Mimoriadna detská postieľka – inšpirovaná kórejskými topánkami

unikátna kórejská postieľka

Ázijskí návrhári sú vždy pripravení na prekvapenia a tentokrát nás potešia svojou výstrednou tvorbou detskej postieľky. Dizajnérske spoločnosti Jaekyoung Kim a Hyunjin Seo z Kamkam so sídlom v Soule predstavujú túto jedinečnú posteľ neobvyklého tvaru. Je inšpirovaná tradičnými kórejskými topánkami a je ideálna do bytov, ktoré sú zariadené v minimalistickom štýle.

Detská postieľka má flexibilné vysoké okraje, ktoré je možné pretvarovať a znova použiť. Táto funkcia je veľmi užitočná, ak chcete dieťaťu vyrobiť kokon alebo viac miesta pre rodiča. A keď vaša dcéra alebo syn vyrastie, tieto okraje možno prestavať tak, aby sa vaše dieťa v tejto jedinečnej posteli cítilo pohodlne a útulne..

Kórejským dizajnérom sa v tejto detskej postieľke úspešne podarilo spojiť tradíciu, estetiku a funkčnosť. Uprednostňuje ho stále viac milovníkov originálnej interiérovej výzdoby pre starostlivosť a výchovu detí. Biely okraj zaisťuje bezpečnosť malých ľudí a nádherný matrac vytvára pohodlie a zaisťuje ich pokojný spánok.

Detská postieľka má moderný, jedinečný dizajn. Je odlišný od všetkého, s čím ste sa doteraz v obchodoch s nábytkom stretli. A na rozdiel od iných postelí vás tento pozoruhodný kúsok upúta jednoduchým výhľadom a pohodlným prevedením. Môžete si byť istí, že vaše dieťa si do kórejskej postele zamiluje na prvý pohľad. Tým najmenším zaručí pokojný spánok a sladké sny!

 Jedinečná detská postieľka inšpirovaná tradičnými kórejskými topánkami

jednoduchý dizajn detskej postieľky koranický

Kórejská detská postieľka v neobvyklom tvare 

posteľ kórejského dizajnu biela  Kórejská posteľ s flexibilnými vysokými okrajmi posteľ kórejský minimalistický štýl

 Jednoduchý dizajn detskej postieľky v minimalistickom štýle z Kóreyelegantná postieľka s vysokými okrajmi

Text s Katjou