175 geriausias veido tatuiruotės dizainas ir idėjos vyrams ir moterims 2020 m

Veido tatuiruotės yra savotiška pramoga ne visiems. Sunku įsivaizduoti, kad jie sugebėtų įgyti didelį populiarumą net ir mūsų šiuolaikinėje demokratinėje visuomenėje. Tatuiruotės ant veidų vis dar yra retos, unikalios ir neįprastos. Internete pamatysite tik nedidelio skaičiaus žmonių, turinčių tokias tatuiruotes, nuotraukas.

Šaltinis

Šaltinis

nuostabi-ateivė-moteris-veido-tatuiruotė

Tatuiruotės ant veido

Senovės žmonės savo veiduose pritaikė skirtingus piešinius, o tai reiškė kažką bendro ar net švento jų gentims. Dabar žmonės tiesiog puošia savo kūnus ir net susiduria su įvairiais simboliais, ornamentais ir ženklais.

Senovės žmonės, turintys veido tatuiruotes

maorių-genčių-veido-tatuiruotė-vyrams

Senovės Europos tatuiruotės

senovės maorių tatuiruotė

Šaltinis

Šaltinis

Šaltinis

Samoa veido tatuiruotė

Maorių genčių tatuiruotės

Unikalus maorių tatuiruotės veidas

Veido tatuiruočių privalumai ir trūkumai

Pirmiausia turėtumėte suprasti, kad veido tatuiruotės yra labai rizikinga idėja. Jūs negalite paslėpti savo veido tuo atveju, kai jūsų tatuiruotė yra siaubinga arba tiesiog neatitinka jūsų reikalavimų. Tai nėra vieta, kur uždengti ar pašalinti. Jei ketinate tatuiruoti veidą, turite būti tikri dėl savo meistro sumanumo ir eskizo grožio.

Šaltinis

Šaltinis

veido tatuiruočių trūkumai

Šaltinis

Be to, atsižvelkite į tai, kad gyvenate visuomenėje, ir ne visi žmonės teigiamai vertins tokią saviraišką. Veido tatuiruotės gali būti kliūtis ieškant darbo ar užmezgant kontaktą su žmonėmis.

Veido tatuiruočių privalumai ir trūkumai

Neįprasta veido tatuiruotė

Jūs galite sukurti tik nedidelį įvaizdį savo veido tatuiruotėms. Jūsų eskizas vargu ar įkūnys jūsų idėjas. Tačiau yra keletas išimčių.

Šaltinis

Veido tatuiruotės taip pat yra jautrios amžiaus pokyčiams. Kiekviena raukšlė gali iškreipti jūsų tatuiruotę.

tatuiruotas jaunos merginos veidas

asmenys, turintys senatvės tatuiruotę

seno žmogaus tatuiruotė

seno žmogaus tatuiruotės veidas

Kalbant apie veido tatuiruočių pranašumus, jie taip pat domisi kūno dekoravimo aspektu, kaip ir visos kitos tatuiruotės. Tik drąsūs ir savarankiški žmonės išdrįsta tatuiruoti savo veidus. Jie visada pritraukia dėmesį ir yra žmonių žvilgsnių centre.

Gražios merginos tatuiruotės veidas

Moteriško veido tatuiruotė

Tatuiruotas vyro veidas

Šaltinis

Tatuiruotė ant vyro veido

Kaip skausmingos yra veido tatuiruotės?

Veido tatuiruotės kūrimo procesas yra skausmingas. Tačiau yra keletas veiksnių, kurie nustato skausmo diapazoną. Vienas iš jų – psichologinė nuotaika. Gera nuotaika yra geriausias būdas išsaugoti situaciją.

Kiekvienas žmogus skirtingai patiria skausmą, kuris lydi tatuiruočių procesą. Sunku nuspėti, kaip ištversite šią tatuiruotę būtent jūs.

Šaltinis

pasidaro jo veido tatuiruotę

Piešti merginos tatuiruotes

Padarykite veido tatuiruotę

Tatuiruotė ant kaklo ir veido

Veido tatuiruočių reikšmė

Nors esate nustebinti, veido tatuiruotės yra istoriškai pagrįstas reiškinys. Senovės kultūrose jie buvo naudojami ne tik kaip dekoratyvinis elementas, bet ir kaip priklausymo tam tikrai kastai, religijai, kultui ar genčiai ženklas. Tais laikais veido tatuiruotė buvo karių bruožas.

Senovės kariai susiduria su tatuiruotėmis

maorių tradicija

Veido Indijos kario tatuiruotė

Šiandien mes gyvename gana taikiu laiku, kai tatuiruotės yra pagrindiniai asmeninio stiliaus elementai. Žmonės su veido tatuiruotėmis yra kūrybingi, drąsūs, atkreipiantys dėmesį ir tikslingi. Jie yra nepriklausomi ir nebijo kritikų.

asmeninio veido stiliaus veido tatuiruotė

asmeninio stiliaus veido tatuiruotė

veido tatuiruotės stilius

Veido tatuiruočių nuotraukos

Sunku išvardyti populiarius objektus, vaizduojamus labiausiai apšviestoje mūsų kūno vietoje. Nėra populiarių veido tatuiruočių sąrašo. Kiekvienas atvejis yra individualus ir unikalus, nes su jais susijusių asmenų nėra daug.

Šaltinis

Bloga veido tatuiruotė

Tarp veido vyrauja tatuiruotės, tokios kaip raštai, raidės, hieroglifai, citatos ir kai kurie teminiai vaizdai.

Kai kurios veido tatuiruotės yra:

Kakulai ir peiliai. Pagrindinės tatuiruočių su durklais ir peiliais reikšmės yra galia, judrumas, kerštas, išdavystė ir vienatvė, šaukimo į tarnybą, sąmojingumo ir ryžto simbolis, nepriekaištingas veiksmų aiškumas ir tikslumas, laisvė, apsauga ir ilgaamžiškumas. Šis vaizdas būdingas vyrams ir moterims.

durklo tatuiruotė ant veido

peilio tatuiruotė ant veido

Žvaigždės. Žvaigždės yra universalūs simboliai; skirtingiems žmonėms jie turi daug skirtingų reikšmių. Paprastai jie yra klestėjimo, sėkmės ir dangaus simbolis.

žvaigždės tatuiruotė ant veido

žvaigždės tatuiruotė ant merginos veido

Inkaras. Inkaro tatuiruotė reiškia viltį, gelbėjimą, saugumą, jėgą, ištikimybę ir rūpestį. Jie dažnai reiškia begalinę meilę maudytis.

inkaro tatuiruotė ant veido

inkaro tatuiruotė ant vyro veido

Drugelis. Drugelis yra sielos, nemirtingumo, atgimimo ir prisikėlimo simbolis. Tai reiškia galimybę konvertuoti ar keisti.

Tokie vaizdai yra universalūs tiek mergaitėms, tiek berniukams. Nėra jokių vyrų ar moterų apribojimų. Viskas priklauso nuo eskizo stiliaus ir dizaino. Svarbiausia, kad ši nuotrauka jums būtų vertinga ir ypatinga. Tai bus geriausias sprendimas.

Šaltinis

Pooperacinės priežiūros ypatumai

Labai svarbu tinkamai prižiūrėti veido tatuiruotę, nes tai yra labiausiai atvira kūno dalis ir bus matomas kiekvienas neteisingas tolesnės priežiūros žingsnis. Žaizda turi būti periodiškai plaunama ir gydoma tik reikiamu kremu. Šiluma ir dulkės tokioms tatuiruotėms yra nepaprastai nepalankios.

Garsios veido tatuiruotės

Michaelo Tysono veide yra raštas. Remiantis įvairiais bulvariniais leidiniais ir spauda, ​​tatuiruotės dizainas ant Mike’o Tysono veido reiškia tradicinį maorių genties įvaizdį.

tatuiruotė ant Tysono veido

Gucci Mane. Mane ant veido ištatuiruotas kūgio su ledais pavidalu. Mane teigė, kad padarė šią tatuiruotę norėdamas parodyti, kaip jis gyvena savo gyvenimą, „šaltas kaip ledas“.

Rikas Genestas. Kanadietis modelis iš Monrealio, kuris geriau žinomas kaip „Zombie Boy“ dėl savo šaunių tatuiruočių, vaizduojančių žmogaus skeletą. Jo veidą dengia kaukolės tatuiruotė.

Rick Genest veido tatuiruotė

Internete yra daugybė nuotraukų su moterimi, vardu Ruslan. Ši mergina ant veido ištatuiravo mylimojo vardą kitą dieną po susitikimo su juo.

15 beprotiškiausių veido tatuiruočių!