45 inspirujących fryzur na kręcone włosy: szaleństwo na całej długości

Postanowiliśmy stworzyć listę fryzur na kręcone włosy, ponieważ wiele pań obdarzonych kręconymi, a nawet falistymi lokami nalega na okresowe prostowanie swoich warkoczy. Chcieliśmy więc okazać trochę miłości temu bardzo kwestionowanemu i znienawidzonemu przez miłość typowi włosów.

Dowiedz się, jak stylizować swoje dzikie, piękne spirale dzięki tym inspirującym fryzurom na kręcone włosy o dowolnej długości!

Poniższe przykłady pokażą ci kilka sposobów w którym możesz raczej przyjąć niż odrzucić Twoje loki – bez względu na ich wzór. Mamy też naturalne kręcone fryzury inspirowane celebrytami, więc zacznijmy je wszystkie przeglądać!

1. Fryzury na długie kręcone włosy

długie fryzury na kręcone włosyŹródło

Chociaż istnieje wiele fryzur, które podkreślają tę soczystą kręconą grzywę, spuszczenie włosów jest zawsze świetnym pomysłem. Stwórz głęboką część boczną, aby dodać dodatkowej objętości, dodaj serum przeciw puszeniu się włosów i gotowe! Tak piękne długie kręcone włosy rzadko potrzebują produktów do stylizacji.

2. Bezproblemowe fryzury na kręcone włosy

krótkie fryzury na kręcone włosyŹródło

Urocze fryzury na kręcone włosy są łatwe do zdobycia, szczególnie gdy skupiamy się na krótkiej grzywie. Ta krótka fryzura do podbródka pozwala w pełni wykorzystać te sprężyste loki, po prostu pozwalając im biegać dziko i swobodnie.

Wskazówka! Ta fryzura dobrze sprawdza się również przy prostych włosach. Po prostu użyj lokówki, aby stworzyć duże cewki i ułożyć je w pozornie niechlujny sposób.

3. Styl Boho na długie kręcone włosy

fryzury boho na kręcone włosyŹródło

Kręcone fryzury na długie włosy są szykowne, gdy zawierają również ten naturalny klimat boho. Rozłóż włosy na środku, nakreśl loki odżywczym olejkiem, a na koniec dodaj kilka kwiatów.

4. Fryzury na falowane włosy

czekoladowe fryzury na kręcone włosyŹródło

Przy tak bogatym czekoladowym kolorze włosów i pięknie podkreślonych dużych falach, nic dziwnego, że nie chciałabyś ukryć swoich włosów przed światem. Noś tę nie wymagającą wysiłku fryzurę do falujących włosów z najwyższą pewnością.

5. Miękkie duże loki

niebieskie miękkie lokiŹródło

To romantyczna fryzura na kręcone włosy, która łączy miękkie duże loki z falującymi grzywkami. Te cewki o dużej objętości na końcach dodają uroczej naturalnej nuty ogólnemu wyglądowi. Wygląd jest tym bardziej interesujący dzięki różnym odcieniom niebieskiego włosów.

6. Rihanna

fryzury rihanna na kręcone włosyŹródło

Rihanna jest ostateczną królową zmian wyglądu. Dziś może nosić odważne podcięcie, jutro naturalne loki, a pojutrze dziwaczny rudy kolor włosów. Tutaj obnosi się ze swoją cudowną naturalną teksturą włosów w wysokim kucyku z pasmami opadającymi na twarz w sposób przypominający grzywkę.

7. Salma Hayek

fryzury salma hayek na kręcone włosyŹródło

Obdarzona przez ukochaną Hollywood Salmę Hayek, jest to jedna z najprostszych, ale najskuteczniejszych fryzur dla naturalnie kręconych włosów. Zwarte i sprężyste loki mają klasyczną środkową część i opadają swobodnie na ramię, aby uzyskać naturalny, ale piękny wygląd.

8. Ciasne fryzury na kręcone włosy

średnie fryzury dla ciasnych lokówŹródło

To może być jeden z najtrudniejszych do ułożenia kręconych włosów, ale kto potrzebuje stylizacji, gdy te ciasne spirale są naturalnie dobrze zdefiniowane? Głośność też nigdy nie będzie problemem. Rozłóż włosy na środku i stwórz odważną i obszerną fryzurę dla średnio kręconych włosów.

9. Christina Hendricks

Christina Hendricks kręcone bobŹródło

Christina Hendricks kołysała tę niesamowicie prostą, ale bardzo ładną fryzurę na krótkie kręcone włosy. Zrzuć to na loki lub jej charakterystyczny hipnotyzujący miedziano-czerwony kolor, ale zdecydowanie uważamy to za jeden z najlepszych kręconych bobów.

Jego asymetryczny charakter tylko dodaje mu urody, podobnie jak szybkie przejście od lekko falistych grzywek do bogactwa krótkich loków. Odtwórz wygląd, używając kremu podkreślającego, aby zabezpieczyć loki.

10. Fryzury Audrey Tatou na kręcone włosy

fryzury audrey tatou na kręcone włosyŹródło

Audrey Tatou to jedna z najbardziej eleganckich postaci na każdej uroczystości lub gali. Jej niewymuszona uroda i naturalnie falowane włosy sprawiły, że stała się ikoną stylu. Po prostu podziwiaj tę elegancką fryzurę na krótkie kręcone włosy. Loki są ujarzmione w gładkie duże fale, które zostały idealnie ułożone, by oprawić jej twarz.

11. Średnie fryzury na kręcone włosy

średnie fryzury na kręcone włosyŹródło

Rozmawialiśmy głównie o krótkich lub długich włosach, teraz nadszedł czas, aby rzucić trochę światła na średniej długości kręcone włosy. Odważna i obszerna fryzura jest wzmocniona długimi kręconymi grzywkami. Jeśli kręcone włosy potrzebowały dodatkowego huku, to jest sposób, aby go dodać.

12. Fryzury Pixie Cut dla kręconych włosów

kręcone pixie cutŹródło

Chociaż nie pojawia się zbyt często na listach fryzur na kręcone włosy, kręcone fryzury pixie są w rzeczywistości łatwe w zarządzaniu. Zrób sobie przerwę od wymagającej bogatej grzywy i ułóż krótkie kręcone włosy, jak podpowiada Twoja wyobraźnia. Możesz również rozważyć bardzo krótkie przycięcie włosów na karku, aby jeszcze bardziej uprościć pielęgnację.

13. Łatwe fryzury dla naturalnie kręconych włosów

średnia fryzura na kręcone włosyŹródło

Fryzury na kręcone włosy powinny zawsze mieć naturalnie wyglądające cewki, które oprawiają twarz. Te średniej długości kręcone włosy są rozchylone pośrodku, aby dodać fryzurze więcej objętości i struktury.

14. Długie blond fryzury na kręcone włosy

długie blond kręcone włosyŹródło

AnnaLynne McCord jest dumną właścicielką pięknych, ciasnych loków i obnosiła się z nimi przy każdej okazji. Zdobądź wskazówki na temat fryzur na kręcone włosy, oglądając serial telewizyjny 90210 – fan lub nie – naprawdę wykorzystuje w pełni swoje naturalne włosy.

15. Luźne fryzury na kręcone włosy

brunetki na kręcone włosyŹródło

Uzyskaj te luźne loki, zwijając włosy na lokówce od połowy długości do prawie końców. Fale o prostych końcach definiują tę fryzurę, jedną z najlepszych dla cienkich kręconych włosów. Jeśli nie masz obszernego bogactwa ciasnych loków, noś falowane włosy ze środkową częścią, aby je stworzyć.

16. Kerry Washington

Kerry Washington długie kręcone włosyŹródło

Kerry Washington zaskoczyła wszystkich, gdy zrezygnowała ze swojej leczonej prostej fryzury, aby powrócić do swoich naturalnych skrętów. Odtwórz jej wygląd i noś kręcone włosy z boku i na ramieniu, aby uzyskać szykowny i elegancki wygląd. Gładkie wykończenie zapobiegające puszeniu się jest ostatnim akcentem tego wyglądu.

17. Fryzury afro dla kręconych włosów

fryzury na kręcone włosyŹródło

Ta warstwowa fryzura z boku i duże, tworzące objętość fale i loki są po prostu oszałamiające. Naturalny wygląd, to jedna z tych fryzur na kręcone włosy, które wymagają niewielkiej lub żadnej stylizacji. Wysuszyć i dodać rano serum przeciw puszeniu się włosów i gotowe!

18. Krótkie czarne kręcone włosy

krótkie czarne fryzury na kręcone włosyŹródło

Odrzucanie grzywy w jedną lub drugą stronę nie jest zarezerwowane tylko dla dziewcząt zakładających długie kręcone włosy. Krótkie kręcone włosy są tak samo dopasowane, aby sprostać wyzwaniu stworzenia atrakcyjnego wizualnie wyglądu.

19. Grube kręcone fryzury

grube kręcone fryzury na kręcone włosyŹródło

Jeśli twoja kręcona grzywa jest wykonana ze wspaniałych, ciasnych, sprężystych zwojów, takich jak te, zazdrościmy ci. Dzięki tej naturalnej objętości, która tworzy piękną strukturę, wystarczy zadbać o włosy.

Najlepsza wskazówka: używaj profesjonalnych produktów do włosów przeznaczonych do włosów kręconych. Trudno utrzymać miękkie i gładkie loki bez odpowiednich produktów do pielęgnacji włosów.

20. Krótkie falowane blond włosy

Fryzury krótkie faliste blond włosy na kręcone włosyŹródło

Falowane włosy muśnięte słońcem i fryzura gotowa na plażę: te celowo niechlujne faliste loki o lekko mokrym wyglądzie są gotowe do wyjęcia!

Najlepsza wskazówka. Jeśli twoje włosy są naturalnie proste, fryzurę tę można stosunkowo łatwo ułożyć: wystarczy trochę wosku do stylizacji.

21. Vintage Hollywood Loki

vintage hollywoodzkie lokiŹródło

Jest to jedna z najlepszych fryzur na kręcone włosy, która naśladuje jedyną w swoim rodzaju fryzurę vintage z głęboką boczną częścią i lokami na ramionach. Upewnij się, że Twoje loki i fale są dobrze podkreślone i mają zdrowy wygląd. To klasyczna pochlebna fryzura kobieca na Czerwony Dywan i nie tylko.

22. Fryzury dla kręconych, kręconych włosów

długie falowane włosyŹródło

Jeśli naturalne puszenie, które znajduje się w opakowaniu ze wspaniałymi kręconymi włosami, nie zniknie pomimo twoich najlepszych starań, spróbuj uzyskać kręcony wygląd, który je obejmuje. Może to brzmieć skomplikowanie, ale zapewniam, że tak nie jest.

Umyj włosy, zwiń je w koński ogon, a następnie pozostaw do wyschnięcia na powietrzu. Usuń wszelkie szpilki lub opaski do włosów trzymające kucyk, dodaj serum zapobiegające puszeniu się włosów i ułóż luźne fale w niechlujny wygląd.

23. Warstwowe fryzury na kręcone włosy

Warstwowe fryzury na kręcone włosyŹródło

Długie włosy warstwowe są idealną bazą do tworzenia strukturalnej objętości naturalnie kręconych włosów, szczególnie jeśli osiągną tak imponującą długość. Uwielbiamy całkowicie naturalny wygląd tej łatwej fryzury na długie kręcone włosy.

24. Alicia Keys

Fryzury Alicia Keys na kręcone włosyŹródło

Alicia Keys przez jakiś czas ukrywała swoje piękne loki, ale teraz, gdy rozwinęła je, aby cały świat mógł je podziwiać, Alicia jest źródłem bezcennych wskazówek i sztuczek. W dzisiejszych czasach chodzi o naturalne piękno.

25. Delikatne fryzury na kręcone włosy

Delikatne fryzury na kręcone włosyŹródło

Uwielbiamy delikatny wygląd tych ciasnych i sprężystych loków. Są noszone na ramieniu, aby uzyskać ponadczasowy i elegancki wygląd galowy, który można wykorzystać również jako codzienny look. Sztuka polega na tym, aby stworzyć niechlujną część boczną i użyć szpilek do bobu, aby zabezpieczyć kręcone loki po wybranej stronie.

26. Beyonce

Beyonce długie blond lokiŹródło

Nie ma prawie żadnej fryzury lub koloru włosów, których Beyonce nie mogłaby kołysać. Nazwij nas częściowymi, ale to jedna z naszych ulubionych fryzur na kręcone włosy, zakładana przez królową R&B. Warstwy są idealnie wyważone, aby uzyskać lekki wygląd, ale bogactwo miękkich loków pomaga nadać strukturę ogólnemu wyglądowi.

27. Fryzury z lat 20. dla kręconych włosów

Fryzury z lat 20. na kręcone włosyŹródło

Ta fryzura na krótkie kręcone włosy naprawdę przypomina nam ryczące lata 20-te. Nic bliskiego skromności, ta fryzura z nowoczesnym akcentem tworzy celowo niechlujny wygląd. Nawet nie próbuj ujarzmić tych loków, rozpuść je, aby uzyskać zrelaksowany wygląd.

28. Kręcone długie kręcone włosy

naturalne kręcone włosyŹródło

Aby uzyskać ten kędzierzawy wygląd i idealne loki dla długiej kręconej fryzury, odżywij swoje spirale specjalnym olejkiem. Dodaj trochę balsamu na wilgotne włosy i pozwól im wyschnąć naturalnie. Suszarka do włosów tylko przyczyniłaby się do kędzierzawego wyglądu.

29. Zendaya

fryzury zendaya na kręcone włosyŹródło

Nie ma fryzury, którą Zendaya afiszuje, której nie aprobujemy, a oto ona z jednym z naszych ulubionych stylizacji. Może i jest królową zmian przypominających kameleona na czerwonym dywanie, ale najbardziej lubimy ją z jej naturalnie kręconymi włosami pozostawionymi na wolności i dzikimi.

30. Super objętość dla kręconych włosów

obszerne naturalne fryzury na kręcone włosyŹródło

Czasami najprostszym sposobem noszenia loków jest objęcie nieokiełznanej natury swojej grzywy. Trochę dodatkowej objętości nigdy nikomu nie zaszkodzi i może zapewnić wybuchowy pokaz piękna dla tych z was, którzy są obdarzeni ciasnymi lokami, takimi jak te na tym zdjęciu.

31. Najlepsze fryzury kok dla kręconych włosów

fryzury na kręcone włosy naturalny górny węzełŹródło

Świetnym sposobem na stylizację kręconych włosów jest związanie ich w niechlujny do połowy kok na czubku głowy. Jeśli chcesz, możesz skopiować wygląd tej uroczej kobiety i zdecydować się na dramatyczny makijaż – tak jak ona.

32. Codzienne fryzury na kręcone włosy

fryzury na kręcone włosy niechlujny pół kokŹródło

Każda dziewczyna z kręconymi włosami wie, że stylizacja może być czasami trudna do wygrania. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie tę uroczą, swobodną fryzurę. Zwiąż włosy w luźny i niechlujny kok do połowy i wykorzystaj jak najlepiej swój dzień. Dodaj do niego trochę sprayu do fal, aby uzyskać odrobinę definicji.

33. Nowoczesny styl Marilyn Monroe

Nowoczesny styl Marilyn MonroeŹródło

Co prawda Marilyn Monroe sama nie miała naturalnych loków, ale jeśli je masz, możesz je okiełznać w taki sposób, by wyglądały jak aktorka. Pamiętaj, aby sparować loki ze stylem makijażu vintage, aby naprawdę wyglądać jak jedna z największych div wszechczasów.

34. Pixie z kręconymi włosami

fryzury na kręcone włosy krótkie pixieŹródło

Jeśli masz kręcone włosy, nie oznacza to, że nie możesz wybrać fryzury pixie. W rzeczywistości możesz wybrać również asymetryczny krój, co oznacza, że ​​jedna strona głowy zostanie ogolona, ​​a druga pozostanie trochę loków.

35. Kręcone włosy i warkocze wikingów

fryzury na kręcone włosy warkocze wikingówŹródło

Weź przykład z królowej Lagerthy i pokaż jej wygląd. Rozłóż włosy na boki i delikatnie zapleć kilka pasm włosów, a resztę grzywy pozostaw dziką i wolną. Styl Wikingów jest teraz w modzie, więc wskocz na trend.

36. Kręcone włosy i diamentowe ozdoby

krótkie kręcone włosy upięte z dodatkami do włosówŹródło

Oto bardzo proste updo z uroczą koką i kilkoma luźnymi pasmami. Wspaniałą rzeczą jest jednak wysadzana diamentami ozdoba do włosów, która wygląda przez loki i przyciąga wzrok.

37. Lob na kręcone włosy

długie fryzury bobowe na kręcone włosyŹródło

Łączenie kręconych włosów z lobem (lub długim bobem) może być dość ryzykowne. Jeśli jednak masz dużo cierpliwości, czasu na codzienne układanie włosów i dużo produktów do włosów, być może właśnie znalazłaś fryzurę swojego życia.

38. Kręcone włosy i grzywka

fryzury na kręcone włosyŹródło

Zapytaj swojego stylistę o wskazówki, jak nosić kręcone grzywki. Może też polecić produkty do włosów, które zapobiegną puszeniu się lub nadmiernemu kręceniu. To także stylizowana wersja kudłatej fryzury, bardziej nowoczesna wersja.

39. Kręcone włosy i turbany

fryzury na kręcone włosy turbanŹródło

Absolutnie uwielbiamy ten wygląd. Naturalne, długie kręcone włosy, miękki wełniany turban, duże okulary Harry’ego Pottera i minimalistyczny makijaż sprawiają, że ta dama wygląda na jej stylizację.

40. Alicja w Krainie Czarów

fryzury na kręcone włosy warkocze loki i kokardkiŹródło

Weź przykład z jednej z najsłynniejszych Alicji i skopiuj ten styl. To cudowne połączenie miękkich loków, prostych warkoczy zakrywających głowę i wyrazistej kokardki. Świetny letni i imprezowy wygląd.

41. Jennifer Lawrence

fryzury Jennifer Lawrence na kręcone włosyŹródło

Chociaż Jennifer Lawrence nie ma naturalnie kręconych włosów, nikt nie może zaprzeczyć, że wygląda absolutnie spektakularnie z tymi miękkimi blond lokami. Są idealnym sposobem na komplement jej ładnej i słodkiej okrągłej buzi.

42. Lady Gaga

fryzury lady gaga na kręcone włosyŹródło

Jesteśmy wielkimi fanami Lady Gagi i jej ekstrawaganckiej i artystycznej mody oraz stylu makijażu na scenie iw prawdziwym życiu. Musimy jednak powiedzieć, że nigdy nie wyglądała lepiej niż z tym minimalistycznym makijażem i naturalnymi lokami.

43. Kręcona fryzura Rita Ora

Kręcona fryzura Rita OraŹródło

Piosenkarka i aktorka Rita Ora wybrała kręcone kok lata. Połączyła go z makijażem nagich oczu i błyszczącymi ustami, a także jej charakterystycznymi złotymi kolczykami. Niektóre z jej loków zostały nawet użyte jako sztuczne grzywki.

44. Mariah Carey

fryzury mariah carey na kręcone włosyŹródło

Oto zdjęcie przypominające nam wszystkim, że zanim stała się największą śpiewającą divą na świecie, Mariah Carey była po prostu słodką i prostą dziewczyną o kręconych włosach. Miała bardzo mało makijażu i całkowicie naturalne włosy.

45. Jenny Slate

fryzury jenny łupkowe na kręcone włosyŹródło

Komedia „It” to ślicznotka z kręconymi włosami i świetnym stylem do dopasowania. Uwielbiamy swobodny i swobodny wygląd Jenny Slate, ponieważ zawsze wydaje się, że po prostu wstała z łóżka i weszła prosto na czerwony dywan.

Gotowy do zmiany wyglądu?

Kręcone włosy nie są łatwe do ułożenia, pielęgnacji lub utrzymania, ponieważ wiele kręconych włosów pospieszy, by ci powiedzieć. Jednak rozwiązaniem jest znalezienie idealnej fryzury dla Twojego typu loków i rodzaju włosów. Dzięki temu stylizacja tej twojej wspaniałej grzywy stanie się o wiele łatwiejsza i mniej pracy.

Napisz do nas w sekcji komentarzy poniżej i daj nam znać, która z tych fryzur była dla Ciebie idealna!