Korkunç Rapçiler

Birçok ünlü rapçi ve hip-hop sanatçısı saçlarını korkuyla şekillendirdi. Locs olarak da bilinen dreadlock’lar, bakımı kolay ve modaya uygun bir görünüm isteyen siyah erkekler için popüler bir saç modelidir. Bu tür saçlar genellikle Rasta stili ile ilişkilendirilirken, eski ve yeni saç modelleri giyen birçok sanatçı var. Son yıllarda, bazı beyaz rapçiler bu görünümü benimsedi ve bazı siyah rapçiler benzersiz saç renkleri ile denemeler yapıyor, bazıları sarı, mor, mavi, beyaz ve kırmızı dread’leri tercih ediyor. En ünlü dreadhead rapçilerinden bazıları Snoop Dogg, Lil Wayne, Busta Rhymes, Lil Jon ve Wiz Khalifa’dır. Araştırmanıza ilham vermek ve size stil fikirleri vermek için, kopyalanmaya değer korkuları olan rapçilerin bir listesi burada..

Korkunç Rapçiler

Dreadlock’lu Rapçiler

Snoop Dogg

Snoop Dogg, 90’lı yılların başından beri rap sahnesinde ve yol boyunca kendini sayısız kez yeniden icat etti. Akılda kalıcı melodileri kapsayan çok yönlü kariyeri, tuhaf film rolleri ve son zamanlarda Martha Stewart ile olan sağlıklı dostluğu ile tanınır..

Tüm zamanların en iyi rapçilerinden biri olmasının yanı sıra, Snoop Dogg’un saç stilleri ve gardıropları onu bir moda ikonu haline getirdi. Her zaman yeni bir şeyler denemeye bayılır. Rapçi, Snoop Lion evresinde dreadlock takmaya başladı ve o zamandan beri stili sürekli olarak benimsiyor..

Snoop Dogg Korkuları

Lil Uzi

Lil Uzi’yi düşündüğünüzde, renkli korkular düşünürsünüz. Rapçinin dreadlock’ları, parlak mordan turuncuya, maviye, pembeye ve kırmızıya kadar güneşin altında hemen hemen her tonda boyanmıştır. Karışıma yüz dövmelerini ve sanatçının androjen kıyafetlerini de eklerseniz, Lil Uzi’nin tarzı da müziği kadar benzersiz ve ilham verici..

Lil Uzi, 2016 yılında Money Longer ile rap sahnesine girdi. Saat gibi başarılı albümler çıkarıyor, korkuları da düzenli olarak renk değiştiriyor. Sanatçı onları 2019’da kesti, ancak geri dönüş yapacaklarından oldukça eminiz. Bakalım bir sonraki rapçi saç modeli için hangi saç rengini seçecek?.

Lil Uzi Dikey Korkular

J Cole

J Cole, rock ve folk seven bir anne ve hardcore hip-hop’a çok düşkün bir baba ile büyüdü. Gelişim yıllarında dinlediği müzikten büyük ölçüde etkilendiğine şüphe yok. 12 yaşından beri rap’e olan yakınlığını ifade etmeye başladı. Birkaç on yıl ileri sardı ve şu anda kuşağının en etkili rapçilerinden biri olarak kabul ediliyor..

Saç cephesinde, J Cole korkularına oldukça sadık. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda dreadlock stiliyle, rapçi bazen saçlarını ayrıntılı bir at kuyruğunda şekillendirir, ancak genellikle onları gevşek ve akıcı bırakır. Basit ama şık, korkuları olan bu rapçi, iyi görünen serbest biçimli yerlerin mükemmel bir örneğidir..

J Cole Korkuları

küçük pompa

Spot ışıklarında yeni olan Lil Pump, SoundCloud rap sahnesinin önde gelen bir üyesidir. 2017’de viral şarkısı Gucci Gang ile popülerliğe yükseldi ve hızla hiperaktif bir halk kişiliği oluşturmaya başladı. Yasal sorunları, Donald Trump’ı onaylaması ve eklektik tarz anlayışıyla manşetlere çıktı..

Meşruiyet açısından, Lil Pump, teknik olarak Kolombiyalı ve dolayısıyla Latin kökenli olmasına rağmen, korkuları olan beyaz bir rapçiye en yakın olanıdır. Lil Pump, ister çılgın renklere boyansın, ister beklenmedik şekillerde şekillendirsin, korkularıyla oynamayı sever..

lil pompa korkuları

2 zincir

Tity Boi olarak da bilinen 2Chainz, sonunda kariyerini ilerletmek için bıraktığı bir hip hop ikilisi olan Playaz Circle’ın bir parçası olarak müzik sahnesine girdi. Rapçi kısa sürede uluslararası bir başarıya ulaştığı için bu akıllıca bir hareket oldu..

2 Chainz’in imza korkuları uzun zamandır ortalıkta dolaşıyor. Bazen sarıya boyanırlar. Diğer zamanlarda serbest biçimlidirler, herhangi bir stil oluşturmazlar. Durum ne olursa olsun, rapçi onları düzenli olarak koruduğu ve genellikle dreadlock güncellemelerini Instagram aracılığıyla paylaştığı açıktır. Korkularınızın iyi ve sağlıklı görünmesini istiyorsanız, saçınıza uygun şekilde bakmanız gerekir..

2 Chainz Korkusu

busta tekerlemeler

Verimli bir kariyere sahip olan Busta Rhymes’ın tanıtıma ihtiyacı yok. Rapçi, raggadan ilham alan stili ve karmaşık şarkı sözleriyle dünyayı kazandı ve 90’lı ve 2000’li yıllarda hip hop sahnesine büyük ölçüde hakim oldu..

Busta Rhymes on yıldan fazla bir süredir kısa saçları sallıyor, ancak kariyerinin zirvesinde dreadlock’lar görünümüne kök salmıştı. Aralık ’89’da onları büyütmeye başladı ve 2005’e kadar onları kesmedi. Bu 15 yıllık bir bağlılık, ancak Jamaika mirasına saygı göstermenin de saç modelinin onu bu kadar uzun süre dayanmasının nedenlerinden biri olduğunu tahmin ediyoruz..

Busta Tekerlemeler Korkular

Lil Wayne

Genellikle tüm zamanların en büyük rapçilerinden biri olarak anılan Lil Wayne, kariyerine 1995 yılında başladı. Rapçi, dünya çapında 120 milyondan fazla plak sattı ve beş Grammy de dahil olmak üzere sayısız ödül kazandı. Solo projelerinin yanı sıra Justin Bieber, Fall Out Boy, Paris Hilton ve Ariana Grande gibi sanatçılarla yaptığı işbirlikleri sayesinde ses getirdi..

Müziği yıllar içinde değişse de saçları çoğunlukla aynı kaldı. Lil Wayne’in dreadlock’ları, The Carter albümü çıktığında ilk kez sahneye çıktı..

Son yıllarda, rapçilerin bazı korkularının köklerin incelmesi nedeniyle düştüğüne dair raporlar var, bu şaşırtıcı değil. Bunu uyarıcı bir hikaye olarak kabul edin. Korkular sıkı bakım gerektirir.

Lil Wayne Korkuları

Wiz Khalifa

Work Hard, Play Hard, hem Wiz Khalifa’nın popüler şarkılarından birinin adı hem de hayatı yaşıyormuş gibi görünen sloganıdır. Rapçi ilk albümünü 2006’da yayınladı ve o zamandan beri büyük beğeni topluyor; özellikle Furious 7 film müziğinden dünya çapında hit olan See You Again’i çıkardığında.

Wiz Khalifa’nın korkuları ikoniktir, ancak rapçi bir süredir mekanlarını şekillendirmedi ve tekrar mor saçları denemeye hevesli görünmüyor. Yine de rapçinin saç stiline ve modasına hayran kalmamak elde değil. O her zaman noktaya bakar.

Wiz Khalifa Korkuları

T-Ağrı

T-Pain başarıya yabancı değil. Sadece 2006’dan 2010’a kadar, rapçi 50’den fazla liste başı single’da yer aldı. İki Grammy ödülü kazandı ve tartışmasız tüm zamanların en iyi parti şarkılarından biri olan Low’dan kısmen sorumlu..

T-Pain, tekrar tekrar geri döndüğü görünen ticari marka dreadlock’larıyla tanınır. Bunun bir nedeni var – korkular bu rapçinin rahat görünümüne mükemmel şekilde uyuyor.

T-Ağrı Korkuları

Lil jon

Crunk olarak bilinen hip hop alt türünün ortaya çıkmasıyla tanınan Lil Jon, 90’ların başından beri müzik sahnesinde. Rapçi, kendi müziğini yayınlamanın yanı sıra, özellikle arkadaşı ve diğer sanatçı Pitbull ile yaptığı işbirlikleri ile ünlüdür. Lil Jon bir DJ olarak başladı ve şunu gösteriyor: Herkesin ne tür müzik dinlemeyi sevdiğini her zaman biliyor gibi görünüyor.

Saç stili konusunda, Lil Jon yakın zamanda korkularından kurtulmaya hevesli görünmüyor..

Lil Jon Korkuları