Patlama Fikirleri ile 45 Sanatsal Kısa Saç

Kısa bir saç modeli, her an hareket halinde olan ve her an harekete hazır olan modern kadın için kesinlikle gidilecek yol..

Ama aynı zamanda gündüzleri şık, geceleri ise boğucu görünmesi gerekiyor.. Bütün bunları bir anda nasıl başarıyorsun?

Tabii ki bir çift patlama ile!

İşte stilistinize göstermeye karşı koyamayacağınız kakül fikirleri olan 45 sanatsal kısa saç.

1. Jennifer Lopez

jennifer lopez kaküllü kısa saçKaynak

Şarkıcı, oyuncu olduktan sonra uzun yelesi ile ünlü olsa da kısa saç modelinin cazibesine karşı koyamadı. Burada, rüzgarlı ve hepimizin bildiği diva gibi görünmesini sağlayan harika bir büyük boy patlama setiyle tamamlanmış uzun bir bob var..

2. Jessica Alba

kahküllü jessica alba kısa saçKaynak

Yakından bakarsanız, aktris Jessica Alba’nın Jennifer Lopez ile aynı saç kesimini giydiğini fark edeceksiniz. Aradaki fark, Jessica’nın 2000’ler versiyonuna gitmesi ve uçları dışa dönük olmasıdır. Hepimizin bunu nasıl yaptığını hatırla?

3. Diane Keaton

diane keaton kaküllü kısa saçKaynak

Diane Keaton uzun zamandır bu saç kesimini kullanıyormuş gibi gelmiyor mu? Bu, stil söz konusu olduğunda ona azim ve sadakat için bir ödül vermemiz gerektiğini düşünmemizin nedenidir. O kesinlikle kaküllü kısa saça bayılıyor ve sen de öyle olacaksın.

4. Susan Sarandon

kaküllü susan sarandon kısa saçKaynak

Zamanın unuttuğu saç stillerinden bahsetmişken, Susan Sarandon 90’ların ters çevrilmiş bobunu gururla sergiliyor. En çok sevdiğimiz şey, her ikisi de sarışın, her zaman kızıl saçlarındaki vurgular ve vurgular.

5. Ophelia Lovibond

Ophelia Lovibond kısa kahküllü saçKaynak

Onu Guardians of the Galaxy ve W1A’dan tanıyorsunuz ve şimdi onu kısa kahküllü saç söz konusu olduğunda ilham kaynağınız olarak da tanıyorsunuz. İngiliz aktrisin harika bir koyu kızıl saçları ve göz kapaklarını fırçalayan çok kalın kakülleri var..

6. Jennifer Love Hewitt

jennifer aşk hewitt patlama ile kısa saçKaynak

Genelde kahverengi saçlı bir kız olmasına ve onu böyle sevmemize rağmen, Jennifer Love Hewitt’in esmer olmasına doyamıyoruz açıkçası. Gözlerini tatlandırmak için asimetrik kaküllerinin çevresinde sadece bir tutam kakao bulunan bu koyu çikolata tonu bizi büyüledi.

7. Taylor Swift

taylor swift kaküllü kısa saçKaynak

Merhaba? Hayır ben özür dilerim. Uzun, sarı saçlı yaşlı Taylor şu anda telefona gelemez. Niye ya? O stilistte. Bu inanılmaz kısa saçı, 60’ların tarzında patlamalarla elde etmek. Köklerin etrafındaki dumanlı sarı tonları fark ettiniz mi? vay be!

8. Krysten Ritter

Krysten Ritter kahküllü kısa saçKaynak

Onu Jessica Jones, Breaking Bad ve Vamps’tan tanıyorsunuz. Tipik olarak en sevdiğiniz gotik kız veya vampirdir ve bunun iyi bir nedeni vardır. İşte o gece klasiklerinden daha koyu güzel bir künt bebek patlamaları ile ters çevrilmiş bob ile.

9. Patlama ile Kısa Saç Nasıl Şekillendirilir

felicity jones kaküllü kısa saçKaynak

Kıvırcık saçlara nasıl şekil vereceğini gerçekten bilmiyorsan, aktris Felicity Jones’a her zaman bir göz atabilirsin. Çok ağır bir patlama seti ve biraz hafif ve dokulu plaj dalgaları olan orta boy bir bob için gitti..

10. Alexis Bledel

alexis bledel kaküllü kısa saçKaynak

Kendini her zaman seven Alexis Bledel, saçında da tatlı bukleleri tercih etmeye karar verdi. Yüzünü çerçeveledikleri ve muhteşem mavi gözlerini sergiledikleri için ince kakülleriyle mükemmel bir uyum içindeler. Rory büyüdü ve güzel bir kadın oldu!

11. Emily Deschanel

kaküllü emily deschanel kısa saçKaynak

Bilmiyorsanız, Zooey Deschanel’in Emily adında bir de aktris olan bir kız kardeşi var. Sadece bu değil, ikisi de patlamayı tercih ediyor gibi görünüyorlar. Aradaki fark, Emily’nin mavi ve daha kısa, maun kızıl saçları yerine muhteşem yeşil gözleri var..

12. Sandra Bullock

patlama ile sandra bullock kısa saçKaynak

Amerika’nın en sevilen komik kadınlarından biri olan Sandie B, aynı zamanda fevkalade güzel bir kadın. Burada düz, omuz uzunluğunda bir bob ve çok ilginç bir çift patlama var. Kare yüzünü tatlandırmak için bir tarafa süpürüldüler..

13. Ciara

ciara patlama ile kısa saçKaynak

Onu bir sarışın olarak seviyoruz, ancak bu koyu kiraz boğucu bob’u giydiği sürece şarkıcı Ciara’ya kesinlikle hayır demeyeceğiz. Saçak olduğu için tüm doğru yerlerde asimetrik ve dalgalı ve 20’li yıllardan beri zaman yolculuğu yapmış gibi görünüyor. Vay!

14. Zendaya

patlama ile zendaya kısa saçKaynak

Adına yeni bir çift kaküllü başka bir bayan, çok güzel Zendaya. Saçakları, kaş çizgisinde duruyor, ekleyebileceğimiz biraz fazla konturlu görünüyor. Geri kalanına göre, patlama fikri olan kısa saçları seviyoruz.

15. Kerry Washington

patlama ile kerry washington kısa saçKaynak

Şüphe duyduğunuzda, patlamalara gidin. Ve işte mükemmel uzunluğu göstermek için aktris Kerry Washington. Saçaklarınız, göz kapaklarınız ve kaşlarınız arasındaki tam o noktaya ulaşmalıdır. İşte o zaman seni en çok pohpohlayacaklar.

16. Saçaklı Kısa Siyah Saç

Jenna Dewan-Tatum ile kısa saçKaynak

Koyu saç? Kontrol etmek. Optimum ve en gurur verici uzunlukta ince saçak kesimi? Kontrol etmek. Sahil dalgaları? Kontrol etmek. Mükemmel beyaz elbise? Kontrol etmek. Jenna Dewan Tatum’da her şey var. Artı, Channing Tatum’a sahip. Davamızı dinlendiriyoruz.

17. Jennifer Lawrence

kahküllü jennifer lawrence kısa saçKaynak

İşte herkesin en sevdiği aktris Jennifer Lawrence’ın biraz daha gençken çekilmiş bir fotoğrafı. Kaşlarına zar zor ulaşan bir dizi ince patlama ile 2000’lerden ilham alan dışa dönük bir bob giyerdi. Çok genç ve taze bir görünümdü.

18. Demi Lovato

kaküllü kısa saç demi lovatoKaynak

Demi Lovato’nun kaküllü kısa saçlarla ne kadar iyi göründüğüne doyamıyoruz. Parmağımızı koyamıyoruz, ama aşırı siyah saç artı uzun, yanları süpürülmüş kaküller ve bizi makasa götüren o dumanlı siyah göz makyajının birleşiminde bir şey..

19. Alexa Chung

alexa kahküllü kısa saç chungKaynak

İşte modern hipster’ı 60’ların annesiyle nasıl buluşturduğunuz. Bu, havalı ve ilginç görünmek isteyen her yerde hipster kızlar sayesinde yeni bir soluk alan o dönemden ilham alan uzun bir bob. biz kazıyoruz!

20. Kısa Katmanlı Saçak Saç Modelleri

jodie kahküllü kısa saçı besliyorKaynak

Geçmişi olan peri ile tanışın. Her Hollywood ve Instagram ünlüsü, artık über ünlü periyi elde etmeden çok önce, farklı bir feminizme giden yolu açan Jodie Foster vardı. Bu, yoğun bir şekilde düzenlenmiş bir saçak ile uzun ve katmanlı bir peri kesimidir..

21. Kaküllü Modern Saç Modelleri

patlama ile keira kısa saçKaynak

Keira Knightley hiçbir zaman konformist olmadı. Bu nedenle, o da herkes gibi periyi kestirmeye karar verdiğinde, ona kendi dokunuşunu katması gerektiğini biliyordu. Bu nedenle, bu harika rüzgarlı patlama setini buldu..

22. Charlize Theron

charlize theron patlama ile kısa saçKaynak

Hayatında gördüğün peri kesiminin en güzel ve göz alıcı versiyonunu sunmayı Charlize Theron’a bırak..

Elbette 90’lardan ilham alıyor, ancak kesinlikle geride kalabileceğimiz bir şekilde modern hale getiriyor. Ve sadece şu küpelere bak. Başkası olmadan çok önce o kulak manşetlerini takıyordu.!

23. Kaküllü Kısa Saçlar İçin Hızlı Saç Modelleri

kaküllü anne hathaway kısa saçKaynak

Anne Hathaway de çocuksu peri için gitti. Ama tabii ki onunki tatlı ve klasik türdendi. Hepimizin bildiği gibi Anne, kalbinde sevgili bir prenses. Bununla ilgili harika olan şey, bu saç kesimini hiç sorun olmadan kopyalayabilmenizdir. bu kadar basit.

24. Robin Wright

robin wright kaküllü kısa saçKaynak

Bazı kadınlar bir peri için doğru yüz özelliklerine sahip, bazıları değil. Bu sadece gerçek. Kaküllü kısa saç söz konusu olduğunda, aktris Robin Wright ekstra uzun kaküllü sarışın bir peri için yaratılmış gibi görünüyor. gerçekten etkilendik.

25. Brittany Murphy

patlama ile brittany murphy kısa saçKaynak

2000’li yıllardan daha önce bahsetmiştik, ancak burada onları tüm ihtişamıyla gerçekten görünebilirsiniz. Aktris Brittany Murphy, saçlarını bej ve karamel sarısı tonlarında ve çok katmanlı ve tüylü bir peri saçında kullanırdı..

26. Kaley Cuoco

kaküllü kaley cuoco kısa saçKaynak

Tıpkı Sheldon gibiyseniz veya bu konuda bizim gibiyseniz, sekiz sezon sonra Penny’yi uzun, sarı saçları olmadan ilk gördüğünüzde nefesiniz kesildi. Ancak, oyuncu Kaley Cuoco’ya ve kaküllü şık kısa saçlarına bir göz atarsanız, kelimelere bayılacaksınız..

27. Jenna Elfman

kahküllü jenna elfman kısa saçKaynak

İşte size geçmişten bir patlama daha, sadece kısa saçların patlama manisinin ne kadar sürdüğünü kanıtlamak için. Jenna Elfman’ın aşırı uzun kumlu sarışın perisinin bob olmasına bir iki inç var ve bir parça umursamıyoruz.

28. Sharon Taşı

patlama ile sharon stone kısa saçKaynak

Her kadının hayatında ‘kesim’ için gitmesi gereken bir zaman vardır. Ancak, bir anne ya da büyükanne gibi görünebilir ya da bir Sharon Stone gibi görünebilirsiniz. Tamamen size kalmış. Yine de ikincisine gitmenizi tavsiye ederiz..

29. Kısa Saçlı Düz ​​Patlama

kahküllü chris jenner kısa saçKaynak

Bu resim hakkında neyi daha çok sevdiğimiz konusunda emin değiliz. Kaküllü kısa saçlar, gür, koyu esmer renk mi yoksa üzerlerinde Channel logosu olan olağanüstü lüks inci küpeler mi? Boşver. Lütfen hepsini alabilir miyiz?

30. Victoria Beckham

victoria beckham kaküllü kısa saçKaynak

Victoria Beckham’ın tam teşekküllü, zarif moda tasarımcısına geçiş yapmadığı ve hala şarkıcılık kariyerine güvendiği bir zaman vardı. O zamanlar böyle görünüyordu. Asimetrik, yanları süpürülmüş kaküllü, şişe sarısı bir bob takıyor..

31. Emma Thompson

kaküllü emma thomposn kısa saçKaynak

Görünüşünden çok daha fazla yönden her zaman ilham veren İngiliz aktris Emma Thompson, doku için biraz bej ile karıştırılmış çok güzel bir beyaz kumlu sarışın tonunda fazla büyümüş bir peri kesimi giymeyi seviyor. Bu ne güzellik!

32. Meryl Streep

kahküllü meryl streep kısa saçKaynak

Beyaz perdenin güzelliklerinden bahsetmişken Meryl Streep’ten özellikle The Devil Wears Prada’daki rolüyle bahsetmemek elde değildi..

İkonik saç modeli, simli beyaz renkte, patlamalı kaküllü uzun bir peri kesimi, başka bir imza saç kesiminden ilham aldı. Anna Wintour’un ağır patlamalara sahip kahverengi bob’u.

33. Helen Mirren

kaküllü helen mirren kısa saçKaynak

Patlama ve zamansız güzelliklere sahip kısa saçların listesi, Helen Mirren’den başkası ile devam ediyor, burada orta uzunlukta beyaz bir bob ve ayrık patlamalar var. Renk, gözlerindeki yeşili ortaya çıkarıyor, bu muhteşem özelliği onunla paylaşırsanız yapmanızı önerdiğimiz şey bu..

34. Patlama ile Kısa Kahverengi Saç Modelleri

kaküllü jane fonda kısa saçKaynak

Zamansız güzellikler dedik. Bu nedenle, kakül fikirleri olan bu kısa saç listesinde Jane Fonda’dan bahsetmememiz mümkün değildi..

Büyük boy altın ve zümrüt küpelerine uyan çok sayıda sarışın vurgulu çok açık kahverenginde kendine özgü dışa dönük bobunu giyiyor..

35. Meg Ryan

kaküllü meg ryan kısa saçKaynak

You’ve Got Mail ve Sleepless in Seattle gibi şimdiye kadar yapılmış en iyi romantik komedilerden bazılarıyla 90’ların sevgilisiydi. Şimdi onun muhteşem tüylü saç stilini tamamen kopyalayabilir ve isterseniz kendi aşk hikayenizde yıldız olabilirsiniz..

36. Kaküllü Kısa Saçlar İçin Kolay Saç Modelleri

kaküllü olivia newton john kısa saçKaynak

Olivia Newton-John, kısa kahküllü saçlara sahip olmanın ne kadar kolay olduğunu göstermek için burada. Tek ihtiyacınız olan, bakımı kolay bir bob ve bir dizi ince kakül. Her sabah fırçanızı sürün, biraz saç spreyi ekleyin ve yolunuza devam edebilirsiniz..

37. Katie Holmes

Katie holmes kaküllü kısa saçKaynak

İşte listemizdeki en seksi ve en ateşli göğüslerden biri, iyi kız Katie Holmes’tan başkası tarafından giyilmedi. Chicago’da Velma Kelly rolü için seçmelere girmek üzere gibi görünüyor. Hayranıysanız, bu görünümü tamamen kopyalayabilirsiniz..

38. Rachel McAdam’lar

kaküllü rachel mcadams kısa saçKaynak

Patlamalarla kısa saçların uzun bir desteği olan Rachel McAdams, aynı zamanda bu saç modeli için harika bir savunucudur. Fevkalade zahmetsiz ve tatlı görünmesini sağlıyor. Bir yaz düğünü için de harika bir tarz olabilir, sence de öyle değil mi??

39. Kısa Saçlı Uzun Patlama

kahküllü salma hayek kısa saçKaynak

Salma Hayek, 90’ların dışa dönük ve katmanlı, omuz hizasındaki bu bob ile mutlak mükemmelliğin resmidir. Onu bu kadar boğucu ve seksi yapan detay, bir gözünün üzerinde dikkatsizce sarkan ekstra uzun kakül tabakası. Oh, ve koyu mandalina ruju, tabii ki!

40. Kirsten Dunst

patlama ile kirsten dunst kısa saçKaynak

Bazen, ihtiyacınız olan tek şey bir tutam patlama ve bir tarak ile çene uzunluğunda bir bob. Kirsten Dunst gibi ince saçlara sahipseniz umutsuzluğa kapılmayın. Bunun yerine, bu çok Fransız görünümlü saç modeli ile onu kucaklamaya çalışın. Ayçiçeği sarısı da çok yardımcı olur.

41. Dakota Johnson

kaküllü dakota johnson kısa saçKaynak

Dakota Johnson, muhtemelen 2010’ların en ünlü patlama çiftinin sahibidir. Esas olarak, Grinin Elli Tonu romanının uyarlamasında tartışmalı Anastasia Steel olarak rol alan aktris yüzünden. İçinizde hula-hoop yapan bir tanrıça varsa, onun görünüşünü kopyalayın..

42. Patlama ile Popüler Saç Modelleri

kaküllü emma stone kısa saçKaynak

Aslında doğal bir sarışın olmasına rağmen, aktris Emma Stone saçlarını farklı kırmızı tonlarında boyamayı seviyor. İşte bize Tequila Sunrise renk kombinasyonunu düşündüren hafif bir ombre ile. Aferin Emma!

43. Michelle Williams

michelle williams kaküllü kısa saçKaynak

Hollywood’da peri kesimini en uzun süre kullananlardan biri olan Michelle Williams, aynı zamanda cicili bicili şehirdeki en uzun platin sarışınlardan biri olduğu için bonus puanlar alıyor..

Bu kadar uzun süre bir saç kesimine ve bir saç rengine bağlı kalmak çok fazla kararlılık gerektirir. Ne söyleyebiliriz? O sadece kaküllü kısa saçı seviyor!

44. Cate Blanchet

kahküllü cate blanchet kısa saçKaynak

Yüzüklerin Efendisi’ndeki Işığın Leydisi Galadriel olarak onun uzun, gümüşi sarı saçlarını sevmiştin. Daha yakın zamanlarda, uzun, gece yarısı esmer saçları olduğu devasa hit Thor: Ragnarok’ta daha koyu ve çok daha tehlikeli Hella olarak ona hayrandınız..

Bununla birlikte, gerçek hayatta aktris Cate Blanchet, güzel bir bej nötr alt tonda, yandan süpürülmüş patlamalarla basit, uzun bir peri kesimine çok düşkündür..

45. Carey Mulligan

kahküllü carey mulligan kısa saçKaynak

Onu Çılgın Kalabalıktan Uzakta Bathsheba Everdeen olarak mı yoksa The Great Gatsby’de Daisy Buchanan olarak mı daha çok sevmiş olmanız önemli değil. Carey Mulligan ne olursa olsun kazanır. Burada, saç rulosu kullanarak ortaya çıkardığı aşırı uzun bir peri kesimi ve bazı çok ciddi sevimli kaküller var..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

İşte söz verdiğimiz patlama fikirleri olan 45 sanatsal kısa saç.

Çocuksu peri kesimleri, kaküllü modern saç modelleri, kısa saçlı düz kaküller, kaküllü kısa saçlar için hızlı saç modelleri, kaküllü modern saç modelleri, kaküllü popüler saç modelleri ve çok daha fazlasını içerir..

Aşağıdaki yorum bölümünde bize yazın ve hangisini en çok beğendiğinizi bize bildirin.!