Kokį kirpimą turėčiau gauti?

Jei kada nors susimąstėte, kokios šukuosenos jums tinka ir kaip reikėtų kirpti plaukus, čia pateikiamas šauniausių stilių, kuriuos galima įsigyti 2021 m., Sąrašas. Mes suskirstėme skirtingas vyrų šukuosenas pagal veido formą – ovalios, ilgos, apvalios , kvadratas, deimantas ir trikampis. Jei pagaunate save klausdami „kokį kirpimą turėčiau daryti?“, Peržiūrėkite žemiau pateiktas geriausias vyrų šukuosenas, kurios padės išsirinkti tinkamą kirpimą.

Geriausi vyrų kirpimai pagal veido formą

Kadangi jūsų galvos forma gali turėti įtakos tam, kaip jums atrodo skirtingi kirpimai ir stiliai, prasminga žinoti tik tai, kokios veido formos ir šukuosenos yra suderinamos. Pavyzdžiui, dėl savo veido bruožų ir matmenų ovalo ar ilgo veido kirpimas vyrui turėtų būti akivaizdžiai kitoks nei geriausia šukuosena apvaliam veidui. Štai kodėl vaikino šukuosenų suskirstymas pagal galvos formą yra vienas iš logiškiausių būdų užtikrinti gerą kirpimą kirpykloje.

Žemiau mes aprašėme kiekvieną skirtingų vyrų veido formą, taip pat pateikėme populiarių stilių pavyzdžių ir nuotraukų. Čia yra geriausi vyrų kirpimai pagal veido formą, pradedant nuo šliaužtinumo, pompadūro, švelnios nugaros, tekstūruotos apkarpos ir dirbtinio vanago viršuje iki išblukimo ir apatinių šonų tipų..

Kokį kirpimą turėčiau gauti - geriausios šukuosenos vyrams pagal veido formą

Ovalo formos veido šukuosenos

Yra daug stilingų šukuosenų ovaliems veidams. Pagrindinis ovalo formos bruožas yra tai, kad nėra aštrių kampų ar kampų šalia kaktos, skruostų ir smakro. Dėl savo simetrijos ir pusiausvyros dauguma šukuosenų puikiai atrodo ant ovalių veidų, įskaitant išblukimus ir kirpimus su šukomis, šlifus, pompadūras, tekstūruotas nugarines dalis ir aštrius plaukus. Tačiau venkite pakraščių ir kirpčiukų, kurie galėtų uždengti kaktą ir padaryti veidą apvalesnį.

Vaikams su ovaliais veidais veido plaukai ir barzda yra neprivalomi. Dėl švelnių ir lygių žandikaulio kontūrų skutimosi skutimosi būdas yra švarus.

Šepetys atgal

Ovalus veidas - šepetys atgal

Nupjaukite su šukomis

Ovalus veidas - išpjautas su šukomis

„Mid Fade“ su „Pompadour“

Šukuosenos ovaliems veidams - „Mid Fade“ su „Pompadour“

Taper Fade su Quiff

Šukuosenos ovaliems veidams - kūginis išblukimas su Quiff

Apvalios veido formos šukuosenos

Taip pat yra įvairių šaunių šukuosenų, skirtų apvalioms veido formoms. Apvalūs paviršiai yra maždaug vienodo ilgio ir pločio, o žandikaulio linija neturi aštrių kampų ar briaunų. Norėdami sukurti iliuziją, kad veidas yra ilgesnis, apsvarstykite šukuosenas, kurios yra trumpos šonuose, bet padidina aukštį ar apimtį.

Geriausios šukuosenos apvaliems veidams yra kirpimai ir aukšti išblukimai kartu su pompadūrais, dirbtiniais vanagais (fohawks), pakraščiais, šoninėmis dalimis, šlaunimis, dygliuotais plaukais ir ilgomis tekstūruotomis šukomis..

Nors apvalaus veido vyrams barzda nereikalinga, visa kvadratinė barzda gali suteikti žandikauliui labiau išbalusią išvaizdą.

Plikas išblukimas su slidžia nugara

Šukuosenos apvaliems veidams - plikas išblukimas su slidžia nugara

Didelis odos išblukimas su „Pompadour“

Šukuosenos apvaliems veidams - didelis odos išblukimas su „Pompadour“

Šoninis šepetys aukštyn

Šukuosenos apvaliems veidams - šoninis šepetys aukštyn

Spygliuoti plaukai

Šukuosenos apvaliems veidams - spygliuoti plaukai

Kvadratinio veido šukuosenos

Geriausios šukuosenos kvadratinėms veido formoms paprastai būna trumpos ir vyriškos. Kvadratiniai veidai yra kampiniai, aštrūs ir vyriški. Kaip ir apvalios veido formos, kvadratiniai veidai reiškia, kad ilgio ir pločio matavimai yra panašūs – skiriasi tik žandikaulio kampas.

Dėl savo universalumo, geriausi kirpimai kvadratiniams veidams yra nuo labai trumpų vyriškų kirpimų, tokių kaip apatiniai kirpimai, kirpimai ar įgulos kirpimai, iki ilgesnių stilių, kurie suteikia tam tikros apimties, pvz., Šukuosenos, šukės, pompos , ilgos šukos ir tradicinės slidžios nugaros.

Vyrai su kvadratiniais veidais gali užauginti šviesias ražienas, kad sušvelnintų smakro ir žandikaulio aštrumą.

„Buzz Cut“

Šukuosenos kvadratiniams veidams - „Buzz Cut“

„High Fade“ su „Quiff“

Šukuosenos kvadratiniams veidams - didelis išblukimas su Quiff

Įgulos pjovimas

Šukuosenos kvadratiniams veidams - įgulos kirpimas

Tekstūruotos šukos

Šukuosenos kvadratiniams veidams - tekstūruotos šukos

Šukuosenos ilgam veidui

Geriausios šukuosenos ilgoms veido formoms paprastai padeda išlyginti galvos matmenis. Kartais vadinami „pailgais“ arba „stačiakampiais“, ilgi veidai yra ilgesni nei platūs. Kad jūsų veidas neatrodytų dar ilgiau, vyrai su pailgais veidais turėtų išbandyti trumpus kirpimus ant viršaus, pavyzdžiui, įgulą ar kirpimą. Tačiau, jei norite daugiau apimties ant viršaus, praleiskite trumpą išblukimą šonuose ir galite formuoti plaukus šonine dalimi, šukuoti arba trumpai šukuoti/spygliuotus plaukus.

Vaikinai su pailgais veidais taip pat neturėtų išaugti barzdos, kuri dar labiau pailgins veido formą.

Brush Up

Šukuosenos pailgoms veido formoms - šukuokite

Šoninė dalis

Šukuosenos pailgoms veido formoms - šoninė dalis

Šoninis „Swept Crew Cut“

Šukuosenos pailgoms veido formoms - šoninis šlifuotas įgulos kirpimas

Trumpi aštrūs plaukai

Šukuosenos pailgoms veido formoms - trumpi spygliuoti plaukai

Deimantinės veido formos šukuosenos

Viršutinės šukuosenos deimantiniams veidams iš tikrųjų yra vieni iš populiariausių kirpimų ir stilių. Deimantinei veido formai būdingi stiprūs, platūs skruostikauliai ir apibrėžtas kampinis smakras. Kadangi deimanto formos veidai paprastai yra ilgi ir siauri, kirpėjai ir stilistai rekomenduoja daugiasluoksnę didelės apimties šukuoseną, tokią kaip pakraštys, dirbtinis vanagas (fohawk), šepetys, šoninis šlavimas, šukos, ilga slysta nugara arba tekstūruotas kirpimas.

Vyrai su deimantiniais veidais gali apsvarstyti galimybę auginti kai kuriuos veido plaukus, kad sušvelnintų smakrą ir žandikaulį.

Tekstūruotas pasėlis

Šukuosenos deimantinėms veido formoms - tekstūruotas kirpimas

Faux Hawk (Fohawk)

Šukuosenos deimantinėms veido formoms - „Faux Hawk“ („Fohawk“)

Didelis išblukimas su briauna

Šukuosenos deimantinėms veido formoms - labai išblukusios su brūkšniu

Slysti atgal

Šukuosenos deimantinėms veido formoms - slidi atgal

Trikampio veido formos šukuosenos

Madingos šukuosenos trikampiams veidams paprastai būna ilgesnės ir daugiasluoksnės. Trikampės veido formos pabrėžia kampinius bruožus, ypač žandikaulio linija yra platesnė nei skruostikauliai. Norint kompensuoti mažesnę kaktą ir sukurti simetriją, idealus kirpimas vaikinams, turintiems trikampio formos veidą, yra vengti trumpų išblukimų šonuose ir išmėginti vidutinio ilgio tekstūruotas šukuosenas, pavyzdžiui, nušluostytus kirpčiukus, kampinius pakraščius ir netvarkingus plaukus.

Atsižvelgiant į žandikaulio liniją, dauguma vyrų geriausiai nusiskuto.

Šukuoti

Trikampio veido formų šukuosenos - šukos

Įgulos pjovimas

Trikampių veido formų šukuosenos - įgulos kirpimas

Tekstūruotas Kifas

Trikampių veido formų šukuosenos - tekstūruotas šriftas

Vidutinis išblukimas su kampiniu kraštu

Trikampių veido formų šukuosenos - vidurio išblukimas su kampiniu brūkšniu

Populiariausias plaukų formavimo produktas vyrams

Šiuo metu rinkoje yra tiek daug gerų plaukų produktų vyrams, todėl gali būti sunku žinoti, kokius prekės ženklus ar stiliaus produktus naudoti. Nors pomados, vaškas ir molis šiais laikais yra populiariausi, kiekvienas geriausiai tinka su skirtingomis šukuosenomis.

Norėdami gauti tvirtą laikymąsi ir blizgesį, užtepkite pomadą. Jei norite tekstūruotos, natūralios išvaizdos ir apimties, naudokite plaukų vašką, kuris užtikrina lengvą ir vidutinį laikymą. Vidutinio ilgio ir ilgiems plaukams gaukite plaukų molį, kuris suteikia judesį ir minkštą apdailą.

Štai keletas geriausių plaukų produktų vyrams.

Prekės įvertinimas Kaina
„Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė - „Strong Hold“ plaukų pomada vyrams - vidutinio blizgesio vandens pagrindu pagamintas vaškas be dribsnių plaukų gelis - lengvai nuplaunamas - visos dienos laikymas visų tipų plaukams „Suavecito Pomade Firme“ (stiprus) laikiklis 4 oz, 1 pakuotė – „Strong Hold Hair Pomade“ vyrams – vidutinio blizgesio… 14 530 atsiliepimų 13,99 USD Pirkti dabar
TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos TIGI lovos galvutė vyrams, matinis atskyrimas, veikiantis vaškas, 3 uncijos 4 149 apžvalgos 9,90 USD Pirkti dabar
Imperial Barber Classic Pomade, 6 uncijos Imperial Barber Classic Pomade, 6 uncijos 1547 apžvalgos 22,00 USD Pirkti dabar
Amerikos įgulos pluoštas, 3 uncijos, stiprus lankstus laikymas su silpnu blizgesiu Amerikos įgulos pluoštas, 3 uncijos, stiprus lankstus laikymas su silpnu blizgesiu 20 413 apžvalgos 18,50 USD Pirkti dabar
„AMERICAN CREW Firm Hold“ formavimo gelis, 33,8 Fl Oz „AMERICAN CREW Firm Hold“ formavimo gelis, 33,8 Fl Oz 6 204 apžvalgos 33,76 USD Pirkti dabar

Geriausi kirpimai jūsų veido formai

Jei lankotės kirpykloje ir jums reikia trumpo vadovo, kaip geriausiai kirpti jūsų veido formą, čia pateikiama paprasta mūsų rekomendacijų apžvalga. Nors tai paprastai yra geriausios vyrų šukuosenos pagal galvos formą, visi vaikinai yra skirtingi, o kai kurie gali nupjauti įvairius kirpimus ir stilius, kurių kiti negali.

Štai keletas geriausių kirpimų, kuriuos galima atlikti pagal veido formą:

  • Apvalus: pompadour, dirbtinis vanagas, pakraštys, šoninė dalis, kaifas ir aštrūs plaukai su dideliu išblukimu arba perkirpimu
  • Kvadratas: „Buzz“ kirpimas, įgulos pjovimas, šepetys, šlifavimas, pompastika, netvarkingas derlius ir ilgos šukos su išblukimu ar sumažinimu
  • ovalus: šukos, šukos, lygi tekstūra, spygliuoti plaukai ir „Ivy League“ su odos išblukimu, nusiskutais šonais arba nukirpta
  • Ilgas: įgulos pjūvis, kirpimas, trumpa šoninė dalis, šukos, trumpas šepetys ir tekstūruotas kirpimas su siaurėjančiais šonais arba mažas išblukimas
  • Deimantas: pakraštys, dirbtinis vanagas, šepetys, šoninis šlavimas, netvarkinga viršutinė dalis, ilgi nugaros plaukai ir tekstūruotas kirpimas su trumpomis pusėmis
  • Trikampis: trumpi arba vidutinio ilgio plaukai ant viršaus su siaurėjančiomis šoninėmis pusėmis arba nukirpti

Čia rasite daugiau vyrų šukuosenų.