Výsuvné podkrovné postele v detskej izbe – 24 originálnych nápadov

Výsuvné podkrovné postele v detskej izbe, kompaktné, moderné, oranžové

Výsuvné podkrovné postele v detskej izbe – 24 originálnych nápadov

24 chladných posuvných postelí do spálne vašich detí

Navrhovanie spálne pre vaše deti je často náročná úloha, a to nielen preto, že musíte vziať do úvahy existujúce obmedzenia priestoru a rozpočtu, ale aj preto, že existujú všetky tie kreatívne nápady a úžasné doplnky, ktoré vďaka nepokojnej predstavivosti vaši drobci v dizajn.

Najúspešnejšie detské spálne sú tie, v ktorých bolo prijaté a skombinované to najlepšie z oboch aspektov, aby sa vytvorila krásna a živá izba, ktorá odráža individuálny vkus dieťaťa v spojení s elegantným dizajnom. Aby ste si mohli byť istí, že sa skutočne chystáte urobiť takú ťažko dostupnú skratku, vyklápacie postele prešli kus cesty.

Posuvné postele boli pôvodne navrhnuté tak, aby zabezpečili, že asistenti a sluhovia môžu zostať cez noc v blízkosti svojich pánov. V rámci svojej histórie prešli dlhou cestou a teraz sú obzvlášť obľúbené v rodinách, v ktorých bytoch majú deti zdieľať spoločnú miestnosť, pretože obľúbené ako poschodové postele. Zahŕňajú druhú, dodatočnú možnosť spánku, ktorá sa nachádza pod hlavným lôžkom a v prípade potreby sa dá rozvinúť pomocou valčekov alebo valčekov. Inteligentné, výrobné závody vyrobené, ideálne na prenocovanie s priateľmi, posuvné postele sú ideálne pre každý súčasný domov.

Spálňa v podkroví

Rozťahovacie podkrovné postele v detskej izbe s úložným priestorom z bieleho dreva

Oranžové pruhy na bielom pozadíPosuvné postele v detskej izbe s oranžovými akcentmi

Modré kvetinové vzory pre väčšiu zábavu

Výsuvné poschodové postele v detskej izbe stena s kvetinovým vzorom modrá

Jasný a hravý dizajn detskej izby – farebné akcenty

Dizajn posuvných postelí v detskej modrej hravej posteľnej bielizni

Nástenné svietidlá rozžiaria temnú atmosféru v miestnostiVýsuvné poschodové postele v detskej izbe nástenné svietidlá na drevené tapety

Dobré na úsporu miesta – tmavomodré steny a biele police

výsuvné postele v regáloch škôlky hračky

Zjavnou výhodou výberu posuvnej postele do spálne vášho dieťaťa je možnosť šetriaca priestor, ktorú máte neustále poruke a s ktorou môžete ľubovoľne nakladať. Vďaka tejto skutočnosti je posuvné lôžko ideálne pre dizajn malých spální, ktoré neustále trpia tlakom nedostatočného priestoru. Váš byt je vybavený veľmi ľahko prístupným extra lôžkom, ktoré v priebehu dňa zmizne, a preto ponecháva dostatok miesta voľné a šetrí. Pretože priestor je v mestských stánkoch a v moderných bytoch takou výsadou, posuvné postele sú ideálnym riešením do detských spální.

Extravagantný rustikálny dizajn spálne

Posuvné postele dizajn do detskej izby klasický ružový ženský

Tradičná výzdoba škôlkyVýsuvné podkrovné postele v detskej izbe, klasický rám z masívu

Drevené tapety a strop – posteľ zabudovaná do steny

výsuvné postele v detskej izbe biela výbava drevo samica

Poschodové postele majú medzi nimi rebrík

výsuvné podkrovné postele v detskej izbe lampa biele tienidlo drevo

Nápadné akcenty a dekorácie v jasných farbách

Výsuvné postele v detskej izbe drevené zásuvky dekorácia na stenu

Ľahko skryte neporiadok

Výsuvné podkrovné postele v detskej izbe, útulný rám zo svetlého dreva

Aj keď väčšina majiteľov domov verí, že posuvné postele sú veľmi vhodné na zariadenie miestností, v ktorých je potrebné ubytovať niekoľko detí, realita je taká, že sú v skutočnosti perfektné do domovov, v ktorých majú deti iba deti. Spodnú posteľ je možné vždy použiť ako úložný priestor, do ktorého sa ľahko zmestí všetok neporiadok a zaistí elegantnú a kompaktnú zásuvku zároveň.

Posuvné lôžko môže rýchlo a ľahko nadobudnúť svoj dvojitý rozmer, pričom dodatočné poschodové lôžko sa bez problémov použije ako druhé lôžko pri návšteve priateľov, alebo ako úložné miesto.

Letná nálada v škôlke – eklektický štýl

vysúvacie podkrovné postele v detskej izbe nočný stolík v eklektickom štýlevýsuvné postele v detskej izbe loft posteľ rebrík dizajn moderný

Minimalistický štýl – výzdoba v miestnosti pre teenagerov

výsuvné podkrovné postele v detskej izbe matrace červenej modrej farby

Vstavané skrine – posuvné postele s bielymi a modrými pruhmi

výsuvné postele v detskej izbe súčasné pruhy modrá biela

Rám postele z masívuvýsuvné podkrovné postele v detskej izbe tradične klasické

Výber perfektnej posteľnej bielizne

Výsuvné podkrovné postele v detskej izbe, nožičky, drevený matracvýsuvné postele do detskej izby jemná biela klasikavýsuvné postele-do-detskej izby-muž-červené-auto-posteleVýsuvné podkrovné postele v detskej izbe, drevený rám postele

Jednou z dôležitých vecí, ktoré je potrebné zvážiť po rozhodnutí o posuvnej posteli do spálne vášho dieťaťa, sú obliečky, ktoré ich dopĺňajú. V prípade posuvných postelí je veľmi často nevyhnutné, aby ste potrebovali posteľnú bielizeň vyrobenú na mieru, ktorá by presne zodpovedala druhému skladaciemu lôžku, ktoré sa zmestí pod hlavné lôžko..

Rozťahovacie podkrovné postele v detskej izbe, červený mäkký koberec

Pohodlná a pekná posteľná bielizeň je nevyhnutnosťou, pokiaľ ide o dokonalý vzhľad postele, a očividne zostáva nevyslovené, že obe postele by mali byť do ideálnej spálne čalúnené rovnakou kvalitou a vzorom, ako aj rovnakou farbou. je vytvorený s jednotným tematickým dizajnom.

Drzý dizajn posuvnej postele je možné veľmi vhodne skombinovať so širokou škálou farieb bokov, aby sa vaše dieťa mohlo tešiť na modernú spálňu.

Vysúvateľné podkrovné postele v detskej izbe pre útulné prostredie