Sadece Sevdiğimiz 50 Muhteşem Kısa Saç Modeli

İşte herkesin bildiği bir gerçek: kısa gitmek çok fazla taahhüt gerektirir.

Şimdi işte bu gerçeğin ikinci kısmı. Kısa gitmek de çok iş gerektirir.

Gerçek şu ki, ne kadar iyi görünürlerse görünsünler kısa saç stillerinin bakımı son derece zordur..

Bundan daha fazlası, bir kez makas almaya gittiğinde, buna bağlı kalmalısın. Veya saçınızın tekrar uzamasını bekleyin ve o garip aşamadan geçin..

Bu düşünceyle birlikte, saç kesimi için birkaç iyi fikre ihtiyacın var ve nasıl stillendirilir. İşte biz burada devreye giriyoruz!

Sadece birkaç tanesine sahip olmadığımız için, aralarından seçim yapabileceğiniz 50 muhteşem kısa saç modeli fikrimiz var..

1. Omuz Boyu Dağınık Bob

omuz hizasında dağınık bob kısa saç modelleriKaynak

İki boy arasında kaldıysanız, omuz boyundaki bob sizin için kesim olabilir. Yeterince kısa olduğu için artık uzun saçlarınız olduğunu düşünmüyorsunuz. Ancak yine de bir at kuyruğu veya dağınık bir topuz için yeterince uzun..

2. Sarah Hyland

sarah hyland kısa saç modelleriKaynak

‘Modern Aile’ yıldızı, bizi kısa saç stilleri olan uzun ünlüler listemize sokmak için burada. Burada çikolata kahverengiden sarıya ombre omuz uzunluğunda basit bir bob giyiyor.

3. Selena Gomez

selena gomez kısa saç modelleriKaynak

Eski çocuk yıldız büyüdüğünde, uzun tatlı çocukluk kilitleri gitmişti. Onları bu dağınık, tüylü bob için takas etti. Özellikle kahve rengi gözlerini ön plana çıkaran koyu kahve rengine bayılıyoruz..

4. Priyanka Chopra

Priyanka Chopra hacimli dalgalı uzun bob kısa saç modelleriKaynak

Eski Bollywood yıldızı, bu hacimli dalgalı ve uzun bob lehine uzun buklelerini de kestirdi. Kısa saç stilleri söz konusu olduğunda, ilham ipucunuzu bu güzellik kraliçesinden alırsanız muhtemelen yanlış gidemezsiniz..

5. Şık Kısa Saç Modelleri

şık kısa saç modelleriKaynak

Birçok insanın hala düşündüğü gibi, kısa çocuksu demek zorunda değil. Aslında şık anlamına gelebilir. Sadece bu inanılmaz modern ve şık kesime bir göz atın. Parisli şıklığın yanı sıra doğru miktarda ‘kenarlarda pürüzlü’.

6. Kıvırcık Bob Kısa Saç Modelleri

kıvırcık bob kısa saç modelleriKaynak

Pardon bayan? Chanel’in son reklamında mıydınız? Bu tür bir kesim ve stile sahip olduğunuzda size soracakları şey budur. Boyun uzunluğundaki bob, imza dumanlı gözler ve inci pembesi dudaklarla eşleştirilmiş, çok zarif bir tarzda kıvrılmıştır..

7. Vintage Bukleler ve Kısa Saç Modelleri

eski bukleler kısa saç modelleriKaynak

Retrodan bahsetmişken, işte size bazı vintage bukleler. Saçınızı yandan ayırın ve bu eski Hollywood glam görünümünü oluşturmak için saç maşanızı kullanın. Belli ki kedi gözü makyajı ve çarpıcı kırmızı mat dudaklar olmazsa olmazlardan..

8. Gemma Arterton

Gemma Arterton kısa bob künt patlama kısa saç modelleriKaynak

Onu Clash of the Titans veya Love’s Labour’s Lost’tan tanıyabilirsiniz ve tanımalısınız. Gemma, düz patlamalarla tamamlanan bu olağanüstü dalgalı künt bob ile hepimiz için saç ilhamı.. vay be!

9. Kutu Kısa Saç Modelleri

kutu kısa saç modelleriKaynak

Bu kısa saç modelini beğendiyseniz, saç mumunu ve daha fazlasını çıkarmaya hazırlanın. Tüm telleri haydut ve dağınık göstermenin başka bir yolu yoktur. Başka bir deyişle, yatak başı görünümüne gidiyorsunuz.

Şşş, kimseye söyleme!

10. Marion Cotillard

marion cotillard kısa saç modelleriKaynak

Özgün Fransız kız Marion Cotillard bize kısa saç stilleri hakkında bir ders vermek için burada. Bu konuda telaşa gerek yok. Yanlara ayrılmış bir çene uzunluğu bob yapacaktır. Doğal buklelerinizin ve dalgalarınızın rüzgarda vahşileşmesine izin verin ve yaşama sevincinin tadını çıkarın.

11. Cameron Diaz

Cameron Diaz İnanılmaz Asimetrik Bob kısa saç modelleriKaynak

Komedi oyuncusu her zaman kısa saç stillerine düşkün olmuştur. Burada koyu kahverengi kökleri, çalıları ve sarı telleri olan inanılmaz asimetrik bir bob sporu yapıyor. Tiyatro makyajını ve aksesuarlarını görmeden edemiyoruz. Tebrikler!

12. Güncellenmiş Marylin

güncellenmiş Marilyn kısa saç modelleriKaynak

Tek ve tek Marylin Monroe’dan bahsetmeden kısa saç modellerinden bahsetmemiz mümkün değil. Ancak burada güncellenmiş bir Marylin öneriyoruz. Platin sarısı saçlar, dalgalı bukleler, ayrılık yok, şu sıralar çok moda ve imza diva kırmızı ruj.

13. Sanatsal Kısa Saç Modelleri

sanatsal kısa saç modelleriKaynak

Biraz daha sofistike bir şey arıyorsanız, o zaman bu sizin için bir tarz.

Kaygan bir geometrik bob olan kesimin kendisinde değil, aynı zamanda renk ve parlaklıkla ilgili. Açılar da mükemmel, bu yüzden bunu stilistinize gösterdiğinizden emin olun..

14. Felicity Jones

felicity jones kısa saç modelleriKaynak

Her Şeyin Teorisi’nde dünya ona aşık oldu ve o zamandan beri onu stil gurumuz yaptık. Bu dağınık, dalgalı, katmanlı bobun ne kadar sevimli göründüğünü bir türlü anlayamadık. Sadece attan inmiş gibi görünüyor!

15. Emma Taşı

emma stone sarışın gotik kısa saç modelleriKaynak

Kırmızı halıda nadir görülen bir durumda, Emma Stone solgun teninden yararlanmaya ve gotik olmaya karar verdi. Bu nedenle çok kısa, asimetrik, arkası olmayan ve önde daha uzun bukleler olan bir kesimi tercih etti. Dramatik makyaj da bir artıydı.

16. Carrie Bradshaw

carrie bradshaw kısa saç modelleriKaynak

Gösterinin ilk birkaç sezonunda Carrie’nin uzun saçlarını hepimiz sevdik. Ancak kısa saç modellerini tercih ettiğinde de ona hayrandık. Bu kozmopolit kabarık ve kendine özgü sarı rengiyle ne kadar tatlı olduğuna bir bakın..

17. Shaggy Kısa Saç Modelleri

dağınık dağınık kısa saç modelleriKaynak

Saçınızı kısaltmanın en güzel yanlarından biri, içine bir avuç köpük atıp bunu unutabilmenizdir. Başka bir deyişle, istediğiniz kadar dağınık olabilir.. İnsanlara nasıl olmasını istediğinizi söyleyin.

18. Kıvırcık Kısa Saç Modelleri

kıvırcık kısa saç modelleriKaynak

Kıvırcık saçlarınız varsa, muhtemelen uzun saçlara sahip olmanın da zor olduğunu biliyorsunuzdur..

Bu nedenle, bu bilmeceden kurtulmanın en kolay yollarından biri kısa ve tatlı tutmaktır. Yüzünüzün şekline uygun bir kesim bulun ve bir daha asla endişelenmenize gerek kalmayacak..

19. Üfleme Kısa Saç Modeli

Orta uzunlukta hacimli fönlü kısa saç modelleriKaynak

İşte tüm hacmi sayesinde özel olan orta boy bir kesim. Patlama ve saman benzeri sarı tonu nedeniyle, bize 60’ları çok hatırlatıyor, ancak tam olarak istediğiniz gibi güçlü bir modern havası var..

20. Julianne Hough

julianne Hough tousled bob kısa saç modelleriKaynak

Kısa saç modellerini benimseyen ünlüler listemize aktris Julianne Hough ile devam ediyoruz. Burada inanılmaz derecede mavi gözlerini mükemmel bir şekilde vurgulayan açık kül sarısı renginde dağınık bir bob giyiyor. Bunun için makyajı minimumda tutun bayanlar!

21. Natalie Portman

natalie portman kısa saç modelleriKaynak

Dior’un yüzü boşuna değildi. Bu nedenle, Natalie Portman’ın güzellik hakkında bir iki şey bildiğini söylemek güvenlidir..

Doğal kahverengi balayaj rengindeki bu orta uzunlukta bob, makyaj seçimi, tamamen dumanlı kahverengiler ve mat kırmızı dudaklar gibi yüzü için mükemmel bir kesimdir..

22. Jamie Alexander

Jaimie Alexander Kısa Dalgalı Kesim kısa saç modelleriKaynak

Jaimie Alexander, Thor’da ona aşık olduğumuzdan beri bizi kırmızı halıda şaşırtmaktan başka bir şey yapmadı. Herkesin ağzı açık bırakan bir dizi elbisesi vardı..

Hayal gücüne çok az şey bırakan siyah kesiği hatırlıyor musunuz? Saçları aynı. En aza indirerek doğal, güzel benliğini ortaya çıkarın.

23. Doğal Kısa Saç Modelleri

doğal saç kesimi kısa saç modelleriKaynak

böyle uyandın. Bu kesim için gittiğinizde bu sizin sloganınız olmalıdır. Sadelik ve zarafet en iyi şekilde ve bu saç kesimi ile çok fazla uğraşmanıza gerek yok. Sadece biraz saç mumu kullanıp sabah üfleyebilirsin ve gitmeye hazırsın..

24. Lilly Collins

lilly collins kısa saç modelleriKaynak

Lilly Collins’in bazı kısa saç modellerini ve özellikle bu tür eski saç Hollywood cazibesini spor yaptığını görmek, neden Pamuk Prenses oynamak için seçildiğini anlamayı kolaylaştırıyor. Bu nedenle, en kısa saçlı Disney prensesi gibi görünmeyi hayal ettiyseniz, bunun için gidin..

25. Gümüş Tilki Kısa Saç Modelleri

gümüş tilki kısa saç modelleriKaynak

Belli bir yaşı aşan kadınlar ‘büyük kesim’ hakkında konuşurlar. İşte o zaman tüm saçlarını kesmeleri ve yaşlanma sürecinin bir parçası olarak pixie veya bob’a gitmeleri gerekir. Ancak, bunu yapabilir ve bir büyükanne gibi görünebilir veya tam bir gümüş tilki olabilirsiniz. Senin seçimin.

26. Charlize Theron

charlize theron kısa saç modelleriKaynak

Yıllardır J’Adore Dior’un yüzü olan aktris Charlize Theron’un güzellik ve stil konusunda çok az rakibi var. Bu çene uzunluğundaki dalgalı sarışın bob, onun imzası olan görünümlerinden biridir. Tüm güzel özelliklerini vurgular ve zarif boynunu uzatır..

27. Jennifer Lawrence

jennifer Lawrence kısa saç modelleriKaynak

Kısa saç stillerinin bir başka büyük hayranı da kız arkadaşı Jennifer Lawrence. Kendini biraz erkeksi ilan eden Jen, uzun ve ağır bir yele ile uğraşmak yerine daha kısa bir kesimin rahatlığından hoşlanıyor. Onu aynı şekilde seviyoruz.

28. Taylor Swift

taylor swift kısa saç modelleriKaynak

Şarkıcı, gözünü yıllardır aynı saç kesimi ve stile sabitledi. Evinden kırmızı ruj sürmeden asla çıkmadığı gibi, açık sarı karamel tonundan da vazgeçmemesiyle ünlüdür. Swift görünümüne gidin ve sallayın!

29. Emilia Clarke

emilia clarke kısa saç modelleriKaynak

Onu Game of Thrones kostümünün dışında ilk gördüğünüzde sürpriz olabilir ama aktris Emilia Clarke aslında kısa saç modellerinde çok tatlı. Danny’nin buz gibi sarışın süper uzun peri bukleleri yerine imza sütlü kahve rengini de seviyoruz..

30. Margot Robbie

margot robbie kısa saç modelleriKaynak

Margot Robbie’nin için için yanan güzel görünümü, kelimenin tam anlamıyla her türlü saç kesimini veya stili çekebilir. Yine de onu en çok kısa saç modelleri ve sarışınlarda seviyoruz. Yanlara ayrılmış saçları, derin dumanlı gözleri ve çıplak pembe dudağıyla, o gerçekten bir vizyon. Oh, ve o örümcek inci küpeleri!

31. Şık Peri Kesimi

gösterişli peri kesim kısa saç modelleriKaynak

Kısa saç modelleri oyununda bir seviye yukarı çıkmanın bir yolu, saçınızı alışılmadık bir renge boyamak. Kenarları tıraşlı ve çok uzun tüylü kaküllerle kesilmiş bu peri harika bir leylak tonunda hepimizi bir kasırgaya sürükledi.

32. Kıvırcık ve Dalgalı Kısa Saç Modelleri

kıvırcık dalgalı kısa saç modelleriKaynak

Bu, sabah aceleniz olduğunda, ofise veya okula gitmek için acele ettiğiniz zamanlar için mükemmel bir stil seçeneğidir. Şaşırtıcı olanın ne olduğunu biliyor musun? Akşamları, kusursuz bir şekilde romantik bir randevuya dönüşür..

33. Hızlı ve Kolay Kısa Saç Modelleri

hızlı ve kolay kısa saç modelleriKaynak

Kısa saçınızı şekillendirmenin en kolay yollarından biri, arkada yarıya kadar küçük bir topuz yapmaktır. Saçınızı ortadan, yatay ekseninde ayırın.

Küçük bir lastik bant veya birkaç iğne kullanarak istediğiniz kadar gevşek bir şekilde bağlayın ve işiniz bitti.

34. Balo için Kısa Saç Modelleri

parıltılı balo kısa saç modelleriKaynak

Kısa saçlarınız varsa ve büyük balo gecesinde nasıl şekillendireceğinizi merak ediyorsanız, işte size harika bir fikir. Saçınızı başınızın tepesinde basit bir üç iplikle örün. Ardından, yanlara, ayırma çizgilerine, elbisenizi ve ayakkabılarınızı tamamlayan bir renkte bol miktarda parıltı ekleyin..

35. Buzlu Sarışın Kısa Saç Modelleri

buzlu sarı kısa saç modelleriKaynak

Kraliçe Elsa olmayı seviyorsan neden tam platin sarısı olmuyorsun? Bu dalgalı, tüylü bob herhangi bir göz rengiyle iyi gider ve özellikle çok açık teniniz varsa iyi olur. Sadece hafif bir makyaj yapacak.

36. Ombre Bob

Muhteşem Bob kısa saç modelleriKaynak

Ombre trendi sadece uzun saçlara mahsus değildir. Ne yaptığınızı biliyorsanız, aynı harika sonuçları orta uzunlukta bir bob ile de alabilirsiniz..

İşte uçlarında sarışın çizgili doğal kırmızımsı kahverengi rengin mükemmel bir örneği. 

Bunları da beğenebilirsin: 50 Göz Alıcı Yığılmış Bob Saç Modeli.

37. Asimetrik Bob

asimetrik bob kısa saç modelleriKaynak

Şimdi birkaç yıl önce olduğu kadar trend olmasa da, nostaljik nedenlerle yine de listeye koymak zorunda kaldık..

Sadece birkaç sezon önce, görünürde bu kesimi yapmayan bir ünlü, öğretmen, gazeteci ya da futbol annesi yoktu. Güzel, eski zamanlar…

38. Yan Tıraş Kısa Saç Modelleri

yan traş kısa saç modelleriKaynak

Bu benzersiz, olağanüstü kesimle hayatınıza biraz serseri getirin. Temelde bir bob, ama bir bükülme ile. Bir tarafı tamamen tıraşlıdır. Bir bakıma, kafanın bir tarafında klas bir bob, diğer tarafında bir vızıltı kesimi var..

39. Emma Watson

emma watson kısa saç modelleriKaynak

Harry Potter serisini çekmeyi bitirdikten hemen sonra Watson, uzun buklelerini kesmek gibi cesur bir hamle yaptı..

Dünya nefes aldı, ama o harika görünüyordu. Tatlı, şık ve zarif. Duvar çiçeğinin kendisinden bir ipucu alın ve kabarık kısa bir bob için gidin.

40. Androjen Kısa Saç Modelleri

androjen kısa saç modelleriKaynak

Sevdiğimiz bir şey varsa o da geleneklere gülen saç modelleri olmalı. Bu, doğal kahverengi traşlı alt kesimi olan bir mohawk, ateşli indigo renginin evcilleştirilmiş bir versiyonudur. Kaşlar eşleşmesi için tabii ki.

41. Günlük Kolay Kısa Saç

günlük kolay kısa saç modelleriKaynak

Kısa kenarları, sırtı ve kıvırcık büyük üst kısmı olan bu saç kesiminin güzelliği şudur: yüz hatlarınızı uzatacak ve aynı zamanda daha ince görünmelerini sağlayacaktır..

Sadece bu değil, aynı zamanda ihtiyaç duymanız halinde boyunuza birkaç santim ekleyecektir..

42. Yaygarasız Kısa Saç Modelleri

telaşsız kısa saç modelleriKaynak

Bu gün ve yaşta kimin stiliste gitmek için zamanı var? Görülecek ve yapılacak o kadar çok şey var ki insan bir dakika bile ayıramaz.

Bu kadınlardan biriyseniz, buklelerinizi kısa kesin, gevşek ve doğal olarak düz, yarı yarıya küçük “erkek topuz” şeklinde giyin.

43. Gevşek Bukleler ve Kısa Saç Modelleri

gevşek bukleler kısa saç modelleriKaynak

Doğal olarak kıvırcık veya dalgalı saçlarınız varsa, peri kesimi size gerçek bir nimet olarak gelecektir. Tek yapmanız gereken doğru saç bakım ürünlerini bulmak. Düz saçlarınız olmadığından ve hazır olduğunuzdan emin olmak için her sabah biraz köpük veya biraz saç mumu uygulayın..

44. Sahte Mohawk

sahte mohawk kısa saç modelleriKaynak

Asi yıllarınız geride kalmış olsa bile, bu hala mohawk sporu yapamayacağınız anlamına gelmez. Ya da bir tür mohawk. Tıraşlı kenarlar ve çok uzun orta kısım, gençlik yıllarınızın sıkıntısı olmadan aynı etkiyi garanti eder..

45. Jennifer Lawrence Bir Kez Daha

Jennifer Lawrence pixie kısa saç kesimiKaynak

O kalbimizin kraliçesi ve ona doyamıyoruz. Peri kesimine gittiğinde hepimize aynı şeyi yapmamız için ilham verdi..

Onunki tüylü, kör bir kesim, yanlarda ve arkada biraz Fransız, mavi gözlerini vurgulayan uzun, sarı kakülleri var..

46. ​​Anne Hathaway

anne hathaway kısa saç modelleriKaynak

Bu oyuncu da kısa saç stillerine yabancı değil. Aslında Les Miserables’da Fantine oynarken tamamen G. I. Jane saçını akıllıca yaptığını gördük. Ancak, en çok sevdiğimiz bu koyu çikolata peri kesimi. Audrey Hepburn onun ne kadar!

47. Kaley Cuoco

kaley cuoco kısa saç modelleriKaynak

Şovda yaptığında Sheldon’ı korkuttu, ama gerçek hayatta peri kesmeye gittiğinde hepimizi sevindirdi. Kaley’in kahverengi alt tonlarla karıştırılmış bir tereyağı toplu gölgesinde katmanlı saç kesimi kesinlikle hepimizi şaşırttı. Sadece elmacık kemikleri için ne yaptığına bak!

48. Emma Thompson

emma thompson kısa saç modelleriKaynak

İki kez Akademi Ödülü sahibi Emma Thompson, mümkün olduğu kadar zarif bir şekilde yaşlanıyor. Sebeplerden biri, olağanüstü muhteşem uzun dokulu peri kesimidir. Diğer sebep ise güzel yüzü. Artık hepimiz Emma Thompson olabilir miyiz, lütfen?

49. Örgülü Kısa Saç Modelleri

örgülü kısa saç modelleriKaynak

Bob’unuzu şekillendirmenin yollarını arıyorsanız, başka yere bakmayın. Örgüler bir kez daha karşımıza çıkıyor ve bir an önce bu trendden yararlanmanız gerekiyor. Örgü örmeyi bilmiyorsanız bir arkadaşınıza sorabilir veya öğrenebilirsiniz. YouTube veya Pinterest’te çevrimiçi binlerce öğretici var.

50. Çocuksu Peri Kesimi

çocuksu peri kesim kısa saç modelleriKaynak

Çocuksu bir peri kesimi olmadan kısa saç stilleri listesi tamamlanmayacaktır. Bu seçimle ilgili şaşırtıcı olan şey, odağın tamamen yüzünüze doğru kaymasına izin vermesidir. Bu sayede gözlerinizi, dudaklarınızı ve elmacık kemiklerinizi istediğiniz kadar vurgulayabilirsiniz..

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Kısa saç modelleri için fikir listemiz hakkında ne düşünüyorsunuz??

Bunlardan herhangi birini denemeniz için size ilham verdik mi yoksa zaten spor yapıyor musunuz??

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi, deneyimlerinizi, ipuçlarınızı ve püf noktalarınızı duymayı çok isteriz.!