Kalın Saçlar İçin En İyi 75 Kısa Erkek Saç Kesimi

Erkekler için en iyi saç kesimleri söz konusu olduğunda, kısa kalın saçlar en popüler saç stilleriyle uyumludur. Kısa saç kesimleri az bakım gerektirir ve erkeksi bir görünüm sağlar, hacim ve dolgunluk yaratan daha kalın saçlarla taze kalmanıza ve iyi görünmenize olanak tanır. İster düz, ister dalgalı veya kıvırcık saçlarınız olsun, denemeye değer kalın saçlar için birçok şık kısa saç modeli var. Bazı erkekler havalı bir görünüm için kaygan bir arka alt kesimi isterken, diğerleri profesyonel bir iş stili için solmaya karşı bir tarak tercih edebilir. Üstte kısa ila orta kısa saç ile eşleştirilmiş yanlarda ve sırtta konik solma veya alttan kesim, en popüler stillerin tümünü elde etmenizi sağlar. Size fikirlerle ilham vermek için kalın saçlar için en iyi erkek kısa saç kesimlerinin bir listesini derledik. Vızıltılardan taraklara kadar, seveceğiniz havalı bir görünüm bulmak için bu kısa kalın saç stillerini keşfedin.

Kalın Saçlar İçin Erkek Kısa Saç Modelleri

Kalın Saçlı Erkekler İçin Kısa Saç Kesimleri

Asker traşı

Kısa ve bakımı kolay olduğu için toplu kesim, kalın saçları yönetmenin mükemmel bir yoludur, ancak aynı zamanda erkeklere çeşitli şekillendirme seçenekleri de sunar. Bir vızıltı kesiminden farklı olarak, mürettebat kesim saç kesimlerinin üst kısmı daha uzundur ve her yerde aynı uzunlukta değildir. Anahtar, yakışıklı bir saç modeli için havalı bir kontrast oluşturmak için arkayı ve yanları kısa tutmaktır. Çok yönlü ve şık, mürettebat kesiminiz, tarzınıza ve duruma uyacak şekilde sportif ve gündelik veya profesyonel ve düzenli görünebilir..

Kalın Saçlı Erkekler İçin Mürettebat Saç Modelleri

tarak

Tarak üstü, kalın saçlı erkekler için mükemmel bir seçenektir, çünkü tatlı bukleleriniz zaten hacmi sağlayacaktır. Sonuç olarak, kesiminizin modasının asla geçmemesini sağlamak için farklı trendlerle oynayabilirsiniz. Yaygın bir seçenek, üstte taranmış saçı alttan kesim veya yanlarda solma ile eşleştirmek ve görmezden gelinmesi imkansız olan daha fazla netlik ve kontrasta izin vermektir. Sert kısmın tarak üzerinden solması yerine daha yumuşak bir şey istiyorsanız, daha sofistike bir estetik için saçınızı tamamen taramak yerine yana doğru süpürebilirsiniz..

Kalın Saçlar İçin Kısa Tarak Üzeri Saç Modelleri

Kısa Kısa

Bu ikonik erkek saç modelini yaratmak için saçınızı ve ön saçınızı yukarı doğru ittiğinizde kısa bir quiff olur. Erkekler kısa kısa saç kesimlerini sever çünkü modern stil geleneksel saç kesimine kıyasla dağınık, şık ve genellikle dokuludur ve hacim onu ​​dolgun ve akıcı hale getirdiğinden özellikle kalın saçlı erkekler için gurur vericidir. Kısa tüyü yanlarda ve arkada solma veya alttan kesim ve ayrıca havalı bir sakal ile tamamlamayı seçebilirsiniz. Şekillendirirken kontrol ve doku için güçlü, mat bir saç ürünü kullanın.

Erkekler İçin Kısa Kısa Saç Modelleri

Üç numara saç kesimi

Vızıltı kesimi size birçok stil seçeneği bırakmaz, ancak bakım eksikliği ve erkeksi bir çekiciliği teşvik etmesi nedeniyle erkekler arasında sıkı bir favoridir. Askeri esintili versiyonlardan farklı türlerde solma ve alt kesimlere sahip modern saç kesimlerine kadar, denenecek birkaç vızıltı kesim stili vardır. Dahası, ekin bir bluz veya Ivy League mürettebat kesimini şekillendirmek için üstteki uzunluğu uzatabilirsiniz. Tarza boyut ve doku eklemek için yanlarda sert bir çizgi halinde tıraş olmayı veya sakal uzatmayı düşünün..

Kalın Saçlar İçin Buzz Cut Saç Kesimleri

Yan parça

Yan kısım solması, etkili ve basit olduğu için her zaman en iyi şekilde görünmenin harika bir yoludur. Genellikle, yan kısım yumuşaktır ve orta ila düşük solmuş kenarlar ile üst kısımdaki daha uzun saç arasında ince bir kontrast sağlar, ancak ten renginiz çok soluyorsa nispeten sert bir yan kısım tercih edebilirsiniz. İkincisi ile, özellikle traş çizgisini vurgulamak için saçları yukarı ve yana tararsanız, erkekler sinirli bir görünüm elde eder. Ne olursa olsun, iyi bir saç ürünü kullandığınızda yan saç kesimi zamansız ve zahmetsizdir..

Erkekler İçin Yan Kısım Saç Kesimleri

Fransız Crop Top

Crop top solması asla modası geçmeyecek ve erkekler için popüler bir saç modeli trendi olmaya devam ediyor. Kalın saçlı erkekler için çok uygun olan Fransız mahsulü, kesilmesi kolay ve stili basit olan kısa bir saç kesimidir. Çoğu erkek solgun kenarlar alır ve ardından kısa saçları dokulu bir yüzeyle öne doğru fırçalar. Bir şeyleri değiştirmek için, kalınlık görsel olarak çarpıcı ve modern olan sağlam bir çekicilik yaratacağından saçınızın orta kısmını karıştırabilirsiniz. Yüksek ve sıkı bir solma gibi, dalgalı ve kıvırcık yerine düz saçta en iyi sonucu verir..

Fransız Kırpma Üstü Solması

Ivy League Saç Kesimi

Yanları süpürülmüş püsküllü uzun ekip kesimi olarak da bilinen Ivy League saç kesimi, iş profesyonelleri ve gündelik görünümler için mükemmel olduğu için modası asla geçmeyecek klasik bir saç modelidir. Arka ve yanlar soluk olabilir, üstteki kısa ila orta kısa saçlar ise şık bir stil için yanlara ayrılabilir. Sınırsız şekillendirme seçeneklerinin yanı sıra Ivy League saç modeli kalın dalgalı, kıvırcık ve düz saç gibi tüm saç tipleri için idealdir..

Ivy League Saç Kesimi

Kısa Dağınık Kalın Saç

Dağınık saç, görünümünüzü hızlı ve kolay bir şekilde değiştirirken zahmetsizce havalı bir saç modeli elde etmenin harika bir yoludur. Arkada ve yanlarda alttan kesilmiş veya inceltilmiş solgun bir saç kesimi ihtiyacınız olan kontrastı yaratırken, üst kısımdaki kısa kalın saç, dağınık stilleri çekmeniz için size hacim ve koruma sağlar. İster yatak başı görünümü için tüm saçınızı dağınık tutmak isterseniz de sadece ön ve orta bölümlerin bir kısmını tutmak isteyin, bu doğal görünümlü saç modeli modaya uygun ve pürüzsüzdür..

Kısa Dağınık Kalın Saç

Yüksek ve Sıkı Solma

Solmaya sahip yüksek ve sıkı, düz, kalın saçlı erkekler için en iyisidir çünkü tipik olarak tüm şekillendirmeyi en aza indirir ve sağlam bir şekilde yakışıklı görünür. Kesimi sorunsuz bir şekilde harmanlayan yanlarda solgun bir saç kesimi ile üstte yaklaşık bir ila iki inç saça ihtiyacınız var. Vızıltı ve mürettebat kesimi arasında bir yere inen bir saç modeli olarak, kısa ve kafaya yakın kesilmiş olduğu için erkeksi bir estetiğe sahiptir. Sıcak yaz ayları için mükemmel, yüksek ve sıkı solma erkekler için kolay ve basittir.

Yüksek ve Sıkı Solma

Geriye jölelenmiş şaç

Kaygan arka saç, aşırı aktif folikülleri olan erkekler için onları görüş alanınızdan çıkardığı için kolay bir seçenektir. Kalın saçlar, tepesi uzunken yüzünüzün her tarafına düştüğü için ele alınması zordur, ancak geriye doğru kaydırmak, ters yönde akmasını sağlayacaktır. Alttan kesme veya yüksek solma ile birleştirebilirsiniz, ancak bu, stilinizi korumak için ekstra çaba harcar. Klasik bir kaygan sırt trendi için, tüm gün yerinde tutmak için yalnızca bir tarak ve güçlü bir pomad veya balmumu gerekir..

Kısa Kaygan Sırt Saç Modelleri

sahte şahin

Sahte şahin, farklı bir görünümle kalabalığın arasından sıyrılmak isteyen ancak gerçek bir mohawk yapmaya hazır olmayan erkekler için idealdir. Göz alıcı olmasının yanı sıra, kesimde başka bir boyut olduğundan emin olmak için yanları sıralayabileceğiniz için fohawk da temiz bir görünümdür. Bu saç kesimi, kalın bukleleri olan erkekler için iyi sonuç verir, çünkü onu çıkarmak için bol miktarda saça ihtiyacınız vardır. Daha uzun görünmek isteyen kısa boylu erkekler için de akıllıca bir seçim..

sahte şahin

Kısa Pompadour

Yanlarda ve arkada soluk veya alttan kesimli kısa pompadour, klasik erkek saç stiline modern bir yorum getiriyor. Birçok erkek hala bir pompadourun zamansız ve klasik çekiciliğinin tadını çıkarırken, saçak ve ön kısımlar stil ve bakım açısından biraz fazla olabilir. Önde daha kısa bir uzunluk seçerek, büyük bir ihtişam yapmanın zorluğu olmadan aynı yenilikçi havayı ve sofistike çekiciliği elde edersiniz..

Kısa Pompadour

Üfleme Koniği Solması

Sönümlü konik solma, incelen kenarlar kısa kesilir ve tepedeki kısa saç kesiminiz yukarı ve arkaya doğru fırçalanırken kalın saçınızı sonuna kadar kullanmanızı sağlar. Üflemek, saçınızın doğal olarak düz, kıvırcık veya dalgalı olması durumunda ideal olan hacmin yanı sıra dokuyu da içerir. Klasik bir görünüm için fön çekebilir veya keskin, modern bir tarz için yanlarda kısa ten rengi solmuş bir saç kesimi seçebilirsiniz. Tepedeki saçlarınız çok vahşiyse veya bakımı zorlaşıyorsa, geriye doğru kaydırmaktan, yana doğru taramaktan veya dağınık bırakmaktan korkmayın..

Üfleme Koniği Solması

Diken sac

Sivri uçlar daha kalın ve daha cesur olacağından, çok fazla doğal hacminiz varsa, dikenli saçlar idealdir. Bu mükemmel çünkü erkeklerin dikenli saç modellerinin çekici yanı, bu trendy stillerin dikkat çekmesi, bu da kısa kalın saçlı erkekler için kaçınılmaz. İnce bir şey için, kontrastı en aza indirmek için berberinizden yanlarda daha uzun bir daralma isteyin, yüksek kel solma sivri uçlarınızın öne çıkmasını sağlayacaktır..

Erkekler İçin Dikenli Saç Modelleri

açısal saçak

Saçaklı saç kesimleri, kenarların ve sırtın kısa kesildiği ve üstteki saçın belirgin patlamalarla daha uzun olduğu stillerdir. Köşeli saçak, ön kısımda asimetrik bir görünüm için patlamaları yana doğru süpürür. Modern ve dokulu, püsküllü saç modelleri, kalın saçlı ve büyük bir alnını kapatmak isteyen erkekler için uygundur. Görünümü şekillendirmek için saçınızı öne doğru fırçalayın ve ön taraftaki alnın üzerinden sarkmasına izin verin. Bu eğilim genç erkekler ve genç erkekler arasında popüler olmaya devam ediyor.

Saçak Saç Modelleri

Kısa Dokulu Saç

Kısa dokulu saçlar denemeye değer, çünkü kısa saçlar stereotiplere zarar verebilir. İyi haber şu ki, telleri belirginleştirmek için sadece mat bir pomad, balmumu veya kil uygularsanız ve parmaklarınızı dalgalar ve bukleler oluşturmak için kullanırsanız, kesiminiz asla sıkıcı olmayacak. Saçlarınız zaten dalgalıysa, taze bir görünüm için doğal saç tipinize göre oynayın! Kısa ve dokulu saç hemen hemen her stille çalışır, ancak en ikonik olanı ekin üst, düz kesim soluk ve dağınık saçtır..

Kısa Dokulu Kalın Saçlı Erkek

Yandan Taranmış Saç

Erkekler için yandan taranmış saçlar, sabahları biraz bakım ve şekillendirme gerektirse de, kalın saçlarla şekillendirildiğinde modern ve erişilebilirdir. Yine de, tüm gün iyi görünmek için erken kalkmaya istekliyseniz, yandan süpürmenin getirdiği taze, temiz kesim stilinden yararlanabilirsiniz. Bir yandan süpürülmüş alt kesimden, solmuş bir saç kesimine sahip taranmış bir saçaklara kadar, bu havalı kısa saç modeli her zaman etkileyici olacaktır. Alternatif olarak, sert bir kısmı tıraş ederek daha az çalışmasını sağlayabilirsiniz, böylece üstteki kılları yerleştirmek o kadar zor olmaz.

Yan Taraklı Erkekler

Mohawk Solması

Mohawk solması, klasik mohawk saç stilinin çağdaş versiyonunu isteyen erkekler için popüler yeni bir trend. Başın ortasında önden arkaya doğru uzanan kısa, kalın bir saç parçasıyla erkekler benzersiz ve cüretkar bir saç kesimi elde edebilirler. Kenarları tamamen tıraş etmek yerine, berberiniz kenarları yukarı kaldıracak ve zamansız mohawk’ın zahmetsiz görünümünü yaratacaktır..

Mohawk Solması

Kalın Saçlar İçin En İyi Erkek Saç Ürünleri

En iyi saç modellerini şekillendirmek istiyorsanız, kalın saçlı erkekler için doğru ürünlere ihtiyacınız var. İyi saç ürünleri, saç kesiminizi şekillendirirken size istediğiniz tutuşu ve parlaklığı vererek stilinizi yükseltir. Hacim ve yükseklik gerektiren stiller için en güçlü tutuşa yatırım yapmak isteyeceksiniz, oysa gevşek akan saç modelleri düşük ila orta tutuşla idare edebilir. Benzer şekilde, dokulu saç modelleri doğal görünümleri için popülerdir, ancak bazı erkekler kaygan ve ıslak bir görünüm için hala biraz parlaklıktan hoşlanır. Pomatlardan ağdalara, killere, jellere ve şekillendirici kremlere kadar, kalın saçlar için en iyi erkek saç ürünleri listemize göz atın..

Önizleme Ürün Değerlendirmesi Fiyatı
Suavecito Pomad Firme (Güçlü) Tutma 4 oz, 1 Paket - Erkekler İçin Güçlü Tutuşlu Saç Pomadı - Orta Parlaklık Su Bazlı Ağda Gibi Pulsuz Saç Jeli - Yıkanması Kolay - Tüm Saç Stilleri İçin Tüm Gün Tutuş Suavecito Pomad Firme (Güçlü) Tutma 4 oz, 1 Paket – Erkekler İçin Güçlü Tutuşlu Saç Pomadı – Orta Parlaklık… 14.572 İnceleme $13.96 Şimdi al
American Crew Forming Cream, 3 oz, Orta Parlaklıkta Esnek Tutuş American Crew Forming Cream, 3 oz, Orta Parlaklıkta Esnek Tutuş 12.524 İnceleme $18.50 Şimdi al
Got2b Ultra Yapıştırılmış Yenilmez Şekillendirici Saç Jeli, 6 Ons (3'lü Paket) Got2b Ultra Yapıştırılmış Yenilmez Şekillendirici Saç Jeli, 6 Ons (3’lü Paket) 12.336 İnceleme $11.68 Şimdi al
Saç Kremi - Mat Finish & Medium Hold (2 Ons) - Erkekler İçin Nemlendirici Saç Kremi - Günlük Kullanım İçin Şekillendirici Krem Saç Kremi – Mat Finish için Erkek Saç Jeli & Medium Hold (2 Ons) – Erkekler İçin Nemlendirici Saç Kremi… 6809 İnceleme $12,32 Şimdi al
Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz Baxter of California Kil Pomad, Mat Kaplama/Güçlü Tutuş, Erkekler için Saç Pomadı, 2 fl. Öz 3.870 İnceleme 23,00 $ Şimdi al