Skvelé nápady na dekoráciu v škôlke – dizajn severného pólu

 nápady na dekoráciu v dizajne severného pólu detskej izby

Naše zábavné nápady na dekoráciu v detskej izbe prekypujú predstavivosťou a kreativitou – rovnako ako detské sny. Všetky deti chcú podniknúť cestu okolo sveta. Predstavujú si pristátie na Mesiaci alebo návštevu severného pólu.

Presne túžby našich malých priateľov nás inšpirovali k tomu, aby sme v škôlke prišli s týmito originálnymi a nápaditými nápadmi na dekoráciu.

Budete presvedčení, že biela miestnosť vyzerá jednoducho a elegantne, a napriek tomu je veľmi útulná a veselá.

Vytvorte chladné, ale slnečné podnebie natretím stien a podlahy bielou farbou. Pozrite sa aj na ladiaci biely nábytok, ktorý môžete ozdobiť nálepkami medveďa. Navrhnite izbu v tomto minimalistickom severskom štýle. Vďaka bielej farbe bude pôsobiť jasnejšie a priestornejšie. Ale máte tiež možnosť osviežiť atmosféru niektorými farebnými prvkami. Ideálne sú plyšové medvedíky, farebné vankúše alebo nástenná dekorácia s mapou sveta a nádhernými balónikmi, ktoré v deťoch vzbudia predstavivosť. Vďaka týmto báječným nápadom na dekoráciu v detskej izbe sa malí dobrodruhovia môžu ponoriť priamo do svojho sveta snov.

Musíte uznať, že tento dizajn interiéru vyzerá dosť výstredne, ale veľmi originálne a atraktívne. Pred zdobením miestnosti v severskom štýle sa poraďte so svojim synom alebo dcérou. Počúvajte svoje deti veľmi pozorne a zistite, čo si myslia o tomto šikovnom dizajne!

Dávajte pozor na obrázky, ktoré sme vám poskytli, a urobte pár skvelých nápadov!

 Originálne nápady na dekoráciu v detskej izbe s bielymi stenami a dekoráciou s balónikmi a medveďmi

nápady na dekoráciu v dekorácii steny škôlky

   Nápadité nápady na dekoráciu v detskej izbe v severskom štýle, ktoré vytvárajú svetlé a priestorné prostredie

nápady na dekoráciu v škôlke jasne biele Text s Katjou