150 neįtikėtinų šlaunų tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Šlaunų tatuiruotės yra labai populiarus moterų pasaulyje. Šlaunys yra geriausia vieta tatuiruotėms daryti tiek didelio masto, tiek puikios orientacijos.

Moterys, turinčios šlaunų tatuiruotes, iš karto atrodo daug jausmingesnės ir panašesnės į moteris, todėl tatuiruočių salonuose beveik visą laiką daro šlaunų tatuiruotes moterims, kurios yra labai paklausios. Kalbant apie šlaunų tatuiruotes mergaitėms ir moterims, visada bus galima pasirinkti daugybę dizainų.

Mes norėtume jums pranešti apie įprastas šlaunų tatuiruotes, kurias dažo vyrai ir moterys, tačiau yra tiek daug variantų, kad sunku pasirinkti tik keletą, apie kuriuos rašyti!

Unikalios šlaunų tatuiruotės, kurias galite dažyti šiais metais

Moterys gali apnuoginti šią kūno dalį aiškiai nuo vyrų ir berniukų. Tai suteikia merginoms ir moterims galimybę papuošti tokias patogias vietas išplėstiniais skirtingo dizaino paveikslėliais.

Moteriškos šlaunys yra simbolis, sutelktas į malonę. Kadangi šlaunys laikomos šiek tiek intymesne žmogaus kūno sritimi, reikia įdėti daug minčių renkantis vieną šlaunies tatuiruotės dizainą, kuris jums labiausiai tinka.

Šios tatuiruotės gali būti rašomos šlaunų tatuiruočių gale, viršutinės šlaunies tatuiruotės ar bet kurioje kitoje aplinkinėje vietoje. Ar norėtumėte pažvelgti į visas šlaunų tatuiruočių idėjas, kurias turime jums paruošę? Pradėkime!

1. Klasikinė rožių šlaunies tatuiruotė

Rožės yra dažna tatuiruočių tema bet kokio amžiaus moterims, kad ir kur jos būtų rašomos. Šiam konkrečiam kūriniui rožės rašalu apgaubtos sudaužyto veidrodžio su auksiniu rėmeliu, deimantu ir kvepalų buteliu. Atrodo tuštybė ir moteriškumas, ar ne?

2. Taškinis liūtas & Akvarelės žiedlapiai

Ši viršutinės šlaunies tatuiruotė pasižymi nuostabiu liūtu su manevru, apsupta nuostabių švelnių atspalvių ir atspalvių gėlėmis. Šių dviejų tatuiruočių elementų spalvų kontrastas sukuria puikią šio tatuiruotės detalės harmoniją.

3. Apie religiją & Dzenas

Daugeliui iš mūsų nebūtina būti budistais, kad žinotume, jog šioje tatuiruotėje, esančioje viršutinėje šlaunų pusėje, yra Buda ir lotoso gėlės, kurios taip pat yra gerai susijusios su ja. Taškiniai mandalų raštai fone taip pat suteikia tatuiruotės harmonijos jausmą.

4. Mandala stiliaus viršutinė šlaunies tatuiruotė

Viršutinės šlaunies tatuiruotės moterims kartais gali išsiplėsti į šoną ir klubą, kaip ir aukščiau esančioms moterims. Iš šlaunų pusės į išorę plintantis mandalos raštas gali išplisti ir į užpakalio skruostus bei į šlaunų priekį.

5. Kaip drobės menas

Kai kurios tatuiruotės gali atrodyti taip, tarsi dėvėtojas savo kūną traktuotų kaip meno drobę. Šis kūrinys yra puikus pavyzdys, parodantis, kaip fenikso tatuiruotės uodega pati gali tapti viršutinės šlaunies tatuiruote. Tam, kad tatuiruotė atrodytų geriau, nereikia rašyti!

6. Beveik viso kūno aprėptis

Šios moters viso kūno tatuiruotė sustoja tik iki krūtinės srities, dešinės rankos ir pėdų. Šlaunies tatuiruotę čia galima vertinti kaip dar vieną skyrių, kuris užbaigia likusią jos tatuiruotę. Kiek pastangų turėjo užtrukti ši nuostabi tatuiruotė!

7. Kaip Samoa tatuiruotė

Šios ponios viršutinės šlaunies tatuiruotė laikosi tos pačios temos kaip ir likusi jos kūno dalis. Pasikartojantys modeliai gali priminti Polinezijos ar Samoa tatuiruotes, kurias galbūt matėte ir kitur mūsų svetainėje.

8. Medūzos

Norite šaunių šlaunų tatuiruočių idėjų? Kaip gauti rašalą su kai kuriais mėgstamais personažais ar net Medusa, kaip tai padarė ši ponia? Niekas nesakė, kad šiaip ar taip negalite rašyti portreto ant viršutinės šlaunies srities, tiesa?

9. Visos kojos tatuiruotė

šlaunies tatuiruotė

Kodėl verta rinktis tik šlaunų tatuiruotes, kai galima rašalu nusidažyti visą koją? Čia pavaizduota šlaunies tatuiruotė yra tik nedidelė likusio meno kūrinio dalis išilgai jos kojų. Tai beveik kaip rankovės tatuiruotė, kurią ji taip pat turi ant dešinės rankos!

10. Tiesiog išilgai viršutinės šlaunies tatuiruotės

Jei nesate tikri, kur galite rašyti šlaunų tatuiruotes, galite eiti į klubų pusę. Jūsų tatuiruotė gali tęstis nuo pilvo šono iki viršutinių šlaunų. Tokių tatuiruočių viduje, kaip šis kūrinys, galbūt tiesiog galėsite pasidaryti nuostabų šoninį portretą!

11. Povo tatuiruotės dizainas

povo viršutinės šlaunies tatuiruotė

Neįsivaizduojame, kiek laiko reikia šiam tatuiruotės kūriniui sukurti. Povo uodega tęsiasi taip, kad tai gali būti suvokiama kaip viršutinės šlaunies tatuiruotė arba šlaunies nugaros tatuiruotė! Tai šlaunies tatuiruotės grožis – ji gali išplėsti ir apimti visas šlaunų sritis.

12. Gėlių gausa Šlaunų tatuiruotės

Nenuostabu, kad gėlės išlieka nuolatine moterų tatuiruočių tema. Tokios gėlių šlaunų tatuiruotės, kaip parodyta aukščiau, taip pat yra įprastos. Tai dar labiau pastebima, kai jie yra dekoruoti karoliukų eilėmis, kad tatuiruotė taptų įmantresnio dizaino.

13. Saldainių kaukolės šlaunų tatuiruotės

Saldainių kaukolės yra populiarios tatuiruočių temos ir moterims! Ryškios spalvos ir mielas kaukolės dizainas yra tiesiog žavingas, kad atsispirtų. Šios saldainių kaukolės tatuiruotės neapsiriboja tik viršutinės šlaunies tatuiruotėmis – jos taip pat gali tilpti tarp raktikaulių ar bet kur kitur.

14. „Medusa Portrait“ šlaunies pusės tatuiruotė

Ši „Medusa“ tatuiruotė turi linijinį meną, kurį mes tiesiog pavadintume tobulu. Net Medūzą supančių augalų piešiniai ir maži aksesuarai, kuriuos ji dėvi, yra nepriekaištingi! Ant šios šlaunies tatuiruotės yra tik nedidelė raudonos spalvos užuomina, ji taip pat puikiai tinka tatuiruotėje.

15. Vilkų viršutinės šlaunies tatuiruotė mergaitėms

Jei ne vilkai su gėlėmis yra tikras dalykas, kai kalbama apie šlaunų tatuiruotes mergaitėms. Kodėl? Tiesiog pažvelk į šį nuostabų tatuiruotės kūrinį! Gėlės ir taškiniai piešiniai vilko tatuiruotėje atrodo tokie subtiliai ir nuostabiai – ar mums tikrai reikia priežasties?

16. Velnias liepsnoja

Mes negalime būti tikri, ką ši tatuiruotė bando parodyti, tačiau ji tikrai primena mums degantį pragarą, kuris kai kurių žmonių laukia gyvenimo pabaigoje! Tatuiruotė, vaizduojanti blogį ar tokį velnią, gali būti įprasta vyrų šlaunies tatuiruotė.

17. Visos šlaunies tatuiruotės idėjos

Norite tatuiruotės, kuri apimtų visą šlaunį, o paskui ir kai kurias? Pasirinkite temą ir tiesiog eikite su ja! Tai gali priminti jums populiarų GTA žaidimą, kuriame viskas susiję su pinigais, policininkais ir daugybe automobilių. Nenustebsime, jei tai ir tatuiruotė, vaizduojanti Los Andželą!

18. Subtili šlaunų tatuiruotė mergaitėms

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - lelija ir paukštis

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – lelija ir paukštis

Šlaunų tatuiruotės mergaitėms taip pat gali būti minkštos ir švelnios, kaip ši nuostabi tatuiruotė. Šlaunies tatuiruotė čia turi tik keletą paprastų linijų ir keletą akvarelės teptukų potėpių. Jame beveik nėra nieko sudėtingo, tačiau paprastumas daugeliu atvejų yra pakankamai gražus.

19. Mažai daro

Šaltinis

Viršutinės šlaunies tatuiruotės su paklusniais ir švelniais gyvūnais, tokiais kaip balandžiai ir elniai, taip pat yra tarp kelių geriausių merginų ir moterų tatuiruočių pasirinkimų. Kaip ir aukščiau pateiktas kūrinys, šlaunų tatuiruotė mergaitėms neturi būti sudėtinga. Spalvingos gėlės aplink gyvūnus suteikia juodai baltos spalvos elniams malonią atmosferą.

20. Juodos ir baltos rožės & Plakanti širdis

Ką tiksliai sako Psalmyno 34:18? Kad ir kas tai bebūtų, esame tikri, kad jis puikiai derės su šia širdimi, apsupta rožių ir kitų gėlių. Nors ši tatuiruotė galėjo būti padaryta tik paprastu juodos ir baltos linijos meno stiliumi, joje esantys šešėliai ir šešėliai daro tatuiruotę ryškesnę.

21. Viršutinės šlaunies mandalos tatuiruotės su karoliukais

Visų pirma, ar matote nuostabų viršutinės tatuiruotės dalies tašką su mandalos raštais? Šios viršutinės šlaunies tatuiruotės detalės yra tiesiog nuostabios! Kai turite tokią tatuiruotę, gali atrodyti, kad nešiojate labai dekoruotą keliaraištį.

22. Paprastas mandalos raštas šlaunų šone

Ši paprasta mandala raštuota tatuiruotė dar labiau patobulinta šiek tiek balto rašalo. Ar pastebite baltus taškus aplink tatuiruotę? Taip, baltas tatuiruotės rašalas yra dalykas! Galbūt į kitą tatuiruotę galite įtraukti balto rašalo.

23. Tamsus šlaunies nugaros tatuiruotė

Šlaunies nugaros tatuiruotes galima užpildyti didesniu atvaizdu, apjuosiančiu šlaunį ar net iki užpakalio. Šioje tatuiruotėje yra moters portretas ir kaukolė po juo. Mums patinka, kaip atrodo, kad tatuiruotėje yra puikus apšvietimas!

24. Saulėgrąžų šlaunų pusės tatuiruotė

saulėgrąžų šlaunies tatuiruotė

Jei turite tatuiruotes ant nugaros, galite jas išplėsti ir į šlaunis bei klubų sritį. Kadangi apatinės kūno vietos paprastai yra didesnės nei viršutinės pusės, tatuiruotės po klubo sritimis gali būti padengtos didelio dydžio vaizdais ir motyvais.

25. Moterų ir gėlių šlaunų tatuiruotės

Neretai yra šoninis moters portretas su gėlėmis, kaip ir ši šlaunies tatuiruotė. Paprastai, kai moterys yra rašomos tatuiruotėje, joms parodomos įvairios emocijos – drąsios ir stiprios, arba liūdnos ir apleistos.

26. Kinų tematikos viršutinės šlaunies tatuiruotė

kiniška viršutinės šlaunies tatuiruotė

Atrodo, kad jis atsirado tiesiai iš kinų paveikslo! Fone galite pamatyti kinų gandrus, saulės kontūrą ir kai kurias šakas. Šio tipo tatuiruotėms tatuiruočių meistras turės tam tikrų akvarelės tatuiruočių stiliaus įgūdžių!

27. Gėlių ir rožių šlaunų tatuiruotės

Nors ši tatuiruotė gali atrodyti kaip sudėtingas kūrinys, joje yra tik keli pagrindiniai elementai. Aplink blauzdų sritis galite pamatyti keletą užrašų, didelį mandalos raštą, keletą rožių ir net šiek tiek leopardo!

28. Nėriniai & Kryžiai ant viršutinės šlaunies tatuiruotės

Tatuiruotės ant merginos šlaunų - kryžiai

Tatuiruotės ant merginos šlaunų – kryžiai

Norite nuostabių šlaunų tatuiruočių idėjų sau? Kaip apie tokią kryžminę tatuiruotę? Kryžiaus simboliai yra labai įmantriai dekoruoti, todėl tatuiruotės atrodo labai grakščiai ir moteriškai.

Šlaunų tatuiruočių privalumai

 • Yra daug erdvės lavinti savo ir jūsų šeimininko vaizduotę ir kurti unikalius ir neįprastus stilingo dizaino paveikslus bei didelę galią ir prasmę.
 • Tokia tatuiruotė gali paslėpti kai kuriuos jūsų figūros trūkumus, taip pat pabrėžti stipriąsias jos puses.
 • Jie taip pat yra praktiški ir patogūs, nes juos galite lengvai paslėpti po kasdieniais drabužiais ir parodyti tik tada, kai norite.
 • Šlaunų tatuiruotės verčia jus išlaikyti formą ir stengtis kuo ilgiau išsaugoti savo kūno eleganciją.
 • Šlaunų tatuiruotės suteikia jums galimybę sukurti savo eskizą, pavyzdžiui, iki kulkšnies, pilvo ar juosmens.

29. Rožių šlaunų tatuiruotės šone

Kadangi aplink šlaunų sritį esanti erdvė yra didelė, jums nereikia du kartus galvoti apie tokio dydžio rožių rašymą kaip ši. Pakanka tik dviejų ar trijų rožių, kad padengtumėte plotą ir suteiktumėte nuostabią rožių tatuiruotę!

30. Uždenkite rožių šlaunų tatuiruotes

Uždenkite rožių šlaunų tatuiruotes

Jums nereikia visada rašyti rožių tatuiruotės atskirai-ji taip pat gali būti naudojama kaip priedanga! Kaip šios tatuiruotės pavyzdys, rožės yra užrašytos rašalu ant kai kurių mandalos tatuiruočių, atrodo, kad žydi iš mandalų modelių.

31. Didelės raudonos rožės šlaunies tatuiruotė

Didelės raudonos rožės šlaunies tatuiruotė

Rožių šlaunų tatuiruotės yra beveik išskirtinės moterims. Netgi tada šios moterys gali rinktis iš kelių spalvų. Jūs netgi galite pasakyti, kad šlaunų tatuiruotės moterims pelnė savo įvairovę dėl spalvų ir stilių, kurias jos pasirenka rašyti tatuiruotėmis.

32. Drakonas ant šlaunų nugaros

nugaros šlaunies drakono tatuiruotės

Kalbant apie drakonus, japonų ar kinų stiliaus tatuiruotė yra vienodai populiari. Šiose šlaunų tatuiruotėse gali būti visas drakono ilgis, todėl tatuiruotės nešėjo kūnas atrodo kaip viso kūno drobė.

33. Taškinė mandala šlaunų pusėje

Kai kurios populiariausios tatuiruotės yra šlaunų tatuiruotės mergaitėms. Šių tatuiruočių modeliai gali būti mandalos raštai ar kažkas panašaus į šį, simetrišką, nuspalvintą sudėtingais taškeliais ir kai kuriais karoliukais.

34. Viršutinės šlaunies tatuiruotė su rykliu

Nors ryklių tatuiruočių dizainas gali būti populiaresnis kaip vyrų tatuiruotė, tai nereiškia, kad moterys gali nespausdinti rašalo kaip savo klubo ar šlaunies tatuiruotės. Ši ponia čia turi žiaurų ryklį, kurio aštrūs dantys atvirame dešiniajame šlaunies šlaunies krašte – koks nuožmus!

35. Genties tatuiruotė ant šlaunų

Tokia tatuiruotė gali būti rašoma kaip šlaunies tatuiruotė vyrams arba moterims – tokio tipo dizainui nėra nustatytos lyties. Viršutinėje veido pusėje galite pamatyti ponios su raudonais dažais portretą ir beždžionės, nešiojamos kaip trofėjus ant galvos, portretą.

36. Kaukolės šlaunies tatuiruotės su gėlėmis

Galbūt norite kaukolės tatuiruotės, bet nenorite, kad jūsų tatuiruotė atrodytų pernelyg liguista. Kodėl gi ne papuošti jį gėlėmis aplink? Ši viršutinės šlaunies tatuiruotė rodo ranką, laikančią kaukolę vietoje – galbūt kaip pergalės ženklas?

37. Šlaunies tatuiruotė su drugeliu & Mėnulis

Drugeliai ir kandys dažniausiai tatuiruojami kartu su mėnuliu, nes šiuos mažus vabzdžius dažnai traukia mėnulio šviesos šaltiniai. Be to, drugelio ar kandies raštai gali gerai kontrastuoti su mėnulio tatuiruočių ryškumu.

38. Spalvingos gėlių šlaunų tatuiruotės

Kai kurios moterys gali norėti dažyti spalvotomis gėlėmis ant viršutinės šlaunies srities, o ne tik juodai baltas. Čia pavaizduotos gėlių tatuiruotės yra ryškių spalvų, ryškiai mėlynos, rožinės ir oranžinės spalvos.

39. Gulbių viršutinės šlaunies tatuiruotės

Tatuiruotes, vaizduojančias paukščius, gandrus ar net gulbes, kaip ir šiame kūrinyje, galima dėti ant viršutinių šlaunų sričių. Kadangi paukščių kūnas tęsiasi iki kojų sričių, tatuiruotės taip pat pasiekia apatines šlaunų sritis arba net žemiau.

40. Akys drugelio sparnais

Užuot rašęs tipišką drugelio tatuiruotę, šis žmogus čia rašė tai, kas atrodo kaip pelėdos akys drugelio tatuiruotės sparnuose. Kaip ir kitos šlaunų tatuiruotės moterims, ši taip pat turi daug mažų karoliukų, puošiančių ją!

41. Gėlėtų šlaunų tatuiruočių idėjos

Gėlių šlaunų tatuiruotės šiame kūrinyje yra ryškiai raudonos spalvos, kontrastingos su tuo, kas gali būti juodas varnas, kaip parodyta aukščiau. Spalvų derinys sukuria gyvą tatuiruočių išvaizdą – puikus pasirinkimas!

42. Juodos ir baltos gėlių tatuiruotės

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - gėlės

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – gėlės

Daugiau žmonių turėtų įgyvendinti šlaunies tatuiruotės idėjas šiame kūrinyje! Gėlės yra rašytos švelniu pilkų atspalvių tonu, kad spalvos nebūtų per daug kontrastingos su likusia oda.

43. Pusiau vilko pusės rožės šlaunies tatuiruotė

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - vilkas ir raudonos rožės

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – vilkas ir raudonos rožės

Tokia šlaunies tatuiruotė yra labiau populiari moterims, kurios nori parodyti savo moteriškumą su tam tikru nuožmumo jausmu. Paprastai vilkai pasižymi labiau laukine savybe, o rožės skleidžia moteriškesnę atmosferą.

44. Veido išraiškos kontūras

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - verkiančios akys

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – verkiančios akys

Šio tipo šlaunų tatuiruotės dizainas atrodo kaip kažkas iš retro komiksų knygos, galbūt dėl ​​jo dizaino ir to, kaip atrodo meno kūrinio stilius. Mes tikrai to nekenčiame!

45. Klubas & Šlaunies povo tatuiruotė

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - povas

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – povas

Kas gali būti dekoratyviau tatuiruoti nei spalvingas povas? Šie paukščiai yra žinomi dėl ryškių spalvų, ypač jų uodegos. Štai kodėl uodegos sritis yra tinkama sritis, į kurią reikia atkreipti dėmesį, kai kalbama apie šlaunų tatuiruotės dizainą!

Kaip skausmingos yra šlaunų tatuiruotės?

Šlaunų tatuiruotės gali būti gana neskausmingos, jei ne visiškai. Tai mėsinga žmonių kūno dalis, kur daug hipoderminiai riebalai yra sulaikytas. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad šlaunų tatuiruotės dažniausiai yra merginos ir moterys, akivaizdu, kad jų oda yra plonesnė ir jautresnė skausmui.

Štai kodėl tatuiruojant šlaunį gali būti šiek tiek kraujo, taip pat gali atsirasti nemalonių pojūčių. Verta paminėti, kad šlaunų tatuiruotės dažniausiai yra didelių dydžių, o tatuiruotės kūrimo procesas yra patvarus. Tai taip pat pabrėžia skausmingus jausmus, lydinčius tatuiruotę.

46. ​​Raudonasis indėnas

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - Indijos mergina

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – Indijos mergina

Raudonas indiškas tatuiruotes galima rasti keliuose populiariausiuose tatuiruočių dizaino pasirinkimuose. Tokį tatuiruotės dizainą galite rasti ne tik ant šlaunų sričių, bet ir ant rankų ar bet kur kitur.

47. Realistinė Candyskull tatuiruotė

Chicano stiliaus tatuiruotė ant merginos šlaunų

Chicano stiliaus tatuiruotė ant merginos šlaunų

Iki šiol būtumėte pastebėję, kad saldainių kaukolės tatuiruotėms yra du stiliai – ryškus, spalvingas ir linksmas, o kažkas panašaus – tamsesnė versija, kuri taip pat yra tikroviškesnė.

Šlaunų tatuiruočių reikšmė

Šlaunų tatuiruotės pastebimos kai kuriuose labai populiariuose šauniuose eskizuose.

Dažniausiai tatuiruotė ant šlaunies yra spalvingas didingas drakonas. Skirtingos kultūros atspindi daugybę šios mistinės būtybės vaizdų. Jie daugiau ar mažiau tinka tiek moterims, tiek vyrams. Žmonės, mėgstantys rytų kultūrą, mieliau naudojasi šiuo išminties, visos galios ir filosofinių ieškojimų įvaizdžiu. Yra daugybė būdų, kaip uždėti drakonus ant šlaunies. Jie gali būti tęsiami iki pilvo ar kelio. Drakonai yra vaizdingesni, jei pagaminti spalvos ir esminio dydžio.

Šlaunų tatuiruotėse moterų pasaulyje taip pat gausu vaizdų, tokių kaip petnešos ar lankai. Jie dedami simetriškai ant abiejų šlaunų ant nugaros. Šie vaizdai neturi ypatingo gilaus jausmo. Jie vaidina emocinį trapumo atspalvį ir demonstruoja moterų malonę ir švelnumą.

48. Šaunios šlaunų tatuiruotės idėjos

Šaunus tatuiruotės eskizas - kaukolė

Šaunus tatuiruotės eskizas – kaukolė

Nesate tikri dėl tatuiruočių, kurias norite rašyti ant šlaunų? Visada yra unikalių šlaunų tatuiruočių idėjų, kaip tai, kad galėtumėte pradėti! Kokio tipo dizainą jūs asmeniškai norite pasirinkti?

49. Kinijos drakono šlaunies tatuiruotė

Tatuiruotė ant šlaunų ir merginos šono - japonų drakonas

Tatuiruotė ant šlaunų ir merginos šono – japonų drakonas

Prisimeni merginą su drakono tatuiruote? Na, jei jums patinka tas filmas, tikrai galite pasirinkti tokią tatuiruotę! Atminkite, kad jūsų tatuiruotės pasirinkimas nėra ribojamas jūsų lyties!

50. Kaukolės & Saulėgrąžos

Toks tatuiruotės dizainas yra stebėtinai įprastas moterims, kurios mėgsta sumaišyti keletą gėlių su liguistu raštu, pavyzdžiui, kaukolėmis.

51. Ryškiai mėlyna drakono tatuiruotė šone & Viršutinės šlaunys

mėlynos drakono šlaunies tatuiruotės

Vienas iš nuostabiausių drakonų tatuiruočių išdėstymo tipų yra palei klubus ir viršutines šlaunų sritis. Ar ne tokia nuostabi tatuiruotė, kurią reikia parodyti?

52. Raudona kinų drakono tatuiruotė

Raudona drakono tatuiruotė viršutinėje šlaunies srityje, kaip ši, gali suteikti moteriai patrauklią ir net patrauklią išvaizdą.

53. Visos nugaros tatuiruotės su drakono tema

Ar ši tatuiruotė neatrodo tiesiog šlykščiai? Japonų temos puikiai dera su drakono tatuiruočių temomis, todėl ši viršutinės šlaunies ir nugaros srities tatuiruotė atrodo visiškai nuostabiai.

54. Drakono tatuiruotė su raudonomis gėlėmis

Tatuiruotė ant merginos šlaunų ir pilvo - japonų drakonas ir sakuros

Tatuiruotė ant merginos šlaunų ir pilvo – japonų drakonas ir sakuros

Drakono tatuiruotes galima rašyti nespalvotai ir jos vis dar atrodo gražiai dekoruotos, jei turite raudonų gėlių raštų, kurie papuošia aplinkines vietoves.

55. Išilgai šlaunų & Klubų sritis

Šios gyvatės tatuiruotės svarstyklės atrodo nuostabiai, ar ne? Mišinys tarp to, kas atrodo beveik blogai gyvatės tatuiruotėje, ir raudonų gėlių raštų gale suteikia visam tatuiruotės kūriniui harmoningą dizainą.

56. Dviejų galvų gyvatės šlaunies tatuiruotės idėjos

Nesame tikri, iš kur šiam žmogui kilo tokia įdomi tatuiruotės idėja, bet sakysime, kad mums ši idėja patinka! Ne kiekvieną dieną matote, kaip kažkas piešia gyvatės tatuiruotę, juo labiau-dvigalvę!

57. Kompleksinis šlaunies tatuiruotės dizainas

Oho, šioje šlaunies tatuiruotėje daug kas vyksta, ar ne? Toks visapusiškas dizainas, kaip šis, neabejotinai yra viena iš blogiausių šlaunų tatuiruočių moterims!

58. Spalvos visapusiškai

šlaunies tatuiruotė

Čia yra puikus pavyzdys, kaip tatuiruočių kūrinyje naudojamas pagrindinis neigiamas plotas! Dauguma tatuiruočių yra padengtos ryškiomis spalvomis, išskyrus tas vietas, kuriose ji paliekama tuščia. Tai gali būti nebaigtas kūrinys, bet mums patinka šis toks, koks yra!

59. Šlaunies viršutinės dalies gėlių šlaunies tatuiruotės

Nežinote, kurią gėlę rašyti? Jums nereikia pasirinkti tik vienos rūšies gėlių. Vietoj to, kodėl gi ne rašyti 3 mėgstamiausių, turinčių reikšmingą reikšmę jums?

60. Magiškas peizažas

Kraštovaizdžio tatuiruotės kūrinys taip pat labai laukiamas viršutinės šlaunies tatuiruotėms. Šis kūrinys taip pat naudoja neigiamą erdvę, kad sukurtų mėnulio kontūrą. Jis turi raminančią atmosferą, ar ne?

61. Klasikinės merginų ir vilkų šlaunų tatuiruotės

Mes jau galėjome tai paminėti, bet čia vėl. Tai dar viena graži viršutinės šlaunies tatuiruotė, vaizduojanti merginą ir vilką. Taip pat pastebėsite, kad jį įkvėpė raudoni Indijos tatuiruočių dizainai.

62. Vienos peteliškės – šlaunų tatuiruotės mergaitėms

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - lankas

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – lankas

Būkite mielas su smulkiu mažu lanku, kaip jūsų šlaunies nugaros tatuiruotės! Nors ant nugaros ar šlaunų priekio taip pat galite rašyti lankų raštus, tokie modeliai yra labiau paplitę šlaunų gale.

63. Dvi peteliškės Šlaunų tatuiruotės moterims

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - lankai

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – lankai

Ar lankai nėra tiesiog nuostabūs, kai dekoruoti rausvais ir nėriniais raštais? Tatuiruotės su šlaunies nugara yra nepaprastai populiarios tarp moterų dėl gražios estetikos.

64. Visos nugaros tatuiruotė

Nors jūsų nugaros tatuiruotės centrinis elementas neturi būti tęsiamas iki jūsų kojų, pagrindinį gabalą supantys modeliai gali išsiplėsti iki šlaunų galo ar net žemiau!

65. Liūtas su gėlėmis Šlaunų tatuiruotės

Ši nuostabi viršutinės šlaunies tatuiruotė turi liūtą šone ir keletą žydinčių gėlių priekyje. Liūto ir gėlių atspalvis yra tikras ir gražus.

66. Gėlių išdėstymas su dideliu centro gabalu

Tai ne pirmoji ir ne paskutinė gėlių kompozicijos šlaunų tatuiruotės idėjos, kurias pamatysite. Nepaisant to, šis kūrinys taip pat yra unikalus, nes jame daugiau dėmesio skiriama gėlei viduryje. Mažesni dizainai aplink centrą taip pat padidina vaizdą!

67. Gėlių stiebas šone

Jei nesate didelis gėlių kompozicijų gerbėjas, kaip būtų tik vienas gėlių stiebas su kai kuriomis, kurios dar nežydės šone? Maži lapeliai taip pat gali būti įdomi detalė!

68. Pavojinga moteris

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - petnešos

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – petnešos

Tai neabejotinai yra viena iš blogiausių šlaunų tatuiruočių moterims. Rištas keliaraištis atrodo toks gražus ir grakštus, kad tik kliedesį sulaužytų maža mašina, įkišta į keliaraištį.

69. Kaip korsetas

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - lankai

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – lankai

Per daug pavargote, kad išlaikytumėte visą korsetinę išvaizdą? Kaip rašyti korseto raštą ant nugaros ir suporuoti jį su petnešėlių modeliu šlaunų gale?

Vyrų tatuiruotės ant šlaunų

Kaip jau buvo minėta, drakonai šioje kūno dalyje yra labai populiarūs tiek vyrams, tiek moterims, tačiau jie turi daug skirtumų, priklausomai nuo atstovavimo kultūros. Kadangi šlaunų tatuiruotės nėra įprastos vyriškajai pasaulio daliai, būtina pasakyti keletą žodžių apie idėjas, kurioms jos teikia pirmenybę.

Kinijos drakonas yra vandens padaras, o japoniškas – oro elemento simbolis. Japonų drakonai yra įdomūs savo turtingomis detalėmis ir ryškiomis spalvomis. Japonijos drakono nešėjas turi būti teisingas ir griežtas. Drakono tatuiruotės turi reaguoti į žmogaus charakterį. Kinijos drakonas apsaugo savininką nuo piktų minčių ir padeda rasti tiesą ir teisingumą. Vakarų kultūros drakonai yra žiaurumo, neigiamų savybių, blogio ir gudrumo simbolis. Jie liudija godumą ir piktumą.

Liūtai šlaunų tatuiruotėse yra meistriškumo ir didybės simboliai. Šis laukinis gyvūnas pasižymi trumpumu, jėga ir gudrumu, taip pat jo greičiu ir sumanumu. Liūtų eskizai taip pat atspindi saulės energiją, pasididžiavimą, orumą, teisingumą ir apsaugą. Taigi, tokios tatuiruotės gali būti talismanai. Du liūtai neištirtoje pozoje yra pusiausvyros ir harmonijos ženklas. Vyrai ir berniukai taip pat gali pasirinkti liūto nuotrauką, vaizduojančią ją ant šlaunies.

70. Mėlynos drakono šlaunų tatuiruotės vyrams

Tatuiruotė ant vyro šlaunų - drakonas

Tatuiruotė ant vyro šlaunų – drakonas

Ar jums patinka tai, ką matote šiame kinų drakono tatuiruotės kūrinyje? Mes žinome, kad darome! Spalvos yra ryškios ir ryškios, o raštai išliko arti tradicinio kinų drakono dizaino.

71. Spalvinga drakono tatuiruotė šlaunų pusėje

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - japonų drakono

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – japonų drakono

Jei nesate tikri, kur galite rašyti savo drakono tatuiruotes, šis pavyzdys gali suteikti jums idėją. Drakono tatuiruotes galima rašyti taip, kad jų galva taptų viršutinės šlaunies tatuiruotės dalimi, kaip šis gabalas.

72. Šaunios drakono šlaunies tatuiruotės idėjos

Tatuiruotė ant šlaunų vyro - kinų drakono

Tatuiruotė ant šlaunų vyro – kinų drakono

Kaip ir galima tikėtis, drakono tatuiruotės vyrams skiriasi nuo moterų. Šis dizainas, kaip pavyzdys, atrodo daug aršiau, nei atrodo ant moters šlaunų.

74. Juodos ir baltos drakono viršutinės šlaunies tatuiruotės

Tatuiruotė ant šlaunų pas vaikiną - japonų slibiną

Tatuiruotė ant šlaunų pas vaikiną – japonų drakoną

Japonų drakono tatuiruotėms nereikia spalvų. Galite rašyti nespalvotai arba pilkai, ir vis tiek atrodys tobulai.

75. Mažesnis drakono tatuiruotės dizainas ant šlaunų

Tatuiruotė ant vyro šlaunų - japonų drakonas ir gėlė

Tatuiruotė ant vyro šlaunų – japonų drakonas ir gėlė

Jei viso dydžio drakono tatuiruotė nėra jūsų reikalas, mes taip pat turime kažką panašaus! Galite rašyti drakono tatuiruotę kaip mažesnį dizainą, kad jis atitiktų kitos kojos tatuiruotės dydį.

76. Drakonas tarp debesų

Tatuiruotė ant šlaunų vyro - japonų drakono

Tatuiruotė ant šlaunų vyro – japonų drakono

Ar tai tik mes, ar ši tatuiruotė primena ir „Dragon Ball“ seriją? Turėjo būti perlas atrodantis dalykas, kurį šis drakonas gniaužia!

77. Drakono tatuiruotė, suderinta su kaukolėmis

Tatuiruotė ant vyro šlaunų - kinų drakonas ir kaukolės

Tatuiruotė ant vyro šlaunų – kinų drakonas ir kaukolės

Tai nėra labai dažnas vaizdavimas, bet yra! Šios drakono tatuiruotės sankaboje yra dvi kaukolės, beveik kaip trofėjus.

78. Karūna džiunglių karalius

Vyrai taip pat gali pasirinkti rašalą „Džiunglių karalius“ ant viršutinės šlaunies srities ar bet kur kitur. Šiuo atveju atrodo, kad jie nurodo, kas yra lyderis.

79. Liūtas su tekančiu Mane

Tatuiruotės eskizas - liūtas

Šis tatuiruotės eskizas, vaizduojantis liūtą, yra puikus puikių šlaunų tatuiruočių idėjų vyrams pavyzdys. Ar rašytumėte kažką panašaus į save?

Moterų tatuiruotės ant šlaunų

Moterys ir merginos šlaunis puošia skirtingomis nuotraukomis. Jie yra didelio dydžio, todėl raidės ir kabutės, taip pat mažos tatuiruotės daugeliu atvejų netinka. Šlaunų tatuiruočių eskizai yra įvairūs ir visada originalūs. Tai išpopuliarėjo per pastaruosius kelerius metus ir visų pirma patraukė daugelio jaunų merginų dėmesį. Svajonių gaudytojas turi ypatumų magijos simboliai, kurie apsaugo jus nuo blogų dvasių, kai jūsų protas ir siela ilsisi. Šis simbolis į mūsų kultūrą atėjo iš indėnų genčių, kurios tikėjo savo apsauginėmis galimybėmis.

Jis dažnai derinamas su gyvūnų veidų ar letenų vaizdais. Liūtai taip pat populiarūs tarp moterų ir mergaičių. Tačiau jiems šis gyvūnas personifikuoja šeimos išmintį, atsidavimą šeimos židiniui ir motinystei. Tatuiruotės su rožėmis yra viena iš labiausiai kupinų jausmų. Jis turi daug reikšmių, priklausomai nuo kultūros ir amžiaus. Prioritetinės reikšmės yra aiški meilė, dorybė ir romantika. Kinų kultūroje rožės yra pasididžiavimo ir švelnumo simboliai. Tai taip pat klestėjimas ir rizikuojantis būti patenkintas. Senovės Egipte ši gėlė buvo siejama su moteriškumu ir motinyste.

Be to, kai kurie rožių elementai turi savo papildomą reikšmę:

 • Stiebas, jei tiesus, reiškia sielos tvirtumą.
 • Lapai asocijuojasi su laime ir džiaugsmu.
 • Erškėčiai yra melancholijos ir nevilties požymiai.

Skirtingi pojūčiai taip pat turi įvairių spalvų rožių:

 • Baltos rožės yra nekaltumo simbolis.
 • Rožinės rožės reiškia dėkingumą.
 • Raudona rožė yra susijusi su meile ir aistra.
 • Mėlynos rožės tinka originalioms asmenybėms.
 • Juoda rožė yra sielvarto ir mistikos simbolis.

80. Svajonių gaudytojas su plunksnų šlaunų tatuiruotėmis moterims

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - Svajonių gaudytojas

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – Svajonių gaudytojas

Svajonių gaudyklės yra dažna mergaičių šlaunų tatuiruočių tema. Plunksnos gali gražiai kabėti aplink viršutinę šlaunų dalį arba žemyn kojomis, kur jie pasirenka rašalą.

81. Didelės svajonių gaudyklės tatuiruotė ant šlaunų

Tatuiruotė ant merginos klubų - Svajonių gaudytojas

Tatuiruotė ant merginos klubų – Svajonių gaudytojas

Ar norite svajonių gaudytoju apimti platesnę teritoriją? Ką apie šlaunų tatuiruočių idėjas, tokias kaip šis kūrinys? Svajonių gaudyklė rašoma dideliu rašalu, kurio užtenka plačiam plotui padengti.

82. Lotosas ir svajonių gaudytojas

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - Svajonių gaudytojas ir lotosas

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – Svajonių gaudytojas ir lotosas

Daugumai merginų patinka gėlių ir svajonių gaudytojų tatuiruočių dizainai. Turint tai omenyje, ar toks tatuiruotės dizainas yra tikrai netikėtas daugumai jūsų vaikinų?

83. Kaip piešinys

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - Svajonių gaudytojas su vilkų veidu ir rožėmis

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – Svajonių gaudytojas su vilkų veidu ir rožėmis

Ši svajonių gaudytojo tatuiruotė taip pat turi savo klasikinius modelius, padengtus vilko tatuiruote – tai unikalus šlaunų tatuiruotės dizainas, ar ne?

84. „Dotwork Lion“ tatuiruotė su paprastu mandalų dizainu

Liūto tatuiruotė čia turėjo užtrukti, kol buvo rašomas visas sudėtingas taškinis dizainas! Gėlės ir maži mandalų piešiniai gale papildo bendrą šlaunies tatuiruotės dizaino estetiką.

85. Gerai dekoruoti liūto karčiai

Taigi galbūt norėtumėte, kad jūsų šlaunies tatuiruotės dizainas būtų liūto tatuiruotė, tačiau nenorite, kad ji atrodytų pernelyg nuožmi ar tikroviška. Jei taip yra, tada ši gerai dekoruota liūto tatuiruotė jums puikiai tinka!

86. Užtemdytas balto liūto dizainas su rožėmis

kalbant apie tatuiruočių pasaulį, nepakanka meilės baltiems tigrams ir liūtams! Štai kodėl mes taip džiaugiamės matydami šį gražų viršutinės šlaunies tatuiruotės dizainą. Tai gražu!

87. Viena rožė

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - rožėTatuiruotė ant merginos šlaunų – rožė

88. Koi žuvis su lotosu

Koi žuvies tatuiruotės dizainas taip pat yra populiarus tarp moterų ir mergaičių. Mes nesistebime! Galų gale tai yra puiki tatuiruotė.

89. Korpusas ir gėlės

Trūksta idėjų savo gražiai šlaunies tatuiruotei? Kaip susieti gražų jūros kriauklės dizainą kartu su gėlėmis.

90. Chrizantemos

Chrizantemos su kai kuriais aplinkiniais lapais gali būti puikus dizainas, kai kalbama apie viršutinės šlaunies tatuiruotes. Galbūt tai lemia šių gėlių dydis ir tai, kaip jos linkusios link centro?

91. Kryžius ir rožė

Kryžminės tatuiruotės atrodo nuostabiai kaip šlaunų tatuiruotės moterims, ypač jei yra gražus ir tikroviškas raudonos rožės motyvas!

92. Rožių šlaunies tatuiruotės dizaino krūva

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - rožinės rožės su lapais

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – rožinės rožės su lapais

Ar ši rožių šlaunies tatuiruotė jums neatrodo kaip akvarelė? Šis spalvingas tatuiruotės dizainas puikiai tiks kaip šlaunies tatuiruotė moterims!

93. Juodos ir baltos rožės su erškėčiais

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - rožės su erškėčiais

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – rožės su erškėčiais

Erškėčiai ant rožių paprastai tarnauja kaip įspėjimas kitiems nesiartinti. Ką, jūsų manymu, reiškia ši tatuiruotė, kai ji rašoma ant moters? Galbūt ji anksčiau buvo sužeista.

94. Viršutinės klubo ir šlaunies rožių tatuiruotės

Iki šiol būtų tik akivaizdu, kad sakoma, kad gėlės ir rožės yra geras moterų šlaunų tatuiruočių pasirinkimas. Toks paprastas tatuiruotės dizainas, kaip šis, vis dar veikia gerai, ar nesutinkate?

95. Geltoni drugeliai & Rožių akvarelės viršutinės šlaunies tatuiruotės dizainas

Akvarelės tatuiruotė ant merginos šlaunų - rožinė rožė ir drugeliai

Akvarelės tatuiruotė ant merginos šlaunų – rožinė rožė ir drugeliai

Akvarelės tatuiruočių stiliai visada daro stebuklus, kai jie tarnauja kaip šlaunų tatuiruotės moterims. Šis dizainas nėra išimtis! Mums patinka, kaip spalvos skleidžiasi aplink rožių tatuiruotes.

96. Mėlynos rožės & Drugeliai

Tatuiruotės ant merginos šlaunų - mėlyna rožė ir drugeliai

Tatuiruotės ant merginos šlaunų – mėlynos rožės ir drugeliai

Jei mergaitėms patiktų viena rožių spalva, tai būtų mėlynos rožės. Aš turiu galvoje, pažvelk į tą nuostabią ir nuostabią spalvą! Ko nemylėti? Tai yra viena iš paprastesnių ir moteriškesnių šlaunų tatuiruočių mergaitėms, kurias galite pasirinkti.

97. Paprasta rožių tatuiruotė su aplinkiniais lapais

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - juoda rožė

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – juoda rožė 

Mes žinome, kad ši tatuiruotė nėra tokia įspūdinga, kaip kai kurios kitos aukščiau išvardytos rožių tatuiruotės, bet kas nėra sveikintina naudojant šią paprastą juodos ir baltos rožės tatuiruotę? Kartais paprastumas veikia geriausiai!

Pooperacinės priežiūros ypatumai

Jei rūpinsitės savo šlaunimi, apsaugokite ją nuo dulkių, nešvarumų, aukštų temperatūrų, pavyzdžiui, voniose ar soliariume, ir glaudžiai kontaktuodami su vilna ir sintetika, jos atstatymas bus sėkmingas. Rudenį ar pavasarį geriau pasidaryti šlaunų tatuiruotes. Galite apsivilkti lengvus drabužius iš natūralių medžiagų ir nesijausite nepatogiai. Šlaunį visada reikia nuplauti ir apdoroti specialiu kremu.

98. Violetinės ir raudonos bijūnų šlaunies tatuiruotės dizainas

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - bijūnai

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – bijūnai

Ši paprasta tatuiruotė taip pat yra nuostabi! Bijūnai jau savaime yra gražios gėlės, todėl tokio dizaino gėlių šlaunų tatuiruotes nereikia daug projektuoti. Tiesiog rašykite rašalu ir pradėkite atrodyti nuostabiai!

99. Elnių tatuiruotė viršutinėje šlaunies dalyje su auksiniu rėmeliu

Tatuiruotė ant merginos šlaunų - elnias

Tatuiruotė ant merginos šlaunų – elnias

Tiesą sakant, tai taip pat gali būti labai estetiškas šlaunies tatuiruotės dizainas! Jei esate elnių tatuiruočių gerbėjas, kodėl gi nepasvarsčius šio kūrinio?

Įžymybių šlaunų tatuiruotės

Šlaunų tatuiruotės taip pat puošia žinomų žmonių kūnus. Jie dažniausiai yra populiarūs moterų sluoksniuose.

Lady Gagos viršutinės šlaunies tatuiruotė

Lady Gaga kairėje šlaunyje turi vienaragį.

Rihannos viršutinės šlaunies tatuiruotė

Tatuiruotė ant Rihannos šlaunų - elegantiškos raidės

Tatuiruotė ant Rihannos šlaunų – elegantiškos raidės

Rihanna savo dešinę pusę puošė elegantiškomis raidėmis

Pink tatuiruotės šlaunų gale

Tatuiruotė ant rožinių šlaunų - du lankai

Tatuiruotė ant rožinių šlaunų – du lankai

Ji taip pat turi du mažus ir subtilius lankus, užrašytus ant šlaunų!

Kuri iš šių šlaunų tatuiruočių idėjų jums labiausiai patinka? Nesvarbu, ar tai būtų rožių šlaunų tatuiruotės, ar šlaunų užpakalinės dalies tatuiruotės, ar bet kokio kito dizaino piešiniai, kuriuos galite rašyti ant šlaunų sričių, tikimės, kad radote bent vieną ar du, kurie atitinka jūsų skonį ir pageidavimus. Tuo tarpu kodėl gi neperžiūrėjus kitų tatuiruočių idėjų kitoms kūno dalims ar su tam tikrais jūsų svarstomais motyvais?