155 Najseksowniejszych tatuaży na dole pleców dla kobiet w 2021 roku (ze znaczeniami)

Kobiety są tak samo prawdopodobne, że w dzisiejszych czasach dostaniesz niesamowite tatuaże jak mężczyźni. Nie marszczy się już na tatuaż, jak kiedyś. Jeśli chodzi o wybór tatuażu, większość kobiet wybierze taki, który najlepiej pasuje do określonej części jej ciała.

Dla nowoczesnej dziewczyny zrobienie sobie tatuażu jest tylko kolejnym dodatkiem, takim jak zakup nowej pary kolczyków lub torebki. Jedyną różnicą jest to, że akcesorium jest trwałe. Kobiety wierzą, że tatuaże nie tylko podkreślają ich urodę, ale także dodają im pewności siebie, której wcześniej nie odczuwały. Na przykład niektóre osoby, które przeżyły raka piersi, otrzymają tatuaż w miejscu ich piersi, aby zwiększyć ich pewność siebie.

Czasami kobiety używają tatuażu jako sposobu na ukrycie blizny lub niedoskonałości ciała. Innym razem robią sobie tatuaż, aby dodać coś pięknego do swoich ciał.

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety będą skłaniać się w kierunku określonego rodzaju tatuażu, czegoś słodkiego lub kwiatowego, a innym razem kobiety wybiorą zły, ekstremalny tatuaż. Wszystko zależy od typu kobiety i jej osobowości.

Kobiety zwykle tatuują obszar ciała, który jest odsłonięty, podobnie jak tatuaż na plecach lub ramionach. Kobiety lubią pokazywać swoje tatuaże przy każdej okazji. Rzadko zdarza się, aby kobieta zrobiła sobie tatuaż tylko po to, by ukryć go przed ludźmi. Nie inaczej jest z mężczyznami.

Istnieje wiele różnych rodzajów tatuaży, które możesz wykonać, po prostu ważne jest, aby pamiętać, że jakikolwiek tatuaż, który wybierzesz, pozostanie na twoim ciele do końca życia. Ważne jest, aby wybrać coś, czego nie będziesz miał dość za kilka lat. Usuwanie lub zakrywanie tatuażu nie jest tanie. Doceń tatuaż, który wybierzesz i upewnij się, że jest to coś, co zawsze będziesz kochać. Dobrą sugestią jest noszenie przy sobie zdjęcia tatuażu przez jakiś czas, jeśli po kilku miesiącach nie zmieniłeś zdania, możesz rozważyć nałożenie go na ciało.

Jeśli szukasz tatuażu na dole pleców, istnieje wiele różnych rodzajów, z których możesz wybierać. W zależności od odcienia skóry, jaki masz, może również wpłynąć na twój tatuaż. Musisz zdecydować, jak duży tatuaż chcesz i jak dużą część pleców chcesz pokryć.

Poniżej znajduje się 70 najlepszych i najseksowniejszych tatuaży dolnych pleców do wyboru:

  1. Otrzymanie osobistego symbolu na dolnej części pleców pozwala mieć osobisty tatuaż, który niekoniecznie oznaczałby coś dla nikogo innego. To większy tatuaż, który zajmuje dużo miejsca na plecach.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet1

2. Jest to dość duży tatuaż, więc musisz być naprawdę w porządku, aby zakrywał większość dolnej części pleców. To kolejny tatuaż symboliczny dla właściciela.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet3

3. Ten tatuaż jest bardziej z boku, w ogóle nie jest wyśrodkowany, co może ci się bardziej podobać. To mały aniołek cherubin, który może być naprawdę uroczy.

Śliczny tatuaż na plecach

4. Jest to prosty projekt, który również nie zajmuje dużo miejsca w dolnej części pleców. Jest seksowny i prosty, więc nie martw się o długotrwały żal.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet5

5. To wspaniały paw tatuaż. Jest kolorowy i piękny, zajmuje całą stronę pleców, więc jest raczej duży, o ile nie masz nic przeciwko temu rozmiarowi.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet6

6. Tatuaż dolnej części pleców, który wygląda jak rodzimy latawiec lub robak, trudno powiedzieć. Ale jest kolorowy i nie zajmuje dużo miejsca na plecach.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet7

7. Jeśli motyl jest tym, czego szukasz, to jest to tatuaż dla Ciebie. Ma ładny kolor i jest też dość mały. Ten tatuaż po prostu siedzi z boku, coś, co wygląda tuż za dżinsami.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet8

8. Wspaniały czarno-biały wróbel, który wydaje się wylatywać prosto z dziewczęcych dżinsów. Jest delikatna i elegancka, a jej ułożenie z boku jest idealne. To świetny dodatek do czarno-białego wyboru.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet9

9. Kolejny wybór motyla, ten jest bardziej wyśrodkowany i jest wystarczająco mały, aby po prostu siedzieć elegancko na plecach.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet10

10. Ten symbol serca z ogniem to bardzo wyjątkowy wybór na tatuaż na dole pleców. Jest kolorowa i oryginalna i wygodnie leży na plecach, wystarczająco duża, aby ją zauważyć.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet11

11. Kwiatowy tatuaż to świetny dodatek do dolnej części pleców. ten w elegancki sposób podąża za krzywiznami pleców. podąża za nim z powrotem do ramienia, aby całkowicie uzupełnić wygląd. Czarno-biały sprawia, że ​​tatuaż jest jeszcze bardziej elegancki.

# Piękny kwiat z powrotem tatuaż

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet12

12. Wróbel boczny wśród niektórych kwiatów jest wyjątkowy i całkiem uroczy. Jest z boku, aby nadać uwodzicielski wygląd, który jest prawie drażniący.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet13

13. To wyjątkowy i dość niezwykły tatuaż. Bardzo podoba mi się czerwona kolorystyka, jest w niej coś vintage. Oryginalność jest tak niezwykła, że ​​nie sposób nie patrzeć na nią i gapić się. Przyciąga wzrok i obejmuje większość dolnej części pleców.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet14

14. Tatuaż ważki jest bardzo popularny, wiele kobiet je kupuje. Ten jest taki świetny, ponieważ jest kolorowy i żywy. Jest dość duży i jednostronny, ale naprawdę bardzo piękny.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet15

15. Bardzo podoba mi się ten tatuaż motyla. Jest dość duży, choć zajmuje większość miejsca w dolnej części pleców. Symbol jest kreatywny, a intensywny kolor tworzy wspaniały projekt.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet16

16. To niesamowity tatuaż na plecach, który sprawia wrażenie gorsetu. Daje zmysłowy, prawie burleskowy wygląd tatuażowi w dolnej części pleców, dając ci coś zupełnie innego?.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet17

17. Prosta gwiazda. Ten jest pośrodku i na tyle mały, że nie musisz stresować się dużym tatuażem. Można ją zaprezentować lub łatwo ją ukryć, wybór należy do Ciebie.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet18

18. Uwielbiam ten tatuaż. Chciałbym zobaczyć całość, muszę założyć, że to jakaś forma inspirującego cytatu z piórem na końcu. To zdecydowanie osobista wiadomość, która coś znaczy dla właściciela. Jest elegancki i niepowtarzalny, całkiem uroczy.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet19

19. Różowa kotwica w dolnej części pleców. Jest dość duży, więc upewnij się, że chcesz się w to zaangażować. Różowy to niezwykły kolor, który można umieścić na całym tatuażu, ale jest też uroczy. Jeśli szukasz czegoś morskiego, to może być właśnie to.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet20

20. Ten fajny tatuaż ma kilka pistoletów wsuniętych do spodni, jakby były prawdziwe. To fajny projekt, który nie wyjdzie z mody. Jeśli chcesz, aby coś odzwierciedlało twoją złą osobowość, wybierz to.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet21

21. Duży tatuaż, ale piękny. To nowe spojrzenie na wróżkę lub anioła. Czerwień dobrze komponuje się z czernią, dając ładny kontrast.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet22

22. Trudno opisać, co to za projekt, ale jest oszałamiający. Linia jest cienka i falista i po prostu podąża za krzywiznami jej ciała w seksowny sposób. Jeśli chcesz czegoś prostego, ale zmysłowego, to jest to tatuaż dla Ciebie.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet23

23. Kolejny kwiatowy tatuaż. ten łączy w sobie styl i kolor. Znajduje się na środku pleców, nie pozostawiając wiele miejsca nigdzie indziej.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet24

24. Tym razem kolejny tatuaż z pokazu broni z osobistym napisem. Jest wyjątkowy i dość szczegółowy. Ten tatuaż wyglądałby lepiej jako czarno-biały tatuaż.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet25

25. Jest to bardzo duży tatuaż na plecach, więc upewnij się, że jesteś zaangażowany w jeden z tego rozmiaru. Chodzi nie tylko na dolną część pleców, ale także na pośladki. Jest dość żywy i ma wiele różnych kolorów.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet26

26. To kolejny tatuaż ważki, ten nieco bardziej stonowany. Kolory są pastelowe i miękkie z odrobiną blasku. Jest mały i naprawdę uzupełnia dolną część pleców.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet27

27. Duży tatuaż motyla, ten jest trochę bardziej niezwykły niż reszta To nie jest standardowy motyl, ale coś trochę innego. Linie motyla są cienkie i przypominają rodzimy tatuaż.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet28

28. Ta urocza mała kokardka to coś dla kogoś, kto nie potrzebuje dużego dramatycznego tatuażu. Jest prosty i przyciągający wzrok i może mówić o czyjejś osobowości. Podoba mi się, że trzymała go w czerni i bieli.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet29

29. Róża otoczona czarnymi wzorami. Zajmuje większość dolnej części pleców, więc upewnij się, że naprawdę podoba ci się projekt i możesz z nim żyć.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet30

30. Bardzo wyjątkowy tatuaż z gwiazdami. Jest bardzo duży, więc chcesz się upewnić, że tego naprawdę chcesz. Bardzo trudno byłoby łatwo zatuszować tatuaż tej wielkości.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet31

31. Oczywiście tatuaże motylkowe są bardzo popularne. Ten jest średni i z boku. To proste i ładne dla kogoś, kto nie szuka skomplikowanego tatuażu.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet32

32. Delfiny to kolejny popularny wybór tatuaży. Ten jest dość mały i można go umieścić w dowolnym miejscu w dolnej części pleców. Jest słodko i kolorowo.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet33

33. To niezwykły projekt motyla, na początku prawie nie zdajesz sobie sprawy, że to motyl. Wszystkie kolory dobrze do siebie pasują.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet34

34. Ten kwiatowy tatuaż jest dość duży i ciągnie się od dolnej części pleców wzdłuż klatki piersiowej. Te tatuaże są dość bolesne z powodu ich umieszczenia. Kolory naprawdę sprawiają, że kwiaty wyskakują.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet35

35. Kolejna ważka i ta jest całkiem delikatna i słodka. Czarno-biały pozwala zachować prostotę, a design zapewnia elegancję.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet36

36. To jest osobista inskrypcja z kilkoma anielskimi skrzydłami. Przecina dolną część pleców z prostym wzorem.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet37

37. Te lisy są dość sprytnie wyglądającymi tatuażami. Jeden to anioł, a drugi diabeł. Jeśli chcesz czegoś wyjątkowego, możesz cieszyć się tymi uroczymi lisami.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet38

38. Dość duży tatuaż, ten wydaje się być jakąś formą plemiennego tatuażu.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet39

39. Ten kwiatowy wzór miał jasne kolory, które wydają się wyskakiwać ze skóry. Sam tatuaż jest dość duży, ale fajny projekt.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet40

40. Kolejny duży kwiatowy wzór, który zaczyna się w dolnej części pleców i ciągnie się w połowie drogi. Jest jasny i pomysłowy.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet41

41. Ten niezwykły wzór wygląda prawie tak, jakby był wytłoczony, jakby unosił się ze skóry. Czerń i biel nadają mu elegancji.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet42

42. Ten wzór krzyża to kolejny tatuaż, który wygląda lepiej w czerni i bieli. Jest większy i znajduje się pośrodku, aby uzyskać dyskretny wygląd.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet43

43. Odważny kwiatowy wygląd, który zajmuje dużą część dolnej części pleców. Bardzo podoba mi się jasny róż, który sprawia, że ​​kwiaty pękają.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet44

44. Ten kwiatowy wzór zajmuje całą dolną część pleców, a następnie idzie dalej. Odważne kolory naprawdę podkreślają kwiaty. Zielony i czerwony razem to świetne połączenie.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet45

45. Prosty motyl przerywany fioletem. Ten słodki symbol jest idealny dla kogoś, kto chce czegoś małego i ładnego.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet46

46. ​​Serce na środku dolnej części pleców to świetny tatuaż, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy. Róż i czerń również dobrze ze sobą współgrają.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet47

47. Kolejny wróbel z boku dolnej części pleców. To kolejny tatuaż, który można łatwo ukryć lub można go pokazać.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet48

48. Ten niezwykły wzór zajmuje środek pleców. linie na tym są cienkie i delikatne. Wśród czarno-białych tatuaży jest tylko plama koloru.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet49

49. Niezwykłe połączenie kwiatów i pistoletu, ale ten tatuaż na dole pleców wydaje się być trochę twardy i miękki razem.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet50

50. Jeśli jesteś „Daddy’s Girl”, możesz cieszyć się tym artykułem z dołączonym wzorem. Prosty czarno-biały tatuaż również może mieć dla Ciebie szczególne znaczenie.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet51

51. Jeszcze jeden tatuaż motyla, ten niebiesko-czarny. Połączenie niebieskiego motyla z wszystkimi czarnymi pracami projektowymi tworzy naprawdę ładny projekt.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet52

52. Chińskie litery są nadal bardzo popularnym wyborem na tatuaż. Ten ciągnie się po kręgosłupie.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet53

53.  Ten tatuaż jest dość wyjątkowy. Wygląda jak fale oceanu, ale w złocie i czerwieni. Jest bardzo żywy i inny. To dość duży tatuaż, ponieważ potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na fale.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet54

54. Kolejny gorset ten znacznie większy i w odcieniu fioletu. Krzyżujący się kształt bardzo przypomina gorsety burleski.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet55

55. Zbliżenie na numer 13. Jest to wyjątkowy i dość niezwykły tatuaż. Bardzo podoba mi się czerwona kolorystyka, jest w niej coś vintage. Oryginalność jest tak niezwykła, że ​​nie sposób nie patrzeć na nią i gapić się. Przyciąga wzrok i obejmuje większość dolnej części pleców.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet56

56. Kolejny unikalny wygląd motyla. ten czarno-biały wygląd jest bardzo elegancki, jeśli szukasz prostego projektu.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet57

57. Krzyżyk, który jest mały i ładny. To bezsensowny rodzaj tatuażu. Są małe kawałki koloru, które sprawiają, że reszta jest pop.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet58

58. Jeśli kochasz wróżki, pokochasz ten czarno-biały wzór. Wróżki fruwają od dołu do góry pleców. Wśród wróżek są też malutkie motylki.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet59

59. Wróżka siedząca na księżycu z przyczepioną do niej spersonalizowaną nazwą. Nazwa może oznaczać samego właściciela lub kogoś, z kim jest blisko.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet60

60. Wszyscy kochają Tinkerbell. W rzeczywistości jest to jeden z bardziej popularnych wzorów tatuaży dla kobiet na ciele.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet61

61. Jeszcze jeden motyl. Jak powiedziałem wcześniej, są popularnym wyborem do tatuaży. Ten ma głównego motyla pośrodku z maleńkimi wokół niego. Jest ładna i delikatna.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet62

62. Dwa dymiące pistolety. Jest to dość duży czarno-biały tatuaż, który jest wykonany z fantastycznymi szczegółami. Jeśli podoba Ci się ten z dymiącym sercem, przymierz go pod kątem rozmiaru.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet63

63. Jednorożec z kosmykami włosów opadającymi na motyla. wszystko jest czarno-białe, z wyjątkiem motyla. To nietypowy tatuaż i zajmuje dużo miejsca.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet64

64. Ten czarno-biały kwiatowy tatuaż zajmuje dużo miejsca, ale jest to całkiem ładny, szczegółowy kawałek. Jeśli szukasz kwiatu i nie masz nic przeciwko rozmiarowi, ten jest dla Ciebie.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet65

65. To najmniejszy kwiatowy tatuaż, jaki widzieliśmy. Jest cenny i delikatny i dokładnie taki tatuaż dla kogoś, kto chce małego prostego wyglądu.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet66

66. Kolejny tatuaż ważki pośrodku jej pleców. To prosty czarno-biały projekt.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet67

67. Ten projekt zawiera słońce. To duży czarno-biały tatuaż pośrodku.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet68

68. Bardzo duży kwiatowy tatuaż, który zajmuje większość dolnej części pleców. jasne kolory łączą to ze sobą.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet69

69. Ten oszałamiający tatuaż z orłem w locie zajmuje większość pleców i pośladków. Jest to bardzo szczegółowy czarno-biały projekt, który zapiera dech w piersiach. to rodzaj tatuażu, który sprawi, że ludzie będą się nim zachwycać przez całą noc.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet70

70. Ten czarno-biały kwiat jest oszałamiający, ale elegancki.

Wzory tatuaży na dole pleców dla kobiet71