Kaygan Geri Kesilmiş Saç Modeli

Kaygan arka alt kesim, tartışmasız en şık ve popüler alt kesim saç modeli türüdür. “Kısa kenarlar, uzun üst” saç kesiminde oynayan yüksek kontrastlı stiliyle, kaygan arka saç her iki dünyanın da en iyisini sunar – profesyoneller için işe yarayan, ancak bir randevuda sıcak ve seksi görünen havalı bir erkek saç modeli. parti veya herhangi bir rahat ortamda. Yanlardaki alt kısım, saçınızın uzunluğuna ve tipine uyacak şekilde özelleştirilebilir ve kısa veya uzun alttan kesilmiş saçlara izin verir..

Arkası düz kesimli bir saç modeli denemek ve saçınızı nasıl geriye çekeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu kılavuzda saç kesimi ve şekillendirme hakkında bilmeniz gereken her şey ayrıntılı olarak anlatılacaktır. İşte erkekler için en iyi kaygan arka alttan kesilmiş saç modelleri. Yanlardaki geleneksel bir alttan veya alttan solmadan saçınızı nasıl geriye doğru taradığınıza kadar, bunlar modaya uygun kısa ve uzun arkaya taranmış saç kesimlerini şekillendirmenin en popüler yollarıdır.!

Kaygan Geri Kesilmiş Saç Modeli

Slicked Back Undercut Nasıl Gidilir?

Kaygan bir arka alt kesimi elde etmek için başınızın üstünde en az 3 ila 5 inç saça ihtiyacınız olacak. Yerel berber dükkanınızı ziyaret ederken, uzun katmanlı bir üst ile yanlarda alttan veya soluk bir alt kesim istemek isteyeceksiniz. Daha keskin bir görünüm için şakakların ve alnın etrafında bir sıra bile talep edebilirsiniz..

Kalın Sakallı Kaygan Sırt Altı Kesimi

Ayrıca, arkaya yatık saç kesimi çok kolay ve çok yönlü bir saç modeli olduğundan, kıvırcık saç hariç hemen hemen her saç tipi veya dokusuyla kesimi şekillendirebileceksiniz. Bu, kaygan sırtın kalın, ince, düz ve hatta dalgalı saçlarda harika çalıştığı anlamına gelir..

Sonuçta, herhangi bir kaygan arka alttan kesilmiş saç modelinin en iyi yanı, stillendirmenin inanılmaz derecede basit olmasıdır. Yanlar çok kısa olduğu için şekillendirilmesi gereken tek kısım üstteki uzun saçtır..

Uzun Kaygan Sırt Altı Kesilmiş Saç Modeli

Arkaya Yaslanmış Saçlara Nasıl Şekil Verilir?

Arkaya taranmış saçları şekillendirirken, yüksek kaliteli bir pomad ve tarak veya fırçaya sahip olmak önemlidir. Seçtiğiniz saç pomatı türü, güçlü mü yoksa orta mı bir tutuş ve yüksek parlaklık mı yoksa mat bir görünüm mü istediğinize bağlıdır. Dalgalı veya kalın saçlar için güçlü tutuşlu bir pomad öneriyoruz ve dokulu, doğal bir görünüm için mat bir şekillendirici ürün almalısınız..

Slicked Back Undercut Nasıl Stil Verilir

Saçınızı yeniden taramanın en iyi yolu için:

  1. Duştan sonra hafif nemli saçla başlayın.
  2. Bir veya iki parmağınızı kullanarak az miktarda pomad alın. Elleriniz arasında ovalayın ve saçınıza eşit olarak uygulayın. Parlak, şık bir görünüm için daha sonra her zaman daha fazla ürün ekleyebileceğiniz için dokulu bir stil istiyorsanız daha azıyla başlayın.
  3. Bir tarak veya fırça kullanarak saçınızı geriye doğru taramaya başlayın. Alnınızdan başlayın ve başın arkasına kadar uzun, yumuşak vuruşlar kullanın..

Bu noktada klasik ya da modern bir sırt dekoltesine karar verebilirsiniz. Klasik kaygan sırt, 1950’lerin yağlı saç stillerinden sonra düz, güçlü bir tutuş ve yüksek parlaklık ile modellenmiştir. Modern, kaygan arka alt kesim, daha fazla hacim ve biraz dağınık, dokulu bir yüzey sağlar. Modern görünümü elde etmek için saçınızı yeniden şekillendirmeye devam etmek için parmaklarınızı kullanmanız yeterli.

Klasik Kaygan Sırt Saçı

En İyi Kaygan Sırt Altı Kesilmiş Saç Modelleri

Kaygan arka alt kesiminin pek çok varyasyonu ile en iyi stillerden bazılarını derlemeye karar verdik. Düz, dalgalı, kalın veya ince saçlarınız olsun, şu anda denemek için en iyi arkadan kesilmiş saç stillerinin resimleri burada.!

Uzun Kaygan Arka Saç + Alt Kesim Solması

Uzun Modern Slicked Back Undercut

Kısa Kaygan Geri + Alttan Kesim

Tasarımlı Sırtı Taraklı Saçlar

Dokulu Penye Arka Saç + Yüksek Alt Kesim

En İyi Kaygan Sırt Altı Kesilmiş Saç Modelleri

Uzun Kaygan Arka Saç + Tıraşlı Alt Kesim

Saç Tasarımlı Erkek Uzun Alttan Kesilmiş Kaygan Sırt

Uzun Saç Kaygan Arkadan Kesilmiş

Uzun Dokulu Kaygan Sırtlı Sakallı Saç

Uzun Penye Arka Saç Kesimi

Erkeklerin Slicked Back Undercut Stili

Kısa Kenarlar Uzun Üst Geri Kaygan

Erkeklerin Sırtı Kaygan Saç Modelleri - Kaygan Geriye Nasıl Dönülür

Alt Kesilmiş Solmaya + Sert Parça + Dağınık Fırçalanmış Sırt Saç Modeli

Dolgun Sakallı Kalın Dokulu Kaygan Sırt Saçı

Uzun Kaygan Arka Saç + Uzun Alt Kesim + Tam Sakal

Kalın Tam Sakallı Sırtı Kayganlaştırdı

Modern Taraklı Sırt + Kesik + Anız Sakal

Yanlarda Alt Kesikli Geri Kaygan Kalın Dokulu Saç

Kaygan Geri Saç Kesimi + Alt Kesilmiş Solmaya

Alttan Kesilmiş Saç Modeli ile Serin Kaygan Sırt Saçları

Uzun Slicked Back Undercut

Uzun Saç Kaygan Arkadan Kesilmiş

Alttan Kesilmiş Saç Modeli ile Geri Taranmış Saçlar

Alttan Kesilmiş Saç Modeli ile Geri Taranmış Saçlar

Slicked Back Undercut İçin En İyi Saç Ürünleri

Kaygan arka alt kesimi için en iyi saç ürünü, saç stilinizi nasıl şekillendirmek istediğinize bağlıdır. Genel olarak, üst kısmı kesilmiş saç ürünleri pomatlar, mumlar ve kremlerdir. Klasik, kaygan bir sırt saç stilini şekillendirirken, yüksek parlaklığa sahip güçlü bir pomat idealdir. Erkekler için en iyi pomatlar Suavecito, Layrite ve Baxter of California gibi markalardan gelir..

Doğal bitişli dokulu erkek saç modellerini tercih ediyorsanız, saç mumu kullanmak isteyeceksiniz. İyi bir şekillendirici ağda, mat bir görünümle maksimum kontrol sağlayarak saçınızın daha kalın ve dolgun görünmesini sağlar. Son olarak, daha fazla hacim, hareket ve akış isteyen erkekler için şekillendirici krem ​​kullanmanızı öneririz. Mükemmel saç kremi, orta düzeyde bir tutuşa ve düşük veya hiç parlak olmayan bir bitişe sahiptir..

İşte arkası düz kesimli stiller için en iyi saç ürünleri!

Önizleme Ürün Değerlendirmesi Fiyatı
Suavecito Pomad Firme (Güçlü) Tutma 4 oz, 1 Paket - Erkekler İçin Güçlü Tutuşlu Saç Pomadı - Orta Parlaklık Su Bazlı Ağda Gibi Pulsuz Saç Jeli - Yıkanması Kolay - Tüm Saç Stilleri İçin Tüm Gün Tutuş Suavecito Pomad Firme (Güçlü) Tutma 4 oz, 1 Paket – Erkekler İçin Güçlü Tutuşlu Saç Pomadı – Orta Parlaklık… 14.572 İnceleme 13.99$ Şimdi al
TIGI Erkekler için Yatak Başlığı Mat Ayırma Uygulanabilir Balmumu, 3 Ons TIGI Erkekler için Yatak Başlığı Mat Ayırma Uygulanabilir Balmumu, 3 Ons 4.153 İnceleme 9,90 dolar Şimdi al
Layrite Doğal Mat Krem, Temel, Beyaz, Hafif Krem Soda, 4.25 Oz Layrite Doğal Mat Krem, Temel, Beyaz, Hafif Krem Soda, 4.25 Oz 4.931 İnceleme $20.50 Şimdi al
Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz 3.870 İnceleme 23,00 $ Şimdi al

En İyi Kaygan Sırt Altı Kesilmiş Saç Modelleri