Osviežte interiér detskej izby žiarivými farbami

Interiér detskej izby v jasných farbách osviežuje nápady

Osviežte interiér detskej izby žiarivými farbami

Oživte svoju škôlku inšpiratívnymi farbami

Kedy ste boli naposledy na dovolenke v zábavnom parku alebo v zábavnom parku pre deti? Všimli ste si tam všetky stimulujúce farby?

Farba robí život dieťaťa živým, kreatívnym a zábavným. Prečo si niečo z tejto rozmarnej prírody nevrátiť späť do domu a spálne? Bez ohľadu na to, či váš syn alebo dcéra uprednostňujú odvážnejšie farby alebo skôr jemnejšie tóny, pomôžte im urobiť zo svojej spálne najlepšie miesto na vstup do domu. Tu je niekoľko spôsobov, ako ich ohromiť farbami v každej časti ich miestnosti.

Vytvorte farebnú detskú izbu s dobrými nápadmi

Interiér detskej izby v žiarivých ženských farbách

 

Sústreďte sa na to, čo vaše dieťa miluje: Dospelí naplánujú a vyzdobia každú izbu v dome a často je detská izba jediným miestom, kde môžu hovoriť o výzdobe a dizajne. Opýtajte sa svojich detí, ako by chceli, aby vyzerala ich izba.

Keď sú mladší, čerpajte nápady od svojich obľúbených hrdinov, športovcov, aktivít a vzrušujúcich kníh, ktoré čítajú. Aplikujte tieto farby a motívy na steny jasnými farbami, tapetami a nástennými maľbami, aby ste okamžite premenili svoju izbu. Ak potrebujete pomoc s rozhodovaním, navštívte miestny železiarsky obchod. Farebné oddelenie má širokú škálu vopred vybraných farieb detskej izby a kombinácií tapiet na odstránenie hádaniek pri rozhodovaní.

Aké farby inšpirujú vaše dieťa?

Interiér škôlky s jasnými farbami osviežuje ženskú fialovú

Vytvorte si izbu, v ktorej budú vaše deti radi!

Osviežte interiér detskej izby žiarivými farbami

Farebné akcentové dekorácie:

V závislosti od vášho dekoratívneho štýlu si vyberte farebné akcenty, ktoré miestnosť vizuálne spoja. Tabuľky alebo závesné svetlá sú dobrým východiskovým bodom. Zlaďte tienidlá s okolitými dekoratívnymi farbami a potom ich napodobnite pri úprave okien, posteľnej bielizni a kobercoch.

Koberce sú kreatívnym spôsobom, ako do vašej miestnosti vniesť dávku farieb, a je možné ich meniť sezónne alebo keď ich váš malý zašpiní! Ďalším dobrým nápadom je siahnuť po farbách nachádzajúcich sa v obrazoch dekorov a rámov z rovnakých materiálov alebo farieb. Táto spálňa má oranžovú, fialovú a zelenú tému a farbu použitú v textíliách, ako aj vo výzdobe stien. Je to jednoduchý spôsob, ako nechať farby lúhovať rôznymi spôsobmi.

Ozdobiť s farebným dekorom, lampami a textilom

Štvorce osviežujú interiér detskej izby žiarivými farbami

Usporiadať podľa farby:

Môžete si myslieť, že organizácia vašej škôlky musí byť striktne utilitárna a funkčná. Kreatívne produkty pre detské organizácie nájdete kdekoľvek, od domácich katalógov až po váš obľúbený veľký sklad s prepravkami. Výrobky, obuv, hračky, plyšové hračky sú k dispozícii vo skvelých farbách a môžu zdvojnásobiť kreatívny dekor v detskej izbe.

Nezostaňte len pri jednej farbe, hľadajte koše a koše, ktoré ponúkajú priehľadné možnosti rýchleho čistenia, a pomocou štítkov alebo malých tabúľ na košoch zistíte, čo v nich je, skôr, ako ich vyberiete z kreslenia na poličke. Knižnice, vstavané skrine a zásuvky sú ďalšími spôsobmi organizácie, ako priniesť do detskej izby farebné možnosti, aby vyzerala skvele.

Farebná organizácia je kreatívnou možnosťou pre hračky a ďalšie

Interiér detskej izby je osviežený jasnými farbami

Bez ohľadu na to, či chcete vyzdobiť detskú izbu pestrými možnosťami, alebo vaše dieťa prejavilo záujem o nový vzhľad, tieto nápady vám pomôžu nechať oči vylúpené. Od pestrofarebných materiálov a farieb na stenu až po posteľnú bielizeň a organizačné produkty – možnosti sú neobmedzené, aby priniesli geniálnu farbu do krajiny zázrakov vášho dieťaťa..

Detská izba s poschodovými posteľami z bieleho dreva Interiér detskej izby s žiarivými farbami osviežuje koberec  Vymaľujte oblohu na stenáchOsviežte interiér detskej izby žiarivými farbami

Kombinácia zelených a modrých akcentov – pekná farebná paleta

Interiér detskej izby v jasných farbách osviežuje modrú

Dominantná jasne zelená farba

Interiér škôlky v jasných farbách osviežuje zelenú

Jasné, pozitívne prostredie v detskej izbe

Interiér detskej izby v jasných farbách osviežuje červenú

Pukanie jasných farieb v detskej izbe

Interiér detskej izby v jasných farbách je osviežujúci a hravý