Kirpėjų mokykla: kaip tapti kirpėju

Jei norite tapti kirpėju, turėsite ištirti kirpėjų mokyklas, klases, valstybės licencijos reikalavimus, įvairių programų kainą ir trukmę. Kadangi kirpėjas visada bus paklausus, kirpėjas gali pasiūlyti puikią karjerą. Tačiau prieš pradėdami turite gauti kirpėjo licenciją. Yra daug tradicinių ir internetinių kirpėjų mokyklų, kursų ir mokymo programų, kurios gali padėti jums tapti kirpėju nuo pradedančiojo.

Norėdami padėti jus įkvėpti, pateikiame išsamų vadovą, kaip tapti kirpėju. Nuo to laiko, kiek kainuoja kirpėjo mokykla, aptarsime viską, ką reikia žinoti, norint gauti kirpėjo licenciją ir galiausiai atidaryti savo kirpyklą!

Kaip tapti kirpėju

Kaip tapti kirpėju

Nors licencijavimo reikalavimai norint tapti kirpėju skiriasi priklausomai nuo valstijos, dauguma kirpėjų privalo išklausyti kelis kirpimo kursus, taip pat per 1500 valandų mokytis kirpėjų mokykloje. Nors kai kurie studentai, norintys būti kirpėjais, jau turi plaukų kirpimo įgūdžius, būtinus sėkmingam profesijos kūrimui dar prieš lankydami pamokas, profesionalios kirpyklos teisiškai privalo samdyti tik licenciją turinčius asmenis.

Būkite kirpėja

Jei esate tikri, kad sugebame kirpti plaukus, suteikti blizgesį ir formuoti barzdą, visada galite apsvarstyti internetinę kirpėjų mokyklą, kad paspartintumėte procesą. Nors jums vis tiek reikės asmeninio mokymo, kad gautumėte sertifikatą, internetiniai užsiėmimai gali būti pigūs ir patogūs. Jei rimtai siekiate tapti kirpėju, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip gauti kirpėjo licenciją, kad galėtumėte pradėti savo karjerą.

Kaip gauti kirpėjo licenciją

Jei norite gauti kirpėjo licenciją, turite atsiminti keletą žingsnių. Pradedantiesiems kirpėjo licencijos gavimas ir sertifikavimas dirbti vietinėje kirpykloje gali skirtis priklausomai nuo valstijos.

Kiekviena valstybė turi nepriklausomą kirpėjų ir kosmetologijos tarybą. Nors daugelis reikalavimų yra labai panašūs, tapimas kirpėju Kalifornijoje gali turėti kitokių taisyklių, nei gauti licenciją Teksase, Niujorke, Floridoje, Masačusetse, Ilinojaus valstijoje, Vašingtone, Naujajame Džersyje, Džordžijoje ar Kolorade.

Turėsite patikrinti savo valstybės reikalavimus, nes įvairūs įstatymai, taisyklės ir kursai skirsis, tačiau visos valstybės reikalauja, kad jūs eitumėte į kirpėjų mokyklą, kad gautumėte licenciją dirbti kaip mokamas specialistas. Tačiau apžvelgsime dažniausiai pasitaikančius reikalavimus kirpėjo licencijai gauti.

Kaip gauti kirpėjo licenciją

Vidurinės mokyklos diplomas arba GED

Visose valstijose turėsite turėti vidurinės mokyklos diplomą arba GED. Kirpyklų mokyklą galite lankyti dar mokydamiesi vidurinėje mokykloje, per naktines bendruomenės kolegijos pamokas, tačiau galiausiai turėsite baigti vidurinę mokyklą, kad gautumėte licenciją.

Užbaikite patvirtintą kirpėjo mokymo programą

Norėdami kreiptis dėl licencijos ir tapti kirpėju, turėsite baigti patvirtintą mokymo programą. Kirpėjų mokyklos siūlo tokius kursus kaip plaukų plovimas, kirpimas, stilius, higiena ir sanitarija, dažymas ir skutimasis. Kiti programų aspektai gali apimti geriausią verslo praktiką, tai, kaip pradėti kirpyklą, ir valstybės įstatymus, kirpimo taisykles ir taisykles.

Kai kurioms valdyboms taip pat reikės, kad dirbtumėte pameistriu arba imtumėtės tam tikro darbo, kad įgytumėte patirties prieš gaudami licenciją. Be to, daugelyje kirpėjų kursų turėsite dirbti universitete, nes atliksite daug praktinių darbų. Tai reiškia, kad jums reikės klasės valandų, kad galėtumėte laikyti kirpėjo egzaminą.

Kirpėjo mokymo programa

Pavyzdžiui, norėdami gauti kirpėjo licenciją Kalifornijoje, Ilinojaus valstijoje ir Teksase, turėsite rasti programą valstybinės tarybos patvirtintoje mokykloje. Norėdami išlaikyti valstybinį valdybos egzaminą, kad gautumėte sertifikatą, jums iš viso reikės 1500 valandų pamokų ir mokymo. Šių kursų suskirstymas gali būti toks:

  • 1100 valandų techninė instrukcija ir praktinis plaukų formavimo mokymas
  • 200 valandų techninės instrukcijos ir praktiniai mokymai dėl sveikatos ir saugos
  • 200 valandų techninė instrukcija ir praktinis skutimosi mokymas

Laikykite valstybinės valdybos kirpėjo egzaminą

Kai baigsite reikiamas valandas, turėsite pateikti paraišką. Užsiregistruokite greitai, nes gali tekti palaukti 8 savaites, kol jūsų paraiška bus apdorota ir patvirtinta. Jei baigėte gerą programą iš geros reputacijos mokyklos, tada jūsų pamokos jau apėmė viską, ką turėtumėte žinoti testui.

Laikykite valstybinės valdybos kirpėjo egzaminą

Tiesą sakant, geriausios kirpėjų mokyklos tikriausiai privers jus laikyti bandomąjį egzaminą, kad įvertintum savo dabartinį pasirengimą ir kur gali tekti tobulėti.

Galiausiai turėsite laikyti oficialų egzaminą: dviejų dalių testą su kompiuterine rašytine ir praktine dalimi. Pirmoje pusėje yra apie 100 klausimų, kuriuos reikia išspręsti per 90 minučių, ir apims viską, ką sužinojote. Antroji dalis reikalauja iš tikrųjų nukirpti plaukus. Jei praeisite, oficialiai būsite licencijuotas kirpėjas.

Kirpėjo licencija internetu

Įgyti kirpėjo licenciją internete yra paprasta ir paprasta, jei turite reikiamų kirpimo įgūdžių, kad išlaikytumėte valstybinį egzaminą. Nors vis tiek turėsite užsiregistruoti kirpėjo mokykloje, kad gautumėte savo valandų, visas pamokas galite vesti internetu ir pagreitinti procesą. Jums tereikia rasti tinkamą internetinę kirpėjų mokyklą, kuri atitiktų jūsų poreikius.

Kirpėjo licencija internetu

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip gauti kirpėjo licenciją internete, peržiūrėkite savo valstijos licencijavimo reikalavimus, įstatymus ir kitus teisės aktus. Taip pat rasite patvirtintų kirpyklų kursų ir programų sąrašą šalia jūsų. Gali būti net nemokamų kirpėjų mokyklų ir mokymo programų, kuriose galite dalyvauti. Bent jau dauguma bendruomenės kolegijų šalia jūsų pasiūlys pigius užsiėmimus naktį.

Geriausios internetinės kirpėjų mokyklos

Geriausios internetinės kirpėjų mokyklos

Programos prieinamumas

Norint išmokti tapti kirpėju, reikia daug praktinių praktinių mokymų, tokių kaip plaukų kirpimas, todėl pradinio lygio programos nėra prieinamos tik internetu. Apskritai turėsite stoti į kirpėjų koledžą, kuriame yra tinkama mokymo programa su asmeniniais instruktoriais, kurie gali padėti išmokti kirpimo metodų.

Tačiau kai kuriuos kursus studentai gali baigti internetu. Klases, kuriose mokoma sanitarijos, higienos, geros verslo praktikos, įstatymų ir taisyklių, galima rasti internete.

Kirpėjų klasės

Licencijavimo reikalavimai

Visose valstijose yra kirpėjų ir kosmetologų licencijavimo reikalavimai. Profesionalams paprastai reikės išlaikyti testą ir baigti švietimo programą, kurią paprastai siūlo jūsų valstybės licencijavimo taryba.

Jei baigsite reikiamą mokymą ir gausite savo profesinį sertifikatą, tai atvers daugiau durų kirpėjams, kurie nori pakilti į aukštesnes pareigas, pavyzdžiui, instruktorius ar vadovas.

Internetiniai kirpėjų kursai

Darbo vieta

Jei kirpėjo mokykla nori padėti jums susirasti darbą ir pasamdyti, tai reiškia, kad jie investuoja į savo mokinius ir yra įsitikinę savo programa. Mokyklos absolventai, ryšiai ir palaikymo sistema yra labai svarbūs jūsų sėkmei ateityje.

Pasirinkite garbingą mokyklą

Lygiai taip pat, jei ketintumėte mokytis tradicinėje kolegijoje ar universitete, svarbu pasirinkti gerą vardą turinčią mokyklą, kuri teiks aukštos kokybės mokymus. Augant tiek vyrų grožio sektoriui, tiek skaitmeniniam pasauliui, turėsite daug galimybių persvarstyti – jūs turite pašalinti blogus..

Kirpėjų mokykla

Įsitikinkite, kad kursą suplanavo pramonės profesionalai ir jis išmokys viską, ką reikia žinoti apie viską, kas susiję su paprastu plaukų kirpimu ir formavimu. Savo verslo atidarymas, tapimas instruktoriumi ir darbo paieška yra įgūdžiai, kuriuos galima įtraukti į gerų mokyklų rengiamus kursus.

Mokestis už mokslą

Kiekvienas, svarstantis galimybę eiti į kirpėjo mokyklą, jau klausia: „kiek man kainuos kirpėjo mokykla? Nors įgytas išsilavinimas yra svarbiausias veiksnys, studijų kaina gali padaryti programą verta pinigų ar ne. Mokyklos reputacija ir vieta paveiks programos kainą.

Kirpėjo mokyklos kaina

Tačiau turėtumėte pasikalbėti su absolventais ir perskaityti atsiliepimus internete, kad sužinotumėte, ką ankstesni studentai turi pasakyti apie klases ir instruktorius. Be to, nebijokite klausti apie finansinę pagalbą, studentų paskolas ir stipendijas.

Visą arba ne visą darbo dieną programa

Dauguma tradicinių ir internetinių kirpėjų užsiėmimų gali būti mokomi visą arba ne visą darbo dieną. Jei turite šeimą, kurią norite išlaikyti, ar kitų įsipareigojimų gyvenime, jums gali prireikti vakarinės kirpyklos mokyklos programos. Atsižvelgdami į kirpėjo mokyklos kainą, būkite sąžiningi sau ir nuspręskite, ar galite susidoroti su tam tikru tvarkaraščiu.

Kirpėjų programos visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną

Internetiniai kirpėjų kursai

Kaip kirpti plaukus

Šis kursas sukasi apie pagrindus. Studentai išmoks kirpimo pagrindų, įskaitant tokią įrangą kaip kirpimo mašinėlės, žirklės, detalizatoriai, šukos ir skustuvai. Taip pat sužinosite, kaip gerai kirpti plaukus ir formuoti populiariausias šukuosenas. Jei planuojate lankyti kirpėjo internetinius kursus, tai turėtumėte pradėti.

Kirpimas

Kirpimo ir kosmetologijos įstatymai

Labai svarbu žinoti įstatymus, susijusius su jūsų, kaip kirpėjo, atsakomybe, taip pat patikrinimų, nuobaudų ir sveikatos standartų taisykles. Žinoma, kiekvienos valstybės įstatymai gali būti skirtingi, todėl, nors šį kursą galima laikyti internete, jis paprastai atspindės valstybės, kurioje fiziškai yra mokyklos miestelis, statulos ir kodai.

Kaip matėme, svarbu tai padaryti teisingai, jei norite gauti licenciją, todėl tai yra kursas, kurį turėsite atlikti norėdami gauti kvalifikaciją.

Saugos ir sanitarijos praktika

Jei planuojate būti kirpėju, turėsite žinoti, kaip teikti saugias ir sanitarines paslaugas. Šis kursas parodo, kaip būti saugiam ir švariam teikiant kokybiškas paslaugas. Taip pat sužinosite apie netinkamos higienos, pvz., Infekcijos, riziką.

Kurso studentai sužinos, kokių atsargumo priemonių ir veiksmų reikia imtis, kad darbo aplinka būtų švari bendraujant su klientais.

Kirpėjų mokykla internete

Kirpėjo instruktorius

Jei norite patys tapti kirpėjo instruktoriumi, šis kursas gali padėti būsimiems kirpėjams išmokyti kirpimo, kirpimo ir stiliaus. Paprastai tai apima internetinio darbo ir tiesioginės patirties klasėje derinį. Kurso metu galite išmokti visko – nuo pamokų ir veiklos planavimo iki mokinių klasifikavimo ir net paprastos pirmosios pagalbos.

Gebėjimas mokyti kitus kirpėjo ar kosmetologijos mokykloje gali būti sava karjera.

Kaip atidaryti kirpyklą

Jei norite sužinoti apie verslo dalykus, turėsite suprasti kirpyklos atidarymo ir veikimo pagrindus. Daugiausia dėmesio skiriant rinkodarai, finansams ir užimtumui, ji skirta kirpėjams, norintiems įkurti ir vykdyti savo verslą.

Nuo rizikos valdymo iki darbuotojų pasirinkimo dirbti jums, tokio tipo internetiniai kursai ilgainiui gali pasirodyti vertingi.

Kaip atidaryti kirpyklą

Kiek laiko trunka kirpėjų mokykla?

Kirpėjo mokykla gali užtrukti nuo 6 mėnesių iki 2 metų, priklausomai nuo to, ar mokotės visą, ar visą darbo dieną. Net ir baigus mokyklą ir išmokus visas kirpimo priemones, kurių reikia norint sėkmingai, kirpėjo licencijos gavimo procesas gali užtrukti savaites.

Paprasčiau tariant, kirpėjo kursai nėra greitas kelias į karjerą, nes jums reikia įdėti daug sunkaus darbo valandų. Pavyzdžiui, Kalifornijoje daugumai programų reikės atlikti nuo 1 000 iki 1 500 valandų mokymų, instrukcijų ir praktikos, kad galėtumėte laikyti valstybinį egzaminą ir gauti licenciją.

Jei dirbate su programa visą darbo dieną, tikriausiai mokykloje būsite apie 6–12 mėnesių. Tačiau jei mokykloje žongliruojate kitais įsipareigojimais, pvz., Darbu ar šeima, gali užtrukti 12–24 mėnesius ar ilgiau, kad baigtumėte studijas ir pradėtumėte kirpėjo darbą..

Kiek laiko trunka kirpėjų mokykla

Ar turite eiti į kirpėjų mokyklą??

Jums gali kilti klausimas, ar įgyjant kirpėjo licenciją yra koks nors kelias į mokyklą. Tačiau nors teoriškai tai įmanoma kai kuriose valstijose, tai nerekomenduojama. Turėsite naudotis savo įranga ir patys išmokti reikalingų įgūdžių.

Internete yra pamokų rinkinių ir „YouTube“ vaizdo įrašų, kurie padės, tačiau net geriausi mokomieji vaizdo įrašai nebus lyginami su kirpyklos mokyklos programa. Taip pat turėsite užsiregistruoti kirpėjo mokykloje, kad gautumėte baigimo pažymėjimą. Kitas būdas tapti kirpėju yra pradėti pameistrystę, tačiau procesas yra daug ilgesnis ir sudėtingesnis.

Taigi daug praktiškiau eiti tradiciniu keliu ir eiti į pamokas, o ne bandyti įgyti patirties savarankiškai.

Ar turite eiti į kirpėjų mokyklą?

Internetinės kirpėjų mokyklos prieš tradicines mokyklas

Kitas dalykas yra tai, ar stoti į tradicinę mokyklą, ar lankyti kirpėjo kursus internete. Abu jie turi savo privalumų, ir daugelis šiandien siūlomų kursų yra šių dviejų hibridas. Bet jei atstumas kelia susirūpinimą, visada galite pasirinkti internetinę kirpėjų mokyklą.

Įvairios geros profesinės mokyklos ir dvejų metų kolegijos siūlo kirpimo užsiėmimus, tačiau atminkite, kad prieš gaudami licenciją turėsite atlikti tam tikrą valandų skaičių. Tiesą sakant, gali būti sunkiau pasirinkti tinkamą mokyklą, jei planuojate lankyti tik internetinius kursus, nes neįgyjate patirties, kad būtumėte sėkmingas kirpėjas.

Kirpėjų internetinės klasės

Galų gale, net patys išsamiausi internetiniai kursai nesuteiks jums realios patirties, kurią galėtumėte įgyti tradicinėje Paulo Mitchello kirpėjo mokykloje ar kitoje vietinėje kolegijoje. Todėl eiti į tradicinę kirpėjų kolegiją beveik visada yra geriausias pasirinkimas.

Tiek daug mokymų, susijusių su jūsų licencijos įgijimu, reikalauja asmeninės instrukcijos ir patirties, todėl sunku mokytis daugiausiai tik internetu. Jūs galite visiškai pradėti savo karjerą ir mėgautis praktine plaukų kirpimo bei formavimo puse kartu su instruktoriais, galinčiais padėti ir kritikuoti jūsų techniką.

Kiek kainuoja kirpėjo mokykla?

Kirpėjo mokyklos kaina gali labai skirtis, priklausomai nuo vietos, programos trukmės, mokyklos reputacijos ir to, ar lankote internetinius užsiėmimus. Kirpėjo mokykla gali kainuoti nuo 1 000 iki 20 000 USD. Paprastai internetinės kirpėjų mokyklos yra pigesnės.

Tačiau, norėdami sutaupyti pinigų, neturėtumėte rinktis tik pigios kirpėjo mokyklos. Priežastys, dėl kurių mokykla ima didesnę kainą, gali būti daug, todėl turėtumėte pasirinkti tai, kas tinka jums, jūsų poreikiams ir biudžetui. Konkrečiai, jei neturite patirties ir turite išmokti kirpti ir blukti plaukus, jums gali būti naudinga praktinė instrukcija ir mokymas.

Kiek kainuoja kirpėjo mokykla

Be to, kai kurios mokyklos gali būti geresnėse vietose nei kitos arba turėti geresnes patalpas ir ilgesnę, išsamesnę programą. Įsitikinkite, kad atlikote savo tyrimus ir neužsirašote tik į pirmąją mokyklą, kuri patraukia jūsų dėmesį.

Kaip ir bet kas kitas, tai, ką mokate už mokslą, ilgainiui atspindės tai, ką gausite. Peržiūrėkite kirpėjų mokyklų apžvalgas ir, jei galite sau leisti išleisti daugiau pinigų gerai programai, ilgainiui tai greičiausiai bus verta. Tikimės, kad tai bus jūsų karjera daugelį metų, todėl investicijos dabar tikrai gali pasiteisinti ateinančius dešimtmečius.

Kiek kainuoja kirpėjo mokykla

Nemokami kirpimo kursai

Stipendijos ir stipendijos

Nepaisant to, ką galite galvoti iš pradžių, studentams, norintiems baigti kirpimo kursus, yra daugybė stipendijų ir stipendijų. Pastaraisiais metais padidėjo stipendijų, siūlomų profesinėms programoms, skaičius, o būsimi kirpėjai yra tarp tų, kurie gali jausti naudą.

Nemokami kirpimo kursai

Verta apsižvalgyti dėl jums tinkamos dotacijos ar stipendijos. Ypač studentams, kovojantiems su finansine puse, plaukų ir grožio pramonės įmonės remia įvairias stipendijas. Tiesiog įsitikinkite, kad gausite paraišką iš anksto ir atitiksite visus nuopelnų reikalavimus.

Pavyzdžiui, „Joe Francis Haircare“ stipendijų fondas kasmet skiria 1000 USD stipendijas studentams, įstojusiems į kirpimo ar kosmetologijos mokyklą. Panašiai ir „Alice Madden Barton“ stipendijų programą remia „Great Clips“, o sausio ir liepos mėn. Ji teikia apdovanojimus abiturientams, norintiems studijuoti kirpėją ar kosmetologiją..

Internetiniai kursai su vaizdo įrašais

Kitas nebrangus pasirinkimas yra lankyti internetinius kursus su vaizdo įrašais. Daug pigiau nei kitos programos, juose yra daugybė profesionalių kirpėjų vaizdo įrašų. Dažnai kiekvieną kursą sudarys keli vaizdo įrašų vadovėliai su išsamiais mokymais ir išsamiais nurodymais. Vaizdo įrašai bus pateikiami kartu su dokumentais ir schemomis, kad padėtų jums tobulinti savo įgūdžius.

Žinoma, tai nėra tas pats, kas registruotis į kursą kirpėjo mokykloje, nes jūs negaunate individualizuoto mokymo ir fizinės patirties. Taigi, nors internetiniai vaizdo įrašų vadovėliai yra galimybė, jie tikrai neturėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas.

Vietiniai kirpėjai

Ar pažįstate vietinių kirpėjų? Pameistrystė su kvalifikuotu kirpėjo meistru gali būti puikus būdas nemokamai įgyti patirties. Jei galite, užmegzkite ryšius su vietinėmis kirpyklomis ir savininkais. Niekada nežinai, kokią naudą gali gauti už tai. Žinoma, šis metodas turi trūkumų.

Vietinės kirpyklos

Tiesiog nepamirškite, kad profesionalūs kirpėjai patys nėra tobuli, todėl rizikuojate atsisakyti blogų įpročių. Be to, jūs negausite visapusiškos patirties, kurios galėtumėte tikėtis išėję į kirpėjo kolegiją. Panašiai galite tiesiog išmokti vieną kirpimo stilių.

Rekomenduojame gauti profesionalių patarimų realiame pasaulyje ir kartu užbaigti gerą reputaciją turinčią programą.

Kirpėjas Jobsas

Dauguma kirpėjų yra gana laimingi ir patenkinti savo karjera. Be darbo rankomis, kūrybiškumo ir pinigų, kirpėjams niekada nebūna nuobodu. Jei iš prigimties esate bendraujantis ir bendraujate, užmezgsite santykius su savo klientais ir visada turėsite ką nors naujo pasikalbėti.

Kirpėjo darbas ir karjera

Galite įgyti patirties ir pradėti išsinuomodami kėdę kirpykloje. Galų gale, sėkmingi kirpėjai visada turi galimybę pradėti kirpyklą. Dažnai svajonių tikslas yra atidaryti savo kirpyklą ar net ją nusipirkti. Būtent tada kirpėjai iš tikrųjų gali pradėti gauti 6 skaičių pajamas ir perkelti savo verslumo dvasią į kitą lygį.