Nezvyčajné detské postele a skrinky z Holandska

neobvyklé detské postele a skrine biely povrch

Nezvyčajné detské postele a skrinky z Holandska

Skrinky a postele do detskej izby v neobvyklom tvare! Táto kolekcia nábytku má názov Kast van een Huis a predstavuje nádhernú kolekciu nábytku od holandskej dizajnérky MarieLouise Groot Kormelink. S týmito zvláštnymi kusmi nábytku môžete vyzdobiť dievčenskú alebo chlapčenskú izbu a vytvoriť tam šťastnú atmosféru.

Predná časť skriniek pripomína slávnu štítovú stenu domov pozdĺž kanálov v Holandsku. Skrinky sú veľmi farebné, sú namaľované rôznymi farbami a umiestnené vedľa seba vyzerajú naozaj skvele! Ponúkajú tiež dostatok úložného priestoru na oblečenie, hračky a knihy, takže môžu byť praktickým riešením pri zariaďovaní každej detskej izby.

Nezvyčajné detské postele a skrinky z Holandska

neobvyklé detské postele a šatníky modrá čierna

V kombinácii s posteľou z rovnakej kolekcie tiež vyzerajú neskutočne krásne. Čelné postele postelí sú tiež vyrobené v tvare malých domčekov. Tieto neobvyklé, ale praktické detské postele sú k dispozícii v dvoch veľkostiach: 70/150 cm a 90/200 cm. Ak vás už tento chladný detský nábytok zaujíma, môžete získať ďalšie informácie o kolekcii nábytku a jeho cenách na webovej stránke Kast van een Huis navštíviť. Prajeme vám veľa zábavy a zábavy!

Táto kolekcia nábytku má názov Kast van een Huis

neobvyklé detské postele a šatníky pohodlne originálne Predná časť skriniek pripomína slávnu štítovú stenu domov pozdĺž kanálov v Holandsku neobvyklé detské postele a šatníky okenná fasáda

Červené dvere skrinky

neobvyklé detské postele a šatníky fasáda budovy

Farebné skrine usporiadané vedľa seba

neobvyklé detské postele a šatníky holandský dizajnový formulár

Hladké lesklé povrchy

povrch neobvyklých detských postelí a skriniek