140 geriausių vyrų pečių tatuiruočių ir dizaino

Sakykite, ką norite, tačiau pečių tatuiruotės yra vieni populiariausių tatuiruočių dizainų visame pasaulyje. Galbūt priežastis yra ta, kad ją galima lengvai pastebėti, bet ir sumaniai paslėpti kituose scenarijuose. Dėl šios priežasties pečių tatuiruotės yra labai populiarios tiek vyrams, tiek moterims!

Geriausios pečių tatuiruotės & Dizainai

Galbūt jūs jau žinote, kur darysite kitą tatuiruotę – ant peties, bet nesate tikri, ką toje vietoje rašyti. Jei taip yra, nesijaudinkite per daug – mes jus aprūpinome. Turint daugiau nei 140 pečių tatuiruočių dizaino, turi būti bent keli dizainai, kurie patrauks jūsų akis. Pažvelkime į kai kurias čia esančias tatuiruotes!

1. Metalinis pečių dizainas

Tai šaunu. Tatuiruotės dizainas atrodo kaip jūsų metalinės dalys prasiskverbė pro jūsų odą! Jei žiūrėjote „Full Metal Alchemist“, galite pastebėti subtilų šios tatuiruotės ir pagrindinio veikėjo panašumą.

2. Padarykite pečių tatuiruotes meno forma

Šios tatuiruotės detalės yra neįtikėtinos! Lanko nešiojančio angelo šešėliai, švelniai tariant, yra kvapą gniaužiantys. Jei norite, kad jūsų tatuiruotės gabalas būtų meninis, tai yra dizainas, kurio galite siekti.

3. 3D pečių tatuiruotės dizainas vyrams

Vyrus tikrai pritrauks toks unikalus tatuiruotės dizainas kaip šis. Paprastas šešėlis pagal mėlyną tatuiruotės dizainą leidžia atrodyti taip, tarsi tatuiruotė plauktų ant vyro rankų! Šaunu, ar ne?

4. Vyriška pečių tatuiruotė vyrams

Tik tuo atveju, jei nesijausite pakankamai vyriškas, tokia tatuiruotė gali priversti jus jaustis nuožmesniu ir vyriškesniu – tikiuosi. Mums patinka, kaip tikroviškai atrodo tatuiruotė; beveik galime pajusti tekstūrą!

5. Rožių tematikos pečių tatuiruotė moterims

Moterys yra kaip sodas – prasminga tik tai, kad jų tatuiruotės taip pat yra gėlėtos, kaip ir ši – rožinė, rožinė ir visiškai puošni!

6. Kovos angelo pečių tatuiruotė

Tai atrodo kaip peties tatuiruotės tipas, kurį gautume, jei būtume žaidę šiek tiek žaidimų. Tai tikrai galime įsivaizduoti kaip MMORPG žaidimo personažą!

7. Juoda & Balto gėlių sodo pečių tatuiruotė

Kai kas gali pasakyti, kad tatuiruotės daro moteris ne tokias moteriškas. Mes sutinkame nesutikti su šia elegantiška gėlių pečių tatuiruote!

8. Gėlių tatuiruotė nuo peties iki nugaros

Taip pat galite paprašyti, kad jūsų peties tatuiruotės būtų išplėstos iki nedidelės nugaros dalies, jei to norite. Gėlėtos tatuiruotės neabejotinai gerai veikia išsiplėtus!

9. Azijietiškos peties tatuiruotės

Žvelgiant į slyvų žiedų tatuiruotes, negalima pagalvoti apie Sakura žiedus ir jų Azijos paveldą. Tokia pečių tatuiruotė gali būti labai meniška ir elegantiška, todėl ji yra viena geriausių pečių tatuiruočių moterims!

10. Yra daugiau nei į akis

Pažvelkite į gėlėtą tatuiruotę ant pečių, iš karto neateitų į galvą, kad gale galėtų būti daugiau! Kitas tatuiruotės skyrius gali būti meistriškai paslėptas – protingas žingsnis!

Pečių tatuiruočių privalumai

The petys yra viena iš geriausių tatuiruočių vietų dėl daugybės priežasčių. Viena vertus, pečių tatuiruotės nuotraukose atrodo puikiai ir estetiškai. Galite įkūnyti bet kokią norimą idėją, nes tokia vieta kaip petys suteikia pakankamai erdvės ir geros erdvės įvairių žanrų, dydžių ir dizaino tatuiruotėms daryti. Tai bus tikroviška, plati ir šaunu. Pečių tatuiruotės taip pat suteikia jums galimybę, jei reikia, sukurti savo eskizą.

Paveikslėliai ant peties ilgą laiką bus ryškūs ir spalvingi, nes daugelį laikotarpių jie yra apsaugoti nuo saulės spindulių ir šios tatuiruotės nekabina drabužių. Oda ant pečių nėra jautri amžiaus pokyčiams. Jis yra elastingas ir netempia tiek, kiek kitos kūno vietos. Tačiau viskas priklauso nuo jūsų, kad jūsų tatuiruotė atrodytų patrauklesnė.

Pečių tatuiruotes taip pat lengva pasirūpinti reabilitacijos laikotarpiu be kieno nors pagalbos. Taip pat galite paslėpti savo meno kūrinį ir palikti jį bendram vaizdui.

11. Plazdantis drugelis

Norėdami pakeisti, išbandykite drugelio tatuiruotės dizainą, kai nesate tikri, ko imtis. Drugelių tatuiruočių dizainas buvo populiarus pastaruosius dešimtmečius-kas žino, kada jis pagaliau nustos būti toks paklausus?

12. Daugiau rožių & Lapai

Atrodo, kad gėlių tatuiruotės yra mėgstamiausias tarp moterų – galbūt dėl ​​to, kaip ji yra moteriška ir graži. Ši tatuiruotė nėra išimtis!

13. Realistinė gyvūnų pečių tatuiruotė

Tatuiruotės yra visiems! Galimi net tatuiruočių dizainai, perimantys jūsų meilę gyvūnams, tokiems kaip ši dramblio tatuiruotė. Galite įsipareigoti dėl asmeninės priežasties per peties tatuiruotę, tokią kaip ši!

14. Orchidėjų krūva

Kaip mes ketinome pasakyti, kad moterų pečių tatuiruotės visada susijusios su rožėmis, ši yra orchidėjų forma. Mes tikrai nesiskundžiame – atrodo gražiai!

15. Kontrastas tarp spalvų

Vienas iš būdų padaryti bet kokią tatuiruotę ypatingą – sutelkti dėmesį į spalvas. Kontrastinga spalva, tokia kaip juoda ir raudona šioje tatuiruotėje, yra puikus pavyzdys!

16. Pečių tatuiruotė su vaizdu

Teisybės dėlei, niekas nenurodė, kad tatuiruotės negali būti sudarytos iš tokio kraštovaizdžio. Kažkaip jaučiame, kad ši meninė peties tatuiruotė būtų skirta tiems, kam patinka gotikinė kultūra.

17. Raudonųjų indėnų pečių tatuiruotė

Štai kad kitas tatuiruotės kūrinys atrodytų kaip meno kūrinys! Jei turite omenyje ypatingą žmogų, galite padovanoti jam duoklės tatuiruotę panašiu kūriniu.

18. Pečių tatuiruotės, atrodančios kaip eskizai

Tatuiruotė ant merginos peties - lokys

Šios mergaitės peties tatuiruotės dizainas – eskizuotas lokys atrodė nepakartojamai, nes atrodo iš dalies nebaigtas, tačiau iš tikrųjų jis yra!

19. Kaukolė & Rožių derinys

Tatuiruotė ant merginos peties - raudonos rožės ir kaukolė

Ši groteskiškai atrodanti tatuiruotė ant peties susideda iš raudonų rožių ir kaukolės. Puikiai tinka, kai einate į Mirusiųjų dieną!

20. Rožinis deimantinis pečių tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė ant merginos peties - raudona rožė, deimantas ir raštas

Dar viena moterų pečių tatuiruotė, ši tatuiruotė vaizduoja raudoną rožę, deimantą ir kai kuriuos dekoratyvinius raštus. Mums patinka, kaip rožės stiebas atrodo kaip akvarelės teptuko potėpiai!

21. Tavo asmeninis angelas ant pečių

Jei kada nors praradote ką nors jums svarbaus, tokia tatuiruotė suteiks gražią duoklę jų laikui su jumis. Galite galvoti apie juos kaip apie savo angelus sargus!

22. Pečių tatuiruotė – išplėstinė versija

Tatuiruotės ant peties prie merginos kaklo - mandalos

Šią sudėtingą merginos peties tatuiruotę sudaro sudėtingi mandalos raštai. Tik tuo atveju, jei anksčiau to negalvojote, tatuiruotes galima tęsti iki kaklo srities!

23. Grandinės ir rožės Sudėtingas tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė ant peties prie merginos dilbio - raudonos rožės

Ši tatuiruotė ant peties tęsiasi ir prie merginos dilbių. Švelnios raudonos rožės yra geras kontrastingas dizainas, palyginti su metalinėmis grandinėmis!

24. Genties pečių tatuiruotė vyrams

Vyrų polinezietiška tatuiruotė ant peties ir krūtinės

Jei stebėjote Moaną, polinezietiška tatuiruotė ant šio vyro peties ir krūtinės jums atrodytų pažįstama. Taip yra todėl, kad „The Rock“, kuriame tame filme vaidina Maui, taip pat turi panašią į šią tatuiruotę!

25. Sakura žydi ant peties

Tatuiruotė ant merginos peties - gėlės

Šis gėlių tatuiruotės dizainas mergaitėms gali labai pagerinti merginų estetiką. Šios tatuiruotės detalės – iki pat šešėlių – tiesiog nuostabios! Ši tatuiruotė taip pat gali ištiesti ranką ar nugarą.

26. Paveikslas ant peties

Tatuiruotė ant vyro peties - erelis ir indėnas ant krūtinės

Tatuiruotė ant šio žmogaus peties vaizduoja erelį, o ant krūtinės pavaizduotas raudonasis indėnas. Tai yra pečių tatuiruotės grožis – ją galima taip lengvai pratęsti!

27. Angelo sparnai

Tatuiruotė ant peties prie vyro dilbio - sparnai

Ši tatuiruotė išplečia sparnus nuo pečių iki pat dilbio srities. Unikali peties tatuiruotė, atrodo, integruota į vyro kūną!

28. Mergaitė ir žvėris

Tatuiruotė ant merginos peties - meška ir indė

Dažnos tatuiruotės, vaizduojančios žmogų, kuris ant galvos nešioja gyvūno slėptuvę kaip pergalės ženklą. Šis faktas tinka net ir pečių tatuiruotėms vyrams ir moterims, kaip šis dizainas aukščiau!

29. Vikingų tatuiruočių dizainas

Tatuiruotė ant vyro peties - vikingas

Tatuiruotė ant vyro peties – vikingas

Ar kada susimąstėte, kaip galėtų atrodyti vikingus vaizduojanti tatuiruotė? Laivo ir kario detalės yra aiškios šiame tatuiruotės kūrinyje!

30. Maskaradas – Venecijos teminė pečių tatuiruotė

Spalvota tatuiruotė ant vyro peties

Spalvota tatuiruotė ant vyro peties

Jei lankėtės Venecijoje, Italijoje, galbūt žinote apie jų rengiamus kaukių festivalius. Dekoratyvinės kaukės ir valtis laikosi tikro gyvenimo!

Ar pečių tatuiruotės yra skausmingos?

Pamatysite, kad pečių tatuiruotės nėra labai skausmingos, palyginti su kai kuriomis kitomis kūno vietomis. Tatuiruočių procesas ant pečių yra labiau pakenčiamas dėl to, kad pečiai turi gana storą riebalų sluoksnį.

Mes nesakome, kad skausmo visai nebus, tačiau jis tikrai yra daug labiau pakeliamas nei, tarkime, tatuiruotė aplink riešus ar užpakalinė kelių dalis. Taigi, jei nerimaujate dėl savo skausmo slenksčio, galite šiek tiek atsipalaiduoti, jei tai tik tatuiruotė ant pečių. Jei pasidarysite tatuiruotę, kai jaučiatės rami ir turite gerą nuotaiką, tai dar labiau sumažins jūsų jaučiamą skausmą!

31. Žydinčios gėlės ir lapai – spalvota tatuiruotė

Tatuiruotė ant merginos peties - gėlės

Tatuiruotė ant merginos peties – gėlės

Atkreipkite dėmesį, kaip mėlynos gėlės kontūras yra išblukęs, palyginti su raudonų gėlių raštais. Taip yra todėl, kad raudonų gėlių tatuiruotė yra naujas priedas!

 32. Pelėdos pečių tatuiruotė mergaitėms

Tatuiruotė ant merginos peties - pelėda su spyna ir raktu bei rožės

Tatuiruotė ant merginos peties – pelėda su spyna ir raktu bei rožės

Pelėdos yra vieni populiariausių tatuiruočių dizainų, kurie yra populiarūs tarp moterų ir jaunų merginų. Nesunku suprasti, kodėl, pelėda vaizduojama kaip išmintingas ir į išminčius panašus paukštis!

33. Be dantų pečių tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė ant merginos peties - animacinis drakonas be dantų

Tatuiruotė ant merginos peties – animacinis drakonas be dantų

Ar kada nors taip mylėjote animacinį filmą, kad nusprendėte jį išsitatuiruoti? Jūs nebūsite pirmas ar paskutinis, kuris tai padarys! Paimkite aukščiau pateiktą „Toothless tribute“ pečių tatuiruotę ir pamatysite, kodėl!

Pečių tatuiruočių reikšmė

Įdomus faktas yra tai, kad tatuiruotės ant pečių turi tam tikrų reikšmių. Svarbu į tai atkreipti dėmesį, kad pritrauktumėte sėkmę ir turtus į savo gyvenimą, o ne neigiamai paveiktumėte jūsų tikėjimą ir sėkmę.

Sakoma, kad tatuiruotės ant kairiojo peties suteikia jums apsaugą, gebėjimus ir įgūdžius, kad pritrauktų lengvų pinigų ir netikėto pelno. Tuo tarpu dešinė pusė yra susijusi su žmogaus norais, išmintimi ir šeimos gerove.

Čia galite rasti vietą, kurioje galite įamžinti jums artimų žmonių nuotraukas, simbolius, susijusius su jūsų artimaisiais, vaikais ar mylimu žmogumi. Puiki idėja yra tatuiruoti gyvūnus, kurie išryškina jūsų vidines savybes arba jie jums tiesiog malonūs.

Turite būti atsargūs, uždėdami ant pečių įvairius agresyvius simbolius. Pavyzdžiui, kaukolių, laukinių gyvūnų, rankų (ginklų), mirties, pragaro, skaistyklos ir kt. Tatuiruotės netinka pečiams. Savo pečius galite laikyti gynybinių ženklų, ornamentų, užrašų ir vaizdų vieta.

34. Japonų kario pečių tatuiruotės dizainas vyrams

Vyrai mėgsta parodyti savo vyriškumą net per tatuiruotes. Tokia pečių tatuiruotė galėtų būti duoklė Japonijos samurajams ar tiesiog kažkas, su kuo vyrai mano, kad gali būti susiję.

35. Laimingoji pasaga ir dobilas

Tatuiruotė ant vyro peties - Pasaga ir dobilas

Tatuiruotė ant vyro peties – Pasaga ir dobilas

Jei manote, kad tatuiruotės gali jums pasisegti, tai kaip gi tai pradedantiesiems?

36. Viskas, kam pasisekė ant peties tatuiruotės

Tatuiruotė ant vyro peties - dobilas, pasaga ir kauliukas

Tatuiruotė ant vyro peties – dobilas, pasaga ir kauliukas

Yra auksinė pasaga, yra keturlapis dobilas, kai kurie kauliukai ir Dievas žino, kas dar? Šioje tatuiruotėje yra daug ką pažvelgti!

37. Pelėda ant ugnies – didinga pečių tatuiruotė

Tatuiruotė ant vyro peties - pelėda

Tatuiruotė ant vyro peties – pelėda

Ši tatuiruotė atrodo kaip pelėda, kylanti iš požemio liepsnų. Tai atrodo visiškai nuoširdžiai ir įspūdingai!

38. Tatuiruotė mylimajam

Tatuiruotė ant vyro - merginos peties

Tatuiruotė ant vyro – merginos peties

Panašu, kad šis vyras savo merginą išsitatuiravo tiesiai ant pečių – bent jau ji turi būti jam tikrai svarbi. Koks mielas gestas!

39. Neršto kaktusai

Tatuiruotės ant mergaičių seserų pečių - kaktusai

Tatuiruotės ant mergaičių seserų pečių – kaktusai

Taigi, tai nėra tatuiruotė ant pečių. Nepaisant to, šie kaktusai neabejotinai yra puikus priedas prie rankų ar tiesiai pečių viršuje!

40. Dramblio tatuiruotės dizainas vyrams

Tatuiruotė ant vyro peties - dramblys

Tatuiruotė ant žmogaus-dramblio peties

Tai yra unikalus būdas parodyti savo raumenis! Dramblio tatuiruotė apima vieną krūtinės pusę ir nugaros segmentą. Tikrai atrodo fantastiškai!

41. Daugiau gyvūnų tatuiruočių

Tatuiruotė ant vyro peties - driežas

Tatuiruotė ant vyro peties – driežas

Teigiama, kad driežų ar grifų tatuiruotės ant dešinio peties suteikia jūsų gyvenimui geros energijos ir harmonijos.

42. Grifono tatuiruotės dizainas vyrams

Tatuiruotė ant vyro peties - grifonas

Tatuiruotė ant vyro peties – grifonas

Kai toks žiaurus žvėris saugo jus ant peties, nenuostabu, kad ši tatuiruotė atneša jums harmoniją ir ramybę!

43. Siaubo tematikos tatuiruotė siaubo fanatikui

Tatuiruotė ant vyro peties - vampyras

Tatuiruotė ant vyro peties – vampyras

Kruvinos šios vampyrų tatuiruotės detalės atrodo tikroviškai – mes taip sakome! Ar norėtumėte, kad šis siaubas būtų nuolat tatuiruotas ant savęs?

44. Realistinė kaukolė

Tatuiruotė ant vyro peties - kaukolė

Tatuiruotė ant vyro peties – kaukolė

Šios kaukolės pečių tatuiruotės šešėliai leidžia atrodyti taip, tarsi galėtumėte iš tikrųjų paliesti visas jos detales. Įsivaizduokite tai kaip paveikslą, kurį galite pakabinti savo kambaryje!

45. Liūto tatuiruotės dizainas vyrams

Tatuiruotė ant vyro peties - liūtas

Tatuiruotė ant liūto žmogaus peties

Jei visos spalvos tatuiruotė užtrunka per daug laiko, tikriausiai galite sutrumpinti laiką naudodami tokią tatuiruotę. Liūto tatuiruotė yra pusiau spalvota ir pusiau vienspalvė.

46. ​​Ginklai & Rankos

Tatuiruotė ant vyro peties - pistoletas, kulkos ir žalvariniai kumščiai

Tatuiruotė ant vyro peties – pistoletas, kulkos ir žalvariniai kumščiai

Nesame tikri, kodėl kas nors norėtų tatuiruoti ginklus ant savo pečių, bet kiekvienas savo!

47. Atrodo kaip velnio garbinimas!

Tatuiruotė ant vyro peties - pentagrama ir kaukolės

Tatuiruotė ant vyro peties – pentagrama ir kaukolės

Yra pentagrama, netoliese plaukioja į ožkas panašus padaras su ragais ir kaukolės. Gana tamsi tatuiruotė ant pečių!

48. Pinhead tatuiruotė

Tatuiruotė ant vyro peties - pragaras

Tatuiruotė ant vyro peties – pragaras

Matyt, žmonės gali taip mylėti siaubo filmus, kad ant jų pečių visam laikui užrašytas baisiausias personažas! Ar tu?

49. Mandalos raštas

Tatuiruotė ant merginos peties - simbolis Om

Tatuiruotė ant merginos peties – simbolis Om

Manome, kad merginos, praktikuojančios atidaryti čakras ir praktikuoti jogą, džiaugtųsi turėdamos tokią tatuiruotę, kaip pavaizduota aukščiau.

50. Moteriška mandalų pečių tatuiruotė moterims

Tatuiruotė ant vyro peties - Mandala

Tatuiruotė ant vyro peties – Mandala

Moterys ir ponios gali vertinti sudėtingas detales daug geriau nei vyrai. Tai ypač pasakytina apie tokius mandalų tatuiruočių modelius kaip šis!

Vyrų tatuiruotės ant pečių

Padaryti tatuiruotes ant pečių tradiciškai seniai buvo vyrai. Indai ant savo pečių pažymėjo priklausymą konkrečiai genčiai. Šiandien pečių tatuiruotės yra drąsos ir ištvermės simbolis. Populiarios berniukų ir vyrų temos yra raidės, plėšrūs gyvūnai, kosminiai motyvai, biomechanika, plyšusios žaizdos, kaukolės ir kaulai, jūrų temos ir pan..

Japoniški stiliai taip pat tinka, jei norite pabrėžti savo tobulus raumenis. Tokie vaizdai pritraukia daug dėmesio, nes yra dideli ir išraiškingi. Įdomu, jei tatuiruotės turi patrauklių linijų ir spalvų, pavyzdžiui, tokių stilių kaip šiukšlių polka ar taškinis darbas. Plonos linijos, ryškios spalvos ir šešėliai sukuria nepakartojamą ir patrauklų vaizdą ant jūsų pečių.

Viena populiariausių ir unikaliausių tatuiruočių ant peties pastaruoju metu yra bogatyr. Tai grynai vyriška tatuiruotė, būdinga savo prasmei, pvz. fizinė jėga, drąsa, veržlumas, sąžiningumas, gera širdis ir kilnumas.

51. Nuotykių tatuiruotė

Tatuiruotė ant vyro peties - užrašas turkų kalba, laikrodis ir kregždė

Tatuiruotė ant vyro peties – užrašas turkų kalba, laikrodis ir kregždė

Yra kišeninis laikrodis su karoliais, laiškas turkišku raštu ir kregždė. Ką visa tai galėtų reikšti? Tik žmogus, turintis šią tatuiruotę, žino jo reikšmę.

52. Totem Pole Tattoo

Tatuiruotė ant vyro peties - Totemas

Tatuiruotė ant vyro peties – Totemas

Totemo stulpai gali būti ne tokie spalvingi, tačiau ši tatuiruotė tikrai yra! Mums patinka tokia ryški spalva.

53. 2D piešimo pečių tatuiruotė

Tatuiruotė ant vyro peties - Indijos mergina

Tatuiruotė ant vyro peties – Indijos mergina

Ši tatuiruotė tik parodo, kad pečių tatuiruotės nebūtinai turi būti realistiškos visą laiką. Šis atrodo gražiai toks, koks yra!

54. Pilno portreto pečių tatuiruotė vyrams

Tatuiruotė ant vyro peties - Indijos vyras

Tatuiruotė ant vyro peties – Indijos vyras

Atrodo, kad vyrai, pasirinkę pečių tatuiruotes, visada apima genties ar bent jau raudonųjų indų temą – kažką panašaus į šį paveikslėlį. Kiek raudonų Indijos tatuiruočių pastebėjote iki šiol?

56. Duoklė mokslui

Abstrakti tatuiruotė ant vyro peties - Einšteinas ir formulės

Abstrakti tatuiruotė ant vyro peties – Einšteinas ir formulės

Mes suprantame, kad pasaulis neveiks be matematikos ir mokslo, bet ar tikrai turime pasidaryti tatuiruotę, kad ją paminėtume? Hmm, mes stebimės!

57. Kaip pečių šarvai

Keltų tatuiruotė ant vyro peties

Keltų tatuiruotė ant vyro peties

Ši keltų tematikos tatuiruotė primins tikrai šaunius šarvus, kuriuos matote viduramžių tematikos filmuose.

58. Polinezijos tatuiruočių dizainas vyrams

Polinezijos tatuiruotė ant vyro peties

Polinezijos tatuiruotė ant vyro peties

Raumeningus pečius galima piešti ne tik abstrakčiais, keltų ar polinezietiškais raštais, bet ir kurti ištisas istorijas ir net žymių menininkų šedevrus.

59. Tatuiruotė motinai gamtai

Tatuiruotė ant vyro peties - medis

Tatuiruotė ant vyro peties – medis

Jie sako, kad dėl žmogaus veiklos miškai bus išnykę po kelių dešimtmečių. Galbūt ši pečių tatuiruotė yra išsaugota, kad primintų šias žalias grožybes, kai Motina Gamta išnyks.

60. Užrašai ant suplyšusios odos

Tatuiruotė ant vyro peties - užrašas

Tatuiruotė ant vyro peties – užrašas

Jei turite pasirinkti vieno tipo užrašą tatuiruoti ant pečių, kokį tekstą rašysite ir kodėl?

61. Iš leopardų & Gėlės

Tatuiruotė ant vyro peties - leopardas ir gėlės

Tatuiruotė ant vyro peties – leopardas ir gėlės

Ši pečių tatuiruotė turi ir nuožmų, ir minkštą, švelnų elementą. Ar tai leopardas, vaikštantis po sodą, ieškodamas grobio? Ką tu manai?

62. „Mindblown“ – planetinės pečių tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė ant vyro peties - erdvė

Tatuiruotė ant vyro peties – erdvė

Galite nesutikti, kad kitos tatuiruotės šiame puslapyje yra tiesiog tinkamos, tačiau ši tatuiruotė neabejotinai ima tortą! Juk erdvėje nėra nieko kito, kaip tik stebuklas.

63. Mechaninės pavaros – „Steampunk“ pečių tatuiruotė

Tatuiruotė ant vyro peties - Biomechanika

Tatuiruotė ant vyro peties – Biomechanika

„Steampunk“ kultūra yra susijusi su visais šiais įrankiais ir senais kišeniniais laikrodžiais. Tai tikriausiai taip pat daro šią tatuiruotę „Steampunk“!

64. „Alien vs Predator Tattoo Tribute“

Tatuiruotė ant vyro pečių - plyšusi žaizda

Tatuiruotė ant vyro pečių – plyšusi žaizda

Ši tatuiruotė yra ne tik duoklė filmui. Taip pat dėmesys sutelktas į plyšusias žaizdas ant šio žmogaus pečių. Ar tai didelis dalykas vyrams su pečių tatuiruotėmis?

65. Kaukolės & Kaulų pečių tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė ant vyro peties - kaukolė ir kaulai

Tatuiruotė ant vyro peties – kaukolė ir kaulai

Ar jums patinka kaukolės tatuiruotės? Kodėl gi ne žengti dar vieną žingsnį tatuiruojant visą skeletą, kaip ir šiame paveikslėlyje?

66. Neptūnas ir laivas jūroje

Tatuiruotė ant vyro peties - Neptūnas ir laivas jūroje

Tatuiruotė ant vyro peties – Neptūnas ir laivas jūroje

Galbūt jums labai patinka senovės folkloras iš įvairių pasaulio regionų. Ar girdėjai pasaką apie Neptūną? Jei turite, galbūt būsite linkę pasidaryti tokią tatuiruotę!

67. Drakono tatuiruotės ant peties

Tatuiruotė ant japoniško stiliaus vyro peties - drakonas

Tatuiruotė ant japoniško stiliaus vyro peties – drakonas

Drakono tatuiruotės ant peties yra populiarios tiek vyrams, tiek moterims. Kinų ir japonų drakonai įkūnija išmintį, dangišką jėgą, harmoniją, gerumą ir kilnumą.

68. Japonų drakono pečių tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė ant japoniško stiliaus vyro peties - drakonas

Tatuiruotė ant japoniško stiliaus vyro peties – drakonas

Drakonai su ragais suteikia nešėjui ryžto ir drąsos. Vakarų kultūroje drakonas simbolizuoja nepriklausomybę, jėgą ir agresyvumą.

69. Japonų kariai & Samurajai

Tatuiruotė ant vyro peties - samurajus

Tatuiruotė ant žmogaus peties – samurajus

Ant pečių dažnai matomi karių ir samurajų atvaizdai. Juk atrodo, kad vyrams patinka šarvų eskizai ar karo motyvai.

70. Šarvuotų pečių tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė ant vyro peties - šarvai

Tatuiruotė ant vyro peties – šarvai

Tai atrodo kaip mūšio šarvai po ypač įtemptos kovos! Atkreipkite dėmesį į nedidelį plyšį viršutinėje šarvų pusėje, kur ginklas sugebėjo perpjauti.

71. Šiukšlių polka pečių tatuiruotė

Tatuiruotė ant vyro peties šiukšlių polkos stiliumi

Tatuiruotė ant vyro peties šiukšlių polkos stiliumi

Šiukšlių polkos tatuiruočių stiliai visada garsėjo siurrealizmo, natūralistinio ir fotorealistinio stilių deriniu. Kuri tatuiruotės dalis jums labiausiai patinka??

72. Taškinis pečių tatuiruotė

Tatuiruotė ant žmogaus peties ir dilbio taškinio stiliaus

Tatuiruotė ant žmogaus peties ir dilbio taškinio stiliaus

Dotwork tatuiruotės gali būti ypač brangios, nes kiekvienas taškas turi įtakos galutinės tatuiruotės pasirodymui. Rezultatai tikrai to verti!

73. Taškinis geometrinis pečių tatuiruotės dizainas

-Tatuiruotė ant žmogaus peties dotvork stiliaus

-Tatuiruotė ant žmogaus peties taškinio stiliaus

Šiame tatuiruotės dizaine matome didžiulį modelių derinį. Tačiau jie visi yra sudaryti iš taškinio darbo, todėl keičiantis modeliams spalvos gražiai pasklinda!

74. Ryklio tatuiruotė

Tatuiruotė ant vyro peties - ryklys

Tatuiruotė ant vyro peties – ryklys

Tai nėra ryklio kūdikio perdavimas! Ryklio tatuiruotė laikoma nuožmia tatuiruote, ir mums net nereikia atspėti, kodėl.

75. Juodojo ir baltojo ryklio pečių tatuiruotė

Tatuiruotė ant vyro peties - ryklys

Tatuiruotė ant vyro peties – ryklys

Rykliai ant peties siejami su žiaurumu, jėga, gudrumu ir greičiu. Tačiau jie taip pat yra tikslo nuoseklumo, laisvės ir savarankiškumo simboliai.

76. Karikatūrų ryklių tatuiruotė

Senovės Polinezijos gentys tikėjo ryklių apsauginėmis jėgomis. Indai manė, kad šis simbolis gali padėti medžioti ir išgyventi. Dabar tai taip pat yra dominavimo versle ar žaidimuose ženklas.

77. Ryklys miręs

Taigi mes matėme visas aršias ryklių tematikos pečių tatuiruotes. Ką daro tai negyvas ryklys?

78. Visai kaip džentelmenas

Tatuiruotė ant vyro peties - ryklys

Tatuiruotė ant vyro peties – ryklys

Šis ryklys yra apsirengęs kostiumu, turi monoklį ir netgi viršutinę skrybėlę! Tai vaizdas, kurio negalima susieti su ryklio natūraliais plėšrūnų bruožais.

79. Romos kariai

Tatuiruotė ant vyro peties - herojus

Tatuiruotė ant vyro peties – herojus

Mūšiai, kariai ir kovotojai yra nuosekli vyrų pečių tatuiruočių tema. Ši herojiška tatuiruotė nėra išimtis.

80. Senovės japonų samurajai

Tatuiruotė ant vyro peties - herojus

Tatuiruotė ant vyro peties – herojus

Vien aprangos pakanka pasakyti, kad tai dar viena japonų samurajų tatuiruotė. Mums patinka šviesos/ugnies stygos tatuiruotės apačioje!

81. Budos pečių tatuiruotė vyrams & Moterys

Tatuiruotė ant vyrų peties - Buda ir lotosas

Tatuiruotė ant vyrų peties – Buda ir lotosas

Budos įvaizdis taip pat populiarus vyrams. Jis skirtas žmonėms, besidomintiems budizmu ir Rytų filosofija. Žmonės su Buda ant pečių yra apsaugoti nuo blogio ir įvairių nelaimių.

82. Budos tatuiruotė „Dotwork“ rašymo stiliumi

Tatuiruotė ant žmogaus peties taškinio stiliaus - Buda

Tatuiruotė ant žmogaus peties taškinio stiliaus – Buda

Nenorite pasirodyti pernelyg religingas? Ši taškinė tatuiruotė tikriausiai gali pakeisti kitų žmonių suvokimą apie jūsų Budos tatuiruotę!

83. Buda ir lotoso gėlė

Tatuiruotė ant pečių vyrų - Buda ir lotosas

Tatuiruotė ant pečių vyrų – Buda ir lotosas

Budą visada lydi lotoso gėlės, kai tik vaizduojamas Dievas. Tai gali būti taikos ir harmonijos ženklas, kuris gerai dera su budizmu!

84. Japonų drakonas & Dekoratyvinė tatuiruotė

Tatuiruotė ant peties ir žmogaus krūtinės - japonų drakonas

Tatuiruotė ant peties ir žmogaus krūtinės – japonų drakonas

Kartu su japonų drakonu ant šios peties tatuiruotės taip pat matoma pora japonų karių. Yra į ką žiūrėti!

85. Vienos spalvos drakono tatuiruotė

Tatuiruotė ant merginos peties - drakonas

Tatuiruotė ant merginos peties – drakonas

Spalvotas drakonas gali priminti žiūrovams „yakuza“, japonų gangsterius. Jei norite išvengti tokio suvokimo, gali padėti viena tokia tatuiruotė!

86. Viena drakono galva

Tatuiruotė ant vyro peties - Kinijos drakonas

Tatuiruotė ant vyro peties – Kinijos drakonas

Ši kinų drakono pečių tatuiruotė pavaizduota su perlu ant kaktos. Ryškios spalvos atrodo taip, kad jos bet kada yra pasirengusios švytėti tamsoje!

87. Japonų drakono tatuiruotė & Sakura žydi

Tatuiruotė ant vyro peties - japonų drakonas

Tatuiruotė ant vyro peties – japonų drakonas

Jei nesate tikri, ar drakonas laikomas japonų, ar kinų, žvilgsnis į gėlių tatuiruotes po drakonu patvirtins jūsų prielaidas! Taip, tai yra japonų paveldas!

88. Krūtinė & Pečių drakono tatuiruotė

Tatuiruotė ant peties ir žmogaus krūtinės - japonų drakonas

Tatuiruotė ant peties ir žmogaus krūtinės – japonų drakonas

Dėl drakono formos drakoną galima tatuiruoti per krūtinę ir pečius. Didesnę galvą galima tatuiruoti ant krūtinės, o jos kūnas gali suktis aplink pečius ir dilbius!

89. Kinijos drakonas – retai atstovaujamas

Tatuiruotė ant vyro - drakono peties

Tatuiruotė ant vyro – drakono peties

Paprastai pamatysite ilgą drakoną, kuriame pavaizduotos tik dvi priekinės kojos. Šis atrodo nepakartojamas – mes net nežinome, ar tai tikrai slibinas!

90. Meninis vilko pečių tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė ant vyro peties - vilkas

Tatuiruotė ant vyro peties – vilkas

Vilkas reiškia protingumą, drąsą ir veržlumą. Tai taip pat yra ištikimybės, laisvės ir ištvermės simbolis. Ši tatuiruotė netinka lengvabūdiškiems, neryžtingiems ir silpniems žmonėms.

91. Vilkas & Jo svajonių gaudytojas

Tatuiruotė ant vyro peties - vilkas ir svajonių gaudytojas

Tatuiruotė ant vyro peties – vilkas ir svajonių gaudytojas

Išsiaiškinus vilkų tatuiruočių simbolį, jo išvaizda kartu su svajonių gaudytojais gali būti paini. Kaip manote, ką reiškia ši tatuiruotė??

92. Vilkas staugia Mėnulyje

Tatuiruotė ant vyro peties - vilkas staugia mėnulį

Tatuiruotė ant žmogaus peties – vilkas staugia mėnulį

Nenuostabu, kad vilkų tatuiruotė paprastai vaizduoja vilką, kuris staugia mėnulį. Juk tai dažniausiai matome per televiziją!

Moterų tatuiruotės ant pečių

Moterys ir merginos dažnai renkasi daugiau spalvų savo tatuiruočių dizainuose arba nespalvotas mažų dydžių nuotraukas. Mes nesame labai šokiruoti, kai atskleidžiame šią išvadą. Galų gale, merginos ir moterys yra vaizduojamos kaip meniškesnės nei vyrai. Čia yra keletas pečių tatuiruočių mergaitėms ir moterims, kurios gali patikti moterims.

93. Tu esi mano saulė

Tatuiruotė ant merginos peties - saulėgrąžos ir užrašas

Tatuiruotė ant merginos peties – saulėgrąžos ir užrašas

Ši graži daina daugumai moterų tarnauja kaip melancholiška daina – ji skamba kaip graži meilės daina, kol ją sulėtini ir išgirsti liūdesį.

 94. Polinezijos tatuiruotė su gėlių dizainu

Polinezijos tatuiruotė ant merginos peties

Polinezijos tatuiruotė ant merginos peties

Nemanykite, kad merginoms nepatinka Polinezijos tatuiruotės! Šios tatuiruotės vis dar atrodo labai moteriškos ir gražios, kai rašoma ant merginos pečių – ypač kai įtraukta ir gėlės tatuiruotė.

95. 3D Buda & Šventyklos pečių tatuiruotė

Merginos taip pat gali stengtis, kad jų pečių tatuiruotės atrodytų unikaliau ir originaliau, rašydami skirtingas tatuiruotes 3D formatu.

96. 3D žaidimų konsolė

Aš turiu galvoje, tiesiog pažiūrėkite, kokia fotorealistiška yra ši vairasvirtės tatuiruotė! Mums taip pat patinka dr. Strange tatuiruotė fone su jo didingu apsiaustu.

97. Pasaulio žemėlapio rašymas

Net tarp mergaičių pečių tatuiruotės su žemėlapiu ar kompasu vis tiek gali būti reikšmingos – primena joms apie kelionę aplink pasaulį.

98. Paukščių tatuiruotė su geometriniu dizainu

Tatuiruotė ant merginos peties - paukštis

Tatuiruotė ant merginos peties – paukštis

Taigi galbūt jūsų mergina turi etninių įvaizdžių kaip savo tatuiruočių dalį. Tai taip pat šaunu! Ant mergaičių tatuiruočių dažnai matomi skirtingi etniniai vaizdai, vaizduojantys skirtingus gyvūnus.

99. Vilkas tarp rožių

Tatuiruotė ant merginos peties - vilko ir šuns rožė

Tatuiruotė ant merginos peties – vilko ir šuns rožė

Pečių tatuiruočių dizainas mergaitėms taip pat gali apimti gėlių ir plėšrūnų mišinį. Kai vilką supa gėlės ir gražus sodas, vis tiek turėtumėte bijoti ir būti atsargiems?

100. Spalvingi pleiskanos jūsų peties tatuiruotėje

Net baisiausius pasaulio tatuiruočių dizainus galima sureguliuoti spalvingais spalvų purslais. Spalvingą vilko tatuiruotę būtų lengviau tikėtis pamatyti ant merginos, palyginti su nuožmia įprastais scenarijais.

101. Inicialai & Užrašai

Tatuiruotė ant merginos peties - gotikinis užrašas

Tatuiruotė ant merginos peties – gotikinis užrašas

Kai kurios moterų pečių tatuiruotės gali apimti tik paprastus vardus, inicialus, taip pat užrašus grafiti ar gotikiniais stiliais. Moterų šrifto stilius gali būti skirtingas.

102. Dažyta drugelio tatuiruotė

Tatuiruotė ant merginos peties - drugelis

Tatuiruotė ant merginos peties – drugelis

Moterų pasaulyje populiariausi vabzdžiai taip pat yra drugeliai, o tai nenuostabu. Galų gale, drugeliai dažnai vaizduojami kaip grakštūs, gražūs ir net elegantiški!

103. Žvaigždėta žvaigždėta naktis

Tatuiruotė ant merginos peties - žvaigždės

Tatuiruotė ant merginos peties – žvaigždės

Žvaigždžių tatuiruotės taip pat yra dažnas moterų pasirinkimas. Tačiau ši tatuiruotė aukščiau mums tikrai primena Amerikos vėliavą!

104. Čiuliantis tigras

Tirpstančias tigro tatuiruotes, tokias kaip aukščiau, gali priimti moterys, pavargusios nuo žvilgsnio. Tai įspėjimas, kuriame sakoma: „Būkite atsargūs, aš įkandžiu!

105. Kobra ir gėlės

Tatuiruotė ant merginos peties - gyvatė ir gėlės

Tatuiruotė ant merginos peties – gyvatė ir gėlės

Tai, kad terminas „gyvatės“ dažnai siejamas su neigiama asmenybe, neatrodė, kad ši ponia nuo šios tatuiruotės! Manau, gyvatės nuodus švelnina aplinkinės gėlės.

106. Dekoratyvinis veidrodinis pečių tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė ant merginos peties - Mandala

Tatuiruotė ant merginos peties – Mandala

Tokias dekoratyvines tatuiruotes galima uždėti ne tik ant pečių, bet ir ant kitų kūno dalių. Galbūt tai yra priežastis, kodėl tokie tatuiruočių modeliai yra populiarūs visame pasaulyje!

107. Naminių gyvūnėlių katės tatuiruotė

Tatuiruotė ant merginos peties - katė ir gėlės

Tatuiruotė ant merginos peties – katė ir gėlės

Žinoma, mes turime įtraukti savo mylimus augintinius į populiariausių pečių tatuiruočių dizainų dalį! Net kai mūsų brangiausio pūkuoto draugo nebeliks, ši tatuiruotė vis tiek išliks.

Gėlių tatuiruočių modelių reikšmė ant peties

Nereikia nė sakyti, kad gėlių tatuiruočių modeliai tikriausiai bus tarp 3 geriausių moterų tatuiruočių dizaino sąrašo. Tačiau gėlės turi skirtingas reikšmes; Pavyzdžiui, žemiau pateiktos gėlių kompozicijos moterų pečių tatuiruočių viršuje gali turėti skirtingas reikšmes, priklausomai nuo gėlių tipo..

108. Rožių gėlių pečių tatuiruotės

Tatuiruotė ant merginos peties - rožės

Tatuiruotė ant merginos peties – rožės

Rožė ant peties yra grožio ir meilės simbolis. Netgi rožėms skirtingos spalvos rožės turi skirtingas reikšmes. Baltos rožės, pavyzdžiui, yra nekaltumo, aiškumo ir sąžiningumo ženklas.

109. Juodosios rožės

Juoda rožė yra sunkios sielos būsenos ženklas.

110. Juodosios rožės su koteliu & Erškėčiai

Tatuiruotė ant merginos peties - juoda rožė

Tatuiruotė ant merginos peties – juoda rožė

Dabar, kai žinote juodos rožės tatuiruotės reikšmę, ar vis dar norite ant peties rašyti gėlę tokiomis tamsiomis reikšmėmis??

111. Orchidėjų pečių tatuiruotė moterims

Tatuiruotė ant merginos peties - užrašas ir orchidėjos

Tatuiruotė ant merginos peties – užrašas ir orchidėjos

Orchidėjų tatuiruotės gali reikšti didybę ir prabangą, harmoniją ir grožį, vaisingumą ir moteris. Galbūt taip yra dėl to, kad orchidėjų žiedlapiai taip pat yra tokie ypatingi!

112. Taiki lotoso tatuiruotė

Tatuiruotė ant merginos peties - lotosas

Tatuiruotė ant merginos peties – lotosas

Tuo tarpu, jei ant peties turite lotoso tatuiruotę, galite būti susieti su taikiu protu ir kūrybiškumu.

113. Sakura žydi

Tatuiruotė ant merginos peties - sakura

Tatuiruotė ant merginos peties – Sakura

Sakurų žieduose yra simbolių, panašių į lotoso žiedus – kūrybiškumo ir taikaus proto srautas.

114. Lelijų pečių tatuiruotės

Lelijos simbolizuoja orumą, aiškumą ir pranašumą, o tulpės – aistringos meilės požymiai.

115. Dažyta ledi

Kai kuriais atvejais tatuiruotės moterims netgi gali pasirodyti tokios – nereikia tikėtis, kad visą laiką matysite gėles!

116. Tulpės

Tatuiruotė ant merginos peties - geltona tulpė

Tatuiruotė ant merginos peties – geltona tulpė

Geltonos tulpės pasakoja savo išsiskyrimo ar išdavystės istorijas – karčią pasaką, kurią galite parodyti visiems.

117. Raudonų tulpių pečių tatuiruotė

Tatuiruotė ant merginos peties - gėlės

Tatuiruotė ant merginos peties – gėlės

Na, ši tatuiruotė tikrai yra daugiau nei tik raudonos tulpės. Tai visas sodas visoje savo šlovėje! Galbūt yra įvairių šios tatuiruotės pavaizduotų gėlių reikšmių.

Kaip pasirūpinti naujai atlikta pečių tatuiruote

Jei po tatuiruotės tinkamai prižiūrėsite pečius, pasekmės išgydys daugiausiai per dvi savaites. Geriausias variantas yra padaryti pečių tatuiruotes rudenį ar pavasarį, nes jums nereikia dėvėti šiltų drabužių, o tai atneša daug nepatogumų. Tatuiruotės vietą reikia periodiškai nuplauti ir apdoroti kremu. Vasaros karštis ir dulkės taip pat nepalankios tatuiruotėms.

Kuo mažiau leisite tatuiruotėms tepti prieš kitas medžiagas gijimo laikotarpiu, tuo geriau!

Įžymybių pečių tatuiruotės

Net įžymybės matomos sportuojančios tatuiruotės ant pečių ar aplink juos. Kiek žinote apie šias tatuiruotes? Šios įžymybės ant pečių turi plačias tatuiruotes. Jie skiriasi nuo raidžių ir kabučių iki didelių juodos ir baltos spalvos paveikslėlių.

Lady Gaga

Tatuiruotė „Lady Gaga“ - citata

Tatuiruotė ant Lady Gagos rankos – citata

Čia išverstas vokiečių Rainer Maria Rilke eilėraščio scenarijus: „Giliausią nakties valandą prisipažink sau, kad numirtum, jei tau būtų uždrausta rašyti. Ir pažvelk giliai į savo širdį, kur ji skleidžia savo šaknis, atsakymą, ir paklausk savęs, ar aš turiu parašyti?

Tatuiruotė ant Lady Gagos peties - raidės

Tatuiruotė ant Lady Gagos peties – raidės

Ši „Tokyo Love“ tatuiruotė primena Lady Gagos bendradarbiavimą su japonų šiuolaikiniu menininku Nobuyoshi Araki dar 2009 m. Jų bendradarbiavimas apėmė fotosesiją „Vogue Hommes Japan“.

Tatuiruotė ant Lady Gagos peties - užrašas

Tatuiruotė ant Lady Gagos peties – užrašas „Tėtis“

„Tėčio“ užrašas širdyje buvo Lady Gagos duoklė jos tėvui Joe Germanotta, kuri, nepaisydama savo maldavimų, atsisakė atlikti atviros širdies operaciją.

Angelina Jolie

Tatuiruotė ant Angelinos Jolie peties - užrašas

Tatuiruotė ant Angelinos Jolie peties – užrašas „geografinės koordinatės“

Daugelis iš mūsų žino, kad Angelina Jolie įvaikino keletą savo vaikų iš įvairių vietų. Šios koordinatės išsamiai apibūdina jos vaikų gimimo vietas!

Davidas Beckhamas

Tatuiruotė ant Davido Beckhamo peties - užrašas

Tatuiruotė ant Davido Beckhamo peties – užrašas

Kai Davidas Beckhamas savo gyvenime susidūrė su tam tikrais sunkumais, susijusiais su tam tikrais reikalais, jis nuspalvino šią tatuiruotę, į kurią įtraukta frazė „Nelaimės akivaizdoje“.

Adam Levine

Tatuiruotė ant Adomo Levine'o peties - užrašas

Tatuiruotė ant Adomo Levine’o peties – užrašas

Adomo Levine’o peties tatuiruotė tiesiog pasakė „Los Andželas“, kad parodytų jo meilę tam regionui.

Turėdami daugiau nei 100 moterų, vyrų, merginų ir berniukų tatuiruočių dizaino visame pasaulyje, tikimės, kad parodėme jums bent keletą įkvepiančių idėjų, kurias galite prisiminti kitai tatuiruočių sesijai. Kuri iš šių tatuiruočių jums labiausiai patinka ir kodėl?