25 najlepszych tatuaży i wzorów Marvel

Szukasz inspiracji na temat najlepszych tatuaży Marvela, aby uzyskać atrament??

Superbohaterowie Marvela są najbardziej lubianymi na świecie animowanymi potężnymi mężczyznami i kobietami. Mają ogromną rzeszę fanów, zarówno dzieci, jak i dorosłych na całym świecie. Wszyscy kochają superbohaterów i wszyscy dorastaliśmy, czytając ich w komiksach lub oglądając, jak zmierzą się ze złymi facetami w telewizji i filmach.

Tatuaże Marvela to niesamowity sposób na wyrażenie unikalnego i indywidualnego stylu, a tatuaże są uważane za formę sztuki ciała.

25 najlepszych tatuaży Marvela, wzorów & Pomysły

Superbohaterowie są niezwykle popularni, a ich zadziwiające zdolności podniosły ich do tego stopnia, że ​​są teraz wzorami do naśladowania i symbolami siły i pewności siebie dla kilku osób w społeczeństwie.

Bohaterowie Marvela cieszą się jednym ze swoich najpopularniejszych okresów, odkąd po raz pierwszy wprowadzili go dzięki sukcesowi filmowego uniwersum Marvela, w tym branży tatuażu.

Oto zbiór najlepszych tatuaży Marvela:

25. Tatuaż Wonder Woman         

To bardzo realistyczny tatuaż Wonder Woman. Wygląda prawie całkowicie realnie i to naprawdę niesamowity tatuaż.

24. Wolverine

To jest tatuaż zaciemniający Wolverine z serii X-Men. Idealnie jest zrobić ten tatuaż, jeśli jesteś fanem Marvela i chcesz zrobić coś w tym samym stylu.

23. Wizja

Ten tatuaż jest pełen kolorów, takich jak fioletowy, różowy, niebieski i żółty. Na tym zdjęciu widzimy, jak Vision patrzy prosto przed siebie.

22. Jad

W tym tatuażu widzimy Venoma z wystawionym językiem, a niektóre z tego tatuażu mają w sobie trochę czerwonego koloru, a reszta tatuażu ma czarny i szary kolor.

21. Thor

Tutaj widzimy symbol Avengers, a na nim Thor w niebieskim neonowym kolorze i niebieskich oczach.

20. Tatuaż Thanosa

Tutaj widzimy, że Thanos ma wszystkie kamienie nieskończoności i zaraz pstryknie palcami. Ten tatuaż znajduje się na ramieniu użytkownika.

19. Rakietowy szop pracz

Tutaj możemy zobaczyć tatuaż Rocket Raccoon. To jeden z najbardziej realistycznych tatuaży, które widzieliśmy na tej liście i jest pełen ładnych kolorów.

18. Nick Fury

To jest portret Nicka Fury’ego. Supermoc Nicka Fury’ego się nie starzeje, a ten tatuaż jest bardzo dobrze zrobiony.

17. Mgławica

Tutaj widzimy czarno-szary tatuaż na wewnętrznej stronie uda użytkownika. Portret wygląda bardzo realistycznie, jak większość cudownych postaci na tej liście.

16. Mistyka starej szkoły

Jeśli chcesz zrobić coś oldschoolowego, może to jest właśnie dla Ciebie. To kawałek Mystique w stylu starej szkoły. „Zmutowany i dumny”.

15. Tatuaż Modliszki

To fajny tatuaż, ponieważ wygląda jednocześnie realistycznie i animowany. Ten tatuaż znajduje się na pachy użytkownika i wygląda tak fajnie.

14. Loki

Na tym tatuażu widzimy Lokiego na ramieniu noszącego. Ma kolory takie jak zielony, żółty, czarny i biały.

13. Iron Man

Tony Stark jest stworzony z krwi i kości, tak jak ty i ja. Iron Man reprezentuje ukoronowanie ludzkiej pomysłowości, potencjał wyobraźni i przekonanie, że przede wszystkim możemy się zmieniać i ulepszać, kiedy tylko się na to zdecydujemy. Tutaj widzimy realistyczny portret Iron Mana na ramieniu noszącego.

12. Hulk

Wyszczerbiona sylwetka Hulka po mistrzowsku uzupełnia poczucie stonowanej muskulatury każdego mężczyzny. Atrament ujawnia również podwójną naturę, która składa się z łagodnie usposobionej powierzchni zewnętrznej, która skrywa pod spodem bestie.

11. Groot

Jako członek Strażników Galaktyki, dobrze wiadomo, że Groot ma przyzwoite umiejętności, ponieważ został zwerbowany do pomocy w ochronie galaktyki. Tutaj widzimy Groota w miniaturowym tatuażu pełnym pięknych kolorów.

10. Tatuaż Gamory

Na tym tatuażu widzimy Gamorę. Ten element jest wykonany głównie z wielu różnych odcieni i igieł i jest umieszczany na ramieniu użytkownika.

9. Dr Dziwne

Superbohater Marvela, Doktor Strange, jest tak samo wygodny w praktykowaniu medycyny, aby uratować życie, jak tka magię, aby chronić wszechświat. Tutaj widzimy Dr. Strange’a znajdującego się na ramieniu noszącego i wygląda realistycznie i ma w sobie trochę czerwonego koloru i czerni i szarości.

8. Kapitan Marvel

Tutaj widzimy portret Kapitana Marvela umieszczony na plecach osoby noszącej. Ten kawałek jest pełen kolorów i to naprawdę duży tatuaż.

7. Kapitan Ameryka

Ten legendarny bohater oszałamiająco łączy heroizm z innego świata z amerykańskim patriotyzmem. Tutaj widzimy animowaną wersję Kapitana Ameryki i to naprawdę kawał pracy.

6. Czarna wdowa

Znamy Black Widow z serii Avengers. Tutaj możemy zobaczyć jej tatuaż na ramieniu noszącego. Tatuaż jest wyjątkowy, ponieważ wygląda na to, że Czarna Wdowa została poplamiona wodą w kolorze czarno-czerwonym.

5. Tatuaż Czarnej Pantery

Czarna Pantera na ramieniu noszącego. Jest pełen czarno-białych detali, a pod głową widać naszyjnik.

4. Czarna Pantera Geometryczna

Ten niesamowity tatuaż jest realistyczny jak pół twarzy pantery, a drugi, jak pokazuje mu Marvel. To idealny tatuaż do zrobienia, jeśli chcesz zachować prostotę.

3. Bestia

Wszyscy znamy Beast z serii X-Men. Tutaj widzimy jego barwny portret na ramieniu noszącego.

2. Ant-Mana

Na tym kawałku widzimy Ant-Mana. Zabawnym faktem o nim jest to, że nie traci siły, gdy się kurczy. Tutaj widzimy jego realistyczny portret, umieszczony na ramieniu noszącego.

1. Tony Stark

Tutaj widzimy Tony’ego Starka/Iron Mana spoglądającego ze swojego hełmu. To, co czyni go wyjątkowym, różni się od tych superbohaterów, Stark jest po prostu normalnym człowiekiem, aczkolwiek szalenie bogatym, ale bez nadludzkich mocy.

Streszczenie

Dziękujemy za sprawdzenie tej kolekcji projektów i pomysłów na tatuaże Marvela. Mamy nadzieję, że znalazłeś nową inspirację dla swojego przyszłego tatuażu Marvela. Nie zapomnij podzielić się tym artykułem z najbliższymi w mediach społecznościowych.

Który z tych tatuaży Marvela jest Twoim ulubionym? Zostaw komentarz poniżej.