19 geriausių gėlių šlaunų tatuiruočių, kurios atrodo nuostabiai

Gėlių šlaunų tatuiruotės yra nuostabūs. Tai moteriškas, elegantiškas ir nuostabus tatuiruočių pasirinkimas tiems, kurie nori tatuiruočių, bet nenori, kad jie atrodytų pernelyg grubūs. Taigi, mes sukūrėme šį gėlių šlaunų tatuiruočių sąrašą moterims ir vyrams, kad galėtumėte įkvėpti!

Geriausios gėlių šlaunų tatuiruotės kitai tatuiruočių sesijai

Atvirai kalbant, gėlių šlaunų tatuiruotės yra tiesiog nuostabios. Kai pažvelgsite į vieną, jis gali būti elegantiškas, nekaltas ar net seksualus. Žinoma, tatuiruotės nuotaika priklausys nuo to, kokį tatuiruotės stilių užrašėte ant šlaunies. Pažiūrėkime!

1. Gėlių šlaunies tatuiruotė su trikampio kontūru

gėlių šlaunų tatuiruotės

Šioje tatuiruotėje sumaišykite gėlių šlaunų tatuiruotes su paprastais geometriniais raštais, tokiais kaip trikampio kontūras. Tai tikrai skleis subtiliai moterišką atmosferą!

2. Rožės žemyn šlaunimis

gėlių šlaunų tatuiruotės

Paprasta, bet klasikinė rožių tatuiruočių serija. Tokie tatuiruočių dizainai, kaip šis, dažniausiai yra tie dizainai, kurie pirmiausia ateina į galvą galvojant apie gėlių tatuiruotes.

3. Gėlių šlaunų tatuiruotės moterims su kaukolės dizainu

gėlių šlaunų tatuiruotės moterims

Rožių tatuiruotes dažnai lydi kaukolės tatuiruotės dizainas. Tai žavus mišinys pamatyti kažką taip žydinčio gyvenimo, sumaišyto su mirtimi susijusio motyvo.

4. Juodos ir baltos gėlių tatuiruotės

gėlių šlaunų tatuiruotės moterims

Galite pasakyti, kad šioje gėlių šlaunies tatuiruotėje bus išgalvotas taškinis piešinys. Nors ir nebaigtas, jau galite numatyti, kaip jis atrodys kaip galutinis produktas!

5. Gėlių šlaunų tatuiruotės su užrašais

gėlių šlaunų tatuiruotės

Užrašai, scenarijai ir tekstai yra tokie pat populiarūs kaip gėlių tematikos tatuiruotės, jei ne daugiau. Gaivina matyti, kaip abu dizainai rašomi vienu metu!

6. Su mandalos raštu

gėlių šlaunų tatuiruotės

Mums patinka, kaip subtiliai kandžių dizainas pridedamas prie šios gėlių tatuiruotės. Saulėgrąžų šlaunies tatuiruotės centras, esantis mandalos raštu, suteikia žavesio!

7. Iš gėlių & Paparčiai

gėlių šlaunų tatuiruotės moterims

Jei ketinate pasidaryti gėlių šlaunų tatuiruotes, būtų beveik nuodėmė neįtraukti kai kurių žalumynų ir paparčių į tatuiruotės dizainą. Pažiūrėkite, kaip gražiai tai pasirodė!

8. Paprastas spalvinimas

gėlių šlaunų tatuiruotės moterims

Paprasčiausios ir gražiausios gėlių šlaunų tatuiruotės nebūtinai turi būti visiškai nuspalvintos. Tai atrodo puikiai, naudojant pagrindinius taškinius darbus, ar ne?

9. Pusiau baigtas

gėlių šlaunų tatuiruotės

Galbūt ši gėlių šlaunų tatuiruotė iš tikrųjų yra baigta tokia, kokia yra? Kuo ilgiau į tai žiūrite, tuo gražiau ši tatuiruotė atrodo be jokių žiedlapių spalvų!

10. Gėlės šalia smėlio laikrodžio

šlaunų gėlių tatuiruočių dizainas

Rožės yra dygliuotos, puikus kompanionas gėlių šlaunų tatuiruotėse šalia smėlio laikrodžio. Turėti laiko yra gerai, tačiau laikas taip pat gali būti skausmo šaltinis tiems, kuriems to nepakanka.

11. Rožių gėlių šlaunų tatuiruotės moterims

gėlių šlaunų tatuiruotės

Kaip ir aukščiau pateiktas dizainas, šios rožių tatuiruotės čia taip pat dedamos kartu su kišeniniu laikrodžiu – puikus priedas moterims, norinčioms savo gyvenime elegancijos.

12. Paprastos gėlių tatuiruotės

gėlių šlaunų tatuiruotės

Mums patinka, kaip ši graži gėlių šlaunų tatuiruotė yra nuspalvinta tik keliais pagrindiniais žiedlapių ir lapų atspalviais. Tai atrodo visiškai įspūdingai!

13. Unikalios spalvos gėlių šlaunų tatuiruotėms

šlaunų gėlių tatuiruočių dizainas

Taigi, jūs matėte spalvotų gėlių šlaunų tatuiruotes, bet ar matėte vieną su tokiomis spalvomis? Tai šiek tiek rečiau ir jūs tai žinote!

14. Saulėgrąžos

gėlių šlaunų tatuiruotės

Manote, kad rožės yra pernelyg tipiškos? Kaip pakeisti saulėgrąžų šlaunų tatuiruotes? Ši ryški ir spalvinga gėlė privers jus jaustis džiaugsmingai!

15. Spalvų mišinys

gėlių šlaunų tatuiruotės

Rožės yra dažytos rašalu, o mandala tatuiruotę fone sudarė tik linijiniai piešiniai. Mums patinka, kaip šios dvi spalvų temos yra tokios gražios!

16. Gražuolė ir pabaisa

gėlių šlaunų tatuiruotės moterims

Jei ši gėlių šlaunų tatuiruotė jums atrodo pažįstama, taip yra todėl, kad ji iš vaikystės filmo „Grožis ir žvėris“! Stiklo detalių detalės yra nuostabios!

17. Saldainių kaukolės tatuiruotė su gėlėmis

gėlių šlaunų tatuiruotės

Tai turėtų būti antrasis paveikslėlis šiame sąraše, kuriame yra kaukolės su gėlėmis … ar trečias? Bet kokiu atveju tai tik įrodo, kaip gėlių šlaunų tatuiruotės dera su kaukolėmis!

18. Mandalų gėlių šlaunų tatuiruotės moterims

šlaunų gėlių tatuiruočių dizainas

Mandala stiliaus gėlių tatuiruotės yra gražios ir grakščios dėl nuostabios šių dizainų simetrijos.

19. Iš rožių & Citatos

šlaunų gėlių tatuiruočių dizainas

Jei norite savo gėlių tatuiruotėms suteikti papildomos elegancijos, prie gėlės taip pat galite įdėti savo mėgstamo eilėraščio ištrauką ar citatą.

Ir tai mūsų gėlių šlaunų tatuiruočių kolekcijai! Jei svarstote apie šlaunies tatuiruotę, atminkite, kad gėlės gali būti elegantiškas ir paprastas pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims. Sėkmės kitoje tatuiruotės sesijoje!