Skvelé nápady na zariadenie chlapčenských izieb – 20 inšpiratívnych príkladov

skvelé nápady na dekoráciu surfovacej dosky s pruhovanými stenami pre chlapcovu izbu

Skvelé nápady na zariadenie chlapčenských izieb

 Zariaďovanie chlapčenskej izby bolo vždy jednou z týchto vecí. Nikdy nie je priskoro prísť na skvelé nápady na dizajn interiéru. Dekorácia miestnosti zahŕňa všetko – nábytok, dizajn stien, posteľnú bielizeň a všetko ostatné príslušenstvo. Všetko musí byť koordinované, všetko musí zodpovedať vkusu vášho dieťaťa.

Táto miestnosť bude takmer najdôležitejším miestom pre malého chlapca. Tam sa bude hrať, učiť sa a čítať, ale predovšetkým spať a snívať. Zistite dostatočne včas, čo má vaše dieťa najradšej.

Sú to zvieratá, počítačové hry, šport alebo sú to skvelé dobrodružstvá? Aké konkrétne vášne to má? Aké farby preferuje??

Perfektné riešenie pre skutočných fanúšikov baseballu

skvelé nápady na dekoráciu pre fotografickú tapetu bejzbalovej izby pre chlapcov

Alebo možno má váš chlapec veľkú vášeň pre lietadlá

skvelé nápady na zariadenie pre chlapcovu izbu modrá tónuje mnoho lietadiel

Chute sa samozrejme budú neustále meniť – od batoliat po tínedžerov. Pre batoľatá je obzvlášť dôležité, aby sa cítili bezpečne a aby ich túžby boli brané vážne.

Ako dekorácia sú veľmi vhodné napríklad rozprávkové alebo kreslené postavičky, ako aj zvieratá a iné stvorenia. Najlepšie je vziať fotografické tapety alebo namaľovať steny jasnými farbami a postavami. To platí aj pre posteľnú bielizeň, stoličky alebo vankúše.

 Ak už poznáte obľúbené dieťa svojho dieťaťa, môžete si z neho urobiť viac a častejšie ho používať ako motív. Medvedíky sú vždy skvelým doplnkom. Môžete sa spoľahnúť na exotické alebo divoké zvieratá – napríklad levy alebo slony. Krajina v džungli alebo rieke je u malých zvyčajne veľmi obľúbená a podnecuje ich predstavivosť a pohodu. Nechajte teda svojej kreativite voľný priebeh.

Takmer všetci chlapci by chceli mať takú futuristickú atmosféru vesmírnej lode 

skvelé nápady na vybavenie chlapčenských izieb kozmická loď so sviežimi tónmi

Živé farby a kovový lesk sú veľmi obľúbené

skvelé nápady na zariaďovanie chlapčenských izieb futuristický dizajn v purpurovej farbe

Chlapci sú radi trochu uvoľnení

skvelé nápady na interiérový dizajn pre chlapčenské izby okrúhla stolička zo svetlého dreva

Psy všetkých odrôd sa veľmi často stávajú priamym zásahom

skvelé nápady na vybavenie chlapčenských izieb, psov a pruhovaného koberca

Trochu iná situácia je u tínedžerov. Chlapi v tomto veku sú citlivejší a majú oveľa jasnejšiu predstavu o tom, čo sa im páči a prečo. Trikom je viac trpezlivosti a odhodlania.

Mohlo by to byť tak ďaleko, že chlapec má profesionálnu orientáciu. Zistite to a skúste vyzdobiť miestnosť, aby ste podnietili jeho záujem. Napríklad pre mladých hudobníkov nie je v miestnosti gitara nič zlé a pre chlapca, ktorý sa vidí ako pilot, sú malé lietadlá a obrázky skvelou motiváciou..

Pomáhajú aj povzbudzujúce farby ako červená a citrónovo žltá

skvelé nápady na vybavenie chlapčenskej izby jasne červenej kovovej postele

Podľa vášho vkusu by ste nemali podceňovať jemné, tmavšie tóny

skvelé nápady na vybavenie chlapčenských izieb v tmavomodrých a sivých tónoch

Vďaka tomu sa malí chlapci cítia dôležitejší a bezpečnejší

skvelé nápady na vybavenie roztomilých rohových postelí do chlapčenských izieb

Nezabudnite na jednu vec! Nie je to len otázka peňazí, je to skôr otázka vašej vlastnej tvorivosti a schopnosti lepšie porozumieť svojmu dieťaťu. Nájdite si čas a spoznajte svoje deti lepšie!

skvelé nápady na vybavenie diaľničnej steny pre chlapcov

skvelé nápady na zariadenie steny oldtimer v chlapčenskej izbe skvelé nápady na vybavenie chlapčenských izieb spacích domov v modrej farbe

skvelé nápady na vybavenie pre fanúšikov loptovej hry pre chlapcov

skvelé nápady na vybavenie uzavretej atmosféry v chlapčenskej izbe skvelé nápady na vybavenie nadrozmerných žiaroviek do chlapčenských izieb skvelé nápady na zariadenie pre chlapčenské izby, veľa plyšových hračiek skvelé nápady na zariadenie chlapčenských izieb ako vo vesmíre skvelé nápady na vybavenie chlapčenských izieb tehlové steny károvaná posteľná bielizeň skvelé nápady na vybavenie dvojposchodovej postele a lezeckej steny pre chlapcovu izbu