Erkekler İçin En İyi 50 Kısa Saç Kesimi

Erkek saçı denilince kısa saç kesimi hem şık hem de maskülen görünen popüler bir stildir. Kısa saçın kesilmesi kolaydır, şekillendirilmesi kolaydır ve bakımı az bakım gerektirir, bu da erkeklerin mükemmel saç stilleri oluşturmasına olanak tanır. İster iş için profesyonel bir kesime, ister okul için havalı ve rahat bir stile ihtiyacınız olsun, kısa saçlı erkekler için dikkate alınması gereken birkaç harika saç kesimi var. Bazı erkekler modern ve modaya uygun bir görünüm için üstte daha uzun saçlı kısa kenarlar isterken, diğerleri sağlam bir stil için kısa üstlü solma tercih edebilir..

Pek çok farklı kısa saç kesimi stiliyle, denemek için doğru erkek saç modelini seçmek zor olabilir. Size fikirlerle ilham vermek için, erkeklerin şu anda yapması gereken en iyi kısa saç kesimlerinin bir listesini derledik. Yanlardaki solgunluk ve alt kesimden üstte vızıltılı kesim ve taraklara kadar, seveceğiniz havalı kesimler ve modaya uygun stiller bulmak için bu erkek kısa saç stillerini keşfedin.

Erkekler İçin Kısa Saç Kesimleri

Erkekler İçin Kısa Saç Modelleri

Asker traşı

Mürettebat kesimi, zamansız ve şık bir görünüm sunan basit bir kısa saç modelidir. Bu klasik erkek saç kesimi, üstte kısa saç, yanlarda ve arkada daha da kısa kesime sahiptir. Çoğu erkek, berberinden daha uzun üst kısmı tamamlamak için solma veya alttan kesme isteyecektir. Mürettebat kesim saç modeli dokulu, dağınık, dikenli veya yana doğru süpürülmüş olabilir. Mürettebat kesimini şekillendirmek için mat pomad, balmumu veya kil gibi iyi bir erkek saç ürünü kullanmak isteyeceksiniz. İnce veya seyrek saçlı erkekler, saçlarını daha kalın gösterecek dokulu bir görünüm için kil kullanmalıdır..

Asker traşı

Mürettebat Saç Kesimi

tarak

Tarak, sınıf ve stil yayan modern bir erkek saç modelidir. Kısa kenarlar ve üstte daha uzun saç ile, tarak üstü saç kesimi tipik olarak solma veya alttan kesme ile kesilir. Düşük, orta, yüksek, cilt ve damla solma dahil olmak üzere birçok farklı solma türü arasından seçim yapabilirsiniz. Kısa tarak, tüm saç tipleriyle iyi çalışır, zarif ve çok yönlü bir görünüm isteyen erkekler için profesyonel bir profesyonel saç modeli oluşturur. Sinirli bir dokunuş için, daha belirgin bir stil için her zaman berberinizden sert bir kısmı tıraş etmesini isteyebilirsiniz..

tarak

Taraklı Saç Kesimleri

Solmak

Solmaya, yanlara ve arkaya binmek için kısa bir saç kesimi olup, erkeklere az bakım gerektiren ve şık görünen modern bir kesim sağlar. Soluk saç kesimi, kenarları incelir ve kusursuz bir sonuç için saçı daha kısa karıştırır. Bu saç kesme tekniği, üstteki daha uzun saçla kontrast oluşturmak için birçok farklı kısa saç stiliyle eşleştirilebilir. Düşük konik solma, profesyonel profesyonel stiller için idealdir, yüksek solma ise sinirli ve seksi bir kesim sağlar. Dengeli bir görünüm için saçı incelterek yüksek ve alçak arasında mükemmel bir seçenek olabilir..

Kısa Saç Kesimleri

Saç Modelleri

kısa

Kısa saça çok yakışan şık ve klas bir görünüm sunan kısa saç kesimi, erkekler için en popüler saç stillerinden biri haline geldi. Kısa saç kesimi genellikle üstte uzun saçın dokusunu ve stilini gösteren bir alttan kesim veya solma ile eşleştirilir. Şekil verirken, hacmi en üst düzeye çıkarmak ve rahat bir görünüm oluşturmak için güçlü bir pomad veya balmumu kullanın. Modaya uygun bir stil arıyorsanız, kısa tüyler havalı bir berber trendi olmaya devam ediyor..

Kısa Saç Modeli

Modern Dokulu Quiff

Üç numara saç kesimi

Vızıltı kesimi, sağlam bir stil için kalın saçlarla harika görünen çok kısa bir saç kesimidir. Ordudan ilham alan bu saç modeli, başın her tarafında kısa saçlarla gelir ve bu da onu zahmetsiz ve basit bir görünüm isteyen erkekler için az bakım gerektiren bir kesim haline getirir. Modern bir varyasyon için berberinizden yanlarda ve arkada solgun bir saç kesimi isteyebilirsiniz. Vızıltı kesim solma, saç çizgisini temizlemek ve keskin erkeksi saç kesimini vurgulamak için bir çizgi ile eşleştirilebilir. İster profesyonel saç kesme makineleriyle evde kendi saçınızı kesmek isteyin, ister berbere gitmek için klasik bir kısa kesime ihtiyacınız olsun, bu stil denemeye değer..

Üç numara saç kesimi

Buzz Cut Soluk

Fransız Crop Top

Fransız mahsulü, yanlarda kısa saç ve daha uzun saçak içeren büyüleyici bir erkek stilidir. Bu kırpılmış üst saç kesimi, üstte daha kısa saç stilini vurgulamak için solma ile kesilir. Sezar kesimine benzer şekilde, ekin üst solması genellikle mat bir pomad uygulanarak ve ardından saçı öne doğru fırçalayarak şekillendirilir. Öndeki kaküller dalgalı veya küt olabilir, ancak görünüm inkar edilemez derecede şık ve doğaldır. Kalın, düz ve dalgalı saçları olan erkekler için çok uygun olan bu kısa stil, tarzınızı değiştirmenin bir yolu olabilir..

Fransız Mahsul

Kırpma Üstü Soluk

Dağınık saç

Öne çıkmak istiyorsanız, dağınık bir saç modeli, sinirli ve rahat bir stil isteyen erkekler için kolay bir görünüm olabilir. Kısa dağınık stiller, zahmetsizce havalı ve elde edilmesi kolaydır, saçınızı gevşek ve eğlenceli bir görünüm için karıştırmanıza olanak tanır. Ellerinizle darmadağınık bir görünüm yaratmak için hafif bir şekillendirici ürün kullanın veya saçınızın doğal bir şekilde düşmesine izin verin..

Dağınık saç

Kısa Dağınık Saç Modelleri

alttan kesme

Alt kesim, kısa kenarları kesmenin ikonik ve şık bir yolunu sunan, trend olan bir erkek saç kesimidir. Alttan kesilmiş saç modeli tek uzunlukta kesilir, yanlarda ve arkada eşit bir kesim oluşturur. Bazı adamlar, harmanlanmış bir kesim için alt kesimi solma ile eşleştirirken, çoğu, tanımlanmış ve belirgin, bağlantısız bir kesimi tercih eder. Alt kesim, havalı stiller oluşturmak için kaygan sırt, tarak, sahte şahin ve pompadour gibi farklı kısa saç kesimleriyle eşleştirilebilir..

Kısa Saç Kesimleri

Kısa Alt Kesim

Geriye jölelenmiş şaç

Kaygan sırt, şık bir görünüm için tüm saçınızı düz bir şekilde taramayı gerektiren retro bir saç modelidir. Modern bir tarz için, erkekler üstte daha uzun saçları vurgulamak için kaygan arka saç stilini kısa bir solma veya yanlarda alttan kesim ile eşleştirmek isteyecektir. Düz, kalın bukleler için ideal olan kaygan arka saçlar, güçlü bir pomad veya ağda ile şekillendirilebilir. İnce veya seyrek saçlar için, saçınıza daha dolgun bir görünüm kazandıracak dokulu doğal bir görünüm için mat bir ürün kullanmayı düşünün..

Geriye jölelenmiş şaç

Kısa Kaygan Sırt Saçları

Diken sac

Son yıllarda cüretkar ve havalı bir görünüm sunan dikenli saç modelleri modaya geri dönüş yaptı. Dikenli saç kesimleri, öne çıkmak isteyen genç erkekler ve genç erkekler için çekicidir. Konik bir solma veya bağlantısız alt kesim ile kısa dikenli saçlar, dokulu bir görünüm için doğal olarak şekillendirildiğinde en iyi şekilde görünür. Kalın sivri uçlar oluşturmak için mat bir balmumu veya kil şekillendirici ürün kullanın.

Dikenli Saç Modeli

Erkekler İçin Dikenli Saç Modelleri

Üflemek

Fön, kenarları kırpılmış ve üstte fırçalanmış daha uzun saçlara sahip daha kısa bir stildir. Daralan bir saç kesimi ile birlikte bu yeni saç modeli tüm durumlar için taze ve pürüzsüz görünüyor. Fön yapmak için kaliteli bir saç ürününe, fırçaya ve fön makinesine ihtiyacınız olacak. Şekillendirici ürününüzü her yerine uygulayın ve telleri kaldırmak için parmaklarınızı kullanın. Düşük ısıda, stili yerinde tutmak için saç kurutma makinesini kullanın.

Üflemek

Üfleme Konik Solmaya Saç Kesimi

Yan parça

Yan kısım, zamana direnen klasik bir beyefendinin saç modelidir. Gündelik ve resmi bir stil olarak mükemmel olan yan kısım saç kesimi, gerekli kontrastı yaratmak için tipik olarak sivrilen veya soluk kenarlarla başlar. Şekillendirmek için üstteki kısa saç bir tarakla yana doğru süpürülür. Parlak bir pomad ile görünümü retro ve ıslak tutun veya dokulu bir görünüm için mat bir şekillendirici ürün uygulayın. Sinirli bir dokunuş için berberinizden saçınızın sert bir kısmını tıraş etmesini veya çizgi çekmesini isteyin. Yan kısım, düzgün ve yapılandırılmış bir görünüm olarak zarafet yayar.

Yan Kısım Saç Kesimi

Yan Kısım Solması

sahte şahin

Sahte şahin, mohawk’ın evcilleştirilmiş bir versiyonunu isteyen erkekler için modern bir tarz. Fohawk olarak da bilinen bu göz alıcı kısa saç kesimi, kısa saçlar için harika, modaya uygun ve çok yönlü bir görünüm sunuyor. Kenarları sivrilen soluklarla, saçınızı tepeden tırnağa toplayarak ve telleri başın ortasına doğru iterek sahte şahini şekillendirebilirsiniz. Geleneksel bir mohawktan daha az aşırı olan kısa sahte şahin solması, herhangi bir erkeğin denemesi için harika bir saç modelidir..

sahte şahin

Sahte Şahin Solması

Yüksek ve Sıkı

Yüksek ve sıkı, yanlarda cilt solması ve üstte kısa bir stil bulunan çok kısa bir askeri saç kesimidir. Bu az bakım gerektiren saç modeli düz, dalgalı veya kıvırcık saçlarla iyi çalışır ve size çıkarması kolay erkeksi, temiz kesim bir görünüm verir. Tüm yıl boyunca taze bir yaz kesimi veya basit bir stil istiyorsanız, yüksek ve sıkı solma kolaylıkla şekillendirilebilir..

Yüksek ve Sıkı

Yüksek ve Sıkı Saç Kesimi

sarmaşık ligi

Ivy League, konik kenarları ve yandan süpürülmüş daha uzun bir üst kısmı olan kısa bir erkek saç modelidir. Yan kısım ve mürettebat kesiminin bir kombinasyonu olarak, Ivy League saç kesimi akıllı ve zarif görünüyor, bu da onu tiki çocuklar ve modern beyler için bariz bir seçim haline getiriyor. Hafif bir saç ürünü kullanarak, bu sofistike stil, cilalı bir görünüm için yandan süpürülmüş bir saçakla elde edilir..

Kısa Ivy League Saç Kesimi

Ivy League Solmaya Saç Modeli

saçak

Saçak, önde daha uzun saç şekillendirmek isteyen modern erkekler için havalı bir saç modeli. Saçaklı saç kesimleri, sivrilen kenarlarla ve üstte biraz daha uzun patlamalarla kısa saçlarla gelir. Genç erkekler ve genç erkekler arasında popüler olan bu stil, alnın bir kısmını kaplamak için öne doğru fırçalanmıştır. İster düzenli ve yapılandırılmış ister dağınık ve kaygısız tutun, görünüm genç ve şık.

Saçak Saç Modelleri

Saçak Saç Modeli Erkekler

Mohawk

Mohawk, genellikle traşlı kenarlara ve başın ortasında bir saç şeridine sahip sinirli bir saç modelidir. Geleneksel versiyon temiz tıraşlı kenarlar gerektirirken, modern mohawk daha az dramatik bir saç kesimi için solmaya sahiptir. Mohawk solması birçok stilde gelir ve bazı adamlara istedikleri kötü çocuk görünümünü verir. Daha kısa bir üst tercih ederseniz, yüksek cilt solması ile geniş ve kalın bir mohawk alabilirsiniz. Saçları gün boyu dik ve dikenli tutmak için yüksek tutuş sağlayan bir ürün kullanın..

Mohawk

Mohawk Saç Kesimi

pompadour

Pompadour, son yıllarda büyük bir geri dönüş yapan yüksek hacimli bir saç modeli. Kısa pompadour, ön kısımda ekstra hacim ve uzunlukla birlikte gelir ve erkeklerin bu kaygan arkaya doğru taranmış stil için imza pompasını oluşturmasına olanak tanır.

Kısa Pompadour

Pompadour Fade Undercut

Yan Süpürme Alt Kesim

Kısa ila orta uzunlukta saçları olan erkekler için, yandan süpürülmüş alt kesim, yenilmesi zor, seksi ve modern bir görünüm sunar. Kısa kenarlar modern beyefendi için temiz ve muhafazakar, ancak taranmış saçlar akıcı ve eğlenceli kalıyor. Orta boy kısa saçlı erkekler, mükemmel bir görünüm için hafif şekillendirici krem ​​veya pomad kullanabilir.

Yan Süpürmeli Alttan Kesilmiş Saç Kesimleri

Kısa Kenar Süpürme Alt Kesimi

Sakallı Kısa Saç

Sağlam ve yakışıklı bir görünüm için kısa saç stilinizi sakalla bir sonraki seviyeye taşıyın. Kalın bir sakal bırakmak, stilinize başka bir boyut katmanın harika bir yolu olabilir. Temiz bir görünüm elde etmek için, temiz kesilmiş ancak erkeksi bir dokunuş için sakalınızı düzenli olarak koruduğunuzdan ve bakımını yaptığınızdan emin olun..

Sakallı Kısa Saç

Sakallı Kısa Saç Modelleri

Çok Kısa Saç Kesimleri

Çok kısa saç stilleri, doğru berber aletleriyle her zaman kolay ve basittir. Yanlarda kel bir solma ile, bu sinirli modern stiller, stil ve bakım için zahmetsizdir. İyi saç kesme makineleri ile evde kendi saçınızı bile kesebilirsiniz..

Çok Kısa Saç Kesimleri

Erkekler İçin Çok Kısa Saç Kesimleri

Erkekler İçin Kısa Saç Nasıl Şekillendirilir

 • Kısa saçları şekillendirmek için, temiz yıkanmış, havluyla kurutulmuş ve hafif nemli bırakılmış saçlarla başladığınızdan emin olun..
 • Saç stiliniz için doğru tutuş, parlaklık ve doku sunan kaliteli bir saç şekillendirme ürünü kullanın..
 • Parlak bitişli düzgün ve yapılandırılmış bir görünüm için güçlü bir pomad veya jele ihtiyacınız olacak..
 • Doğal bir bitiş için dokulu bir görünüm elde etmek için mat bir pomad, balmumu veya şekillendirici kil uygulayın.
 • Hacim ve tutuş için saçınızı tüm gün yerinde tutmak için düşük ısıda fönleyin.

Erkekler için kısa saç şekillendirmenin en iyi yolu profesyonel bir berberden iyi bir saç kesimi almaktır. En popüler kısa erkek saç modellerinde yanlarda ve arkada konik, solgun veya alttan kesim vardır. Bu daha kısa kesimler, en havalı görünümleri şekillendirmek için temel sağlayacaktır. Üstte daha uzun saç söz konusu olduğunda, gerçekten kısa ve orta kısa saç arasında seçim yapabilirsiniz. Pek çok stil ve trend ile erkeklerin kısa saçlar için seçebilecekleri çeşitli saç stilleri var..

Erkekler İçin Kısa Saç Nasıl Şekillendirilir

Kısa Saçlar İçin En İyi Erkek Saç Şekillendirme Ürünleri

Mükemmel tutuş, parlaklık ve doku elde etmek için kısa saçlar için doğru erkek saç ürünlerine ihtiyacınız olacak. Erkeklerin kullandığı en popüler saç ürünleri pomatlar, mumlar, killer ve kremlerdir. En iyi saç şekillendirme ürünü, istediğiniz saç stilini elde etmenize yardımcı olabilir. Bazı erkekler dokulu doğal bir görünüm için mat bitişli hafif bir tutuş tercih ederken, diğerleri belirli bir stil için biraz parlak ve güçlü bir tutuş ister. Size yardımcı olmak için bu kılavuzu en iyi kısa saç şekillendirme ürünleri hakkında derledik..

Kısa Saçlar İçin En İyi Erkek Saç Şekillendirme Ürünleri

pomad

Pomad, orta ila yüksek parlaklıkta orta ila güçlü tutuşa ihtiyaç duyan kısa saç stilleri için en iyisidir. Pomatlar çok yönlü ürünlerdir ve düz, dalgalı, kıvırcık ve kalın saçlar için mükemmeldir. Bu en beğenilen erkek saç ürünleri, şık saç kesiminiz için harikalar yaratacak.

Önizleme Ürün Değerlendirmesi Fiyatı
Suavecito Pomad Firme (Güçlü) Tutma 4 oz, 1 Paket - Erkekler İçin Güçlü Tutuşlu Saç Pomadı - Orta Parlaklık Su Bazlı Ağda Gibi Pulsuz Saç Jeli - Yıkanması Kolay - Tüm Saç Stilleri İçin Tüm Gün Tutuş Suavecito Pomad Firme (Güçlü) Tutma 4 oz, 1 Paket – Erkekler İçin Güçlü Tutuşlu Saç Pomadı – Orta Parlaklık… 14.544 İnceleme $13.96 Şimdi al
Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz 3.866 İnceleme 23,00 $ Şimdi al
Layrite Superhold Pomad, 4.25 oz Layrite Superhold Pomad, 4.25 oz Henüz derecelendirme yok $18.00 Şimdi al

Balmumu

Saç mumu genellikle orta tutuşta yapılır ve mat veya düşük parlaklıkta gelir. Ağda, doku, hacim ve akış gerektiren kısa saç stilleriyle iyi çalışır. Çoğu ağda ürünü saçın daha dolgun ve kalın görünmesini sağlayan balmumu ile yapıldığından, bu seçenek ince saçlı erkekler için harika olabilir..

Önizleme Ürün Değerlendirmesi Fiyatı
TIGI Erkekler için Yatak Başlığı Mat Ayırma Uygulanabilir Balmumu, 3 Ons TIGI Erkekler için Yatak Başlığı Mat Ayırma Uygulanabilir Balmumu, 3 Ons Henüz derecelendirme yok 9,90 dolar Şimdi al
Saç Kremi - Mat Finish & Medium Hold (2 Ons) - Erkekler İçin Nemlendirici Saç Kremi - Günlük Kullanım İçin Şekillendirici Krem Saç Kremi – Mat Finish için Erkek Saç Jeli & Medium Hold (2 Ons) – Erkekler İçin Nemlendirici Saç Kremi… 6809 İnceleme $12,32 Şimdi al
Challenger Erkek Mat Krem Pomad, 1.5 Ons | Doğal Finish, Temiz ve İnce Koku | Orta Sert Tutuş | En İyi Su Bazlı Saç Şekillendirici Macun, Ağda, Elyaf, Kil, & Jel Hepsi Bir Arada Challenger Erkek Mat Krem Pomad, 1.5 Ons | Doğal Kaplama, Temiz & İnce Koku | Orta… Henüz derecelendirme yok $12.00 Şimdi al

Krem ve Kil

Şekillendirici krem ​​ve saç kili, herhangi bir saç stiline kalınlık ve vücut katabilir. Düşükten orta tutuşa ve mattan orta parlaklığa kadar bu saç şekillendirici ürünler, doğal bir görünüm ve hisse ihtiyaç duyan kısa saçlı erkekler için doğru seçim olabilir..

Önizleme Ürün Değerlendirmesi Fiyatı
Layrite Doğal Mat Krem, Temel, Beyaz, Hafif Krem Soda, 4.25 Oz Layrite Doğal Mat Krem, Temel, Beyaz, Hafif Krem Soda, 4.25 Oz Henüz derecelendirme yok $20.50 Şimdi al
American Crew Forming Cream, 3 oz, Orta Parlaklıkta Esnek Tutuş American Crew Forming Cream, 3 oz, Orta Parlaklıkta Esnek Tutuş Henüz derecelendirme yok $18.50 Şimdi al
Erkekler İçin Saç Kili | Mat Son Kat için Pürüzsüz Viking Kil Pomad; Güçlü Tutma (2 Ons) - Yağlı Olmayan & Parlatmayan Saç Şekillendirici Kil - Mineral Yağsız Erkek Saç Ürünü Erkekler İçin Saç Kili | Mat Yüzey için Pürüzsüz Viking Kil Pomad & Güçlü Tutuş (2 Ons) – Yağsız… 3.767 İnceleme $13.97 Şimdi al

Erkek Kısa Saç Kesimi

 • En popüler kısa saç kesimleri, yanlarda ve arkada solma veya alttan kesim ile başlar..
 • Şık bir kısa erkek saç modeli elde etmek için, solmuş, dokulu kısa, kaygan arka alt kesim, sahte şahin veya modern mohawk üzerinde tarak düşünün..
 • Erkeksi, az bakım gerektiren bir kesim için, erkekler bir vızıltı kesimi, mürettebat kesimi, yüksek ve sıkı, Ivy League veya Fransız mahsulü almalıdır..
 • Orta boy kısa saçlar, çok kısa saçlardan daha çok yönlü olabilir ve bu da erkeklere ek şekillendirme seçenekleri sunar..
 • Daha kısa modeller seçerken yüz şeklinizi ve saç tipinizi göz önünde bulundurun..
 • Sakal, daha kısa bir kesim için güzel bir tamamlayıcı olabilir.
 • Kısa saçları şekillendirirken en iyi erkek saç ürünlerini kullanın.