Jedinečné masívne konferenčné stolíky – vyberte si pre seba ten najlepší dizajn!

masívne konferenčné stolíky modrý vysoký lesk okrúhly zlatý banán

Jedinečné a funkčné stoly do obývačky

Chceme sa opäť rozprávať o konferenčných stolíkoch? Na tieto skvelé kusy nábytku je možné uložiť všetko od kníh až po taniere s jedlom. Ich prirodzená poloha je v strede obytného priestoru. Konferenčné stolíky sú jedinečné, elegantné a praktické.

V skutočnosti majú všetky tieto vlastnosti jedinečné vlastnosti. Vykazujú neobvyklý tvar, skvelý materiál a funkcie, vďaka ktorým sú také praktické. Preto vám z celého srdca radím, aby ste sa pozreli na nižšie uvedenú zbierku obrázkov.

Okrúhle konferenčné stolíky

Nevadí ti, že začíname, však? Absencia rohov ich robí veľmi vhodnými pre malé miestnosti. V miestnosti sa môžete voľne pohybovať bez toho, aby ste do nej narazili a zranili sa. To, že sú vhodné do malých priestorov, neznamená, že nedokážu poskytnúť odvážnu správu. Koktejlový stôl Polly od Jonathana Adlera je skutočnou zátkou. Otáča sa, takže ktokoľvek ho môže dokonca vziať aj zo stredu. Navyše tu máte tri vrstvy modrej farby.

Geoformy sú v dnešnom svete dizajnu zásadné. Preto nie je divu, že konferenčný stolík origami je ťažké ignorovať. Táto tabuľka obsahuje ručne vykladaný povrch dlaždíc a geometrický základ s fazetovým vzhľadom.

Tu je ďalší súčasný trend: dekorácia vyrobená z káblov a drôtov

Masívne konferenčné stolíky

Pevné modré konferenčné stolíky s vysokým leskom, okrúhle, kovové spodné strany

Konferenčný stolík Apis vyrobený z CB2 obsahuje železnú základňu so mriežkovým vzorom a povrch z akáciového dreva. Rovnako ako v predchádzajúcom prípade ide o veľmi kompaktný kus nábytku. Môžete ho použiť aj ako odkladací stolík. Urobili by ste teda výber, ktorý je praktický aj krásny.

Kovová spodná strana

Konferenčné stolíky z masívu, okrúhle drevo, kovová doska, spodná strana

Hľadáte konferenčný stolík, ktorý je úplne vhodný do exteriéru? Pozrite sa na kus nábytku vyrobeného z debny a suda! Bol vyrobený z akrylu a iných prírodných materiálov odolných voči poveternostným vplyvom. Chcete, aby sa vám v tabuľke páčilo viac dôvodov? Čo si myslíte o elegantnom tvare?

Mosadzné rúrky nikdy neboli krajšie

masívne konferenčné stolíky vankúš žltá drevená konštrukcia

 Viete, ako bol tento koktailový stôl Scalinatella vytvorený od Jonathana Adlera? Bol vytvorený z jedinej mosadze a povrchu vyrobeného z kararského mramoru. Máme tu do činenia s veľkým majetkom. Túto tabuľku si môžete kúpiť aj vo veľmi očarujúcich verziách.

Teraz zatvárame našu zbierku okrúhlych stolov s príkladom z West Elm

pevné konferenčné stolíky okrúhle, zlaté trubičky, vrchné

 V skutočnosti sú tieto kúsky čoraz vzácnejšie. Ich dokonalé kruhy a dlhé tvary obdĺžnikov sa zdajú byť normou. Autentická kovová základňa tohto kusu nábytku je robustná, ale zároveň elegantná.

Zdá sa, že mramorový povrch nie je príliš nápadnýMasívna mramorová základňa, pozlátená

Konferenčné stolíky v hranatých a predĺžených tvaroch

konferenčné stolíky z pevného skla, hranaté, kompaktné

Pozrime sa spoločne na niekoľko príkladov s obdĺžnikmi. Koktailový stôl Jaque od Janathana Adlera tieto zahŕňa. Pre skvelý efekt bola zmiešaná mosadz a akrylové sklo. Diel je čokoľvek, len nie rozsiahly a je ideálny pre kompaktné obytné priestory.

Pozrime sa na konferenčný stolík Sterling z CB2! Výsledkom je mierne zvlnený povrch. To slúži ako organický kontrast k lesku hliníka.

Patrí sem ručne odlievaný roztavený kov

masívne konferenčné stolíky s vysokým leskom v kovovom industriálnom štýle

 Jasné že máš! Konferenčný stolík Mason z Crate nám to dokazuje & Sud. Obsahuje čisté tvary a zaujímavý povrch. Leštený povrch prispieva k elegantnému vzhľadu, zatiaľ čo jemné vlákna robia každý stôl úplne jedinečným.

Môže betón tiež vyzerať elegantne?

stôl do obývačky masívny betón, hrubý materiál vzhľad pevné konferenčné stolíky

Praktické pôsobenie dosiahlo novú úroveň s lakovaným konferenčným stolíkom od West Elm. To zahŕňa niekoľko skrytých povrchov. Lakovaný povrch poskytuje správne množstvo žiary. Tento kúsok je však rovnako funkčný ako krásny. Jedna časť tejto tabuľky sa môže zdvihnúť a poskytuje prístup do odkladacích priestorov. Knihy, diaľkové ovládače, periny – množstvo položiek je možné ľahko uložiť.

Tu vidíme ďalší konferenčný stolík, ktorý slúži aj ako sklad

úložný priestor rozkladací stôl do obývačky rozkladací biele pevné konferenčné stolíky

Tento sa nazýva Biely konferenčný stolík Aurea a je dielom spoločnosti CB2. Navrhla ho Mermelada Estudio. Tento rovný kus obsahuje leštený kov s vysokým leskom a upravený kov. Vyrezané otvory slúžia ako držadlo, ktoré vám pomôže zdvihnúť panely. Vnútri nájdete ďalšiu trojicu úložných jednotiek.

prehoz z kovu z dreva, masívne konferenčné stolíky

Silný kontrast medzi zrkadlami a mosadzou je charakteristikou kľúčového významu a práve to dodáva Delphine Mirrored Cocktailtiši zvláštne kúzlo od Jonathana Adlera. Na jednej strane odráža svetlo, ale zároveň sú tu skryté zásuvky, ktoré slúžia ako úložný priestor.

Zrkadlový povrch

zrkadlo do obývačky stolné pevné masívne konferenčné stolíky

Nakoniec sa môžeme pozrieť na konferenčný stolík s veľmi funkčným štýlom. Je to povrch pôdy Vidro od Blomusu. Vnáša do vášho obývacieho priestoru hrejivú žiaru a slúži ako elegantný radiátor.

Páčila sa vám obzvlášť jedna z dnes zobrazených tabuliek? Aj by ste si ho priniesli domov?

 krbové pútavé sklenené masívne konferenčné stolíky