13 kreatívnych návrhov kuchýň, ktoré naozaj milujete

Kreatívne návrhy kuchýň drevená doska, biely lakovaný nábytok

13 kreatívnych návrhov kuchýň, ktoré naozaj milujete

 S týmito skvelými organizátormi a ďalšími funkciami, ktoré šetria čas a zabraňujú chaosu, obmedzte kuchynský neporiadok a špinu na minimum

Nestrácajte minútu rukami a kolenami v kuchyni a hľadajte chýbajúcu dosku alebo valček.

Vstavaný nábytok a úložné doplnky vám môžu poskytnúť perfektné miesto pre všetky vaše potreby pri varení. Ak je všetko urobené správne, úložný priestor nielenže udrží vašu kuchyňu čistú, ale urobí ju maximálne funkčnou.

Ste unavení tráviť polovicu času v kuchyni snahou nájsť to, čo potrebujete? Týchto osem časovo úsporných vymožeností vám môže pomôcť s malým úsilím variť, upratovať a byť organizovaní.

Zásuvka na potravinovú fóliu

kreatívne návrhy kuchýň dizajn drevených stien nástenné police police

 Väčšina majiteľov kuchýň je oboznámená s dráždivými, chaotickými zásuvkami plastových tašiek, fólií a plastových obalov. Zdá sa nemožné udržať si poriadok a vždy sa zdá, že je všetko v zásuvke.

Rozdeľovač jedla sa dá ľahko zasunúť do existujúcej kuchynskej zásuvky. Pri navrhovaní novej miestnosti zvážte spoluprácu s návrhárom nábytku a získajte prispôsobenú verziu pre jednu zo svojich zásuviek.

Miesto pre valček

Kreatívna kuchyňa navrhuje drevené kuchynské dosky biele okno

 Nadšení pekári budú radi, ak budú mať všetky ich valčeky na dosah. Tieto horizontálne otvory nie sú hlboké viac ako 6 palcov, takže ich možno ľahko pridať na koniec skrinky. Väčšina z nich však musí byť navrhnutá na mieru, čo zvyšuje náklady.

Pedále na zapnutie a vypnutie vody

kreatívne návrhy kuchýň snehovo biele ostré klasické tradičné

 Otočenie faucetu špinavými rukami môže spôsobiť ešte väčší chaos. Inštalatérske pedále, ako v tejto kuchyni, môžu pomôcť udržať neporiadok. Rovnako ako v lekárskej ordinácii môžete umývadlo zapnúť nohou – teplá voda, studená voda alebo oboje.

Kontaktujte miestneho inštalatéra a požiadajte ho o cenovú ponuku – pedále je možné pridať k existujúcim alebo novým dizajnom drezovej kuchyne.

Zariadenie na kompostovanie spodnej stavby

kreatívne návrhy kuchýň mozaikové obklady hnedé nuansy zadná stena kuchyne

Rozostavaná kompostáreň pretože to znamená, že môžete jednoducho vymazať všetky zvyšky jedla z pultov a vyhodiť ich do koša, než sa vyberiete do záhrady. Položte jeden na dosku, kde robíte väčšinu prípravných prác, aby ste si kompostovanie ľahko zapamätali a urobili.

Garáž na miešačku

kreatívne návrhy kuchýň police do drevených kuchynských skriniek

Tento prekvapivý zvrat na bežnej polici mixéra pomôže udržať toto zariadenie mimo cesty, ale je tiež ľahké sa k nemu dostať. Dvere v štýle žalúzií sa zdvihnú, pričom sa celá polica vytiahne dopredu.

Mobilný mäsiarsky blokový ostrov

kreatívne návrhy kuchýň skladovanie myšlienok práčok

Vstavaný mäsiarsky blok na vrchu uľahčuje prípravu – niektorí kuchári ho však radšej nepoužívajú, keď ho nevidíte. Mobilnú prípravnú skrinku, ako je táto, je možné vytiahnuť, keď je užitočná, a vytiahnuť ju, keď sa nepoužíva.

Praktický rebrík

kreatívne návrhy kuchýň výsuvné zásuvky na úložný priestor

 Mať nohu pre extra vysoké horné skrinky je vždy skvelé, ale kde na zemi by ste mali uložiť rebrík? Ultratenký model sa dá zasunúť do diskrétnej zásuvky. Tento majiteľ domu to urobil!

Špecializovaná zásuvka na rebrík, ako je táto, je k dispozícii od mnohých výrobcov nábytku – ak navrhujete novú kuchyňu, prečítajte si túto možnosť.

Stanica chránených zvierat

kreatívny dizajn kuchyne, drevená doska, domáci nábytok

 Kuchyňa býva najlepším miestom na kŕmenie domácich zvierat. Vstavané miesto na kŕmenie udrží veci v poriadku a mimo cesty. Táto stanica krmiva pre domáce zvieratá má v hornej časti misky zásuvku na pamlsky, lieky alebo bielizeň.

Temné dramatické prostredie v kuchyni

kreatívne návrhy kuchyne, tmavá atmosféra, mozaiková dlažba, zadná stena kuchyne

Svetlé pastelové farby v kuchynskej časti

kreatívne návrhy kuchýň jedálenský kút biely nábytok

Ženský, ružový kuchynský nábytok – lesklé povrchy

kreatívne návrhy kuchýň drevo ružová stena akcenty ženský nábytok

   Neutrálna farebná schéma v hnedých odtieňochkreatívne návrhy kuchýň drevené vstavané kuchynské skrinky chladnička