150 neįtikėtinų stuburo tatuiruočių dizaino ir reikšmių

Šiandien tatuiruotė yra vienas populiariausių būdų išreikšti save. Ir jei norite kalbėti apie tatuiruotės vietą, stuburas tikrai užima vieną iš pirmųjų vietų. Pažvelkime į šios rūšies tatuiruotę, jos ypatybes ir keletą svarbių faktų.

Tatuiruotės ant stuburo privalumai ir trūkumai

Stuburas yra viena geriausių tatuiruotės vietų, dėka šių privalumų:

 1. Turite daug erdvės, kad beveik visos idėjos būtų tikros. Tiksliai, turėtumėte laikytis tatuiruočių meistro rekomendacijų. Pirmiausia pasikalbėkite apie savo idėjas su savo meistru, kad sužinotumėte, ar tai įmanoma padaryti ant stuburo.

 2. Tai taip pat puiki vieta mažai tatuiruotei, pavyzdžiui, norint paryškinti gražius raumenis arba paslėpti, pavyzdžiui, randą.

 3. Stuburo tatuiruotė yra žavinga abiejų lyčių galimybė, kad ir ką žmogus norėtų gauti. Tačiau merginos tai daro dažniau, o vyrai nori pasidaryti tatuiruotes ant pečių.

 4. Kiekvienas tatuiruotės stilius ar technika tinka šiai žmogaus kūno daliai ir yra tikrai šaunūs. Galite pasirinkti beveik kiekvieną jums patinkantį stilių.

 5. Jei tai svarbu jūsų darbui, galite puikiai paslėpti stuburo tatuiruotę, kad nepatektumėte į bėdą.

Tikrai yra problemų, su kuriomis taip pat galite susidurti, jei norėtumėte pasidaryti stuburo tatuiruotę. Visų pirma, geriau atidžiai apgalvokite smulkias eskizo detales. Ypač jei kalbame apie dideles nuotraukas.

Dar vienas didžiulis minusas yra tai, kad tokia tatuiruotė atrodo geriau su atletišku kūno tipu. Priešingu atveju senstant prarasite savo vaizdo aiškumą. Galiausiai, matysite savo tatuiruotę tik naudodami veidrodį, todėl jums tikrai nepatiks jūsų vaizdas.

Skausmo lygis

Dauguma žmonių mano, kad stuburo tatuiruotė ir nugaros tatuiruotė nėra skausminga. Ir jie teisūs. Atvirai kalbant, žmonės, turintys tatuiruotę ant stuburo, sako, kad tai mažiau skausminga nei, pavyzdžiui, ant menčių.

Tatuiruočių meistrai patvirtina šią informaciją. Nepaisant to, jei žmogus nuspręs pašalinti šią tatuiruotę, jis ar ji patirs baisų skausmą. Taip atsitinka todėl, kad šiuolaikiniai tatuiruotės pašalinimo būdai yra šiek tiek sunkūs, todėl ši procedūra tikrai rimtai kankina jūsų kūną.

Populiarios stuburo tatuiruotės mergaitėms ir vaikinams

Pažvelkime į populiariausius merginų ir berniukų stuburo tatuiruočių dizainus ir sužinokime apie jų prasmę.

Stuburo tatuiruotė berniukams

 1. Tatuiruotės su kryžiaus simboliu yra populiarios ne tik jūsų stuburui, bet ir kitoms kūno dalims. Kartais šios tatuiruotės turi tam tikrą religinę reikšmę, tačiau dažniau tai reiškia, kad tas ar kitas asmuo gerbia tradicijas ir bando atsidurti šiame pasaulyje.

 2. Planetos yra geras protingo ir mąstančio žmogaus variantas. Tai labai įspūdingai atrodo ant vyro stuburo.

 3. Laiškai yra bene geriausias ir populiariausias stuburo puošybos būdas. Galite pasirinkti bet kokias raides – kinų, anglų, graikų ir t.t. Citatos yra įdomi idėja, kurią galite pasirinkti tokio tipo tatuiruotėms.

 4. Skirtingi ornamentai atrodo labai vyriškai. Tai nuostabu pabrėžti stiprius raumenis.

 5. Stuburas ant tavo stuburo? Kodėl gi ne! Nebijokite sukurti tokio įdomaus derinio, kaip parodyta kitose nuotraukose.

Stuburo tatuiruotė mergaitėms

 1. Įvairių rūšių gėlės turi romantiškos ir švelnios šios moters sielos prasmę. Be to, tai labai moteriškas stilius, kuris atrodo labai švelniai ir išskirtinai.

 2. Gamtos elementai, tokie kaip augalai ar gyvūnai, yra labai įdomūs būdai išreikšti savo meilės jausmus šiam pasauliui, nieko nesakant.

 3. Laiškai ant moterų nugaros yra tokie pat populiarūs kaip ir vyrai. Šioje tatuiruotėje galite paslėpti savo pranešimą arba sukurti savo idėjas ir mintis.

 4. Jei galite stipriai mylėti ir rūpintis aplinkiniais žmonėmis, tokia tatuiruotė su skirtingo dydžio širdimis jums būtų žavinga.

Rūpinkitės savo stuburo tatuiruote: taisyklės ir rekomendacijos

Stuburas yra nepatogi tatuiruotės vieta, jei kalbame apie jos priežiūrą. Štai kodėl yra keletas unikalių taisyklių, nurodančių, kaip teisingai pasirūpinti stuburo tatuiruote:

 1. Stenkitės nenaudoti dušo ar tokių dalykų, kaip skalbti drabužius, ir būkite labai atsargūs atsigaudami.
 2. Stenkitės neliesti savo tatuiruotės.

 3. Dėvėkite natūralius audinius, nes kiti gali lengvai pažeisti jūsų odą.

 4. Naudokite specialius aukštos kokybės kremus. Geriausias variantas yra teikti pirmenybę kremui, kurį rekomendavo jūsų meistras.

 5. Ypač nesibraižykite savo tatuiruotės atsigaudami!

 6. Pirmąsias 7-10 dienų po tatuiruotės neleidžiama eiti į baseinus ar sportuoti.

Jei laikysitės visų aukščiau pateiktų taisyklių, galėsite išvengti skausmingų jausmų, savo paveikslo virsmo ir kitų galimų tatuiruotės problemų.

Būkite labai atsargūs! Be to, jūsų tatuiruočių meistras turėtų pateikti specialias instrukcijas, kuriose sakoma, kaip tinkamai pasirūpinti stuburo tatuiruote. Atidžiai perskaitykite ir nepamirškite laikytis visų gautų taisyklių.

Įžymybės su stuburo tatuiruote

Stuburo tatuiruotės yra labai populiarios visame pasaulyje. Ir įžymybės nėra išimtis. Kai kurie iš jų turi nuostabias stuburo tatuiruotes ir nebijo jų parodyti žmonėms. Pažvelkime į žemiau esančias nuotraukas ir įvertinkime įžymybių stuburo tatuiruotes:

1. Viktorija Caroline Beckham.

victoria caroline beckham stuburo tatuiruotės

2. Angelina Jolie.

3. Rihanna.