Zdobenie miestnosti v parížskom štýle – nápady pre dospievajúce dievčatá

 izba v parížskom štýle nástennej dekorácie

 Mnoho dospievajúcich dievčat sníva o tom, že budú mať vlastnú izbu v parížskom štýle. Ak sa čudujete, prečo je tento štýl medzi mladými ženami taký populárny, o chvíľu vám dáme priamu odpoveď.

Paríž je symbolom romantiky a lásky. Paríž je hlavným mestom módy a parfumov.

Každá mladá dáma pozná tieto pojmy od detstva a snaží sa byť slávna a trendová. Izba v parížskom štýle bude pôsobiť veľmi atraktívne a elegantne a určite urobí radosť vašej dcére.

Pri zariaďovaní tejto miestnosti by ste určite mali použiť svoju predstavivosť. Použite romantické zrkadlové rámy, originálne stojacie lampy, obrázky na Eiffelovej veži, nálepky a fotografie orientačných bodov, zaujímavé francúzske spisy alebo rôzne látky so vzormi pudlov. Pre izbu v parížskom štýle sú dokonale vhodné aj lustre so sviečkami, dlhé závesy a dekorácie s krabicami na klobúky, vešiaky atď. Pri stenách a nábytku si môžete vybrať rôzne farebné kombinácie -. ružová, čierna a biela, čierna a fialová, krémová a čierna.

Zhromaždili sme pre vás niekoľko úžasných príkladov. Nahliadnite do týchto dievčenských izieb a uvedomte si originálne nápady u vás doma. Vaša dcéra bude mať určite radosť.

Pekná izba v parížskom štýle s ružovými pruhovanými stenami, prikrývkou a čiernymi a bielymi vankúšmi

izba dievča pruhované steny

Romantická izba v parížskom štýle s obrázkami na stene a ružovými stužkami nad posteľou  

pudel dekorácie dievčenskej izby  Ružový nábytok v dievčenskej izbe so vstavanou posteľou a závesmi s jemnými kvetinovými vzormidekorácia dievčenskej izby romantická ružová

 Izba v parížskom štýle so závesmi, kobercom a prikrývkou so zebrovými pruhmiprechod pre chodcov v štýle dievčatá v parížskom štýle  Jemná dekorácia miestnosti pre mladé dámy v ružovej a hnedej farbe s baldachýnom nad posteľoudievčenská izba ružovo hnedá  Izba v štýle Patis s extravagantným lustrom a stuhami v ružovej a čiernej farbedievčenská izba ružová čierna dekorácia  Dekorácia izby pre dievčatá s originálnym ružovým lustrom s čiernymi mašličkamidievčenská izba ružové pruhy dekorácia na stenu  Dizajn izby s romantickou posteľou, obrázkami a zrkadlom v čiernom rámedekorácia miestnosti dievča štýlová Paríž  Atraktívna dievčenská izba v bielej a ružovej farbe s dekoráciou na stenu v parížskom štýleromantická dekorácia izby ružovo biela  Dekorácia Eiffelovej veže na ružovej stene a skrinke so zrkadlomružový interiér miestnosti dekoračná stena eiffelovej veže  Izba pre dievčatká vo francúzskom štýle v ružovej a modrej farberoom deco Paris dieťa  Interiérový dizajn s elegantným zrkadlovým stolom a krabicami na klobúkyvýzdoba miestnosti parížske zrkadlo  Extravagantná dekorácia s romantickou stolnou lampou a čiernou Eiffelovou vežouizba v štýle pařížského eiffelovej veže  Excentrická dekorácia s elegantným modelom, čiernym vankúšom a vežou efel na steneizba v parížskom štýle ružová elegantná dekorácia izba v parížskom štýle dekorácia ružového pudla izba v zrkadlovom štýle v čiernom ráme

izba v parížskom štýle biela ružová čierna izbová baldachýn pre dievča

Text s Katjou