Krásny ekologický detský nábytok s bezpečným dizajnom pre vaše dieťa

krásna ekologická detská postieľka pre deti

Krásny ekologický detský nábytok s bezpečným dizajnom pre vaše dieťa

Ak skutočne hľadáte ekologický nábytok do detskej izby, mali by ste sa informovať o jednej z najnovších kolekcií od Oeuf. Táto kolekcia nábytku nesie meno Robin a bola vytvorená, aby bola detská izba funkčná a predovšetkým bezpečnejšia.

Tento nábytok je vyrobený zo 100% udržateľného masívneho dreva a potom natretý prírodnou farbou na vodnej báze. Zostava do detskej izby obsahuje detskú postieľku, prebaľovací pult a ďalšiu komodu.

Ergonomická, ekologická detská posteľ

Krásny ekologický dizajn detskej postieľky pre deti

Tieto tri kusy nábytku patria k sebe a sú veľmi atraktívne a krásne. Detská postieľka má ešte jednu výhodu: je polohovateľná, to znamená, že ju možno použiť ako pre dieťa, tak aj pre batoľa. Matrac je navyše v dosť nízkej polohe, takže vaše dieťa môže vyliezť na posteľ samo bez vašej pomoci. Viac zaujímavých informácií o tomto ekologickom detskom nábytku nájdete na webovej stránke výrobcu: Tak navštívte Oeuf Web v prípade záujmu!

Tento nábytok je vyrobený zo 100% udržateľného masívneho dreva

krásna ekologická detská postieľka pre detský nábytokNábytok je natretý prírodnou farbou na vodnej báze krásny ekologický detský matrac do detského nábytku

Nábytkové predmety z najnovších kolekcií Oeuf krásna biela šatníková skriňa pre detský nábytok

Matrac má pomerne nízku polohu, vďaka čomu je posteľ pre vaše dieťa ešte funkčnejšiakrásny ekologický detský nábytok v bielom ráme