Niebieskie włosy: 50 wspaniałych sposobów uprawiania sportu i rządzenia nim!

Niekonwencjonalne kolory włosów to jedna z fryzur IT już od wielu sezonów, a ty Móc znaleźć sposób na noszenie jednych, nawet niebieskich włosów, nawet jeśli jesteś bardziej wyluzowaną osobą.

Nie wierzysz nam? Następnie przewiń lub przesuń i odkryj najfajniejszy sposób na niebieskie włosy. Mamy pomysły, które Cię zainspirują, niezależnie od tego, czy masz krótkie, czy długie włosy, czy jesteś wyluzowana, czy fajna, nerwowa dziewczyna.

Więc na co czekasz? Zacznijmy odkrywać najfajniejsze sposoby na rockowe niebieskie włosy we wszystkich odcieniach, odcieniach, kombinacjach i okazjach!

GIF z zielonymi włosami – znajdź i amp; Udostępnij na GIPHY

I. Odcienie niebieskiego

1. Ciemnoniebieskie włosy

ciemnoniebieskie włosyŹródło

Zaczniemy od naprawdę odważnego odcienia, który z pewnością Cię zauważy! Noś swoje ciemnoniebieskie włosy lub zbierz je w mały ogon z tyłu, aby uzyskać bardzo krótki wygląd do połowy, który sprawi, że Twoja twarz będzie wolna od zabłąkanych włosów.

2. Niebieskie czarne włosy w warkoczu

niebieskie, czarne włosy zaplecione w warkoczŹródło

Pięknym sposobem na wyeksponowanie włosów, czy to niebieskich i czarnych, czy po prostu niebieskich lub w dowolnym innym kolorze, jest splatanie ich w warkocz.

Urocza dziewczyna powyżej wybrała luźny francuski warkocz, który zaczyna się od mniej więcej do podbródka i który nosi na ramieniu.

3. Niebieskie i fioletowe włosy

niebieskie i fioletowe włosyŹródło

Po co zadowalać się tylko jednym kolorem, skoro możesz wybrać dwa lub więcej? Zainspiruj się tym niebiesko-fioletowym połączeniem z ciemnoniebieskimi korzeniami i fioletowymi końcówkami. Falowane włosy i warkocz „pomagają jeszcze bardziej podkreślić mieszankę kolorów”.

4. Pastelowe niebieskie włosy

pastelowe niebieskie włosyŹródło

Jak już powiedzieliśmy, dla wszystkich jest odcień niebieskiego. Jeśli nie lubisz mocnych, odważnych kolorów, wybierz pastelowy odcień niebieskiego, który jest prawie lodowaty i olśni wszystkich swoim nowym wyglądem. Kapelusz też jest bardzo fajnym akcentem!

5. Niebieskie włosy ombre

niebieskie ombre włosyŹródło

Poświęciliśmy już artykuł pięknu ombre blue hair, ale nie mogło go również zabraknąć na tej liście, zwłaszcza gdy ombre łączy się z pięknym turkusem, jak powyżej.

6. Jasnoniebieskie włosy

jasnoniebieskie włosyŹródło

Kolejna piękna i oszałamiająca alternatywa dla tych ciemniejszych bluesów. Możesz wybrać ten jasnoniebieski kolor włosów w dowolnym momencie, ale prawdopodobnie będzie wyglądać szczególnie pięknie w chłodne zimowe miesiące. Królowa lodu o ciepłym sercu, ktokolwiek?

7. Niebieski kolor włosów

niebieski kolor włosów na falowanych włosachŹródło

Natomiast ten odcień niebieskiego z zielonymi akcentami będzie wyglądał szczególnie uroczo w gorące letnie miesiące – częściowo ze względu na żywe barwy, częściowo dlatego, że będzie przypominał wszystkim włosy syreny (sam w sobie fajny trend).

8. Północnoniebieskie włosy

granatowe włosyŹródło

Wspomnieliśmy o nich, więc oto one: jest to pierwszy z kilku ciemniejszych odcieni niebieskiego, które będziemy omawiać na tej liście.

Ten ciemnoniebieski kolor włosów jest odważny, ale subtelny – prawie wydaje się, że światło pada we właściwy sposób na bardzo ciemne brunetki i tworzy fale.

9. Fioletowe i niebieskie włosy w górnym węźle

fioletowo-niebieskie włosy upięte w góręŹródło

Dużo się tu dzieje, więc zaczniemy od koloru włosów. Mianowicie jest to mieszanka kolorów na ciemnoniebieskiej podstawie, która ma również fiolet, zieleń i kilka odcieni niebieskich pasemek.

Aby uczynić je bardziej oczywistymi, włosy były skręcone na końcach i złapane w niechlujny węzeł. Oszałamiający i prawdziwy korek pokazowy!

10. Granatowe włosy

granatowe włosyŹródło

Ten granatowy kolor jest tak ciemny, że znów wygląda tak, jakby nosząca go kobieta była brunetką. Może być dla Ciebie idealnym odcieniem, jeśli chcesz mieć niebieskie włosy, ale nie może być z nim zbyt efektowny.

11. Zielone srebrne niebieskie włosy

zielone srebrnoniebieskie włosyŹródło

To kolejna mieszanka kolorów, tym razem w chłodniejszych odcieniach. Podziwiaj połączenie lodowoniebieskich włosów z zielonymi i szarymi pasemkami na falujących włosach.

12. Czarne i niebieskie włosy

czarne i niebieskie włosyŹródło

Po prostu nie mamy dość tego ultra-ładnego wyglądu. Powyższa dziewczyna wybrała prawie turkusowy niebieski z zielonkawymi końcówkami i brunetką oraz widocznym wyglądem. Jej długie włosy są pofalowane, luźne i takie ładne.

13. Różowe i niebieskie włosy z fioletowymi

różowe i niebieskie włosy z fioletowymŹródło

Na pewno będziesz chciał zostawić włosy luźne i wiszące, jeśli masz w nich wiele fajnych kolorów. Wystarczy spojrzeć na tę fajną mieszankę niebieskiego z prawie białymi refleksami, liliową i ciemnoróżową bazą.

14. Elektryczne niebieskie włosy

elektryzująco niebieskie włosyŹródło

Wyróżnij się, przejdź na prąd! Tylko w kwestii włosów, oczywiście, z tym bardzo fajnym, elektrycznym niebieskim kolorem, ułożonym prosto, swobodnie i długo! Niebieskie brwi są oczywiście opcjonalne.

15. Niebieskie i zielone włosy

niebieskie i zielone włosyŹródło

Kolejny bardzo ładny przykład niebieskozielonych włosów z ciemnymi odrostami. Przenieś wszystkie włosy do przodu i na ramię i pozostaw je pofalowane i dzikie. Dostaniesz również sztuczne grzywki z boku.

16. Niebiesko-szare włosy

niebiesko-szare włosyŹródło

Kolejny świetny przykład oszałamiającej pracy ombre. Niebieskie włosy zaczynają się ciemniejsze, a następnie rozpływają się w niebiesko-szary odcień. Dobrze zdefiniowane loki służą do podkreślenia zmiany koloru w celu uzyskania efektu przypominającego wodę.

17. Niebieskie pasemka na czarnych włosach z niebieskimi grzywkami

niebieskie pasemka na czarnych włosach z niebieską grzywkąŹródło

Większość kombinacji niebieskich włosów zaczyna się od ciemnej podstawy i łatwo zrozumieć, dlaczego. Weźmy na przykład powyższe, masz brunetkę, która została ochłodzona przez niebieskie proste grzywki z przodu i niebieskie końcówki złapane w niechlujny kok.

18. Czarne włosy z niebieskimi końcówkami I

czarne włosy z niebieskimi końcówkamiŹródło

Możesz także wybrać tylko niebieskie wskazówki. Powyżej widać prawie ombre przykład, gdy niebieski zaczyna się topić od mniej więcej średniej długości we włosach. Stylizacja ma charakter boho dzięki koronce z białego kwiatu i ładnej sukience.

19. Wyblakłe lodowate niebieskie włosy

wyblakłe lodowate niebieskie włosyŹródło

Ten odcień niebieskiego jest tak wyblakły, że wygląda prawie na biały lub szary (w zależności od świateł). Korzenie są również widoczne, ale dumnie noszone w połowie do połowy w dół fryzury, która kończy się niechlujnym, nisko zawieszonym kokem.

20. Fryzury niebieskie i blond

Fryzury Niebieskie i BlondŹródło

Większość niebieskich fryzur zaczyna się od ciemnej podstawy, ale to nie znaczy, że nie możesz połączyć jej również z blond włosami, wręcz przeciwnie! Wygląd blond z niebieskimi końcówkami jest ładniejszy dzięki luźnemu, ale złożonemu warkoczowi do połowy.

21. Fryzury z niebieskimi pasemkami

fryzury z niebieskimi pasemkamiŹródło

Jak łatwo zauważyć, jest tak wiele sposobów noszenia niebieskich włosów, a jednym z najłatwiejszych jest dodanie niebieskich pasemek lub słabych świateł. Możesz też zrobić je tak rzadkie lub pełne, jak chcesz.

22. Fryzury z niebieskimi końcówkami II

brunetka z falującymi włosami z niebieskimi pasemkamiŹródło

Nie mogliśmy przedstawić tylko jednego pomysłu na ciemne włosy z niebieskimi końcówkami, nie wtedy, gdy istnieje tak wiele ładnych przykładów. Tym razem niebieski kolor zaczyna się poza poziomem ramion i jest stylizowany na dobrze zdefiniowane loki.

23. Różowe i niebieskie atrakcje w kucyku Fishtail

niebiesko-różowe pasemka w warkoczuŹródło

Noś włosy w fishtail, aby naprawdę wydobyć kolory we włosach. Pani powyżej ma zarówno niebieskie, jak i różowe pasemka, a oba są pięknie prezentowane w stylu plecionki.

24. Niebieskie włosy syreny w plecionej koronie

niebieskie włosy syreny we francuskim warkoczuŹródło

Ten pomysł na niebieskie włosy syreny pięknie prezentują podwójne podwójne warkocze przypominające koronę. To świetna fryzura na specjalne okazje, takie jak przyjęcie, a nawet ślub.

25. Niebieskie włosy z lodowymi niebieskimi końcówkami

niebieskie włosy z lodowato niebieskimi końcówkamiŹródło

Widziałeś więc ciemne włosy z niebieskimi końcówkami, ale co z niebieskimi włosami z jeszcze bardziej niebieskimi końcówkami.

Zacznij od ciemnoniebieskiej bazy, a następnie baw się odcieniami niebieskiego, aż zakończ wszystko w lodowatych niebieskich końcówkach. Idealny zarówno na zimę, jak i na lato.

26. Niebieskie włosy syreny

niebieskie włosy syrenyŹródło

Nie po raz pierwszy wspominamy o włosach syreny, ale czy to naprawdę ma znaczenie, gdy jest tak wiele pięknych przykładów? Potraktuj tę piękną niebiesko-zielono-szarą pracę balayage jako dodatkową inspirację.

27. Królewska niebieska fryzura

niebieska fryzuraŹródło

Spraw, aby ta królewska niebieska fryzura wyglądała jeszcze bardziej królewsko, łącząc ją z warkoczem korony i przenieś wygląd na zupełnie nowy poziom!

28. Srebrnoszary niebieski kucyk

srebrnoszary stonowany niebieski kucykŹródło

Na pierwszy rzut oka może się to nie wydawać, ale jest to świetny przykład bardziej dyskretnego sposobu noszenia niebieskich włosów.

Wybierz srebrnoszary, prawie stalowoniebieski odcień i noś go w niskim kucyku z grzywką, aby uzyskać oszałamiające efekty.

29. Fioletowe niebieskie pastelowe włosy

pastelowe fioletowo-niebieskie proste włosyŹródło

Większość niebieskich odcieni włosów ma zielony lub szary odcień. Powyżej jednak widać prawie fioletowo-niebieski kolor, który wygląda jak z bajki.

30. Niebieskie cechy Peekaboo

niebieskie podświetlenie peekabooŹródło

Chcesz niebieskie włosy, ale tak naprawdę nie jest to dozwolone lub po prostu nie chcesz codziennie widzieć niebieskich włosów? Następnie wybierz niebieskie podświetlenie peekaboo, które możesz ukryć przed widokami za każdym razem, gdy się nimi znudzisz (lub musisz).

II. Niebieski dla różnych długości włosów

31. Krótkie niebieskie włosy – Pixie z podcięciem i wzorami włosów

krótka niebieska pixie z podcięciem i wzorami włosówŹródło

To jest tak ostre, jak to tylko możliwe! Masz nie tylko mocny odcień elektrycznego błękitu, ale także krój pixie połączony z podcięciem i geometrycznymi wzorami włosów.

32. Niebieskie fryzury dla krótkich włosów

niebieskie fryzury na krótkie włosyŹródło

Aby uzyskać dłuższe, krótkie włosy i słodszy wygląd, wybierz pastelowy niebiesko-zielony kolor włosów, który możesz stylizować za pomocą grzywki i rozczochranych falowanych włosów. Kolejne spojrzenie jak z bajki!

33. Fryzury średniej długości z niebieskimi pasemkami

Fryzury średniej długości z niebieskimi pasemkamiŹródło

Gdy twoje włosy znów urosną do średniej długości, znacznie łatwiej będzie Ci dodać pasemka. Zainspiruj się więc powyższym obrazem, aby dowiedzieć się, jak połączyć zielony i niebieski, aby uzyskać efekt morza.

34. Włosy do ramion – niebieski lob

niebieski długi bobŹródło

Masz niebieski i czarny na długiej podstawie boba. Włosy są również wyprostowane, by idealnie opadały, ale jest jeszcze jeden element zaskoczenia: dobrze wykonane, ufarbowane podcięcie. Zobacz, jak łatwo jest ukryć i odsłonić?

35. Niebieskie fryzury dla długich włosów

Niebieskie fryzury dla długich włosówŹródło

Czasami najłatwiejszym sposobem ułożenia włosów jest pozostawienie ich swobodnie opadających i dodanie akcesoriów do włosów. Powyższe kocie uszy są tak urocze, że możesz je nosić w każdej chwili!

III. Niebieskie Fryzury

36. Błękitne włosy w małych skręconych podwójnych kokach

Błękitne włosy w małych skręconych podwójnych kokachŹródło

Kosmiczne bułeczki wymagają dużo włosów i możesz ich nie mieć lub po prostu nie masz na nie nastroju. Wybierz więc mniejszą alternatywę: małe skręcone podwójne bułeczki. Naprawdę sprawiają, że ten błękitny odcień niebieskiego połysku!

37. Kosmiczne bułeczki w niebiesko-zielonych włosach

niebieskie, zielone bułeczki kosmiczneŹródło

Z drugiej strony użyj skręconych kosmicznych bułek, aby wydobyć piękny niebieski ombre w kolorze morskiej zieleni. Wspaniała połowa do połowy w dół, którą po prostu pokochasz.

38. Niebieski ogon rybi na włosach średniej długości

niebieski fishtail na średniej długości włosachŹródło

Możesz nosić warkocz typu fishtail, nawet jeśli masz krótsze włosy. Weźmy na przykład tę połówkę rybiego ogona na średnich włosach! Idealnie komponuje się z morskimi odcieniami włosów.

39. Niebieski bułka do połowy

niebieska bułka do połowy z gwiazdkamiŹródło

Spokojnie można nazwać ten zmierzchowy błękit – oprócz ładnego kokka do połowy, włosy są cudownie podkreślone przez urocze dodatki do włosów.

40. Niebiesko-zielony Pixie Ombre z podcięciem

niebiesko-zielona pixie ombre z podcięciemŹródło

Kolejny przykład długiej grzywki w stylu pixie z podcięciem z niebieską kombinacją włosów, jeśli wolisz, poskromieniem, ponieważ jest mniej ogolonych włosów.

41. Fryzury z niebieskimi warkoczami

niebieskie warkocze fryzuryŹródło

Ach, piękno warkoczy! To tylko kolejny z wielu przykładów tego, jak warkocze mogą wydobyć kolor włosów i, w tym przypadku, stworzyć oszałamiające fale, które prawie ożywiają pracę farby.

42. Fryzury z niebieskim splotem

fryzury z niebieskim splotemŹródło

Farbowanie włosów na mocny kolor może je lekko uszkodzić, zwłaszcza jeśli robisz to wiele razy. Przychodzą sploty, które pomagają Ci osiągnąć tyle kreatywności, ile chcesz w zakresie koloru włosów, a jednocześnie chronią włosy.

43. Niebieskie fryzury Boba

niebieskie fryzury bobŹródło

Poświęciliśmy cały artykuł wielu rodzajom fryzur typu bob, które możesz wybrać, ale ten odcień niebieskiego jest tak ładny, że szkoda byłoby nie uwzględnić tego boba również tutaj.

44. Niebieskie fryzury z warkoczem – Half Up

prosty warkocz do połowyŹródło

Warkocze są bardzo popularne, jeśli chodzi o fryzury do połowy i łatwo zrozumieć, dlaczego. Zrób dwa proste warkocze po bokach głowy, połącz je z tyłu w półwarkocz, a reszta twoich włosów nada wszystkim blues.

45. Dziewczyna z niebieskimi włosami i kokem

ombre niebieskie fryzury kokŹródło

Ta luźna fryzura z wysokim kokem może być idealnym wyborem, gdy jesteś w pośpiechu, masz zły dzień z włosami lub po prostu chcesz bardziej swobodnego wyglądu, który nie będzie wymagał zbytniej uwagi przez cały dzień.

IV. niebieskie włosy celebrytów

46. ​​Katy Perry niebieskie włosy

Katy Perry niebieskie włosyŹródło

Gwiazdy również dołączyły do ​​niebieskiego pociągu włosów i sprawiły, że ten trend włosów jest jeszcze większy niż był! Jednym z godnych uwagi przykładów jest Katty Perry i jej niebieski krótki i elegancki bob.

47. Niebieskie wyróżnienia Maisie Williams

Maisie Williams niebieskie pasemkaŹródło

Maisie Williams zabiła nas wszystkich swoimi wieloma fajnymi zmianami włosów, a na wypadek, gdybyś zapomniała, zanim stała się pełna różu, miała również niebieskie pasemka i niebieskie włosy.

48. Halsey niebieskie włosy

halsey niebieskie włosyŹródło

Długie włosy, naprawdę krótkie, kręcone lub proste, Halsey nosiła wszystkie czasy, długości i kolory włosów. Powyżej możesz zobaczyć ją w niebieskim, długim bobie, uzupełnionym pełną grzywką z przodu.

49. Niebieskie włosy Hayley Williams

Niebieskie włosy Hayley WilliamsŹródło

Prawdziwy kameleon włosów, Hayley Williams z Paramore, zadziwiła nas swoimi czerwonymi, pomarańczowymi, czarnymi, niebieskimi i wszystkimi możliwymi kombinacjami kolorów włosów.

Tutaj jest również pokazana z naprawdę kręconymi włosami, w przeciwieństwie do jej bardziej zwykłych falowanych lub nawet prostych warkoczy.

50. Kylie Jenner niebieskie włosy

Kylie Jenner niebieskie włosyŹródło

Na koniec spójrz na Kylie Jenner w młodości, zanim zostanie potentatem medialnym, którym jest dzisiaj.

Nosiła wiele fryzur, fryzur i niekonwencjonalnych kolorów włosów, ale tutaj miała na sobie tylko średniej długości prosty krój z niebieskimi końcówkami.

Halsey GIF - Znajdź & Udostępnij na GIPHY

Gotowy do zmiany wyglądu?

Więc masz to, kilka najfajniejszych sposobów noszenia niebieskich włosów, jeśli masz krótkie lub długie warkocze lub jeśli szukasz odważniejszych lub bardziej wyluzowanych odcieni!

Więc co powiesz, czy chcesz dać szansę niebieskiemu i ufarbować włosy na ten naprawdę ładny kolor??