130 geriausių tatuiruočių su puse rankovių ir dizaino

Tatuiruotė su puse rankovių yra viena iš geriausių tatuiruočių rūšių, nuo kurių galite pradėti. Pusiau rankovių tatuiruotės paprastai reiškia tatuiruotes, apimančias dilbio sritį – jos gali būti ant žasto, apatinės rankos ar net visos rankos!

Tatuiruočių su puse rankovių idėja yra ta, kad ji savo dizainu gali pakeisti tikrą marškinių rankovę. Kadangi jūsų rankos dažniausiai gali būti atidengtos, daug minčių dedama renkantis geriausią tatuiruotės dizainą, tinkantį šioje vietoje.

Populiarios tatuiruočių dizaino pusės rankovėmis idėjos

Jei žinote, kas yra rankovių tatuiruotė, nesunku atspėti pusės rankovės tatuiruotės prasmę. Ši tatuiruotė turi dvi vietos parinktis: nuo peties iki alkūnės ir nuo alkūnės iki riešo.

Dėl matomumo tatuiruotės su rankovėmis iki pusės yra sudėtingos ir išsamios. Nenustebkite pamatę nuostabius meno kūrinius tarp tatuiruočių kolekcijos žemiau! Net jei manote, kad tatuiruotė ant dilbio yra pernelyg akivaizdi, jums taip pat yra kitų variantų.

Tatuiruotės padarymas ant rankos laikomas vienu geriausių variantų dėl įvairių priežasčių. Tuo tarpu pažvelkime į keletą nuostabiausių tatuiruočių dizainų, kuriuos galite rašyti ant rankos žemiau!

1. Skeleto pusės rankovių tatuiruotės dizainas

Atrodo, kad daugumai vaikinų patinka tatuiruotės, apimančios skeletus, kaukoles ir kitas tamsesnes temas. Šis tatuiruotės dizainas pusiau rankovėmis vyrams nėra išimtis!

2. Ryškus, kosmoso dizainas

Kai kurie tatuiruočių su pusiau rankovėmis modeliai vyrams taip pat yra labai ryškios spalvos. Naudodami tokias tatuiruotės spalvas kaip ši, jums nereikės nerimauti, kad jūsų tatuiruotė nebus matoma.

3. Siaubo temos rankovių tatuiruotė-klounai & Citatos

Ši tatuiruotė čia vaizduoja klouną ir, kaip manoma, kai kuriuos iššokusius balionus. Jei žiūrėjote Stepheno Kingo filmą „Tai“, tai bus labai pažįstama tatuiruotė, kuri jums gali priminti filmą!

4. Menas & Karikatūrų stiliaus rankovių tatuiruotė

Panašu, kad tokios tatuiruotės su puse rankovių visiškai kontrastuoja su tatuiruotės dėvėtojos apranga. Kadangi tatuiruotė iš pusės rankovės yra labai tamsi ir tamsi, dėvėdami kažką balto ir be rankovių, tatuiruotė taps patrauklesnė!

5. Sudėtingas taškinis darbas & Dizainas

Čia vyksta gana daug. Yra tarsi tatuiruotės detalės, geometrinis fonas, akis ir pusiau kaukolė su nėrinių kauke. Tatuiruotės juodas rašalas turi didelį kontrastą, palyginti su raudonu rašalu.

6. Gėlių tatuiruotė pusiau rankovėmis moterims

Ar kada matėte tatuiruotę su puse rankovių, kuri atrodo taip gerai padaryta net iš tolo? Tamsi intonacija į statulą panašią figūrą rankų gale yra nuostabus priedas.

7. Mažos tatuiruotės, sudarančios pusės rankovės tatuiruotę

Jei nesate tikri, kokio tipo dizainą norite uždengti visą ranką, kodėl gi ne lėtai ir tatuiruoti po vieną daiktą? Šie mažesni dizainai atrodys gerai, kai apskritai sudarys didesnį pusiau rankovių dizainą.

8. Užbaikite viso kūno tatuiruotes

Tatuiruočių su puse rankovių dizainas atrodo ypač keistai, kai ir likusio žmogaus kūno dalis yra užrašyta rašalu! Tokiuose scenarijuose yra daug dalykų, į kuriuos galite žiūrėti.

9. Gėlės & Drugeliai

Tatuiruotės drugelis ant peties

Gėlių raštai ir drugelių tatuiruotės moterims niekada nepasibaigs. Galų gale, tai yra vieni populiariausių moterų tatuiruočių motyvų.

10. Nespalvota tatuiruotė su puse rankovių

Kai kurie žmonės puošia tatuiruotę iš pusės rankovės bet kokiais motyvais, apie kuriuos jie gali pagalvoti. Šis čia dažniausiai dekoruotas gėlių raštais tarp kitų atsitiktinių objektų.

11. Iš vikingų pasakų & Keltų dizainas

Ši tatuiruotė čia puikiai atrodo tokia, kokia yra! Keltų mazgai prie riešo puikiai užbaigia tatuiruotę iki pusės rankovės. Tolumoje yra keletas vikingų karių, moteris, kovojanti su lanku, ir mūšio laivas.

12. Spalvotas tatuiruotės dizainas su puse rankovių

Šios tatuiruotės moterims iki pusės rankovių nėra spalvingesnės! Šiame sudėtingame dizaine yra beveik visos spektro spalvos; Mes mylim tai!

13. Rožės & Kišeninis laikrodis

Tatuiruočių rankovių laikrodis ir rožės

Kai kurios tatuiruočių rankovės moterims gali suteikti romantišką jausmą, pavyzdžiui, šis – kišeninis laikrodis, kelios rožės ir kai kurie užrašai.

14. Flora & Faunos tatuiruotės su puse rankovių dizainas

Vienintelis skirtumas tarp tatuiruotės su rankovėmis ir pusės rankovės yra rankos dalis kurią ji užima. Šis čia užpildo viską nuo pečių iki pirštų galo. Tai daug atsidavimo!

15. Laiko tėkmė

Kai pažvelgsite į šią tatuiruotę, negalėsite negalvoti apie laiko tėkmę. Einant valandoms ir metams, angelas žiūri iš viršaus. Mirtis visada toli, laukia.

16. Kosminis kostiumas; „Space Arm“ rankovė

Na, tai yra vienas kūrybingų būdų, kaip visą galaktiką laikyti ant rankų. Planetų ir galaktikos ypatybės yra labai panašios į gyvenimą. Mums patinka pasaulio vaizdas, atsispindintis kosmonauto kostiume!

17. Fenikso ugnis

Tatuiruočių rankovės ant vyro rankos

Jei vyras ieško galingų tatuiruočių su puse rankovių vyrams, tai yra viena iš temų, kurią jis gali panaudoti siekdamas savo tatuiruočių tikslų. Galų gale, ar nėra feniksų paukščių, žinomų kaip aršūs ir galingi?

18. Užrašai ant peties

Yra didžiulė tatuiruočių su puse rankovių įvairovėNors tatuiruočių su puse rankovių yra labai daug, moterys linkusios tatuiruotėms teikti pirmenybę tam, kas turi asmeninę reikšmę, pavyzdžiui, prasmingoms citatoms ir užrašams.

19. Taškiniai tatuiruotės su puse rankovių

Dar vienas gražus variantas mergaitėms, tačiau šį kartą - apatinė rankovės pusė

Tai dar vienas gražus variantas mergaitėms, tačiau šį kartą – apatinė rankovės pusė. Atkreipkite dėmesį į taškus už gėlių!

Tatuiruotės su puse rankovės pranašumai

Dauguma laiko, prieš rašydami ant kūno, visi svarstys, ar nori, kad kiti pamatytų jų tatuiruotes. Pusiau rankovių tatuiruotės vieta yra pakankamai unikali, todėl ją galima paslėpti arba parodyti – tai galima padaryti bet kuriuo atveju!

Yra keletas tatuiruočių, pagamintų iš pusės rankovės, pranašumų, palyginti su kitomis, įskaitant galimybę pasirinkti vieną iš dviejų jos vietos būdų. Rašymo sesijos metu tatuiruotė su puse rankovių taip pat yra gana neskausminga, palyginti su tatuiruotėmis, rašytomis ant kitų kūno dalių. Taip pat yra galimybė paslėpti tatuiruotę dėvint drabužius ilgomis rankovėmis – galite ją paslėpti arba parodyti bet kada!

Žmonių oda dėl amžiaus ar svorio padidėjimo šioje srityje patiria mažiau pokyčių, todėl tai reiškia, kad jūsų nuotrauka išsaugoma tokia, kokia buvo pradžioje. Jūs neturite per daug jaudintis, kad pasikeitus svoriui tatuiruotė išnyks!

Tačiau yra ir neigiamos pusės. Vasarą žmonės mieliau dėvi drabužius trumpomis rankovėmis, todėl žmonės, ketinantys slėpti savo tatuiruotes, vasarą gali to nepadaryti. Norint paslėpti tatuiruotę iki pusės rankovių, būtina užsivilkti bent ką nors trumpomis rankovėmis.

20. Tribal Theme Half Sleeve Tattoo for Men – Raudonieji indai

Tai dar viena populiari vyrų tatuiruočių tema-raudoni indai ir kitos panašios genčių įkvėptos tatuiruotės. Švarus šios tatuiruotės apdaila tiesiai virš riešo yra malonus prisilietimas!

21. Spalvingos kaukolės & Plunksnos

Įsivaizduokite, kad iš tikrųjų rašote tokią spalvingą tatuiruotę. Nors jie atrodo kaip tatuiruotės, tokio tipo audinio rankovė leidžia jums pamatyti, kaip jūsų tatuiruotė iš pusės rankovės gali atrodyti po to, kai ji iš tikrųjų yra susieta.

22. Peizažas virš kalnų

Tatuiruočių rankovės ant vyro rankos

Ši tatuiruotė gali būti paslėpta po drabužiais. Galite keisti tatuiruotės su puse rankovės ilgį. Jis gali tiesiog pasiekti dilbių vidurį, o gal iki alkūnės. Tokią tatuiruotę galima puikiai paslėpti po marškinėliais ilgomis rankovėmis.

23. Moteriškos pusės rankovės tatuiruotės dizainas

Labai moteriška gėlių tatuiruotė pusiau rankovėmis

Labai moteriška pusiau rankovė, susidedanti iš įvairių gėlių tatuiruočių. Taip pat galite pamatyti žodžius, parašytus naudojant lūpų dažus, ryškias gėles ir kitus modelius, susijusius su moteriškumu, pavyzdžiui, širdies formą.

24. Jūsų pačių angelas sargas

Tatuiruotės rašymas pusiau rankovėmis yra gana neskausminga procedūra

Tatuiruotės rašymas pusiau rankovėmis yra gana neskausmingas, todėl daugelis žmonių yra pasirengę sudėtingiems šios srities dizainams. Štai kodėl kai kurios čia demonstruojamos nuostabios tatuiruotės yra labai išsamios su šešėliais & šešėliai!

25. Meno kūrinys

Jūs netgi galite atkartoti unikalius kūrinius ant savo rankų, jei jums tai pakankamai patinka! Įsivaizduokite, kad ant rankų nešiojate Mona Lizos portretą. Ar ne nuostabi tatuiruotės su puse rankovės idėja?

26. Saulėgrąžų idėja

Tatuiruočių rankovės ant moters rankos

Saulėgrąžų dizainas gali būti puikus tatuiruotės pasirinkimas rankomis moterims ir moterims. Taip yra todėl, kad tai yra laimingos prigimties gėlė, ir jūs tikrai galite tikėtis pamatyti laimingą ir lengvą asmenybę!

27. Kolibriai ant jūsų pusės rankovės tatuiruotės

Tatuiruotės rankovės ant moters rankos su lelija ir kolibriuŠiame paveikslėlyje pavaizduota tatuiruotės rankovė ant patelės, kurioje apatinėje pusėje yra lelijos, kolibriai ir maldininkas. Tai miela, gyva tatuiruotė, kurią reikia pažvelgti, ar ne?

28. Žavus net tada, kai esi senas

Pažvelk į šią kvailą močiutę! Jos tatuiruotės rankovėmis vis dar yra tokios pat patrauklios ir nuostabios. Kas sakė, kad negalime turėti tatuiruočių, nes senstant atrodys negražiai? Įrodyk, kad jie klysta, močiute!

29. Pusiau rankovių tatuiruotė ant senų vyrų atrodo taip šauniai!

Tam tikro amžiaus vyras su gana šviežiai atrodančiomis tatuiruotėmis pusiau rankovėmisŠis ponas čia tikrai atrodo senas, be jokios abejonės. Tačiau jis vis dar atrodo toks šviežias, nes išlaikė savo formą! Sportuojanti tatuiruotė su rankovėmis jam atrodo tokia pat aktuali kaip ir prieš 20 metų – esame tuo tikri!

30. Día de Muertos

Saldainių kaukolės dizainas ant išskirtinės šios ponios tatuiruotės pusiau rankovėmis tikrai primins žiūrovams Día de Muertos arba Mirusiųjų dieną, dažnai švenčiamą Meksikoje.

31. Pusiau rankovių tatuiruotės idėja – tik dilbiai

Ekstravantiška aštri tatuiruotė pusiau rankovėmis atspindi merginos dvasią

Jei ką, galime drąsiai teigti, kad ekstravagantiškas & aštri tatuiruotė pusiau rankovėmis atspindi merginos dvasią. Ar nuotraukoje esanti mergina neatrodo tokia nuotaikinga kaip jos tatuiruotės?

Skausmo pojūtis taikant tatuiruotę

Laimei, ranka ne visai priklauso skausmingoms jūsų kūno dalims tatuiruotėms daryti. Dėl šios priežasties tatuiruotė su puse rankovės yra populiari tarp mergaičių ir berniukų. Verta prisiminti, kad kiekvienas žmogus turi savo skausmo pojūtį ir skausmo toleranciją, todėl prieš darantis tatuiruotėms geriau pasidaryti bandomąją tatuiruotę, kad sužinotumėte savo skausmo tolerancijos lygį.

Tatuiruotės uždėjimo procesas, nors ir šiek tiek skausmingas, gali būti gana įdomus. Kodėl nepažįstant savo tatuiruočių meistrės, kol rašote tatuiruotę? Jūs netgi galite padaryti keletą nuotraukų, kad paminėtumėte dieną, kai rašėte savo rankovę.

32. Kaip išgyventi skausmą

Tatuiruotės uždėjimo procesas, nors ir šiek tiek skausmingas, gali būti gana įdomus

Vykdoma tatuiruotė su pusiau rankovėmis atrodo nuostabi! Jau galime pamatyti klasikinį deimantą su reklaminiu antraščiu ir kažką su puošniais sparnais. Mums patinka tai, ką matome!

Dilbio srities reikšmė

Paprastai mes nustatome, kuriai sričiai piešti tatuiruotę, atsižvelgdami į tai, ką norime matyti tatuiruotes. Pusiau rankovių tatuiruotės skirtos visiems pamatyti vasarą, o tik artimiems draugams ar artimiesiems žiemą. Žmogus nusprendžia, kam tiksliai parodyti savo tatuiruočių iš pusės rankovės dizainą ir su kuo jiems patogiau būti atviresniems. Tačiau tatuiruotė visada daro įtaką jos savininkui, nepaisant metų laikų ir kam jie leidžia matyti tatuiruotę.

33. Sudėtingas meno kūrinys kaip jūsų pusės rankovės tatuiruotės dizainas

Ar galite įsivaizduoti, kad tiesiog atvežtumėte šį meno kūrinį visur, kur einate? Kadangi tatuiruotės detalės yra tokios tikroviškos, suprantama, kad žmonės, pamatę tai, dar kartą pažvelgs į jus.

33. Tekstūrų mišinys

Nors rožės, atvirukai, kauliukai, karūnos ir kiti šios tatuiruotės elementai yra aiškiai išdėstyti, fonas yra šiek tiek kitoks. Galite pamatyti dūminę tekstūrą ar net kažką, kas primena šilką. Šios tatuiruotės tekstūros derinys daro pusę rankovės nepakartojamą.

34. Man atrodo japoniškai

Jūs aiškiai matote, kad šis tatuiruotės su puse rankovės dizainas yra orientuotas į japonus. Yra japoniška tatuiruotė, sakura žydi fone ir tatuiruotės apačioje galime manyti, kad tai yra geiša.

35. Spalvų vaivorykštė

Į kurią sritį žiūrite? Pažvelkite į skirtingas šios tatuiruotės spalvas – iš pirmo žvilgsnio yra raudona, mėlyna, geltona ir violetinė. Mes net nežiūrėjome į šios tatuiruotės detales!

36. Kaip šarvai

Tokiems vyrams skirta tatuiruotė pusiau rankovėmis daugeliui žmonių primins gladiatorius ar bent jau mūšio sceną. Kai kuriems tai gali atrodyti kaip Polinezijos tatuiruočių ir kitos kultūros tatuiruotės mišinys.

37. Paruošta kovai

Ši tatuiruotė tikrai turi tam tikrą įtaką iš Polinezijos kultūros. Tatuiruotė yra taip kruopščiai užtemdyta, kad atrodo nuostabiai. Nenuostabu, kad tatuiruotės savininkas didžiuojasi vilkėdamas marškinius be rankovių!

38. Pramonėje

Jūsų tatuiruotė iš pusės rankovės taip pat gali būti susijusi su jūsų karjera. Galime daryti prielaidą, kad šis asmuo yra fotografas arba videografas. Šio vaikino tatuiruotė turi visus kinematografijos elementus ir dar daugiau!

39. Tiesiog citatos & Žodžiai tatuiruočių rankovė mergaitėms

Mergina norėdama išreikšti save pasirinko labai individualų tatuiruotės iš pusės rankovės dizainą

Mergina norėdama išreikšti save pasirinko labai individualų tatuiruotės su puse rankovės dizainą. Citatos taip pat yra vieni iš lengviausių tatuiruočių pasirinkimų žmonėms, kurie yra nauji tatuiruočių meno srityje. Kurią citatą pasidarai sau?

Tatuiruočių su puse rankovių modeliai vyrams ir moterims

Tatuiruočių rankovės vyrams ir moterims nėra labai skirtingos. Tačiau tatuiruotės moterims paprastai yra daug ryškesnės ir spalvingesnės nei vyrų. Vyrų tatuiruotės taip pat dažniausiai būna žiauresnės, žiauresnės ar kruvinesnės. Kaip pavyzdį galite pamatyti vyrą su puse tatuiruotės rankovės, vaizduojančią karo herojus, bet ne ant moterų. Jūs netgi galite pamatyti kryžminę tatuiruotę, apsuptą spalvingų gėlių ir vynmedžių ant moters pusės rankovės tatuiruotės, bet niekada ant vyro.

Nepaisant to, yra keletas bendrų tatuiruočių su puse rankovių temų, nesvarbu, ar tai vyrams, ar moterims. Plačiai paplitusi nuomonė, kad berniukai linkę eksperimentuoti su savo kūnu ir išbandyti naujas idėjas. Priešingai, merginos pasirenka būdą ar dizainą, kuris, kaip jau įrodė, gerai veikia kiti. Taigi, vyrų tatuiruotės gali nustebinti ir šokiruoti daugelį savo unikaliu prisilietimu.

Vyrai taip pat mieliau daro gyvuliškas tatuiruotes, tačiau, skirtingai nei moterys, dažniausiai imasi kenkėjų ir paukščių. Jie taip pat dažnai renkasi žmonių atvaizdus.

Nėra jokių abejonių, kad paukštis turi kažką bendro su oru ir visa, kas nuostabu gyventi tarp jo, nors viskas priklauso nuo tikslios paukščio rūšies. Yra keletas jų reikšmių pavyzdžių, kuriuos atskleisime eidami toliau šiame straipsnyje.

40. Kiekvienas savo pusės rankovių tatuiruotės dizainas

Pora su įdomiu tatuiruotės dizainu pusiau rankovėmis

Pažvelkite į šią porą su įdomiais tatuiruočių pusiau rankovėmis dizainais! Jie kartu atrodo žavingai vien todėl, kad abu turi šias tatuiruotes. Tai gali būti ne atitinkanti tatuiruotė, tačiau laikymasis už rankų viešai niekada negali atrodyti geriau!

41. Demonų tatuiruotės su puse rankovių idėja vyrams

Šioje pusės rankovėje yra tiek daug demoniškų elementų! Tatuiruotė baigiasi apversta pentagrama tiesiai prie riešų. Šiame tatuiruotės kūrinyje tikrai netrūksta ir demoniškų akių, kaukolių ir raštų.

42. Spalvingas pokytis vyrams

Dėl šios spalvingos tatuiruotės pavyzdžio mes sakėme, kad vyrų ir moterų tatuiruočių dizainui nėra didelio skirtumo! Vyrai vis dar gali pasirinkti tokias spalvingas tatuiruotes su puse rankovių, kaip ir ši, ir jūs!

43. Gamta ant jūsų tatuiruočių rankovių

Rudens lapai yra vieni nuostabiausių vaizdų, į kuriuos kada nors galite pažvelgti, jei turėjote galimybę juos pamatyti. Visi lapai yra geltonos ir oranžinės spalvos. Ši tatuiruotė gali būti vienspalvė, tačiau vis tiek galite įsivaizduoti grožį. Štai kokios nuostabios tatuiruotės!

44. Portretas

Neretai kas nors ant rankų tatuiruoja viso žmogaus portretą. Tai ypač pasakytina, jei tai yra mylimo žmogaus portretas!

44. Rytietiška rankovių tatuiruotė vyrams

Mes jokiu būdu negalime susilaikyti nuo minčių apie japoniškas tatuiruotes, kai matome šią. Pažvelkite atidžiau ir pamatysite sudėtingus taškus, susijusius su šia subtilia tatuiruote.

45. Šablonai & Raudonos gėlės

Šiame amžiuje net vyrai gali pasidaryti tatuiruotes su rankovėmis su ryškiomis gėlėmis. Nėra teisingų ar neteisingų tatuiruočių pasirinkimų, todėl tiesiog rinkitės tai, kas jums patinka!

46. ​​Iššūkio kupina kelionė

Ši tatuiruotė rankovėmis vyrams taip pat gali būti taikoma moterims. Danguje griaudžia griaustinis, aplink jūrą besisukančios sudėtingos bangos ir žemėlapis, kuris bus vedlys. Galbūt šios tatuiruotės tikslas yra būti ramus kaip jūros vėžliai sunkiais laikais!

47. Nereikia komplikacijų

Elegantiškas pasakų tatuiruotės dizainas su puse rankovių

Šis elegantiškas pasakų tatuiruotės dizainas su pusiau rankovėmis gali būti elegantiškas merginoms ir moterims. Kas sakė, kad jūsų tatuiruotė visada turi būti sudėtinga??

48. Pramogų tematikos tatuiruotės su puse rankovių idėja vyrams

Žiauri tatuiruotė iš pusės rankovės rodo ugnies fantaziją

Keli šios tatuiruotės elementai lengvai susiejami su pramogomis. Tai gali būti kelios kaukės ir kauliukai, tačiau užtenka papasakoti istoriją.

49. Rankovių tatuiruotė moterims

Konservatyvus drugelis gali būti išskirtinis tinkamos pusės rankovės tatuiruotėje

Konservatyvus drugelis gali būti išskirtinis tinkamos pusės rankovės tatuiruotėje. Moterys dažnai renkasi gėlių modelius, kartais animistiškus, pavyzdžiui, kates, žuvis ir drugelius tarp kitų gyvūnų motyvų.

50. Eiti visą savo rankovės tatuiruotę

Šis vaikinas čia neturi jokių išlygų rašyti visą ranką! Šiek tiek būdinga vaikinams, ši rankovių tatuiruotė apima nusikaltimų ir smurto scenas.

51. Senosios mokyklos rožių tatuiruotė

Daugelis moterų renkasi rožines tatuiruotes savo rankovėms. Tai taip pat neturi būti visos raudonos rožės; Juoda rožė tarp visų rausvai raudonų rožių gali būti kontrastingas akcentas.

52. „Clean Cut“ tatuiruotės su puse rankovės pabaigoje

Vienas iš labiausiai patenkinamų tatuiruočių pusiau rankovėmis taškų yra tada, kai tatuiruotės pabaigoje jis švariai nupjaunamas. Šio kūrinio kraštai yra aiškiai apibrėžti, o tai stebėtinai džiugina akis!

53. Objektų masyvas & Daiktai

Būtent tokia turi būti tatuiruotė su puse rankovių! Iš pradžių tatuiruotes iki pusės rankovių sudaro mažos tatuiruotės, kurios dengia bent pusę rankų-arba viršutinę, ir apatinę visos rankos pusę.

54. Realistinės siaubo piktogramos

Demonas ar padaras ant peties gali sukelti šiurpulius į jūsų stuburą. Mums patinka ši tatuiruotės pusiau rankovėmis idėja! Tai tik šiek tiek siaubo, bet atrodo visiškai nuostabiai. Skrybėlės nuo taškinio dizaino!

55. Žavus rankovių tatuiruotės dizainas

Konservatyvūs tėvai pažvelgs į šią tatuiruotę ir pasakys, kad tai yra Japonijos gangsterių tatuiruotė! Tačiau negalima paneigti, kad ši tatuiruotė yra nuostabus, meniškas kūrinys.

56. Akvarelės įkvėpimas rankovių tatuiruotės dizainui

Akvarelės dizainas visada yra vienas geriausių pasirinkimų tiek vyrams, tiek moterims, nes tuo pačiu metu jis atrodo gražiai ir sudėtingai. Priklausomai nuo pasirinktų spalvų, tatuiruotės gabalas gali pasirodyti labai aršus ar daug švelnesnis.

57. Drakonas aplink tavo ranką

Mums patinka šios tatuiruotės detalės! Drakono svarstyklės ir ypatybės yra tokios sudėtingos, kad negalime atsistebėti, kiek valandų buvo skirta šiam nepaprastam kūriniui.

58. Rankovių tatuiruotės dizaino idėja žaidėjams

Jei žaidimai yra svarbi jūsų gyvenimo dalis, netgi galite įterpti kai kuriuos jų elementus į savo tatuiruotės dizainą! Kiek simbolių ir savybių galite atpažinti iš šios tatuiruotės?

59. Koi žuvys

Šio tatuiruotės kūrinio spalvos yra švelniai tariant! Atrodo, kad žuvys iš tikrųjų švyti. Auksinis drakonas tik priduria, koks puikus yra šis tatuiruotės kūrinys.

60. Žr. Nėra blogio, negirdi blogio, nekalba

Šioje tatuiruotėje yra gerai paslėpta citata. Atrodo, kad čia esantys portretai yra labiau kenkėjiško pobūdžio, galbūt primenantys dėvėtojui, kad blogis yra visur. Unikalus rankovės tatuiruotės vaizdas!

61. Daugiau Dragon Tattoo dizaino vyrams

Rimtai, kas tai yra su vyrais ir drakono tatuiruotėmis? Paskutinį kartą prisimename, kad knygos pavadinimas buvo „Mergina su drakono tatuiruote“, o ne „Tas vaikinas su tatuiruote„ Drakono rankovė ““. Na, tai vis tiek atrodo tikrai gerai, taigi yra!

62. Motinos gamtos tatuiruotė su rankovėmis

Tai gana laukinė tatuiruotė, kurią reikia pažvelgti. Ant medžių yra laukinių gyvūnų, tokių kaip paukščiai ir voverės. Apatinėse, gilesnėse miško vietose taip pat yra elnias ir vilkas.

63. Miško rašymas

Ši rankovių tatuiruotė šiek tiek skiriasi nuo aukščiau pateiktos. Čia yra net upių ir uolų! Saulės šviesa ir aukšti medžiai miške taip pat yra labai gerai pavaizduoti.

64. Aršus erelis

Tatuiruotė pusiau rankovėmis su agresyviu plikuoju ereliu

Erelis yra jėgos, budrumo ir greičio įsikūnijimas. Yra net pasakojimų apie tai, kaip ereliai yra stiprūs gyvūnai, galintys patirti sunkiausių nuotykių ir sunkumų.

65. Unikalus Erelio tatuiruotės paėmimas

Prasminga tatuiruotė iš pusės rankovės su ereliu ant kaukolės

Jūs žiūrite į tatuiruotę su puse rankovių su agresyviu plikuoju ereliu. Kadangi jos kaulai turi kaukolę, galite manyti, kad ji pasiekė tam tikrą pergalę prieš savo priešus!

66. Tigras, moteris & Erelis

Tigrai ir ereliai yra laikomi nuožmiomis būtybėmis savo žemėse ir danguje. Vaizduojama su šiais gyvūnais, moteris taip pat laikoma stipriu žmogumi.

67. Išmintingosios senosios pelėdos rankovių tatuiruotė

Išmintinga ir vieniša pelėda su tatuiruotės dizainu vyrui su puse rankovių

Pelėdos yra išminties ir baimės, vienatvės, aukščiausio intelekto, liūdesio ir džiaugsmo simbolis. Šis simbolis taip pat yra populiarus tūkstantmečių ir hipsterių pasirinkimas.

68. Pelėda turi raktą

Pelėda gali atrodyti labai miela merginos tatuiruotėje iš pusės rankovės

Pelėda gali atrodyti labai miela merginos tatuiruotėje iš pusės rankovės. Jis nebeatrodo toks nuožmus, kai turi raktą, užraktą ir net gražias rožes, puošiančias jį!

69. Laisvas kaip paukščiai

Kregždės yra paukščiai, simbolizuojantys viltį, jaunystę ir laisvę. Tai taip pat yra grįžimo namo simbolis, kuris daugeliui žmonių yra karti.

70. Žuvėdros & Kortų žaidimų rankovių tatuiruotės dizainas

Šiame kontekste nesame visiškai tikri, ką šie paukščiai turėtų pavaizduoti tatuiruotėje. Fone taip pat gali atrodyti šiek tiek painu su kortelėmis ir kauliukais.

71. Didingasis aštuonkojis

Žinoma, žuvies nuotrauka siejama su vandens galia. Kaip ir paukščiai, įvairių rūšių žuvys turi skirtingas reikšmes. Kaip manote, ką reiškia aštuonkojis??

72. Gyvenimas prie vandenyno

Vandenynas dažnai vaizduojamas kaip nuožmus, pavojingas ir paslaptingas. Net iki šiol mokslininkai neatrado visų vandenyno rūšių, o dar mažiau tyrinėjo kiekvieną colį gilių, mėlynų vandenų.

73. Švelni Koi pusės rankovės tatuiruotė

Pusiau rankovių tatuiruotė su karpiu gali būti skirta pritraukti sėkmės

Pusiau rankovių tatuiruotė su karpiu gali būti skirta pritraukti sėkmės. Tai ypač pasakytina apie japonų kultūrą, kur „Koi“ žuvis galima įsigyti iki pusės milijono dolerių!

Tatuiruočių priežiūros metodai

Atsigavimo po pusės rankovės tatuiruotės procesas nesiskiria nuo taisymo ar atstatymo nuo įprastos. Tatuiruočių meistrai jums pasakys, kaip tai padaryti išsamiai. Ir vis dėlto yra keletas bendrų momentų, kuriuos svarbu žinoti.

Naujai padarytos tatuiruotės sritis turi būti įtrinta servetėle, naudojant specialų nudegimo tepalą. Skausmas liks su jumis kelias dienas, tačiau kai jis išnyks, nebereikės juo rūpintis.

Taip pat turėsite būti atsargūs, kad tatuiruotė nebūtų sugadinta saulės spindulių.

74. Kaip tikras portretas

Šis tikroviškas portretas iš tikrųjų galėtų būti paremtas tikru žmogumi! Galų gale, tatuiruotė su puse rankovių su tatuiruotėje esančiu asmeniu paprastai įkvepia artimą žmogų.

75. Karalius kelionėje

Viskas šioje tatuiruotėje atrodo labai gyvenimiška! Karūna, kompasas ir net laikrodis fone skleidžia tikrovišką švytėjimą, kuris yra tiesiog gražus.

76. Vilkas miške

Vilko simbolika daugelyje tatuiruočių išlieka nuosekli tema. Ši tatuiruotė pusiau rankovėmis nėra išimtis! Įnirtingos vilko akys būtinai pritraukia dėmesį.

77. Viena didelė tatuiruotė

Ši didelė gėlių tatuiruotė padengia nėrinius juodai baltus gėlių motyvus po ja. Atrodo beveik taip, tarsi tai būtų uždengta tatuiruotė! Tačiau tai taip pat galite pamatyti kaip unikalų tatuiruotės stilių. Mums tai patinka!

78. Karo vaizdiniai

Tai subtilu, tačiau matant jauną merginą, besisukančią kardu prieš suaugusį vyrą, negalima nesusimąstyti apie karo scenarijus. Gali būti, kad merginos portretas sukurtas pagal asmenį, kurį asmuo pažįsta asmeniškai.

79. Mergina po vilko kailiu

Kokia galėtų būti šios mergaitės su vilko kailiu istorija? Ar ji apsimeta stipri ir atsargi, nors iš tikrųjų tokia nėra? O gal ji naudoja nekaltos merginos maskuotę, kai iš tikrųjų yra vilkas?

80. ANNA

Pažvelkite į šios tatuiruotės detales. Kišeninio laikrodžio viršuje yra tatuiruotas vardas „Anna“, o jo apačioje taip pat yra data, tikriausiai gimimo data.

81. Šiek tiek per daug realistiška

Nėra jokių abejonių, kad pamatę šį tatuiruotės kūrinį žmonės dar kartą pažiūrės! Dėl šios tatuiruotės detalių atrodo, kad tikras žmogus buvo uždėtas ant rankos!

82. Žvilgsnis

Pusė Jėzaus tatuiruočių rankovių dizaino toli gražu nėra neįprasta. Šis dizainas atrodo toks pat gražus kaip ir kiti panašūs dizainai!

83. Mergina vilko triume

Pirmasis šios mergaitėms skirtos tatuiruotės žvilgsnis privers susimąstyti, ar mergaitei viskas gerai, tačiau raudona juostelė per jos veidą mums sako, kad tai mūšio trofėjus ir jai viskas gerai!

84. Drugeliai & Rožių tatuiruotės dizainas su puse rankovių

tatuiruotė su puse rankovės

Ak, štai! Tokie tatuiruočių dizainai yra paplitę tarp mergaičių ir moterų. Drugeliai ir rožės su giliu atspalviu visada yra optimalūs tatuiruotėms šioje srityje.

85. Meilė laukinei gamtai

Turite pripažinti, kad tokios tatuiruotės nėra įprastos tatuiruotėms su puse rankovių! Tačiau varlės ir jų ryškios spalvos tikrai pritrauks dėmesį!

86. „Wonder Woman“ tatuiruotės su pusiau rankovėmis dizainas moterims

Jei turite tatuiruotę, saulėje saulė turi būti dvigubai tikslesnė

Kas gali būti geresnio, labiau galiojančio tatuiruočių dizaino moterims nei pačios „Wonder Woman“ portretas? Parodykite savo jėgą ir valią su mėgstamu superherojumi!

Įžymūs žmonės su tatuiruotėmis pusiau rankovėmis

87. Drovumas

„Timoty“ tatuiruočių su puse rankovių žvaigždės reiškia jo priklausymą šou verslui

„Drąsos“ tatuiruotėse su pusiau rankovėmis žvaigždės reiškia jo priklausymą šou verslui

Drovumas turi daug įvairių tatuiruočių. Kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, „Drovumas“ turi daugybę tatuiruočių tiek ant rankų, tiek ant rankų. Kai kurie iš jų vaizduoja jo svajones; kiti apie tai, kas jis yra ir pan. Neįmanoma pastebėti dviejų didelių žvaigždžių ant alkūnių, kurios, kaip sakoma, vaizduoja meilę jo profesijai.

Daugelis muzikantų, tokių kaip „Eminem“ ir „50 Cent“, taip pat turi tatuiruotes, užimančias didelę jų rankos dalį.

88. Džonis Depas

Johnny Deppo rankos yra padengtos skirtingomis tatuiruotėmis - beveik iki pusės rankovių

Johnny Deppo rankos yra padengtos skirtingomis tatuiruotėmis – beveik pusės rankovių, tačiau tatuiruočių dizainas yra šiek tiek toliau vienas nuo kito. 

89. Davidas Beckhamas

Prieš keletą metų Davidas Beckhamas buvo visiškai patenkintas tatuiruotėmis iš pusės rankovės. Neseniai jis jas pavertė visomis rankovėmisPrieš keletą metų Davidas Beckhamas buvo visiškai patenkintas tatuiruotėmis iš pusės rankovės. Tačiau neseniai jis jas pavertė tatuiruotėmis visomis rankovėmis.

90. Eminemas

Eminemas niekada nebūtų tas, kurio tatuiruotė būtų pusiau rankovė

Eminemas niekada nebūtų vienas be tatuiruotės su puse rankovių. Geriausias repo dievas pasaulyje tikrai padėtų keletą sergančių tatuiruočių!

Tatuiruočių su puse rankovių dizainas yra labai šaunus ir madingas tiek vyrams, tiek moterims. Tatuiruotės ir dizainas gali labai skirtis tarp abiejų lyčių, tačiau kai tatuiruotė bus baigta, pamatysite, kad dizainas traukia akį vienodai. Norėdami pradėti, viskas, ką jums reikia padaryti, yra pasirinkti tatuiruotės dizainą, kuris jus labiausiai kalbėtų!