20 rodzajów modnych grzywek dla młodych kobiet

Grzywka może być stylem polaryzacyjnym. Wymagają codziennej stylizacji, ale mogą z łatwością przenieść cały wygląd na wyższy poziom. I choć są popularne od dziesięcioleci, dzisiejsze modne grzywki to idealny sposób na odświeżenie i aktualizację dowolnej fryzury.

Blond Shag Emmy StoneTinseltown / Shutterstock.com

Boczne uderzenia Emmy Stone

Być może nie ma fryzury, która ma więcej klasy niż proste, warstwowe, zaczesane na bok grzywki. Aby uzyskać uroczy, kobiecy wygląd, włącz swoją grzywkę w kaskadowy lok, jak Emma Stone.

Brunetka Halle Berry niechlujna shagKathy Hutchins / Shutterstock.com

halle Berry’s Thin Choppy Bangs

Aby uzyskać nieco więcej przewagi, wybierz cienkie, wzburzone grzywki, takie jak Halle Berry. Co najważniejsze, nie musisz spędzać dużo czasu na stylizacji, aby osiągnąć ten wygląd. Im bardziej bałagan, tym lepiej!

Lekko rozchylona frędzla Stacy Martintaniavolobueva / Shutterstock.com

Lekko rozchylona frędzla Stacy Martin

Pełne frędzle są znane z tego, że zakrywają całe czoło, ale nie muszą. Wyjmij stronę z książki Stacy Martin i rozłóż grzywkę na środku, aby uzyskać słodką, świeżą wersję klasycznego.

Kanciasta grzywka Penelope CruzAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Kanciasta grzywka Penelope Cruz

Grzywki wszelkiego rodzaju są zabawne. Poczuj się trochę funky i wybierz kanciastą grzywkę Penelope Cruz. Nie ma tu żadnych zasad; wyjdź poza swoją strefę komfortu i poeksperymentuj.

Kasztanowe loki i długa grzywka Debby Ryan_ s_bukley / Shutterstock.com

Auburn Locks i grzywka z lat 70. Debby Ryan

Grzywka Debby Ryan udowadnia, że ​​lata 70. powracają. Jej odważne, kasztanowe zamki pomagają zachować nowoczesność i zapewniają zabawny wygląd retro.

Kręcone Frędzle i Bun . Yary ShahidiTinseltown / Shutterstock.com

Kręcone Frędzle i Bun . Yary Shahidi

Zawsze możesz rozkołysać grzywkę, niezależnie od tekstury włosów. Pochwal się swoimi naturalnymi lokami, stylizując je w przyciągające uwagę, urocze grzywki. Połącz je z górnym węzłem, takim jak Yara Shahidi, aby pomóc je pokazać.

Długie, grube grzywki Bai LingKathy Hutchins / Shutterstock.com

Długie tępe grzywki Bai Ling

Jedyna rzecz fajniejsza niż tępe grzywki? Tępe grzywki, które są nieco za długie. Długie grzywki Bai Ling są zalotne, zabawne i tajemnicze – idealne na randkę lub nadchodzącą imprezę.

Boczne grzywki i długie włosy Miley Cyrus s_bukley / Shutterstock.com

Boczne grzywki i długie włosy Miley Cyrus

Subtelne grzywki mogą być równie zabawne, co odważne. Na przykład Miley Cyrus doskonale wkomponowała swoje długie boczne grzywki w inne długie warstwy. To wciąż zalotna perfekcja.

Grzywka w kształcie litery U Hannah SimoneKathy Hutchins / Shutterstock.com

Grzywka w kształcie litery U Hannah Simone

Pełne, tępe grzywki można również gładko nakładać na resztę swojego zadania. Niewielki kształt litery U w grzywce Hannah Simone pomaga oprawić jej twarz i sprawia, że ​​jej warkocze wyglądają lśniąco i gładko.

Bob Milli JovovichAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Falista boczna grzywka Milli Jovovich

Faliste grzywki są synonimem starego hollywoodzkiego blasku. Pojedynczy lok w bocznej grzywce Milli Jovovich to łatwy sposób na przywołanie tego stylu i nadania jej prostemu bobowi stylu retro.

Krótkie grzywki Emmy WatsonKathy Hutchins / Shutterstock.com

Krótkie grzywki Emmy Watson

Nic nie mówi „fajnie” tak, jak krótkie grzywki. To nieoczekiwany, zabawny i prosty sposób na aktualizację klasycznego wyglądu grzywki. Połącz go z kilkoma niechlujnymi wąsami, takimi jak Emma Watson, aby uzyskać idealny, fajny wygląd dziewczyny.

Blond warstwy Gigi HadidKathy Hutchins / Shutterstock.com

Długie kurtyny Gigi Hadid

Środkowa część stała się coraz bardziej popularnym stylem i wydaje się, że nikt nie kocha go bardziej niż Gigi Hadid. Kurtyny grzywki są łatwe do kołysania i konserwacji, jednocześnie obejmując ten pojawiający się trend.

Klasyczna gruba grzywka Jessiki Bieljstone / Shutterstock.com

Klasyczne uderzenia z boku Jessiki Biel

Pełna grzywka jest bardziej wszechstronna, niż mogłoby się wydawać. Weźmy na przykład Jessicę Biel: chociaż są odsunięte na bok, nie są zagięte w bok. Wykorzystaj to, co najlepsze z obu światów i zrób to samo przez jeden dzień!

Pixie Paz Vegimakarenkodenis / Shutterstock.com

Pixie Paz Vegi z potarganymi grzywkami

Cięcia pixie i grzywka idą w parze jak masło orzechowe i galaretka. Obejmij potargane, niechlujne grzywki, takie jak Paz Vega, aby uzyskać wygląd, który jest w równym stopniu słodki i ostry.

Boczne uderzenia Olivii WildeAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Boczne uderzenia Olivii Wilde

Boczne grzywki to jedna z tych fryzur, które zawsze wydają się modne. Aby być na bieżąco, dodaj przyciągające uwagę akcenty na grzywkę i wokół twarzy, takie jak Olivia Wilde, aby jeszcze bardziej wykadrować twarz.

Krótkie grzywki i BobDe+Repente / Shutterstock.com

Krótkie grzywki i Bob

Aby być absolutnie fajną dziewczyną, nie zadowalaj się tylko bobem; obciąć grzywkę bardzo krótko. Ten wygląd jest nie tylko zabawny i zabawny, ale także pokaże Twoją bezgraniczną pewność siebie.

Jasnobrązowy do Miodowego OmbreYuliyaFM / Shutterstock.com

Messy Choppy Bangs z Ombre

Grzywka idealnie komponuje się z ombre na długich lokach. Zrównoważ swoje wzburzone grzywki luźnymi, niechlujnymi falami ombre, aby uzyskać fryzurę, która przywołuje wybrzeże Kalifornii.

Kurtyna Grzywka Dakoty Johnsonszkarłatne żagle / Shutterstock.com

Kurtyna Dakoty Johnson Bang

Kurtyny grzywki to idealny sposób na kołysanie grzywką bez poświęcania zbyt wiele czasu każdego dnia na stylizację. Rozłóż grzywkę na środku i zostaw tylko kilka małych kawałków w pobliżu środka, takich jak Dakota Johnson.

Średnie pierzaste grzywki Emily RatajkowskiAndrea Raffin / Shutterstock.com

Średnie pierzaste grzywki Emily Ratajkowski

Jeśli mamy być szczerzy, Em Rata może dostać praktycznie każdą fryzurę i wyglądać niesamowicie, jest po prostu tak wszechstronna! Ale muszę powiedzieć, że mam słabość do tych pierzastych grzywek, ponieważ wygląda, jakby właśnie została obsadzona w starożytnym greckim filmie i nie ma w tym żadnej części, która by mi się nie podobała.

Grzywka RihannyTinseltown / Shutterstock.com

Grzywka Rihanny

Riri, karaibska bogini rzeczywiście służy nam tutaj poważną iskrą! Uwielbiam ją nosić swoje naturalne włosy, a także kiedy robi małe poprawki tu i tam, i tym razem zrobiła to, aby dać nam ten niesamowity falujący bob i grzywkę na środku.

Grzywka Santa MonikiKrista Kennell / Shutterstock.com

Grzywka Santa Moniki

Wzdłuż linii tradycyjnych grzywek, otrzymaliśmy ten wspaniały przykład długich i raczej kudłatych grzywek, które pasują do falujących i beztroskich włosów średniej długości. 

Grzywka Jennifer GarnerAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Grzywka Jennifer Garner

Grzywka Jennifer Garner z lat 70. to marzenie każdego, kto pomyślał: „Potrzebuję czegoś, co urozmaici długie włosy”. ponieważ zdecydowanie dodaje je ne sais quoi do długich zamków!

Proste uderzenia Taylor SwiftBok Amber Heard zagięty kędzierzawy Bob

Proste grzywki Taylor Swift

Proste, wzburzone grzywki Taylor Swift przez jakiś czas były częścią jej wizerunku. Wie, jak je wykonać i stylizować. Jeśli myślisz o ich zakupie, zapytaj swojego stylistę, czy lepiej będzie trochę lżej, czy nie, czy też utrzymać wagę tak, jak zrobiła to Taylor.

Falisty lob i kudłate grzywki Gaia Bermani Amaralchinellatophoto / Shutterstock.com

Kudłate grzywki Gai Bermani Amaral

Kudłate grzywki Gai są idealnym uzupełnieniem jej rysów i super chłodnego lobu, który tu nosi. Kudłate grzywki mogą wyglądać tak dobrze w nieco niechlujnym stylu; jeśli masz falowane włosy, kudłata grzywka może być właśnie tym, czego szukasz!

Proste uderzenia i Lob henningstad / Shutterstock.com

Proste uderzenia i Lob

Strona zaczerpnięta z książki Anny Wintour, ta fryzura jest zgodna z zasadą projektowania powtórzeń, a w tym przypadku lepiej zilustrowana przez lustrzane linie grzywki i długi bob, czyli lob.