15 eleganckich fryzur dla kobiet po 50. roku życia

Twój czas na trendy nie odbywa się tylko dlatego, że jesteś trochę starszy. W rzeczywistości teraz jest idealny czas, aby zacząć eksperymentować z włosami. W końcu wciąż jest mnóstwo zabawnych, modnych fasonów, które są idealne dla kobiet powyżej 50 roku życia.

Prosty Bob Sandry Bullockszkarłatne żagle / Shutterstock.com

Prosty Bob Sandry Bullock

Niewiele stylów jest tak oszałamiających i przyciągających uwagę, jak prosty bob. Rozłóż włosy na środku, jak Sandra Bullock, aby uzyskać bardziej dramatyczny wygląd.

Charakterystyczne miodowe fale Sarah Jessiki Parker s_bukley / Shutterstock.com

Charakterystyczne miodowe fale Sarah Jessiki Parker

Fale są zawsze modne, ale rozważ większe, luźniejsze fale podobne do Sarah Jessiki Parker, aby uzyskać bardziej dojrzały wygląd. Dodaj trochę miękkich, miodowych pasemek, aby uzyskać dodatkowy połysk.

Blondynka Madonny na blond balayagejstone / Shutterstock.com

Blondynka Madonny na blond balayage

Balayage jest popularny, szczególnie wśród brunetek, ale Madonna udowadnia, że ​​blondynki mogą równie dobrze bawić się pasemkami. Co najlepsze, jeśli zaczną pojawiać się siwe włosy, łatwo zmieszają się z blondynką.

Rozluźnione loki Demi Moorejstone / Shutterstock.com

Rozluźnione loki Demi Moore

Twoje włosy nie muszą być tak długie jak Demi Moore, żeby zakołysać tym wyglądem; luźne, plażowe loki wyglądają fantastycznie również na krótszych włosach. Spróbuj zapleść włosy, gdy są ledwo wilgotne, aby osiągnąć to zrelaksowane „zrób”.

Kędzierzawy balejaż Salmy HayekJaguar PS / Shutterstock.com

Kędzierzawy Balayage Salmy Hayek

Ciemne brunetki balayage są warte śmierci. Zwiń włosy jak Salma Hayek, aby pokazać najjaśniejszą część swoich kolorowych loków.

Kręcony Bob i boczne uderzenia Angeli Basset s_bukley / Shutterstock.com

Kręcony Bob i boczne uderzenia Angeli Basset

Boby to jeden z najlepszych stylów dla kobiet w wieku powyżej 50 lat. Podkręć trochę ciasnych loków i bocznych grzywek, takich jak Angela Basset.

Karmelowo-blond Highlights Sheryl CrowAndrea Raffin / Shutterstock.com

Karmelowo-blond Highlights Sheryl Crow

Z blond włosami można zrobić wiele, jeśli chodzi o kolor. Na przykład dodanie kilku pasemek w kolorze karmelu tworzy bogactwo i głębię, dzięki czemu włosy wyglądają zdrowsze i bardziej lśniące.

Proste długie warstwy Halle BerryKathy Hutchins / Shutterstock.com

Proste długie warstwy Halle Berry

Długie warstwy są uniwersalne i klasyczne, a dodatkowo ułatwiają stylizację. Wyjmij stronę z książki Halle Berry i rozłóż włosy na środku, zanim je wyprostujesz, aby uzyskać super modny wygląd.

Długie, warstwowe, średnie cięcie Heather LocklearAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Długie, warstwowe, średnie cięcie Heather Locklear

Jeśli super proste pasma nie są dla Ciebie, wciąż istnieje wiele innych sposobów na stylizację długich warstw. Spróbuj odwrócić niektóre części, zwinąć inne i dodać trochę dodatkowej objętości, np. Heather Locklear, aby zobaczyć, co lubisz najbardziej.

Klasyczne fale środkowej części Elizabeth HurleyMarkus+Wissmann / Shutterstock.com

Klasyczne fale środkowej części Elizabeth Hurley

Niewiele stylizacji jest tak klasycznych i kojarzących się ze starym Hollywood, jak sprężyste fale Elizabeth Hurley. Aby uzyskać nowoczesną aktualizację tego stylu retro, spróbuj rozdzielić włosy na środku.

Falisty długi bob Naomi WattsAndrea Raffin / Shutterstock.com

Falisty długi Bob Naomi Watts

Długie boby lub „loby” mają obecnie chwilę, a Naomi Watts jest szczególnie modna ze swoją środkową częścią. Rozważ skorzystanie z luźnych fal, aby uzyskać plażowy klimat.

Easy Shoulder Crop Marcia Cross z przednimi warstwami DFree / Shutterstock.com

Easy Shoulder Crop Marcia Cross z przednimi warstwami

Włosy do ramion są łatwe w stylizacji i pielęgnacji. Aby uzyskać dodatkowe ciało i objętość, poproś fryzjera o długie warstwy kadrujące twarz z przodu, podobne do Marcia Cross.

Miodowy balayage Cindy Crawford na BrownAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Miodowy Balayage Cindy Crawford na Brown

Cindy Crawford jest ikoną stylu, a jej przepiękne miodowe elementy balayage stanowią dowód tego. Dodaj trochę miodu i czerwonawych pasemek do ciemnobrązowych włosów, aby zwrócić uwagę na twoją twarz.

Blond część boczna Nicole Kidman_taniavolobueva / Shutterstock.com

Blond boczna część Nicole Kidman

Części boczne są uniwersalnie pochlebne, dzięki czemu ten wygląd Nicole Kidman jest niezwykle łatwy do odtworzenia w domu. Po prostu odwróć włosy na bok, aby uzyskać dodatkową objętość i dodaj luźne fale, a następnie gotowe!

Średnio rozchylone grzywki Moniki BellucciAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Średnio rozchylone grzywki Moniki Bellucci

Innym popularnym trendem dnia są grzywki do zasłon, ale nie musisz mieć 20 lat, żeby je kołysać. W końcu, jeśli Monica Bellucci może je zdjąć, to ty też….

Faliste długie warstwy i część boczna Helen Hunt pstafford / Shutterstock.com

Faliste długie warstwy i część boczna Helen Hunt

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego niektóre kobiety przestają chodzić na szykowne fryzury z wiekiem, jest to dla Ciebie obowiązkowa opcja. Loki Hunt uzupełniają warstwy, które pomagają oprawić jej twarz, a tutaj część boczna dodaje wyrafinowania do plażowych wibracji, absolutnie to uwielbiamy!

Część boczna i loki Violi DavisAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Część boczna i loki Viola Davis

Przy krótkiej fryzurze sposób rozdzielania włosów może mieć kluczowe znaczenie dla Twojego wyglądu. Tutaj Viola Davis kołysze boczną część swoją naturalnością, która podąża za kształtem sukienki, którą nosi. Oszałamiający!

Kręcone grzywki Michelle HurdKubankit / Shutterstock.com

Kręcone grzywki Michelle Hurd

Jeśli masz naturalnie kręcone lub trwałe włosy, nic nie powinno powstrzymywać Cię od skakania po trendach z lat 80. i próbowania kręconych grzywek. Michelle Hurd z pewnością wygląda z nimi niesamowicie.

Zamki Kimberly EliseGa+Fullner / Shutterstock.com

Zamki Kimberly Elise

Zdecyduj się na ochronną fryzurę i obejmij loki! Możesz wyglądać tak samo groźnie, jak Kimberly Elise, nosząc loki, wiek zdecydowanie nie odgrywa roli w wybranej fryzurze, jeśli mu na to nie pozwolisz.

Elizabeth Banks Złota Grzywas_bukley / Shutterstock.com

Elizabeth Banks Złota Grzywa

Taka złota grzywa to fantastyczny styl, który odzwierciedla, jak zabawna i „dzika” ma być twoja fryzura. Elizabeth Banks nosi go z pewnością.

Aby uzyskać ten wygląd podczas następnej wizyty u stylisty, poproś o warstwową średnią fryzurę; a żeby trochę pomóc w osiągnięciu objętości, idź na blowout, aby dokończyć look.

Złoty Lob Brunetki Shawrona LawrenceAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Złota brunetka Lob Shawrona Lawrence’a

Jeśli podoba Ci się krótka lub średniej długości fryzura, zastanów się nad lobem! Środek między naprawdę krótką fryzurą a średnią.

Melora Hardin Złote LokiDFree / Shutterstock.com

Złote Loki Melory Hardin

Średnie loki na krótkiej fryzurze, tak jak robi to tutaj Malora Harding, mogą urozmaicić wszystko. Krótka naturalna część może pomóc w zwiększeniu objętości wykonanej lekko z jednej strony.

Viola Davis Falisty Długi BobKathy Hutchins / Shutterstock.com

Viola Davis Falisty Długi Bob

Falisty długi bob lub lob jest bardzo wszechstronny, możesz wziąć stronę z książki Violi Davis i dodać subtelną część boczną, aby oprawić twarz.

Bob Anne MorganKubankit / Shutterstock.com

Bob Anne Morgan

Z naturalną częścią bob Anne Morgan wygląda promiennie w odcieniu czerwieni, aby komplementować jej skórę.

Wysoki kucyk Renee ZellwegerDFree / Shutterstock.com

Wysoki kucyk Renee Zellweger

Kurtyna i wysoki kucyk są jak fryzura z lat 90. Renee Zellweger wie o tym i absolutnie to rozbija!

Warstwowe cięcie i pasemka Faith HillDFree / Shutterstock.com

Warstwowe cięcie i pasemka Faith Hill

Warstwowy średni plon Faith Hill jest idealny do wykorzystania pełnej grzywy. Pasemka i warstwy powodują tak duży ruch fal, że wygląda niesamowicie.

Średnia uprawa Juliette Binochemakarenkodenis / Shutterstock.com

Średnia uprawa Juliette Binoche

Głębokie kasztanowe odcienie fal otaczają twarz Juliette Binoche i kończą się na średniej długości. Prosty i wyrafinowany wygląd, który jest po prostu ponadczasowy.

Plażowe fale Jennifer AnistonRon+Adar / Shutterstock.com

Plażowe fale Jennifer Aniston

Kultowa Jennifer Aniston wciąż serwuje nam fryzury, które są absolutnymi celami! Plażowe fale to super wszechstronna fryzura, ponieważ możesz je ubierać w górę i w dół w zależności od okazji.

Kaczka Tess DalyAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Kaczka Tess Daly

Zatyczka do uszu, dzięki tej bardzo prostej końcówce do stylizacji, możesz uzyskać super fajny i wyrafinowany wygląd w mgnieniu oka. Tutaj Tess Daly robi to z boczną częścią i wyprostowanymi włosami.

Uprawa warstwowa Daviny McCallAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Warstwowa uprawa Daviny McCall

Jest to uprawa średniej długości, a warstwowanie odbywa się z przodu, aby jak najlepiej uchwycić cechy Daviny McCall.