Kirpimo numeriai – plaukų kirpimo mašinėlės dydžiai

Kirpimo numeriai ir kirpimo aparatai daugelį metų glumina vyrus. Nesvarbu, ar pirmą kartą lankotės kirpykloje, ar mokotės kirpti plaukus kirpimo mašinėlės rinkiniu, svarbu žinoti, koks ilgis atitinka skirtingo dydžio kirpimo apsaugas. Šiame vadove mes išsklaidysime kirpimo ir išblukinimo šukuosenų skaičius ir dydžius, išsamiai apibūdindami kiekvieno kirpimo mašinos numerio plaukų ilgį.

Kirpimo skaičiai

Kirpimo numeriai ir „Clipper Guard“ dydžiai

Pradėkime nuo pagrindų, jei yra moterų, kurios planuoja padėti savo vyrams kirpti veido ar galvos plaukus. Kirpimo numeriai nurodo kirpimo aparato dydžius, o numerį galite rasti pačioje apsaugoje. Daugumoje kirpimo mašinėlių rinkiniuose yra 8 apsaugų, o kiekvienas plaukų kirpimo mašinėlės dydis nurodo plaukų kiekį, kuris bus paliktas naudojant. Kuo didesnis skaičius, tuo ilgesnis kirpimas. Dažnai dauguma prekių ženklų, tokių kaip „Oster“, „Wahl“ ir „Andis“, naudoja 1/8 colio žingsnius.

Pvz., Paprašius „kirpti 2 numerį“, antroji žnyplė bus pritvirtinta prie kirpimo mašinėlės, kad ant galvos odos liktų 1/4 colio plaukų. Panašiai „kirpimas numeris 1“ yra labai trumpas kirpimas, atitinkantis 1/8 colio ilgį; „Skaičiaus 3 kirpimas“ nukirptas iki 3/8 colio; ir „skaičius 4“ yra vidutinis 1/2 colio ilgis. Tokiu būdu vyras gali prašyti 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 arba 8 šukuosenos, kai „skaičius 0“ reiškia, kad nenaudojama apsauga, todėl atrodo beveik nusiskuto Liko 1/16 colio plaukų.

Trumpas plaukų kirpimo mašinėlių vadovas

Plaukų kirpimo mašinėlės dydžiai

Čia yra kirpimo numeriai ir atitinkami kirpimo aparato dydžiai (ilgiai):

  • Skaičius 1-aštuntadalis colio
  • Skaičius 2-ketvirtadalis colio
  • Skaičius 3-trys aštuntosios colio dalys
  • Skaičius 4-pusė colio
  • Skaičius 5-penkios aštuntosios colio
  • Skaičius 6-trys ketvirtadaliai colio
  • Skaičius 7-septynios aštuntosios colio dalys
  • Skaičius 8 – vienas colis

Numerio 0 kirpimas

„Numerio 0 kirpimas“ neturi apsauginės apsaugos, todėl trumpam kirpimui naudojama nuolatinė apsauga, pritvirtinta prie kirpimo mašinėlės. Nulis dažnai naudojamas labai trumpam kirpimui ar beveik odos išblukimui, paliekant galvos odą atvirą.

Numerio 0 kirpimas - „Buzz Cut“

Numerio 1 kirpimas

„Skaičiaus 1 kirpimas“ yra maždaug 1/8 colio, kuris yra šiek tiek ilgesnis už nulį. #1 apsauga vis dar idealiai tinka šurmuliavimui, arba galite ją naudoti, norėdami susiaurinti ar išblukti nuo skirtingų skaičių. Tačiau mes nerekomenduojame kirpti 1, jei nenorite, kad jūsų galvos oda būtų matoma.

Numerio 1 kirpimas - „Buzz Cut“

Numerio 2 kirpimas

Kirpimas „Skaičius 2“ yra vienas iš populiariausių kirpimo mašinėlių dydžių. Ne per trumpas ar ilgas, #2 suteikia jums 1/4 colio ilgio, todėl galite sukurti išsamesnę šukuoseną, kuri neatskleidžia galvos odos. Skaičius 2 yra saugus statymas vaikinui su retėjančiais plaukais ir greičiausiai puikiai tinka storiems plaukams.

2 kirpimas - „Buzz Cut“

Numerio 3 kirpimas

Kirpimas „Skaičius 3“ sumažina jūsų plaukus iki 3/8 colio ir paprastai yra ilgiausias kirpimo mašinėlės dydis, kurį dauguma kirpėjų naudos trumpoms išblukusioms pusėms išlaikyti. Kita vertus, #3 taip pat gali būti naudojamas viršuje, kad būtų ilgesnis „Buzz“ kirpimo stilius (pvz., Kirpimas).

Numerio 3 kirpimas - „Buzz Cut“

Numerio 4 kirpimas

„Numerio 4 kirpimas“ palieka plaukus 1/2 colio ilgio, todėl jie yra vidutinio ilgio kirpimo apsaugas. Naudodami #4 dydį, galite pradėti kirpti šepetėliu ar įgula, kurie yra panašūs į „buzz“ kirpimą, tačiau turi odos išblukimą šonuose ir ilgesnius plaukus ant viršaus. Skaičius 4 tinka tiek storiems, tiek ploniems plaukams.

Numerio 4 kirpimas - „Buzz Cut“

Numerio 5 kirpimas

„Kirpimo numeris 5“ ilgis yra 5/8 colio, nors dauguma prekės ženklų naudoja kirpimo apsaugas Nr. 5 ir Nr. 6.

Numerio 5 kirpimas - įgulos kirpimas

Numerio 6 kirpimas

„Skaičiaus 6 kirpimas“ yra 3/4 colio ilgio. Kaip minėta aukščiau, #6 dydis skirtas plaukams siaurinti.

Skaičiaus 6 kirpimas - įgulos kirpimas

Numerio 7 kirpimas

Kirpimas „Skaičius 7“ yra 7/8 colių ilgio kirpimas. Dėl savo ilgio #7 gali būti naudojamas formuojant įgulos kirpimą vyrams su storais plaukais. Tačiau nepamirškite naudoti mažesnio dydžio apsaugos (pvz., 1, 2, 3 ir 4), kad išblukintumėte plaukus šonuose.

Numerio 8 kirpimas

Galiausiai „Skaičiaus 8 kirpimas“ yra vieno colio ilgio ir yra ilgiausias kirpimo mašinos dydis, pagamintas JAV. Nors dažniausiai nenaudojamas kirpimui, 8 numeris yra tingus būdas kirpti plaukus ant galvos, naudojant šonus 1, 2 arba 3.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie savo plaukų kirpimą, peržiūrėkite mūsų geriausių profesionalių ir namų plaukų kirpimo mašinų apžvalgas.