25 najlepszych tatuaży i wzorów Family Guy

Szukasz inspiracji na temat najlepszych tatuaży Family Guy, aby uzyskać tusz??

Dobre, staromodne wartości Family Guy można znaleźć w tych niesamowitych tatuażach Family Guy. Popularny program istnieje od lat 90..

Teraz, gdy ten program jest oficjalnie wyświetlany w telewizji od ponad dekady, wielu ludzi składa hołd swojej ulubionej, wulgarnej rodzinie kreskówek, uzyskując atrament inspirowany Gryfami.

Jedną z najpopularniejszych postaci jest Peter Griffin. Wesoły, ale idiotyczny człowiek rodzinny rozbawił miliony i nadal to robi regularnie.

Od walki z kurczakami po napaść na wieloryba w morskim świecie, z Peterem nigdy nie ma nudy, a wiele z nich zostało teraz uwiecznionych w atramencie.

W tym artykule pokażemy Ci najlepsze tatuaże i projekty Family Guy.

25 najlepszych tatuaży rodzinnych, wzorów & Pomysły

Więc jakie są najlepsze tatuaże Family Guy? Wiele z nich jest inspirowanych przez samego Petera Griffina, sympatycznego, pulchnego ojca, który zawsze wydaje się wpadać w szał w Quahog, Rhode Island.

Niektórzy ludzie wolą uzyskać na skórze bardziej interesującą, trzeciorzędną postać, taką jak Quagmire. Inni postanowili jednak udokumentować niektóre dowcipy Family Guy.

Oto zbiór najlepszych tatuaży Family Guy:

25. Tatuaż żołnierza Briana

Tutaj widzimy Briana jako żołnierza trzymającego broń. W tle widać amerykańską flagę z kilkoma plamami akwareli.

24. Palenie Briana

Ten prosty tatuaż pokazuje nam, Brian, z bongiem. Ten tatuaż jest wykonany z cienkich linii, a jedynym kolorem, który widzimy, jest czerwony kolor, który symbolizuje jego naszyjnik.

23. Strzelanie do Stewiego Griffina

Stewie Griffin trzyma broń i wygląda na wściekłego. Ma na sobie niebieskie buty, czerwone spodnie i pomarańczową koszulę.

22. Smutny Peter Griffin

Tutaj widzimy smutnego Petera Griffina siedzącego i trzymającego się za kolana. Jest to również prosty tatuaż z prawie żadnym cieniowaniem.

21. Peter Griffin otoczony kwiatami

W tym pięknym utworze możemy zobaczyć szczęśliwszego Petera Griffina tańczącego wokół fioletowo-różowego kwiatu. Używa fioletowego, zanikającego szalika.

20. Peter Griffin pijący piwo tatuaż

Tutaj widzimy Petera Griffina trzymającego piwo, który dopinguje coś. Wygląda na szczęśliwego i ma na sobie oryginalne ciuchy, których normalnie używa.

19. Niegrzeczny Stewie Griffin

Stewie Griffin wyglądający niegrzecznie, jakby miał zamiar zaplanować coś, co go uszczęśliwi.

18. Syrenka Peter Griffin

Ten zabawny kawałek jest polecany, jeśli chcesz zrobić coś zabawnego. Tutaj widzimy Petera Griffina w zupełnie nowym stroju, to syrena.

17. Kto chce zupy??

Kto chce zupę? Tutaj widzimy fajny tatuaż, który znajduje się na ramieniu użytkownika.

16. Lois Griffin

Ten tatuaż przedstawia Lois Griffin w seksownym garniturze. Atrament jest czarno-szary i kładzie się na nodze użytkownika.

15. Tatuaż Joe Swansona

Tutaj widzimy Joe Swansona w tatuażu w stylu starej szkoły. Pod nim widzimy kolorowy kwiat w kolorach takich jak różowy, fioletowy, żółty, a także trochę zielonych liści.

14. Wytatuowany Peter Griffin

Peter Griffin ma twarz, szyję i ramiona całkowicie pokryte tatuażami. Ma na sobie swój oryginalny strój.

13. Glenn Quagmire

Glenn Quagmire wygląda na szczęśliwego i podnosi kciuk. Ma na sobie czerwoną koszulę w żółte kwiaty. Za nim widzimy niebieski kwadrat. Ten tatuaż znajduje się na żebrach użytkownika.

12. Portret rodzinny

Tutaj widzimy wiele oczu z rodziny Griffin. Jest to kolekcja rodzinna, więc jeśli chcesz zrobić prosty tatuaż ze wszystkimi członkami rodziny, może to być świetne rozwiązanie.

11. Darth Vader Stewie Griffin

W tym kawałku tatuażu widzimy Stewiego Griffina wyglądającego jak Darth Vader.

10. Szalony tatuaż Petera Griffina

Tutaj widzimy jak Peter Griffin wygląda na szalonego i trzyma w jakimś różowym drinku. Ma kilka tatuaży na twarzy i w tym tatuażu są tropikalne kolory.

9. Badass Stewie Griffin

Badass Stewie jedzie na rowerze z papierosem w ustach. Ma na sobie mocne buty, dżinsy i flanelę.

8. Mały Stewie Griffin

W przeciwieństwie do powyższego zdjęcia, tutaj jest dziecko Stewie, takie jak i szczęśliwe, a on ma na sobie tylko pieluchę dla niemowląt.

7. Zmęczony Stewie Griffin

Stewie Griffin wygląda tutaj na zmęczonego, a jego oczy mają czarne worki.

6. Widzą mnie, tocząc się

Widzą mnie toczącego się, tutaj znowu widzimy Stewiego z niegrzeczną buzią siedzącego na rowerze. Ten tatuaż znajduje się na nodze użytkownika.

5. Tatuaż Supermana Petera Griffina

Wyobraź sobie Petera Griffina jako prawdziwego supermana. Tutaj widzimy go w kostiumie supermana.

4. Stewie gra na gitarze

Na tym tatuażu widzimy Stewiego siedzącego grającego na gitarze. Wygląda na bardzo wyluzowanego i upokorzonego tą sytuacją.

3. Stewie bawi się z Brianem

Tutaj widzimy Stewiego bawiącego się z Brianem. Brian jest balonem i nie wygląda na zachwyconego. Kolory w tym tatuażu są bardzo wyraźne i kolorowe.

2. Glenn Quagmire i Deadpool

Na tym kawałku widzimy ikonę Marvela Deadpoola siedzącą na plecach Glena Quagmire’a. Deadpool trzyma jednorożca.

1. Stara szkoła Peter Griffin

Tutaj widzimy niesamowity tatuaż, który znajduje się na ramieniu osoby noszącej. Griffin jest pełen kolorów i wygląda jak oldschoolowy tatuaż.

Streszczenie

Dziękujemy za obejrzenie tej kolekcji tatuaży Family Guy. Mamy nadzieję, że możesz użyć tego jako inspiracji, jeśli jesteś wielkim fanem Family Guy.

Który z tych tatuaży Family Guy jest Twoim ulubionym? Zostaw komentarz poniżej.