15 nápadov na farebný kuchynský ostrov pre váš domov

nápady kuchynského ostrova dizajn drevo tmavá klasika

15 útulných nápadov pre dizajnérsky kuchynský ostrov pre každý domov

Citrusové farby sú silné, jasné, živé a plné energie. Ak máte radi oranžovú farbu, ale nedokázali by ste zapojiť celú kuchyňu, použite ju ako prízvuk. Skombinujte melodrámu, štýl a teplo a vytvorte výrazný kuchynský ostrov s čiernymi kuchynskými doskami.

Úchvatné kovové prívesky zdobia kuchynský ostrov a vytvárajú rodinnú atmosféru.

15 farebných a živých interiérov – hravé nápady na kuchynský ostrov

oranžový kuchynský ostrovček biele stoličky pohodlný nápad pracovná doska hladká

Biely nábytok v kuchyni – žltozelená dominantná farba kuchynského ostrovčeka

biely interiér kuchynský nápad žltá zelená kuchynský ostrov závesné svietidlo

Krása a užitočnosť sú v tejto luxusnej kuchyni na úrovni. Temperovaný svetlo zelený kuchynský ostrov mieša slnečnú stránku žltej farby s rezonanciou limetkovo zelenej farby a celý interiér pôsobí teplo a pružne. Kuchyňa je vybavená otvoreným kuchynským blokom.

Priemyselné prvky v kuchyni – kuchynské stoličky a svietidlá

biela kuchynský ostrov nápad interiérová stolička lakované drevo závesná lampa monotónna

Hravé kontrasty veľmi šikovne zdôrazňujú neutrálnu farebnú paletu. Ukotvením srdca tejto ukážkovej kuchyne je farba kuchynského ostrova, aj keď tlmená, v kontraste k bielym stenám a uzavretým kuchynským skrinkám. Priemyselné prvky, ako sú kuchynské stoličky, osvetľovacie zariadenia a batéria, sú prepojené s tradičným interiérom.

Žiarivo žltý drevený kuchynský ostrovček a hnedá kuchynská pracovná doska

interiér kuchyne žiarivo žlté stoličky z obyčajného dreva kuchynské zrkadlo

Zlatý lesk tejto kuchyne, inšpirovaný bujarou zadnou stenou kuchyne v žltej a zelenej farbe, je rovnako bohatý ako hlboký. Jasný žltý odtieň v strede kuchynského ostrova je duplikovaný na spodných kuchynských skrinkách. Je to veľmi atraktívny a originálny nápad pre každú kuchyňu, preto to vyskúšajte pri aktualizácii svojej kuchyne – konkrétne rôznych prvkov v jednej farbe. Pre farebne zladený vzhľad zvoľte neutrálny odtieň. Tu sú krémovo biele horné kuchynské skrinky veľmi šikovne kombinované s jasne žltou farbou.

Nádherné modré tapety s kvetinovými ozdobami v kuchyni – zelené police pod kuchynským ostrovom

nástenné dekorácie modrá tapeta nápad drevo textúra stoličky zelené police

Biele kuchynské skrinky a kuchynská doska pripravujú pôdu pre hravý, smaragdovo zelený kuchynský ostrov. Zelené police pod dreveným kuchynským stolom ponúkajú dostatok priestoru pre kuchárske knihy a veľké časopisy. Zafírová modrá tapeta s krásnymi, kvetinovými prvkami dodáva iný odtieň farby a vytvára nádhernú farebnú schému.

Tradičná kuchyňa v klasickom štýle – svetlo modrý kuchynský ostrov

pastelová farba modrá jemný kuchynský ostrovček police riad porcelán

Veľký kuchynský ostrov v štýle nábytku určite pritiahne pozornosť vašej rodiny a hostí. Biele kuchynské skrinky, digestor a lesklé závesné svetlá kontrastujú s modrým kuchynským ostrovom.

Neutrálne farby v kuchynskej časti – sivý kuchynský ostrovček

kuchynský nápad dizajn sivá doska béžová kuchynské skrinky

Niektoré farby vytvárajú v kuchyni osviežujúcu atmosféru bez toho, aby boli jasné a krikľavé. Pre farby so silným vplyvom používajte nasýtené, tmavé odtiene. Zaujímavý sivý a hnedý kuchynský ostrov dodáva dramatický akcent, ktorý hrá v tejto neutrálnej kuchyni hlavnú úlohu.

Svieže a jasné jarné farby v kuchyni

nápady kuchynského ostrova dizajn žltá zelená svieža

Výrazné jarné farby sú svieže, pružné a vhodné do farebnej palety v kuchyni. Dominantná farba zvýrazňuje konštrukciu kuchynských skriniek a zdobí vstavané police. Tlmená žltá farba na stenách a paradajkovo červené a žlté nábytkové doplnky dotvárajú svieži interiér.

Dominantná červená farba – originálny, zvláštny nápad na kuchynský ostrov

nápady kuchynského ostrova dizajn drevo jasne oranžové červené lesklé

Vymaľujte si kuchyňu jasnými, žiarivými farbami. Červená konštrukcia nábytku a červený kuchynský ostrov zvýrazňujú inak neutrálnu farebnú schému. Jedálenský stôl pripevnený k kuchynskému ostrovu poskytuje pohodlné miesto na domáce úlohy, chatovanie s priateľmi a rodinné jedlá.

Útulná kuchyňa vo francúzskom štýle

kuchynský ostrov nápady nápady dizajn čierna biela podlaha dlaždice barové stoličky

V kuchyni použite farbu v nápadnom odtieni. Tmavá tyrkysová je dominantným akcentom v celej kuchyni, ktorá je vyzdobená vo francúzskom štýle. Farba na hornej stene a ostrove je v kontraste s čiernobielym pozadím a vytvára pozoruhodnú farebnú schému.

Intenzívna žltá farba – nápad na kuchynský ostrov – štýlové závesné svietidlá

nápady kuchynského ostrova dizajn žlté slnko jasné farebné dlaždice

Výrazné farby udržujú rovnováhu v interiéri kuchyne a silné nie vždy znamenajú jasné. Tento tlmený zlatý kuchynský ostrov dáva tejto krásnej kuchyni pikantné ústredné miesto. Keď premýšľate o dominantnej farbe kuchynského ostrova, dávajte pozor na odtiene. Farba je intenzívnejšou verziou žltých kuchynských dlaždíc, ktoré tvarujú kuchynské zrkadlo.

Džínsovo modrý kuchynský ostrov, biele steny a kovové nástenné police

nápady kuchynského ostrova dizajn drevo denim modré dosky rustikálne

Džínsová modrá farba sa hodí nielen k vášmu oblečeniu, ale aj ku klasickému interiéru. Hlboká, atramentovo modrá farba je typickým symbolom 50. rokov 20. storočia v tejto rustikálnej kuchyni a kontrastuje s bielymi stenami a doskami. Zvláštny luster a kovové police hrajú dôležitú úlohu v súčasnom pocite tohto pokojného priestoru.

Ľahké kuchynské vybavenie s kuchynským ostrovčekom v čokoládovo hnedej farbe

nápady kuchynského ostrova dizajn drevo klasické čokoládovo hnedé

Paleta farieb v tejto kuchyni je jemná aj luxusná. Kuchynský ostrov v čokoládovej farbe slúži ako ústredný bod v tomto interiéri. Drevené podlahy so zodpovedajúcou škvrnou a drevené kuchynské dosky uľahčujú prechod medzi tmavými a svetlými textúrami a vytvárajú očarujúci priestor, v ktorom sa pohodlne žije..

Očarujúce kuchynské zrkadlo upúta pozornosť v tomto kuchynskom interiéri

nápady kuchynského ostrova interiér jemné modré farebné lesklé kuchynské zrkadlo

Vytvorte v snehobielej kuchyni osviežujúcu atmosféru s jemnou modrou farbou. Vďaka modrému kuchynskému ostrovu a vodnatému odtieňu kuchynského zrkadla vyzerá táto biela kuchyňa veselá a plná charakteru.

interiér kuchyne žiarivo žlté stoličky z obyčajného dreva kuchynské zrkadlo20 moderných návrhov kuchynských ostrovov

Navrhnite kuchynský ostrov a polostrov

Nádherné nápady pre kuchynský ostrov so sedadlami