. Bu kısa katmanlı saç modelleri herkesin üzerinde harika görünecek, stil vermesi kolay olacak ve aynı zamanda hoş bir görüntü yaratacaktır..

Katmanlı saç kesimleri ve saç modelleri genellikle ince veya ince telli saçlara sahip kadınlar için tavsiye edilse de aslında oldukça hoş ve tüm saç tipleri için oldukça kullanışlıdır..

Bir sonraki katmanlı saç stiliniz için ilham almak için bu harika stiller listesine bir göz atalım.!

1. Harika Bir Görünüm İçin Kısa Katmanlı Saç Modelleri

kısa katlı bob saç kesimiKaynak

Bu yığılmış bob ile kısa katmanlı saç modellerinin muhteşem dünyasında kısa maceramıza başlayalım. Yığılmış katmanlar, kalın ve hacimli bir saç oluşturmaya yardımcı olur.

Ayrıca arka kısımdaki hafif soluk kesim sesi artırırken vurgular derinlik katıyor. Bu, kadınlar için ter dökmeden kolayca çıkarabileceğiniz kısa katmanlı bir saç modeli..

2. Düz Saçlar İçin Kısa Katmanlı Saç Modeli

katmanlı peri kesimiKaynak

Peri kesimleri hala çok moda ve her yüz tipi ve saç tipi için çok sayıda kısa katmanlı peri kesimi kullanan birini seçmelisiniz..

Bu gösterişli örnek, kadınlar için en iyi kısa katlı saç modellerinden biridir. Sinirli ve şıktır ve koşullara bağlı olarak çeşitli şekillerde tasarlanabilir..

3. Sinirli Bir Bükümle Büyümüş Peri Kesimi

sinirli peri kısa katmanlı saç modelleriKaynak

Dalgalı katmanlarla kesilmiş bu peri, çok kısa katmanlı saç modellerinden biridir. Yine de, bu kadar kısa bir saç modeli için inanılmaz derecede çok yönlü. Katmanlı yanları yanlara ve üst kısmı öne doğru süpüren bu peri kesimi ekstra şık.

4. İnce Saçlar İçin Kısa Katmanlı Saç Kesimleri

büyümüş peri kısa katmanlı saç modelleriKaynak

İnce saçın olağanüstü bir avantajı vardır. Neredeyse istediğiniz herhangi bir şekilde stil vermek kolaydır. Bu mükemmel çerçeveleyen yan patlamalara sahip kısa katmanlı saç modeli, özelliklerinizi geliştirdiği için yuvarlak ve oval yüz tipi için idealdir..

5. Kısa Saçlar İçin Dağınık Katmanlar

yandan süpürülmüş kısa peri kesimiKaynak

Bazen, aşırı kısa katmanlı saç kesimleri, şekillendirmek ve yeniden tanımlamak için bir acı olabilir. Ancak katmanlarla kesilmiş bu büyümüş peri onlardan biri değil. Dalgalı katmanlar, hem sevimli hem de şık olan dağınık bir saç modeli oluşturmak için kullanıldı. Kısa katmanlı bukleler için yeni saç stilinizle güven aşılayın.

6. Kısa Katmanlı Saç Kesiminde Vintage Bukleler

eski bukleler kısa katlı saç modelleriKaynak

Bu, kadınlar için kısa saç kesimlerinin de son derece esnek ve çok yönlü olabileceğinin kanıtıdır. Daha uzun üst kısım, mükemmel şekilde tasarlanmış bobinlerde kıvrılmıştır. Arkada, soluk katmanlar yumuşak bir nota oluşturur.

7. Kısa Katmanlı Saçlar İçin Sevimli Saç Modelleri

katlı pixie kesim kısa katlı saç modelleriKaynak

Herhangi bir saç tipi için anında hacim yaratmanın bir püf noktası, derin bir yan kısım seçmektir. Saçınızın kısa olması sizi korkutmasın.

Derin bir yan kısım, saçınızın daha uzun olmasına veya şu anda trend olan kısa katmanlı saç stillerinden birine sahip olmanıza yardımcı olur. Bu saç stilinin ne kadar sevimli olduğuna dikkat edin. Beş dakikadan kısa sürede taklit edebilirsiniz.

8. Saçaklar ve Patlamalar

kısa katlı saç modeli küt patlamalarKaynak

Katmanlar, hacim oluşturmak için idealdir. Ancak, saçaklar ve patlamalar da öyle. Kuaförünüzle konuşun ve bu kısa katlı saç modelinin size uygun olup olmadığını sorun. Kaş seviyesine ulaşan küt kakülleri çıkarmak herkes için daha zor olabilir..

9. Ombre Katmanlı Saç Modeli

gökkuşağı patlamaları peri kesimiKaynak

Görünümünüzü yenilemeniz gerektiğini hissettiğinizde, öne çıkanlara gidin. Bu modaya uygun peri kesimi gibi kısa katmanlı saç modelleri, ince saçlı kadınlar için harikadır. Bununla birlikte, saç stiline biraz renk katmak daha fazla derinlik yaratır. Kısa bir ombre katmanlı saç modeli de gitmek için harika bir yoldur..

10. Katmanlı Yığılmış Bob

kısa kıvırcık katmanlı yığılmış bobKaynak

Kısa katlı saçlar için kadın saç modelleri bulmak zor değil. Aralarından seçim yapabileceğiniz 60’lardan ilham alan bu kadar tatlı saç modelleriniz olduğunda, görünümünüzü değiştirmek çocuk oyuncağı olur. Bu, kıvrımlı katmanlı bir yığılmış bob, patlamalar saça daha fazla hacim katıyor.

11. Saçaklı Katmanlı Peri Kesimi

ince saçlar için katmanlı peri kesim kısa saç modeliKaynak

Bu, bir süredir tespit ettiğimiz en iyi kısa katmanlı peri kesimlerinden biridir. Öne doğru taranmış uzun saçaklı kaküller dikkatleri gözlere ve dudaklara çekerken, dağınık saç tellerinin geri kalanı anında hacim yaratır..

12. Yığılmış ve Katmanlı Kısa Saç

Yığılmış ve Katmanlı Kısa SaçKaynak

Bu, daha ince saçları şekillendirmenin ne kadar kolay olduğunu göstermek için harika bir örnek. Öne doğru kalın, tatlı bir yeleyi taramayı ve iplikleri oraya sabitlemeyi deneyin, neden bahsettiğimizi anlayacaksınız..

Uzun kenarlar yüzü mükemmel bir şekilde çerçevelerken, saçaklı kaküller dikkati önemli noktalara çeker: gözler ve dudaklar.

13. Afro-Amerikan Kısa ve Katmanlı Saç Modelleri

siyah saçlar için katmanlı peri kesimiKaynak

Doğal sıkı bobinler için uygun kısa saç modellerini bulmak daha zordur. Bununla birlikte, saç düzleştirilmişse, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kısa katmanlı saç modeli vardır. Bu, bir peri kesiminin ne kadar uygun olduğuna dair mükemmel bir örnek. Kıvırcık saçlar için bile.

14. Kıvırcık Saçlar İçin Sevimli Kısa Saç Modelleri

alttan kesilmiş kıvırcık peri kesimiKaynak

Kıvırcık saçlar, orta ila kısa kesildiğinde en iyi şekilde görünür. Derin yan kısım, kıvırcık saça anında hacim katar. Ayrıca, özelliklerinizi benzersiz bir şekilde ortaya çıkarır..

Bu kıvırcık kilitler doğal olarak akıyor. Bununla birlikte, katmanlı saç modeli sayesinde, sevimli ve şık bir görünüm yaratmak için kendilerini zahmetsizce düzenlerler..

15. İnce Saçlar İçin Dalgalı Kısa Katmanlı Saç Modelleri

kısa saç kesiminde dalgalı katmanlarKaynak

İnce saçlar için hacim yaratan sadece ince saçaklı katmanlar değildir. Hacimli teller oluşturan dalgalı katmanlar da aynı şekilde çalışır. İnce telli saçlar için sadece özelliklerinize değil, kişiliğinize de uygun kısa katlı bir saç modeli seçmek size kalmış..

16. Katmanlı Kısa Peri

Katmanlı Kısa PeriKaynak

Bu sevimli peri kesimi, sofistike bir seçimdir. Elde etmek istediğiniz görünüme bağlı olarak çeşitli şekillerde şekillendirebilirsiniz. İster daha resmi ister daha rahat bir tarz isteyin, ince kısa bukleler gerçekten çok yönlüdür..

17. Dalgalı Saçlar İçin Kısa Katmanlı Saç Modelleri

kısa dalgalı kısa katlı saç modelleriKaynak

Dalgalı saçlar için herkesin gururunu okşayan, çene hizasında kat kat kadın saç modeli. İyi dokulu katmanlar sayesinde dalgalı bukleler zahmetsizce hacimli bir yapıya kavuşur. Saçınızın doğal olarak dalgalı veya kıvırcık olmasının anında hacim ve yapı kattığını belirtmeye gerek yok..

18. Dalgalı Saçlar İçin Kısa Katmanlı Bob

Dalgalı Saçlar İçin Kısa Katmanlı BobKaynak

Bu kısa bob katmanlı saç modeli en çok düz saçlarda görülür. Saç stiline sevimli dalgalar eklemek en basit görünümleri bile tazeleyecek. Ayrıca, size daha fazla stil özgürlüğü verecektir..

19. Kıvırcık Saçlar İçin Kısa Katmanlı Saç Kesimi

kıvırcık saçlar için katlı saç kesimiKaynak

Şaşırtıcı yapıya ve dokuya ve bunun görünüşte zahmetsiz hacmine dikkat edin. Ayrıca tepenin yarısında biten derin bir yan kısım da vardır. Bu, tipik olarak yüzü çerçeveleyen daha kısa ipliklerin artık güzel bir şekilde tasarlanmış patlamalara dönüştüğünü gösterir..

Bu saç stilinin dağınık notası, onu çok sevimli ama sinirli gösteriyor. Kesinlikle favori kısa katmanlı saç modellerimizden biri..

20. İnce Saçlar İçin Kısa Katmanlı Saç Kesimi

ince saç sarı peri kesimi için kısa katmanlı saç modelleriKaynak

Bu, ince saçlar için klasik bir saç kesimidir. Daha gayri resmi bir görünüm için saçınızı ipeksi pürüzsüzlükte giyin veya dağınık katmanlar oluşturun.

21. Orta Kısa Katmanlı Saç Modelleri

Orta Kısa Katmanlı Saç ModelleriKaynak

Bu kısa katmanlı saç modelinin hacmi sadece büyüleyici. Sırrını ortaya çıkarmak için: katmanları ve derin bir yan kısmı istifleyerek hacim yaratırsınız..

22. Katmanlı Kısa Yığılmış Peri Kesimi

yığılmış peri kesim kısa katmanlı saç modelleriKaynak

Oynaklığı ve yaratıcılığı yansıtan dağınık katmanlarla kesilmiş, büyümüş katmanlı bir peri. Bu yaz beden için deneyin.

23. Kısa Dalgalı Katmanlı Saç Modelleri

kısa dalgalı katmanlarKaynak

Bu saç stilini öne çıkaran sadece platin sarısı saç rengi değil. Mükemmel şekillendirilmiş teller de önemli bir rol oynar.

24. Emma Watson

emma watson kısa katlı saç modelleriKaynak

Bu, en iyi giyilen yandan süpürülen bir saç kesimi. Ancak tercihlerinize ve yaratıcılığınıza bağlı olarak günde bir stil seçebilirsiniz. Bunun nedeni, bakımı kolay ve istediğiniz gibi kalıplamanın çok kolay olmasıdır. Sizi anında evden çıkaracak harika görünümlü kısa bir saç stiline sahip olacaksınız..

25. Kısa Katmanlı Lob Saç Modeli

Kısa Katmanlı Lob Saç ModeliKaynak

Lob saç kesimleri genellikle daha uzundur. Yine de bu, ince saçlar için uygun olan kısa katmanlı lob kesiminin mükemmel bir örneğidir. İşte uzun bir bob için daha fazla fikir.

26. Kısa Katmanlı Bob Saç Modeli

kısa katmanlı bobKaynak

Hafif dalgalı bir bob, saçınızın hacmini artırmanın harika bir yoludur. Kısa katlı saç modellerinden biriyse şanslısınız. Yapınız, derinliğiniz ve hacminiz bir arada.

27. Kısa Katmanlı Bob’da Saçaklı Uçlar

yığılmış bob saç kesimiKaynak

Tüm yol boyunca çalışmak için yeterli uzunluk ve yapılandırılmış hacim kazanırsınız. Dokulu saçaklar klasik bir saç kesimine renk katar.

28. Kısa Kıvırcık Katmanlı Saç Modeli

kat kat dalgalı saçKaynak

Dramatik ama sevimli bir görünüm için buklelerinizin kıvrılmış uçlarını öne doğru çevirin ve üst katmanların sevimli bir bukleler ve dalgalar karmaşası yaratmasına izin verin. Buklelerin eğlencesine dayanan en iyi kısa katmanlı saç stillerinden biridir..

29. Yan Süpürme Patlamaları ile Çene Uzunluğu Kısa Katmanlı Bob

kısa katmanlı bobKaynak

Bu çene uzunluğundaki saç stilini elde etmek kolaydır ve yeni bir görünüm için her gün farklı şekilde şekillendirmek daha da kolaydır. Biraz gevreklik vermek ve kilitlerinize biraz doku eklemek için biraz deniz tuzu spreyi kullanın..

30. Pembe Vurgulu Yan Süpürmeli Katmanlı Saç Kesimi

Öne Çıkan Yan Süpürmeli Katmanlı Saç KesimiKaynak

Bunun gibi kadınlar için kısa katlı saç kesimleriyle, ne olursa olsun harika görünen bir yan kısım oluşturmak çok kolay.

31. Rosie Huntington-Whitely

rosie kısa katlı saç modelleriKaynak

Bu kırmızı halı etkinliği için, süper model Rosie Huntington-Whitely, Manhattan Lights sarışınının muhteşem bir tonunda, gözlerini ve olağanüstü yüz kemik yapısını vurgulayan, tüylü ve katmanlı bir bob giymeyi seçti..

32. Gökkuşağı Kısa Katmanlı Saç Modelleri

gökkuşağı kısa katlı saç modelleriKaynak

Alışılmadık renkler şu anda tüm öfke. Ayrıca, bir salonda bir profesyonelin yardımı olmadan evde geleneksel olmayan bir renk elde etmek oldukça kolay hale geldi. Bu nedenle, neden hepsini almıyorsunuz??

33. Olgun Kısa Katmanlı Saç Modelleri

olgun kısa katlı saç modelleriKaynak

Her kadının hayatında “büyük kesim” denilen şeyi yapması gerektiği bir an gelir. Bazı kadınlar için bu bir bob, diğerleri için bir tür peridir. Bu, kısa bir bob ve büyümüş bir peri kesimi arasındaki geçiştir..

34. Tüylü Peri

tüylü peri kısa katlı saç modelleriKaynak

Bu sadece bir sanat eseri, muhteşem saç kesimi değil, aynı zamanda gözlerimizi renkten alamıyoruz. Bej sarısı ve çizgi roman sarısının birleşimi, cildinin kusursuz görünmesini sağlayan bu kanarya pırlanta altınının ortaya çıkmasına neden oldu..

35. Taylor Swift

taylor swift kısa katlı saç modelleriKaynak

Bu resmi. Yaşlı Taylor telefona gelemiyor çünkü 70’lerin muhteşem saç kesimini yaptırmakla meşgul. Tay-Tay, bu kalın kahküllü bu tüylü, dumanlı sarışın bob ile kırmızı halıda yürüdüğünde, tüm gözler sadece onun üzerindeydi..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Kısa katlı saç modelleri, sadece saçınızın dokusunu değiştirerek size yepyeni bir görünüm kazandıracak.!

Kısa saçlar için katmanlı saç modelleri, saçınızın hem hacmini hem de dokusunu kısa sürede artıracaktır. Bu, ince saçlı bizler için mükemmel seçim olarak reklamlarının yapılmasının ana nedenlerinden biridir..

Yine de kabul edelim. Ayrıca şımarık, harika görünümlü ve oldukça eğlencelidirler.. peki bunlardan hangisini seçeceksin?