Police v škôlke inšpirované Super Mario

poličky na knihy v škôlke inšpirované super mariom

Police v škôlke inšpirované Super Mario

 

V dnešnej sérii našich detských izieb vám chceme ukázať skvelý nápad, ako urobiť interiér v detskej izbe zábavným a priateľským k deťom – s policami Super Mario! Super Mario je populárna počítačová hra, väčšina detí má Mario obzvlášť rada, je jednoducho nadčasová!

Čoskoro prichádzajú a odchádzajú noví počítačoví hrdinovia, ale Mario zostáva. Maria a jeho spoločnosť si užívajú deti rôznych vekových skupín a každé dieťa bude nepochybne šťastné, že bude mať vo svojej izbe tohto obľúbeného hrdinu. V našej galérii fotografií nájdete skvelé tipy na skvelé nastavenia Super Mario v detskej izbe!

Poličky Mario do vašej tematicky zariadenej detskej izby

poličky na knihy v detskej izbe super mario prútikom

Tieto poličky Mario môžu byť pre vaše deti veľkou inšpiráciou a zároveň vytvárať šťastnú atmosféru v detskej izbe. Veľké poličky na knihy sú vyrobené ako hnedé škatule, presne v hernom štýle Mario. Môžu dokonale ozdobiť detskú izbu a tiež ponúkajú dostatok priestoru na uloženie rôznych predmetov. Niektoré z nich majú krásne dvere ozdobené známym otáznikom. Tieto knižnice vyzerajú úžasne napríklad na svetlo zelenej stene. Ďalším zaujímavým doplnkom tematickej detskej izby v štýle Super Mario by bol malý stolík, ktorý vyzerá ako reťaz z potrubia. Takýto detský nábytok nám pomáha navrhnúť chladný interiér detskej izby, kde môžu naše deti zažiť veľa zábavy, pretože sú hravé a zároveň veľmi funkčné.  

Hravý dizajn nástenných hodín s tematikou vašich detí

nástenné hodiny super mario do detskej izby

poličky na knihy v detskej izbe super mario podkrovia

Veselý, farebný nápad pre najmenších

poličky na knihy v detskej izbe v prevedení super mario

Vedro Super Mario na ukladanie zariadení  police na knihy v detskej izbe od hry super mario kübel